Jump to content

Παναιτωλικός - Α.Ε.Κ. (5η αγ.): 17/9/22, 20:00


SpiRos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

50 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Πινέδα
    • Ελίασον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
    • Μουκουντί
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Τζαβέλλας
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Πινέδα
      0
    • Ελίασον
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Γκαρσία
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
    • Μοχαμάντι
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

Όπως κ να έχει φαίνεται ότι έχει ξεκινήσει πόλεμος από το κύτος κ το γατάκι του τον υπουργό. Σκοπός να χτυπήσουν τον δικό μας και τις οποίες θεωρητικά άκρες έχει. Το παιχνίδι χωράει μονο έναν. Ο χοντρός έτρωγε ξύλο όταν δεν είχε κυβερνητικές άκρες. Τώρα θέλει να καθαρίσει τα πάντα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vagos21 said:

Όπως κ να έχει φαίνεται ότι έχει ξεκινήσει πόλεμος από το κύτος κ το γατάκι του τον υπουργό. Σκοπός να χτυπήσουν τον δικό μας και τις οποίες θεωρητικά άκρες έχει. Το παιχνίδι χωράει μονο έναν. Ο χοντρός έτρωγε ξύλο όταν δεν είχε κυβερνητικές άκρες. Τώρα θέλει να καθαρίσει τα πάντα. 

Όταν βρει κάποιον να πουλήσει ο χοντρός θα ηρεμήσουμε όλοι. Ο πόλεμος πήγε πολύ κόσμο πίσω. Από εκεί κ μετά ο Αυγενάκης όντας τελειωμένος δεν έχει θέμα να δώσει τα πάντα. Τώρα όμως με τον αρχηγό στρυμωγμένο με τόσα ανοικτά θέματα κ με τις εκλογές να γίνονται το αργότερο τον Μάρτη, μόνο πατάτες κ κανένα κοριό μπορεί να καθαρίσει. Αν δε, δεν ελέγξει τα νεύρα του, σύντομα θα χάσει κ την Λίγκα. Όπως έχασε κ το ΚΙ.ΝΑΛ. Και εκεί έχασε κ το παιχνίδι. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Duck_Season said:

Την απορία την έχω το γιατί να πάνε ενώ δεν θα υπάρχουν εισιτήρια.  

Και το αντίθετο ισχύει. Γιατί να μην πάνε; Πόσο δε μάλλον αν πληρώσουν και εισιτήριο. Γιατί απαγορεύεται να πάω σε όποιο γήπεδο θέλω;

Γενικά έχει ένα μεγάλο παράλογο η απόφαση μη μετακίνησης οπαδών εδώ και πολλά χρόνια.

Ως τρόπο σκέψης το αναφέρω.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να υπάρχει παρουσία οπαδών μας στο Αγρίνιο, αξίζει ένα standing ovation ο Μιχάλης Μπακάκης για την προσφορά του στην ομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Navas said:

Και το αντίθετο ισχύει. Γιατί να μην πάνε; Πόσο δε μάλλον αν πληρώσουν και εισιτήριο. Γιατί απαγορεύεται να πάω σε όποιο γήπεδο θέλω;

Γενικά έχει ένα μεγάλο παράλογο η απόφαση μη μετακίνησης οπαδών εδώ και πολλά χρόνια.

Ως τρόπο σκέψης το αναφέρω.

Μια χαρά είναι η απόφαση.  Δεν θα ξοδεύετε και πετρέλαιο. Το χρειαζόμαστε 

Η ένσταση μου είναι για τη γελοιότητα  της ανησυχίας της απόφασης του ΚΥΡΙΟΥ Υπουργού.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να υπάρξει σε κάποια χώρα απαγόρευση μετακινησης μεμονωμένου ατόμου από την πρωτεύουσα στην επαρχία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τελευταια ζαρια να μην λήξει η χρονια από τώρα για μένα. Δεν είμαι αισιοδοξος

Αν θεωρήσουμε ότι θα λείψουν οι Αραουχο, Τσουμπερ και Γιονσον το πραγμα δυσκολευει πολύ περισσοτερο.

Θα έλεγα 3-1-4-2

Στάνκοβιτς 

Βιντα Τζαβελλας Χατζισαφι 

Σιμανσκι  

Γκατσινοβιτς Πινεδα Μανταλος Ελίασον 

Αμραμπατ (Φαν Βέερτ) Γκαρσια 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, nikos said:

Αμραμπατ (Φαν Βέερτ)

(Αμραμπατ) - Φαν Βέερτ

μονο αυτο θα αλλαζα, ο μαροκος ειναι τσεηντζερ 😁

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάπως πιο νορμάλ :

 

Στάνκοβιτς 

Βιντα Μητογλου Χατζισαφι 

Σιμανσκι  

Αμραμπατ Πινεδα Γκατσινοβιτς Ελίασον 

Φαν Βέερτ Γκαρσια

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Geologos said:

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να υπάρξει σε κάποια χώρα απαγόρευση μετακινησης μεμονωμένου ατόμου από την πρωτεύουσα στην επαρχία.

Το αντίστροφο θα έπρεπε να ισχύει στην Ελλάδα εδώ και δεκαετίες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σε συζήτηση που είχα με πολύ στενό συγγενικό πρόσωπο παλαιού εν ενέργεια μέλους του stuff μας, θεωρεί ότι και με Χ ο Αλμευδα θα χαιρετίσει. Δεν λέει κάτι φυσικά είναι όμως ένα κλιμα

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Nickpes21 said:

Σε συζήτηση που είχα με πολύ στενό συγγενικό πρόσωπο παλαιού μέλους του stuff μας, θεωρεί ότι και με Χ ο Αλμευδα θα χαιρετίσει. Δεν λέει κάτι φυσικά είναι όμως ένα κλιμα

Μεγάλη μαλακια αν υπάρχει αυτό το κλίμα. 

