Jump to content

Προετοιμασία - Φιλικά 2022


AG21
 Share

Recommended Posts

Γιονσον ωραιος. Επισης υπαρχει διαθεση και κινητικοτητα απο τα καθυστερημενα μας. Μανταλος μιλησε με πραξεις δινοντας το περιβραχιονιο στον Αραουχο (για τα φιλικα).

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Γιονσον ωραιος. Επισης υπαρχει διαθεση και κινητικοτητα απο τα καθυστερημενα μας. Μανταλος μιλησε με πραξεις δινοντας το περιβραχιονιο στον Αραουχο (για τα φιλικα).

Ο δάσκαλος εχει πει οτι ο ουχο θα ειναι αρχηγος εδω και κανα τρίμηνο τουλαχιστον. Εχω βαρεθεί να τα γραφω εδω μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλέπω αλλά ψήθηκα να το δω κονσέρβα  το βράδυ.

Εκτός αν γίνουν τα γνωστα στο β και το γυρίσουμε σε 2-3.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ νωρίς αλλά για πάμε μια ποδοσφαιροκουβεντα.

Τι μου άρεσε με τη σειρά. 

1. Ο Γιονσον. Πραγματικά καλός παίχτης και δεν είναι τσουρουκας. Μπάλα με τη μια, άμυνα, αλληλοκαλύψεις, κίνηση στο χώρο κλπ. Μπραβο

2. Η κινητικότητα της ομάδας. Επιτελους όχι στατικότητα. Αν αποκτήσει φυσική κατάσταση η ομάδα, θα βελτιωθεί παρά πολύ 

3. Η ψυχολογία του Αθανασιαδη και τα βολε του. Να περιορίσει μόνο τα καραγκιοζιλίκια στα διωξιματα τύπου Πασχαλακη και όλα καλά. Είναι και πεναλτάκιας

4. Οι κινήσεις στο χώρο του Γκατσινοβιτς. Πολύ έξυπνος παίχτης. Προς το παρόν κουτουλάει και είναι λογικο 

5. Οι αλλαγές παιχνιδιού του Σιμανσκι ως στόπερ. Ίσως η τοποθέτηση του εκεί να έγινε μόνο για αυτό το λόγο και ίσως φανερώνει τι παίχτη θέλει εκεί ο Αλμειδα. Έναν με καλή πασα για άνοιγμα του παιχνιδιού 

Τι δεν μου άρεσε

1. Ο Τσουμπερ κυρίως και ο Γκαρσια χάνονται σε αυτές τις θέσεις. Και άντε του Γκαρσια έχει λογική κάποιες φορές θα σου βγει. Του Τσουμπερ δεν το βλέπω. Θα τον προτιμούσα στη θέση Γκατσινοβιτς και ο Σέρβος να πάει στη θέση Μανταλου

2. Ο Σιμανσκι δεν είναι στόπερ. Ελπίζω να μην το σκέφτεται σοβαρά 

3. Οταν τρως αντεπιθεσεις με αυτό το σύστημα υπάρχει θέμα, θες γρήγορους παίχτες για επιστροφές. Μάνταλος, Γιονσον, Τσουμπερ δεν είναι και σφαίρες. 

4. Τζαβελλας. Αστείος. 3 στόπερ θες ασυζητητί. Ιδίως αν το σκέφτεται σοβαρά για τριαδα. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ο Σιμανσκι δεν διαφερει και πολυ απο τον Βρανιες παντως. Ξερω γω αθλητικος αλλα πιο μπαλατος. Αμα αγριεψει λιγο μια χαρα θα ειναι ως λυση.

Link to comment
Share on other sites

Πινέδα ιν με τις ρεζέρβες..

Σωστή κίνηση Ματίας για να συνηθίσει στο ρόλο 🤔

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Πολύ νωρίς αλλά για πάμε μια ποδοσφαιροκουβεντα.

Τι μου άρεσε με τη σειρά. 

1. Ο Γιονσον. Πραγματικά καλός παίχτης και δεν είναι τσουρουκας. Μπάλα με τη μια, άμυνα, αλληλοκαλύψεις, κίνηση στο χώρο κλπ. Μπραβο

2. Η κινητικότητα της ομάδας. Επιτελους όχι στατικότητα. Αν αποκτήσει φυσική κατάσταση η ομάδα, θα βελτιωθεί παρά πολύ 

3. Η ψυχολογία του Αθανασιαδη και τα βολε του. Να περιορίσει μόνο τα καραγκιοζιλίκια στα διωξιματα τύπου Πασχαλακη και όλα καλά. Είναι και πεναλτάκιας

4. Οι κινήσεις στο χώρο του Γκατσινοβιτς. Πολύ έξυπνος παίχτης. Προς το παρόν κουτουλάει και είναι λογικο 

5. Οι αλλαγές παιχνιδιού του Σιμανσκι ως στόπερ. Ίσως η τοποθέτηση του εκεί να έγινε μόνο για αυτό το λόγο και ίσως φανερώνει τι παίχτη θέλει εκεί ο Αλμειδα. Έναν με καλή πασα για άνοιγμα του παιχνιδιού 

Τι δεν μου άρεσε

1. Ο Τσουμπερ κυρίως και ο Γκαρσια χάνονται σε αυτές τις θέσεις. Και άντε του Γκαρσια έχει λογική κάποιες φορές θα σου βγει. Του Τσουμπερ δεν το βλέπω. Θα τον προτιμούσα στη θέση Γκατσινοβιτς και ο Σέρβος να πάει στη θέση Μανταλου

2. Ο Σιμανσκι δεν είναι στόπερ. Ελπίζω να μην το σκέφτεται σοβαρά 

3. Οταν τρως αντεπιθεσεις με αυτό το σύστημα υπάρχει θέμα, θες γρήγορους παίχτες για επιστροφές. Μάνταλος, Γιονσον, Τσουμπερ δεν είναι και σφαίρες. 

4. Τζαβελλας. Αστείος. 3 στόπερ θες ασυζητητί. Ιδίως αν το σκέφτεται σοβαρά για τριαδα. 

Αριστα ! ναι σε ολα..μου τελειωσαν και τα λαηκ γαμωτο..δε κανω και οικονομια..

Αναμενω το απολυτο ποδοσφαιρικο χαος που μου εβαλες στο μυαλο απ την αρχη του ματς..

Αλλα με ποιους  ? Με Τζαβελα ?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, BillR21 said:

Ο τερμας τους είναι ο χουλτ με αναβολικά;

Ναι ρε μλκ, κ ελεγα ποιον μου θυμιζει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δώστε μια τζούρα Πινεδα για μας που λιαζομαστε στις Κυκλάδες βλέποντας αιθέριες υπάρξεις 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×