Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

Just now, Skepastos said:

Ας ελπίσουμε 1/10 με Ιωνικό να μπορέσουμε να μπούμε. Το γήπεδο πάντως έχει πολλές ελλείψεις, ιδίως στον περιβάλλοντα χώρο. Εγώ θεωρώ ότι θα παίζουμε αγώνες και στο μεσοδιάστημα θα συνεχίζουν οι εργασίες. 

Δεν υπογραφει καποιος αν δεν ειναι έτοιμο με κίνδυνο να γινει το παραμικρό ατύχημα ή να μην υπάρχει εύκολη πρόσβαση γιατρών, πρωτες βοήθειες αν χρειαστεί κλπ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Δεν υπογραφει καποιος αν δεν ειναι έτοιμο με κίνδυνο να γινει το παραμικρό ατύχημα ή να μην υπάρχει εύκολη πρόσβαση γιατρών, πρωτες βοήθειες αν χρειαστεί κλπ. 

Ισχύει αυτό που λες. Για αυτό τονίζω τον περιβάλλοντα χώρο γιατί όλοι το θεωρούν αμελητέο. Αλλά αν πέσει ένα παιδάκι και του καρφωθεί κανενας οπλισμός στο πόδι, η σπάσει το κεφάλι του σε κανένα ανοιχτο φρεάτιο τότε θα κλαίνε 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Ισχύει αυτό που λες. Για αυτό τονίζω τον περιβάλλοντα χώρο γιατί όλοι το θεωρούν αμελητέο. Αλλά αν πέσει ένα παιδάκι και του καρφωθεί κανενας οπλισμός στο πόδι, η σπάσει το κεφάλι του σε κανένα ανοιχτο φρεάτιο τότε θα κλαίνε 

Δεν γινεται να ναι έτοιμο αυτο το γιαπι σε ενα μηνα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Δεν γινεται να ναι έτοιμο αυτο το γιαπι σε ενα μηνα.

Για αυτό λέω μακάρι. Γιατί δυστυχώς το επόμενο σενάριο είναι μετα το Μουντιαλ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Για αυτό λέω μακάρι. Γιατί δυστυχώς το επόμενο σενάριο είναι μετα το Μουντιαλ

Υπαρχει και αλλο σεναριο ακομα χειροτερο. Αλλα ας μείνουμε στο Μουντιαλ.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Υπαρχει και αλλο σεναριο ακομα χειροτερο. Αλλα ας μείνουμε στο Μουντιαλ.

Περίμενες 20 χρόνια! Αξίζει να «μαυρίσεις» το υπέροχο τέλος τους για 80 ή 100 «χαμένα ευρώ»;

22-08-2022 20:20

 Βασίλης Βέργης

Link to comment
Share on other sites

Όπως ελέγετο και επί χαρακωμάτων κομητείας-ΚΜthefirstblood: 

 

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΠΑΕ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Περίμενες 20 χρόνια! Αξίζει να «μαυρίσεις» το υπέροχο τέλος τους για 80 ή 100 «χαμένα ευρώ»;

22-08-2022 20:20

 Βασίλης Βέργης

Αν δεν έρθει το τέλος τους όμως, εσείς που αρθρογραφείτε ξέρετε τι θα μαυρίσει ε?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Περίμενες 20 χρόνια! Αξίζει να «μαυρίσεις» το υπέροχο τέλος τους για 80 ή 100 «χαμένα ευρώ»;

22-08-2022 20:20

 Βασίλης Βέργης

Ας γράψει 4 ή 5 άρθρα δωρεάν... ΔΩΡΕΑΝ, να δούμε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Ας γράψει 4 ή 5 άρθρα δωρεάν... ΔΩΡΕΑΝ, να δούμε κάτι.

Ε και τα εγραψε.... θα ιδρωσει? Το θεμα ειναι να εχει να πληρωσει και να ζοριζεται 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Ε και τα εγραψε.... θα ιδρωσει? Το θεμα ειναι να εχει να πληρωσει και να ζοριζεται 

Μάλλον να το θέσω καλύτερα, τότε, ας χαρίσει 100 ευρώ στον Ιβάν. Γεμίσαμε άπλες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Araujo21 said:

Περίμενες 20 χρόνια! Αξίζει να «μαυρίσεις» το υπέροχο τέλος τους για 80 ή 100 «χαμένα ευρώ»;

22-08-2022 20:20

 Βασίλης Βέργης

Κάποιος να δώσει ένα μαντηλάκι στον κο Βέργη να σκουπιστεί και να του θυμίσει να ξεσκονίσει και τα γόνατα του.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν καταλαβαίνει ο φελλός ο Βεργής, είναι πως όντως, ούτε εγώ έχω θέμα με το να χάσω δυο ματς και να μπω σαν (ελπίζω) άνθρωπος τον Οκτώβρη, χωρίς να κινδυνεύω να γίνω σύγχρονος Αθανάσιος Διάκος με ενισχυμένη σιδεροβεργα λόγω ενός παραπατήματος στην Καππαδοκίας.

Εχω όμως θέμα που η ΠΑΕ (νιαου) μου έβγαλε ανακοίνωση μέσα στο νταβατζιλίκι σε φάση αδελφάκο έτσι είναι η φάση, αν δεν γουστάρεις τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία, ενώ τα τελευταία 2 χρόνια ειδικότερα, τον έχουμε γεμίσει στα λεφτά με 16.000 πέρυσι και αλλά 25.000+ φέτος διαρκείας ήτοι 41.000+ και αυτός μας έχει γεμίσει στις σφαλιάρες, στην απαξίωση και το ξεφτιλικι τώρα τελευταία.