Link to comment
Share on other sites

Θετικά είναι τα νέα μετά την προπόνηση της ΑΕΚ την Πέμπτη (15/9). Καταρχάς ο Σέρχιο Αραούχο είναι πολύ καλύτερα και γυμνάστηκε κανονικά σήμερα. Αυτό σημαίνει ότι θα είναι κανονικά στη διάθεση του Ματίας Αλμέιδα για το ματς του Σαββάτου με τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο.

Θετικά είναι και τα νέα από τον τραυματισμό του Γιόνσον. Ο Δανός χαφ ένιωσε κάποιες ενοχλήσεις στον προσαγωγό χθες, όμως οι εξετάσεις του έδειξαν ότι δεν έχει υποστεί θλάση. Έχει μία έντονη διάταση και θα κάνει θεραπεία. Ωστόσο, η συμμετοχή του στο ματς του Σαββάτου παραμένει ανοιχτή, αν και δύσκολη. Στην προπόνηση της Παρασκευής (16/9) και ανάλογα με το πώς νιώθει ο Γιόνσον θα ξεκαθαρίσει αν θα μπει ή όχι στην αποστολή.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, felman said:

Afou arxisane oi telikoi apo tora opos kathe xrono thn synexeia pistevo thn exoume katalavei oloi mas.

Στην ΑΕΚ τελικους... παίζει μόνο ο προπονητής που ξεκινάει τη σεζόν και 9/10 φορές δεν ήταν ποτέ αυτός που ήθελε ή ψυχανεμιζόταν το αφεντικό. 

Οι αντικαταστάτες αξιολογούν το ρόστερ... 

Link to comment
Share on other sites

Παιχνίδι που θέλω να δω αν φάμε γκολ σε κανονικές συνθήκες. Μέχρι στιγμής έχουμε ένα σουτ και 2 πεναλτι. Σημαντικό για να δουμε τι γίνεται με την άμυνα.μας. μπροστά πρεπει να αρχίσουν να τα βάζουν και κυρίως ο Αραουχο. 

Ματς ορόσημο γιατί δεν θα δουμε μπει στο νέο γήπεδο και η εσωστρέφεια είναι ήδη στα κόκκινα 

Link to comment
Share on other sites

Η αντίστροφη μέτρηση παραδοσιακά ξεκινά όταν βγουν τα κομπιουτεράκια ότι με Χ*3 είμαστε ακόμα μεσα στο πρωτάθλημα γιατί, δεν μπορεί, θα χάσουν και οι άλλοι βαθιμους.

Αλλά και οι τελικοί είναι σημάδι προς την "σωστή" κατεύθυνση.

Link to comment
Share on other sites


θα μου αρεσε να δω τετοιο πρεσσινγκ απο τον Αλμευδα στο Αγρινιο. δεν αφηνει και πολλα περιθωρια στον αντιπαλο 

Link to comment
Share on other sites

Κωστούλας φίλος Ιβάν. Αλλά τώρα και Shopflix partner  

 Πήρε και Μπακάκη τζάμπα. Δεν πιστευω να θελει και τους 3 ποντους. Πήρε διπλό στο Ηράκλειο 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Hades said:


θα μου αρεσε να δω τετοιο πρεσσινγκ απο τον Αλμευδα στο Αγρινιο. δεν αφηνει και πολλα περιθωρια στον αντιπαλο 

Κλοπαρος

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hades said:


θα μου αρεσε να δω τετοιο πρεσσινγκ απο τον Αλμευδα στο Αγρινιο. δεν αφηνει και πολλα περιθωρια στον αντιπαλο 

Από αυτούς που έχουμε,μόνο ο Σιμάνσκι τρέχει, αλλά θυμίζει πολύ λίγο τους Ολλανδούς και πολύ περισσότερο ακέφαλο κοτόπουλο!

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, nikos said:

Τελευταια ζαρια να μην λήξει η χρονια από τώρα για μένα. Δεν είμαι αισιοδοξος

Αν θεωρήσουμε ότι θα λείψουν οι Αραουχο, Τσουμπερ και Γιονσον το πραγμα δυσκολευει πολύ περισσοτερο.

Θα έλεγα 3-1-4-2

Στάνκοβιτς 

Βιντα Τζαβελλας Χατζισαφι 

Σιμανσκι  

Γκατσινοβιτς Πινεδα Μανταλος Ελίασον 

Αμραμπατ (Φαν Βέερτ) Γκαρσια 

 

 

 

7 hours ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

(Αμραμπατ) - Φαν Βέερτ

μονο αυτο θα αλλαζα, ο μαροκος ειναι τσεηντζερ 😁

 

7 hours ago, Navas said:

Νομίζω κάπως πιο νορμάλ :

 

Στάνκοβιτς 

Βιντα Μητογλου Χατζισαφι 

Σιμανσκι  

Αμραμπατ Πινεδα Γκατσινοβιτς Ελίασον 

Φαν Βέερτ Γκαρσια

Ένα από αυτά με Αραουχο (εφοσον είναι διαθεσιμος) αντί για Φαν Βέερτ 

(Μητογλου με τίποτα για μένα καλύτερα Κιτσος)

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×