Jump to content

ΑΕΚ- Κύπελλο Ελλάδας 2022-23


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Θα έχει ονομαστικές προσκλήσεις και για ΕΞΩ από το γήπεδο ?????

Αχιλλέαααααααααα 🤣

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Νονός said:

Θα έχει ονομαστικές προσκλήσεις και για ΕΞΩ από το γήπεδο ?????

Αχιλλέαααααααααα 🤣

Mε ονομαστικες προσκλησεις θα μπαινουν στην πολη..... 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόση αξία έχει ένα κύπελλο υπό αυτές τις συνθήκες. Πχ τον τελικό με τον γαύρο δεν τον θυμούνται ούτε οι γαύροι. Προσωπικά, θυμάμαι ότι δεν είχα δει καν εκείνον τον τελικό. Παπαριές 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα είναι υποβάθμιση να γίνεται τελικός χωρίς κόσμο, αλλά σε κάθε περίπτωση δεν παύει να είναι ένας τίτλος που αν τον πάρουμε θα προστεθεί στη συλλογή μας. Θα χουμε 16 κύπελλα, ίσως και τρίτο νταμπλ 45 χρόνια μετά το δεύτερο. 

Link to comment
Share on other sites

Γενικά όλο αυτό είναι τραγικό. Ακολουθείς την ομάδα σε όλα τα αθλήματα όλη την χρονιά και δεν σε αφήνουν να την ακολουθείς στους τελικούς. Πέρυσι χάντμπολ 10 προσκλήσεις,βόλεϊ φέτος 50,τώρα τελικός ποδόσφαιρο μόνο ονομαστικές προσκλήσεις και άγνωστος ο αριθμός. Ανίκανοι εντελώς 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Δεν ξέρω πόση αξία έχει ένα κύπελλο υπό αυτές τις συνθήκες. Πχ τον τελικό με τον γαύρο δεν τον θυμούνται ούτε οι γαύροι. Προσωπικά, θυμάμαι ότι δεν είχα δει καν εκείνον τον τελικό. Παπαριές 

Γ αυτο κερδισαμε??? 

Χμμμμ😎

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Δεν ξέρω πόση αξία έχει ένα κύπελλο υπό αυτές τις συνθήκες. Πχ τον τελικό με τον γαύρο δεν τον θυμούνται ούτε οι γαύροι. Προσωπικά, θυμάμαι ότι δεν είχα δει καν εκείνον τον τελικό. Παπαριές 

Γ αυτο κερδισαμε??? 

Χμμμμ😎

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, CHⓇIS said:

Γ αυτο κερδισαμε??? 

Χμμμμ😎

Μάλλον για τον τελικό στον Βόλο λέει .. που από ότι φαίνεται δεν τον θυμόμαστε ούτε εμείς 😅

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ο τελικός φάντασμα του 20' εκεί όλα τα λεφτά ήταν η ανατροπή στο Χαριλάου με τον ταρατσάρη 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, JOSS said:

Μάλλον για τον τελικό στον Βόλο λέει .. που από ότι φαίνεται δεν τον θυμόμαστε ούτε εμείς 😅

Οχι. βολο ειμασταν μαζι

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CHⓇIS said:

Οχι. βολο ειμασταν μαζι

ουτε εσυ δεν τον θυμασαι ραμολι, για τον τελικο που χασαμε 1-0 απο τον γαυρο στο βολο λεει κεκλεισμενων λογω κορονοιου Σεπτεμβρης του 2020

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, amd said:

ουτε εσυ δεν τον θυμασαι ραμολι, για τον τελικο που χασαμε 1-0 απο τον γαυρο στο βολο λεει κεκλεισμενων λογω κορονοιου Σεπτεμβρης του 2020

Πωωωω μλκ ναι εκεινον που εγινε σεπτεμβρη

Εχετε δικιο

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, amd said:

ουτε εσυ δεν τον θυμασαι ραμολι, για τον τελικο που χασαμε 1-0 απο τον γαυρο στο βολο λεει κεκλεισμενων λογω κορονοιου Σεπτεμβρης του 2020

Κλέβεις εκκλησία φίλος.

"Κάνωμε" σεζόν ΑΕΚπήντια και μετά μοστράρουμε μνημονικό ???

🤣

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Το βιολί του ο Μπέος, το βιολί της και η ΕΠΟ. Και μόνο που ακούω ονομαστικές προκλήσεις με πιάνουν τα νεύρα μου 

Link to comment
Share on other sites

Οσο βιαζεται η κοινη λογικη, θα βιαζεται και το ποδοσφαιρο.

Η κοινη λογικη λεει τελικος κυπελλου στη πρωτευουσα , στο μεγαλυτερο σταδιο που ειδικα φετος δεν ειναι εδρα κανενος.

Και ας ειναι με μαθητες. Αντε με τους ανικανους 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, chris manousopoulos said:

Οσο βιαζεται η κοινη λογικη, θα βιαζεται και το ποδοσφαιρο.

Η κοινη λογικη λεει τελικος κυπελλου στη πρωτευουσα , στο μεγαλυτερο σταδιο που ειδικα φετος δεν ειναι εδρα κανενος.

Και ας ειναι με μαθητες. Αντε με τους ανικανους 

Η λογική λέει ΟΑΚΑ με 23 χιλιάδες κοσμο ο καθένας. Τ Παοκια πέρυσι δεν τους πείραξε,ούτε έλεγαν κάτι,φέτος έχουν λυσσάξει. Εγώ πάντως δεν θα είχα θέμα αν είχε το μεγαλύτερο γήπεδο της Ελλάδας ή Θεσσαλονίκη, να ακολουθω κάθε χρόνο την ομάδα μου εκεί και ας κάνω 1000 χιλιόμετρα πήγαινε έλα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fanch21 said:

Η λογική λέει ΟΑΚΑ με 23 χιλιάδες κοσμο ο καθένας. Τ Παοκια πέρυσι δεν τους πείραξε,ούτε έλεγαν κάτι,φέτος έχουν λυσσάξει. Εγώ πάντως δεν θα είχα θέμα αν είχε το μεγαλύτερο γήπεδο της Ελλάδας ή Θεσσαλονίκη, να ακολουθω κάθε χρόνο την ομάδα μου εκεί και ας κάνω 1000 χιλιόμετρα πήγαινε έλα. 

Η δικαιολογια που λενε για τα εξοδα ειναι απλα γελοια. Απλα ξερουν οτι φετος εχει πουτσσουλα και κοιτανε να το περασουν ανωδυνα

Link to comment
Share on other sites

Βόλος με 400 προσκλήσεις συνολικά που θα δωθουν μόνο από την ΕΠΟ. Πραγματικά άμα το δεχτούμε αυτό τι να πω. Τα έχουν ξεφτιλισει όλα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι αδικία να υπάρξουν μόνο 400 και να είναι ονομαστικές. Κανονικά θα έπρεπε να μοιραστούν στις σοκολάτες του Willy Wonka και όποιος βρει μέσα τις χρυσές προσκλήσεις να πάει.

Οτιδήποτε άλλο θα θεωρηθεί μεμπτό.

Γελοίοι!!

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο είναι που ρωτάνε γιατί δεν κάνετε διπλούς τελικούς και σου απαντάνε ε χάνεται η αίγλη του τελικού. Ποια αίγλη του τελικού ρε που τον τελικό του κυπέλλου Μεσσηνίας τον είδαν 3000 και της Ελλάδας 400. Ξεφτιλες 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×