Jump to content

ΑΕΚ- Κύπελλο Ελλάδας 2022-23


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Εχεις 5 ματς με τον γαυρο. Τα τρία στην Αγια Σοφια. Αν δεν φανε σε κάποιο τριμπαλο ειμαστε για τον πουτσο.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

Σεβασμός στους νεκρούς γαμησι στους ζωντανούς!! Ας έρθουν οπότε θέλουν, ότι ώρα θέλουν! Αντε γαμω τα σπίτια τους πρωί πρωί!!! 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, stavros 9-11 said:

Αυτό το ποστ είναι όλη η παθογένεια της ΑΕΚ τα τελευταία πολλά χρόνια. Τι πάει να πει όποτε θέλουν ρε, τι είδους ανωτερότητα είναι αυτή απέναντι στους πουστηδες

Επιτρεψε μου να διαφωνήσω.

Οι πουστηδες θα είναι πάντα πουστηδες. Εμεις πρέπει να αποφασίσουμε πως θα τους αντιμετωπίσουμε. Φυσικά όμως δεν λεω οτι πρέπει να είμαστε οι μαλακες της υπόθεσης. Σε καμία περίπτωση.

Αλλά να θυμίσω τι έγινε με τον τελικό κυπέλλου το 2020 που μπήκαμε σε αυτή τη διαδικασία. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, To Kitrino Tsakali said:

Επιτρεψε μου να διαφωνήσω.

Οι πουστηδες θα είναι πάντα πουστηδες. Εμεις πρέπει να αποφασίσουμε πως θα τους αντιμετωπίσουμε. Φυσικά όμως δεν λεω οτι πρέπει να είμαστε οι μαλακες της υπόθεσης. Σε καμία περίπτωση.

Αλλά να θυμίσω τι έγινε με τον τελικό κυπέλλου το 2020 που μπήκαμε σε αυτή τη διαδικασία. 

Εγώ θα θυμίσω τι έγινε το 2015. Β Εθνική εμείς και έχουμε πάρει 1-1 στον Πειραιά. Ο Γαύρος ντεφορμέ, αναβάλλει κάτι ματς πρωταθλήματος στην Κομοτηνή και με τούτα και με κείνα σπρώχνει τη ρεβάνς ένα μήνα πίσω. Για να δουλέψουν οι πορτοκαλάδες; Για να κάνουν καλύτερη προπόνηση; Δεν γνωρίζω το γιατί, αλλά γνωρίζω πολύ καλά ότι ο Γαύρος πήγαινε τη ρεβάνς όλο και παραπισω, με την ΑΕΚ να έχει μόνο μία απάντηση. Ελάτε όποτε θέλετε. Ήρθαν και προκρίθηκαν

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Εγώ θα θυμίσω τι έγινε το 2015. Β Εθνική εμείς και έχουμε πάρει 1-1 στον Πειραιά. Ο Γαύρος ντεφορμέ, αναβάλλει κάτι ματς πρωταθλήματος στην Κομοτηνή και με τούτα και με κείνα σπρώχνει τη ρεβάνς ένα μήνα πίσω. Για να δουλέψουν οι πορτοκαλάδες; Για να κάνουν καλύτερη προπόνηση; Δεν γνωρίζω το γιατί, αλλά γνωρίζω πολύ καλά ότι ο Γαύρος πήγαινε τη ρεβάνς όλο και παραπισω, με την ΑΕΚ να έχει μόνο μία απάντηση. Ελάτε όποτε θέλετε. Ήρθαν και προκρίθηκαν

Δεν αντιλέγω. Αλλά αν δεν άλλαζε η ημερομηνία θα περνούσαμε; 

Γνώμη μου είναι ότι τέτοιες κουβέντες δείχνουν φόβο και συνήθως τις κάνει συνήθως η αδύναμη ομάδα μπας και κερδίσει κάτι επικοινωνιακά. Σαν αυτά που κάνει ο σκουφάκιας για παράδεγμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζονται δικαιοσύνες κ καλοσύνες με τους κλέφτες. Να παίξουμε όποτε κ όπως βολεύει εμάς. Αν δεν θέλουν ας κάνουν ότι έκανε κ η Β΄ομάδα τους κ να πάνε κ να γαμηθούν μετά. Αν μπορούμε να έχουνε κ διαιτησία 200-0 να την έχουμε. Αυτά τα μουνόπανα μόνο έτσι καταλαβαίνουν. Καμία ευγένια καμία εξυπηρέτηση καμία δικαιοσύνη με τους παραγκάρχες. Νίκη με κάθε μέσο κ τρόπο. 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, billy21 said:

Δεν χρειάζονται δικαιοσύνες κ καλοσύνες με τους κλέφτες. Να παίξουμε όποτε κ όπως βολεύει εμάς. Αν δεν θέλουν ας κάνουν ότι έκανε κ η Β΄ομάδα τους κ να πάνε κ να γαμηθούν μετά. Αν μπορούμε να έχουνε κ διαιτησία 200-0 να την έχουμε. Αυτά τα μουνόπανα μόνο έτσι καταλαβαίνουν. Καμία ευγένια καμία εξυπηρέτηση καμία δικαιοσύνη με τους παραγκάρχες. Νίκη με κάθε μέσο κ τρόπο. 