Δεν το αξίζουμε αυτό που τραβάμε με αυτόν τον άνθρωπο.

Εγω θα ήθελα και μια ανακοίνωση από R, αλλά μάλλον και εκεί Αύγουστος είναι, πήραν και τα διαρκείας τους και όλα καλα όλα ανθηρά. Δεν ξέρω όμως παραπάνω όποτε δεν λέω κάτι άλλο.

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, billy21 said:

Κάνε μια μεταγραφή μπόμπα ρε τσίπη μέχρι την Παρασκευή, να ξεχαστούν όλα. 

Κακώς θα ξεχαστούν όλα σε αυτήν την περίπτωση

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Κακώς θα ξεχαστούν όλα σε αυτήν την περίπτωση

Κακώς όντως. Αλλά καλύτερα αυτό παρά να γίνει πχ κανένα 0-1 μετά από λαθος του ανθρώπου με το πουλί στο χέρι στο 5΄ το Σάββατο  κ να γαμηθεί μια χρονιά. Η ψυχολογία έχει ήδη διαμορφωθεί στον κόσμο για το Σάββατο. Και δεν θα παίζουμε στο ΟΑΚΑ. Να την αλλάξει, με κάποιο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, baRon21 said:

Δεν υπάρχει σωτηρία ότι και να λέμε εδώ μέσα εμείς.

εκει αλήθεια το πιστεύω ότι υπάρχουν μόνο ακκουντ από τους αυλικούς του τσιπη.

 

18059FDC-914D-4D17-8756-9CA5B20FB83A.jpeg

Εγώ πάντως κρατάω το ότι είσαι μύσταρος

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, billy21 said:

Κακώς όντως. Αλλά καλύτερα αυτό παρά να γίνει πχ κανένα 0-1 μετά από λαθος του ανθρώπου με το πουλί στο χέρι στο 5΄ το Σάββατο  κ να γαμηθεί μια χρονιά. Η ψυχολογία έχει ήδη διαμορφωθεί στον κόσμο για το Σάββατο. Και δεν θα παίζουμε στο ΟΑΚΑ. Να την αλλάξει, με κάποιο τρόπο.

Και 2 ήττες να κάνουμε στη Ριζούπολη, με το που μπουμε μεσα θα ξεχαστούν όλα

Θα κάνουν οι κάτοχοι διαρκείας λίγες μέρες παραπάνω να μπουν στο γήπεδο και θα ακούσουν λίγες μέρες γκρίνια και οι άνθρωποι της ΠΑΕ. Μετά θα ξεχαστεί το θέμα

Ψυχρά έτσι είναι τα πράγματα. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AlexKR21 said:

Εγώ πάντως κρατάω το ότι είσαι μύσταρος

Thanks 😎 

No more δικεφαλακια.

Μας τα ζητιανέψε ο @Stylianopoulos και δεν εχει πει και τιποτα τις τελευταίες μερες.

Δοξαζω ομως.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Και 2 ήττες να κάνουμε στη Ριζούπολη, με το που μπουμε μεσα θα ξεχαστούν όλα

Θα κάνουν οι κάτοχοι διαρκείας λίγες μέρες παραπάνω να μπουν στο γήπεδο και θα ακούσουν λίγες μέρες γκρίνια και οι άνθρωποι της ΠΑΕ. Μετά θα ξεχαστεί το θέμα

Ψυχρά έτσι είναι τα πράγματα. 

Μακάρι. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Μακάρι. 

Εγώ δεν το βλέπω έτσι γιατί θεωρώ ότι κάποια στιγμή ο ΑΕΚτζής πρέπει να απαιτήσει να τον σέβονται. Και αυτό αφορά από τις μεταγραφές, μέχρι τις υπηρεσίες που του προσφέρει η ομάδα του.

Βέβαια ο καθένας με τα λεφτά του κάνει ότι γουστάρει. Είναι πολύ «ειδικό» το τάιμινγκ και βρίσκουν και τα κάνουν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει αρα αρδ [μη φελλος - μη ζωον - μη μαλακας] ... ???

Ταυτοχρονα λεμε..εχω βαλει και αγκυλη..

Link to comment
Share on other sites

Γιαπι λέει ο άλλος.  Χαχαχα η υπερβολή πάει σύννεφο.  Βασικά το λάθος ήταν ότι επικοινώνησαν μέσω πυροσβεστων και αρδ ότι παίζει να είναι έτοιμο 27/8 γιατί κακά τα ψέματα όσοι έχουν ματιά και βασική λογική δεν μπορούσαν να πιστέψουν ότι μπορεί να είναι έτοιμο 27/8.  Λεγε λεγε όμως τσίμπησε ο κόσμος -  και εγώ μαζί τους -  ότι ο Μελ που τον γλενταει η διαιτησία και ο καριπιδης μπορεί να πάρει προσωρινή άδεια και να στείλει συνεργεία αυγουστιατικα.   Τον υπερεκτιμησαμε και παλι όπως και στο αγωνιστικό και πλέον μόνο οι φανελες θυμίζουν τιγρε.  

On 7/28/2022 at 1:56 PM, AG21 said:

Δεν ξέρω τι διαδικασία της αδειοδότησης και αν.μπορει να βγει προσωρινή όπως στα Σπάτα με ημιτελές δουλειές αλλά να είναι έτοιμο 27/8 αποκλείεται. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×