Jump to content

Παναιτωλικός - Α.Ε.Κ. (5η αγ.): 17/9/22, 20:00


SpiRos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

50 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Πινέδα
    • Ελίασον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
    • Μουκουντί
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Τζαβέλλας
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Πινέδα
      0
    • Ελίασον
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Γκαρσία
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
    • Μοχαμάντι
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

Περασμένα ξεχασμένα το ντέρμπι, χάσαμε 2-1 με δύο πέναλντι, δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου. Διπλό και μήνυμα ότι είμαστε εδώ.

ΑΕΚ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ...

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

για κάποιο λόγο δεν το φοβάμαι αλλα δεν θέλω να λέω πολλά . Θα δείξει . Πλάκα θα έχει να παίξει ο Μπακάκης και να μας κάνει καμιά κηδεία . karma is a beach . 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AG21 said:

για κάποιο λόγο δεν το φοβάμαι αλλα δεν θέλω να λέω πολλά . Θα δείξει . Πλάκα θα έχει να παίξει ο Μπακάκης και να μας κάνει καμιά κηδεία . karma is a beach . 

Το ματς ειναι 1-1 στο 90+6, ολη η ΑΕΚ μαζι με τον Στανκο έχουν ανεβεί για το κόρνερ που εκτελεί ο ενας και μοναδικός πραγματικός καπιτανο της ομαδος μας.

Ομως η μπαλα καταλήγει στα χέρια του Γιαννη Ανεστη, ο οποιος τοσο πολυ φημίζεται για τις εξόδους του.

Εκτελει ένα βόλε το οποιο βρίσκει τον Μιχαλη Μπακακη να βγαίνει μονος του με κενή εστία.

Τρεχει, ακομα και με το βαρος των ψωμακιων και της μπυροκοιλιας που τοσο πολυ ειχε προσπαθήσει να καταπολεμήσει με τις καθημερινές του εξορμησεις στην κοσμοπολίτικη γλυφαδα μαζι με το μωρο, με συχνές στάσεις στα Σταρμπακς (τρου στορυ, cc τοπικ Εχω πετύχει…)

Εκτελει, σκοράρει και στις δηλώσεις του μετα το ματς λεει πως μαλλον αυτος δεν ηταν το προβλημα στον οργανισμό ΑΕΚ.

Fin.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Τρεχει, ακομα και με το βαρος των ψωμακιων και της μπυροκοιλιας που τοσο πολυ ειχε προσπαθήσει να καταπολεμήσει με τις καθημερινές του εξορμησεις στην κοσμοπολίτικη γλυφαδα μαζι με το μωρο, με συχνές στάσεις στα Σταρμπακς (τρου στορυ, cc τοπικ Εχω πετύχει…)

 

και εγώ κάπου εκεί τον είχα πετύχει . χαχαχα Απέξω αλλα μάλλον εκανε και μια στάση . χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

και εγώ κάπου εκεί τον είχα πετύχει . χαχαχα Απέξω αλλα μάλλον εκανε και μια στάση . χαχαχα 

Μια απο τις μερες που είχα πετύχει το πρώην μηχανάκι είχα πετύχει και το ιδιο βραδυ τον Τσουμπερ παρεα με τον Γεφτιτς και είχα ξεκινήσει και του ελεγα οτι στον επομενο γκολ που θα βάλει (ηταν πριν το ματς με τον αρη) να κανει καρδούλα γύρω απο το σημα ή κατι παρομοιο και μου ελεγε α δεν γινεται ειμαι δανεικος κλπ και του λεω μην ανησυχεις δεν ειχε αλλα λεφτα φετος ο Tiger να σε αγορασει θα σε παρει του χρονου λόγω FFP και λοιπών μαλακιων.

Ε τελικα εκανε μέχρι τον επομενο γυρο για να ξαναβάλει γκολ.

Είχα τύψεις οτι τον γκαντεμιασα αλλα μετα εμαθα οτι ειναι το αστεράκι της Γιουσεφ και ηρέμησα, νίπτω τας χείρας μου.

Link to comment
Share on other sites

Αραουχο εκτος μαλλον, τα λεγαμε η δεν τα λεγαμε γαμημενε κεφτέ γαμω τα ψυχολογικά σου και του Ουχο

Link to comment
Share on other sites

δυσκολο παιχνιδι, οπως ολα μεσα-εξω. μεχρι να δεσει η ομαδα και να αποκτηση σιγουρια και αυτοπεποιθηση, αν συμβει ποτε αυτο, ολα τα παιχνιδια ειναι ντερμπι. 