Μίλησες κατευθείαν στην καρδιά των παιδικών μου ψυολογικών τραυμάτων.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, stavros 9-11 said:

Εγώ θα θυμίσω τι έγινε το 2015. Β Εθνική εμείς και έχουμε πάρει 1-1 στον Πειραιά. Ο Γαύρος ντεφορμέ, αναβάλλει κάτι ματς πρωταθλήματος στην Κομοτηνή και με τούτα και με κείνα σπρώχνει τη ρεβάνς ένα μήνα πίσω. Για να δουλέψουν οι πορτοκαλάδες; Για να κάνουν καλύτερη προπόνηση; Δεν γνωρίζω το γιατί, αλλά γνωρίζω πολύ καλά ότι ο Γαύρος πήγαινε τη ρεβάνς όλο και παραπισω, με την ΑΕΚ να έχει μόνο μία απάντηση. Ελάτε όποτε θέλετε. Ήρθαν και προκρίθηκαν

Εκείνο το ματς το χάσαμε γιατί όλο το κέντρο ήταν ο Μάνταλος (ο γνωστός) που στο 67' τραυματίστηκε και μετά το γήπεδο έγειρε.. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε προγραμματισμένο μπάρμπεκιου με πατσά κύριοι, μεγάλο το κόστος αναβολής του και γιατί να το επωμισθούμε στο κάτω κάτω, να σεβαστούν όλοι τις ορισμένες ημερομηνίες, δεν ήμαστε Μάου Μάου. 

  • Δικεφαλάκι 6
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

καμιά συμφωνία για αλλαγή ημερομηνίας . Ίσα ίσα μπορούμε να τους τιμήσουμε και εμείς τους νεκρούς . Τους ζωντανούς θέλουμε να γαμήσουμε . :-) 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Παει για πεμπτη το ματς τα καταφερανε τα μουνοπανα.

Βαλανε δευτερα εμας με λεβαδειακο και το γαβρο.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NIS 9-11 said:

Παει για πεμπτη το ματς τα καταφερανε τα μουνοπανα.

Βαλανε δευτερα εμας με λεβαδειακο και το γαβρο.

Ψάχνω συννεφάκι να πέσω.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτη την παπαρια της επο περι τελικου στο εξωτερικο να την παρουν πισω

Δν γαμηθηκαμε να παμε στα ματς γ να παει ο τελικος εξω. Που οπου κ να παει θα γινει της πουτανας εκτος απο αφρικη

...... 

Μονο νεα υορκη γουσταρω γτ δν εχω παει αμερικη

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, CHⓇIS said:

Αυτη την παπαρια της επο περι τελικου στο εξωτερικο να την παρουν πισω

Δν γαμηθηκαμε να παμε στα ματς γ να παει ο τελικος εξω. Που οπου κ να παει θα γινει της πουτανας εκτος απο αφρικη

...... 

Μονο νεα υορκη γουσταρω γτ δν εχω παει αμερικη

Έχω μια φαεινή ιδέα... 😁

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε, τελικό στη Ν. Υόρκη. Να πας να ανάψεις τσιγάρο και να σου ρίξει ο άλλος με σνάιπερ τη στιγμή που θα το βάλεις στο στόμα σου.

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Μλκ είχα πάει να δω αυτό το Σέντραλ Παρκ και κάποια στιγμή σκάει κωλαδικο και δένουν έναν τύπο γιατί είχε ανάψει τσιγάρο. Ρε τον πήραν με χειροπέδες τον άνθρωπο, λογικά θα του έριξαν θανατική ποινή, σιγά μη ζει τώρα 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2023 at 5:42 PM, NIS 9-11 said:

Παει για πεμπτη το ματς τα καταφερανε τα μουνοπανα.

Βαλανε δευτερα εμας με λεβαδειακο και το γαβρο.

Μια χαρά, για να είμαστε συγκεντρωμενοι στο καθοριστικό παιχνίδι με τον Ατρομητο και να μην σκέφτονται οι παίκτες το παιχνίδι με τον γαυρο. Να υπάρχει μια απόσταση μεταξύ των δύο αγώνων. 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×