Jump to content

Προετοιμασία - Φιλικά 2022


AG21
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, No11 said:

Εν τω μεταξύ στο ΚΚ365 είχε σήμερα άρθρο - ανάλυση για Πινέδα...

Σύγκριση από wyscout με Μάνταλο στις κατηγορίες ενέργειες, μεταβιβάσεις, σωστές πάσες στο τελευταίο τρίτο του γηπέδου...

Παντού υπερτερούσε ο Πινέδα αλλά ο Μανταλος φαινόταν καλύτερος του Γεβτιτς...

Για το ανασταλτικό κομμάτι στην ανάλυση ΔΕΝ γινόταν πλέον σύγκριση με τα νούμερα του "Πέτρου"... Όλως τυχαίως χάθηκαν...

Σήμερα διαβάζουμε οτι ο Μάνταλος είναι αυτός που με άλλους 3 παραμένει στο γήπεδο μετά την προπόνηση για έξτρα δουλειά. Το θυμήθηκε στα 30 του ο Πέτρος να κάνει έξτρα προπόνηση. Θα τον βόηθησαν τα γιουχαίσματα στο τέλος της χρονιάς ή ο φόβος για μάπες σε ανάλογη αγωνιστική χρονιά. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Πω μαλακες απελπισια

Εντάξει είναι και θεριό ο Αργεντινός αλλά θέλουν δουλειά όλοι 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, JOSS said:

Εντάξει είναι και θεριό ο Αργεντινός αλλά θέλουν δουλειά όλοι 

Ειναι και 48 χρονων ε

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Bukowski said:

Ειναι και 48 χρονων ε

Παιζει να έχει κρατήσει κανένα καλό τακλιν για το Μάνταλο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

1 vs 1.. Ουτε ενας δεν περασε αντιπαλο του. Lol

Ακυρώνεται η μεταγραφή στόπερ, σκίζουμε αμυντικά

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

1 vs 1.. Ουτε ενας δεν περασε αντιπαλο του. Lol

Καλό σημάδι... Δεν χρειάζεται ενίσχυση η άμυνα... Είμαστε απροσπέλαστοι 🤔

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Ακυρώνεται η μεταγραφή στόπερ, σκίζουμε αμυντικά

1622618719_pic1_27(1).thumb.jpeg.f95f5795b692fea10472029a37985772.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι ανάλογο κύριε Αλμέιδα μας; Και να προσθέσουμε αν γίνεται και βραστά αυγά στις μασχάλες

https://talentabout.gr/2022/07/oi-podosfairistes-tis-atletiko-lygizoun-stin-dokimasia-tou-thanatou-vids/?fbclid=IwAR0p4-AfkSUYwgNIJ3-TBdFmFO5wZxol0ONIo-mKp4YrYz5nILi0TmvFMcI

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Skepastos said:

Εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι ανάλογο κύριε Αλμέιδα μας; Και να προσθέσουμε αν γίνεται και βραστά αυγά στις μασχάλες

https://talentabout.gr/2022/07/oi-podosfairistes-tis-atletiko-lygizoun-stin-dokimasia-tou-thanatou-vids/?fbclid=IwAR0p4-AfkSUYwgNIJ3-TBdFmFO5wZxol0ONIo-mKp4YrYz5nILi0TmvFMcI

 

Ήδη Αλμπάνης κ Χατζισαφί εκτός. Τον Γιόνσον δεν τον βάζω γιατί είχε θέμα στον αυχένα. Προβλέπω να κόβει πολύ κόσμο ο Ματίας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Ήδη Αλμπάνης κ Χατζισαφί εκτός. Τον Γιόνσον δεν τον βάζω γιατί είχε θέμα στον αυχένα. Προβλέπω να κόβει πολύ κόσμο ο Ματίας.

Ετσι. Μεχρι να βγάλει ο κώλος τους νερό. Να γαμηθούνε. Να στάξουνε ρε οι πριμαντόνες. Αντε με τα μουνόπανα, επαγγελματίες είναι 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Ετσι. Μεχρι να βγάλει ο κώλος τους νερό. Να γαμηθούνε. Να στάξουνε ρε οι πριμαντόνες. Αντε με τα μουνόπανα, επαγγελματίες είναι 

Ναι βεβαια αν ψωλαρουν στις 5 πρωτες αγωνιστικες και μαζεψεις 8/15 βαθμους (2 νικες, 2 ισοπαλιες, 2 ηττες) αλλος θα χαιρετησει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ναι βεβαια αν ψωλαρουν στις 5 πρωτες αγωνιστικες και μαζεψεις 8/15 βαθμους (2 νικες, 2 ισοπαλιες, 2 ηττες) αλλος θα χαιρετησει. 

Ο ΑΕΚαρχης?? Γιατί η χύτρα βράζει.... ας ψωλάρουν οι γαμιόλες.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bukowski said:

Ναι βεβαια αν ψωλαρουν στις 5 πρωτες αγωνιστικες και μαζεψεις 8/15 βαθμους (2 νικες, 2 ισοπαλιες, 2 ηττες) αλλος θα χαιρετησει. 

Είμαι full Matias Almeida...

Είναι ανάγκη για τον οργανισμό ΑΕΚ να βγάλει έστω μια χρονιά με τον προπονητή που άρχισε...