στο σχολιο του μπαρον πιο πανω να προσθεσω οτι στο 2-1 του μπακακη αρκετοι ΑΕΚτζηδες θα νιωσουν περηφανια για τον Μιχαλαρο 

Link to comment
Share on other sites

Λέγοντας 2 απλά πραγματάκια για τον Παναιτωλικό, θα πω ότι παίζει πολύ στην κόντρα κ έχει αμυντικά θέματα, ειδικά με τον Αποστολάκη στα δεξιά.. Έχει παίκτες που παίζουν καλά απ την μέση κ μπροστά συνδυαστικά, αλλά κ παίκτες που αν πιεστούν πίσω θα κάνουν λάθος. Νομίζω μετά τους 5 κ τον Ατρόμητο, είναι η έβδομη ομάδα αυτή την στιγμή στο πρωτάθλημα. Το αποτέλεσμα πρέπει να είναι ένα, μόνο η νίκη.

Link to comment
Share on other sites

Mε καλό προπονητή, δεν δίνω...ιδέες στον Μελισσανίδη, που είναι από πέρυσι στον Παναιτωλικό, ομάδα με συνοχή και που έχει δουλέψει καλά.

Σύστημα 4-2-3-1. Με τον Άρη στο εντός έδρας που κέρδισαν εμφατικά, έδωσαν ή και από ενα σημείο πήρε ο Άρης, την κατοχή της μπάλας, αν και εντός έδρας είχαν μόλις 33%.
Εκμεταλλέυτηκαν τα πολλά λάθη και τις αδράνειες των παικτών του Άρη μεσοαμυντικά.

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned this topic

Προβλέπω επιστροφή στην 3αδα. Κυριως γιατί πρέπει να ενσωματωθεί ο Μουκουντι κάποια στιγμή. Τετράδα στο κέντρο με Γιονσον, Πινεδα, Γκατσινοβιτς, Ελιασον και μπροστά Αμραμπατ, Γκαρσια, Φαν Φεερτ. 
 

Ολοι μέσα να τελειωνουμε στο 20λεπτο. 
 

Αλλαγες Χατζισαφι, Μοχαμαντι, Σιμανσκι, Μάνταλος, Ρότα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Win or Die ματς όπως έχουν εξελιχθεί τα πράγματα .

μονοματος και μισό μηδέν νίκη θέλω 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Αφηνω αυτο εδω κυριως για το βιντεο 😂😂

Og το συγκεκριμενο βιντεακι, για τον Μορατα μιλαει χαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CHⓇIS said:

Χοχοχο

Ενοχλησεις στον προσαγωγο ο γιονσον....... 

θα παιξει ο Γαλανοπουλος 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CHⓇIS said:

Χοχοχο

Ενοχλησεις στον προσαγωγο ο γιονσον....... 

Παίζουμε και χωρίς αυτόν. Το είδαμε στην Λεωφόρο 😎

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένη η γκέλα, 1Χ το ματς.

Καυστικά άρθρα για τον ρέφερι που έδωσε ανάποδα το πλάγιο στην φάση από την οποία προήλθε το γκολ του Μπακάκη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Δεδομένη η γκέλα, 1Χ το ματς.

Καυστικά άρθρα για τον ρέφερι που έδωσε ανάποδα το πλάγιο στην φάση από την οποία προήλθε το γκολ του Μπακάκη.

 

On 9/13/2022 at 12:52 PM, baRon21 said:

Το ματς ειναι 1-1 στο 90+6, ολη η ΑΕΚ μαζι με τον Στανκο έχουν ανεβεί για το κόρνερ που εκτελεί ο ενας και μοναδικός πραγματικός καπιτανο της ομαδος μας.

Ομως η μπαλα καταλήγει στα χέρια του Γιαννη Ανεστη, ο οποιος τοσο πολυ φημίζεται για τις εξόδους του.

Εκτελει ένα βόλε το οποιο βρίσκει τον Μιχαλη Μπακακη να βγαίνει μονος του με κενή εστία.

Τρεχει, ακομα και με το βαρος των ψωμακιων και της μπυροκοιλιας που τοσο πολυ ειχε προσπαθήσει να καταπολεμήσει με τις καθημερινές του εξορμησεις στην κοσμοπολίτικη γλυφαδα μαζι με το μωρο, με συχνές στάσεις στα Σταρμπακς (τρου στορυ, cc τοπικ Εχω πετύχει…)

Εκτελει, σκοράρει και στις δηλώσεις του μετα το ματς λεει πως μαλλον αυτος δεν ηταν το προβλημα στον οργανισμό ΑΕΚ.

Fin.

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×