Πέτα τους όλους έξω και ζητάς 24 καινούργιους...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Skepastos said:

Εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι ανάλογο κύριε Αλμέιδα μας; Και να προσθέσουμε αν γίνεται και βραστά αυγά στις μασχάλες

https://talentabout.gr/2022/07/oi-podosfairistes-tis-atletiko-lygizoun-stin-dokimasia-tou-thanatou-vids/?fbclid=IwAR0p4-AfkSUYwgNIJ3-TBdFmFO5wZxol0ONIo-mKp4YrYz5nILi0TmvFMcI

 

"Η Ατλετικο Μαδριτης βρισκεται στο Los Angeles για την καλοκαιρινη προετοιμασια" γραφει ο αλλος στο αρθρο, στο μεταξυ η Ατλετικο βρισκεται στο Los Angeles του San Rafael στην Ισπανια, λεπτομεριες βεβαια θα μου πειτε, αλλα το τι μαλακιες διαβαζουμε καθημερινα απο τους "δημοσιογραφους" δεν λεγεται.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Bukowski said:

Ναι βεβαια αν ψωλαρουν στις 5 πρωτες αγωνιστικες και μαζεψεις 8/15 βαθμους (2 νικες, 2 ισοπαλιες, 2 ηττες) αλλος θα χαιρετησει. 

Οχι αδερφέ μου δεν θα πάει καθόλου έτσι το ποίημα φέτος. Ο Αλμέιδα ακόμα και αν την έχει 10η το Γενάρη δεν θα φύγει. Θα φύγουν όσοι δεν μπορούν. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, No11 said:

Είμαι full Matias Almeida...

Είναι ανάγκη για τον οργανισμό ΑΕΚ να βγάλει έστω μια χρονιά με τον προπονητή που άρχισε...

Πέτα τους όλους έξω και ζητάς 24 καινούργιους...

Ετσι. Και εμένα δεν με πολυπείθει για τις προπονξητικές του ικανότητες το έχω πει και μακάρι να με διαψεύσει, αλλά φέτος είμαι μαζί του ταλιμπάν για να καθαρίσει τα μουνόπανα απο τα αποδυτήρια. Την προσωπικότητα για να κάνει τουλάιχστον αυτό την έχει και με το παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Bukowski said:

Ναι βεβαια αν ψωλαρουν στις 5 πρωτες αγωνιστικες και μαζεψεις 8/15 βαθμους (2 νικες, 2 ισοπαλιες, 2 ηττες) αλλος θα χαιρετησει. 

Πάντως αν σε 5 αγωνιστικές παίζουμε 6 παιχνίδια, εξηγούνται κάπως τα ακριβά διαρκείας του Εθνάρχη

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Οχι αδερφέ μου δεν θα πάει καθόλου έτσι το ποίημα φέτος. Ο Αλμέιδα ακόμα και αν την έχει 10η το Γενάρη δεν θα φύγει. Θα φύγουν όσοι δεν μπορούν. 

Αρθρο Καζαντζογλου για τον... "Αργεντινο πρωην παιχταρα αλλα νυν προπονητικα Αλεφαντο με τις αλλοπροσαλλες μεταγραφικες επιλογες παιχτων (Πινεδα) σε θεσεις που ειχαμε (Μανταλο) αφηνοντας ακαλυπτες αλλες αναγκες και για τον εκτος τοπου και χρονου Ροα που εδειχνε συχνα να μην εχει επαφη με το περιβαλλον" is loading

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Αρθρο Καζαντζογλου για τον... "Αργεντινο πρωην παιχταρα αλλα νυν προπονητικα Αλεφαντο με τις αλλοπροσαλλες μεταγραφικες επιλογες παιχτων (Πινεδα) σε θεσεις που ειχαμε (Μανταλο) αφηνοντας ακαλυπτες αλλες αναγκες και για τον εκτος τοπου και χρονου Ροα που εδειχνε συχνα να μην εχει επαφη με το περιβαλλον" is loading

Στο νέο γήπεδο υποψήφιοι για φάπες είναι και οι οπίνιον μεικερς του ηλεκτρονικού και γραπτού τύπου

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Ετσι. Και εμένα δεν με πολυπείθει για τις προπονξητικές του ικανότητες το έχω πει και μακάρι να με διαψεύσει, αλλά φέτος είμαι μαζί του ταλιμπάν για να καθαρίσει τα μουνόπανα απο τα αποδυτήρια. Την προσωπικότητα για να κάνει τουλάιχστον αυτό την έχει και με το παραπάνω

Προπονητικά είναι ο μόνος κανονικός προπονητής που έχουμε μετά τον Μανόλο..

Δεν έχει εμπειρία από Ευρώπη λέει ο ΑΡΔ που αποθέωνε τον Μαρίνο με θητεία Ξάνθη, Πανιώνιος, ΑΕΚ, Ρουμανία...

Η ο άλλος που μας τα επρηξε με τον κλεφτοκοτα με θητεία ΠΑΟΚ Β (Ξάνθη), ΠΑΟΚ Α, Αλ Κεμπάπ και πίσω...

Ο Ματίας έφερε με την προσωπικότητα του τον Πινέδα στην Ελλάδα έχοντας περάσει από μεγαθήρια όπως η Ρίβερ και η Τσιβας...

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×