Jump to content

ΑΕΚ- Κύπελλο Ελλάδας 2022-23


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Υπάρχει περίπτωση να ειμαι Αθήνα στις 9/2, υπάρχει κάποιος τροπος να βαλω κανένα "notify me" να μου έρθει καμοια ειδοποίηση οταν αρχίσει η πώληση εισιτηρίων? 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Iniochos said:

Υπάρχει περίπτωση να ειμαι Αθήνα στις 9/2, υπάρχει κάποιος τροπος να βαλω κανένα "notify me" να μου έρθει καμοια ειδοποίηση οταν αρχίσει η πώληση εισιτηρίων? 

Δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοιο πράγμα, όμως στο πέταλο υπάρχουν διαθέσιμες θέσεις σε κάθε αγώνα. Τα εισιτήρια εκεί πάνε στα κλαμπ. Από "δικά μας" club δεν πρόκειται να πάρεις γιατί αναλογούν ελάχιστα εισιτήρια και ο κόσμος είναι πολύς. Όμως παρατηρώ ότι το κλαμπ των Πατησίων κάθε φορά βγάζει ανακοίνωση ότι έχει λίγα εισιτήρια. Θα σε συμβούλευα λοιπόν να μιλήσεις μαζί τους από τώρα. Άντε και κάνα φράγκο στο ταμείο τους και κάνε τη δουλειά σου

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έσκασα 80 χαρτιά για να δω να σκίζουμε τους μπασταρδους. Μπορώ να πω πως πονάει ο κωλος μου.
 

ΠΟΥΣΤΗ ΚΩΛΟΓΕΡΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΣΕΠΩΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΝΤΑΜΠΛ! 

Ποσο μάλλον που μας άφησες χωρίς ενίσχυση!

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, El Professor said:

Μόλις έσκασα 80 χαρτιά για να δω να σκίζουμε τους μπασταρδους. Μπορώ να πω πως πονάει ο κωλος μου.

Όλα για το ταμείο του Τίγρεως.

Τίγρης και πονάνε κώλοι.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, El Professor said:

Μόλις έσκασα 80 χαρτιά

 

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

2 x 30 

νοιωθω υπερηφανος 

 

2 minutes ago, Dali 21R said:

2 X 65 με απαίτηση να δω καλό ξέσκισμα απο τα παλιά.

Μισό παιδιά γιατί φούσκωσε η τσέπη. 1801845.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

Αναγκάστηκα να σκασω και εγω 80 x2. Δεν γαμιεται, αφου βρήκα πάλι καλα να λεω. Θελω 3 γκολακια το λιγότερο για αυτην την τιμή. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

65αρι και δω ΓΜΜΝ κάβουρα.

Ευτυχώς φιλαράκι έχει γράψει σκριπτακι και παίρνει ειδοποίηση με το που βγαίνουν τα εισιτήρια.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, agelos said:

65αρι και δω ΓΜΜΝ κάβουρα.

Ευτυχώς φιλαράκι έχει γράψει σκριπτακι και παίρνει ειδοποίηση με το που βγαίνουν τα εισιτήρια.

Λεγε ρε! Πως θα γίνει να μας ειδοποιήσει αμα ξανα χρειαστώ εισιτήριο? 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, blanco21 said:

Τελικά τα διάρκειας ηταν φτηνά. 

Με αυτά που ακούω από γνωστούς και φίλους, πάλι καλά να λέμε. Γιατί εκτός από τις τιμές, πρεπει να είσαι κι απικο για να δεις πότε κυκλοφορούν. Πάλι καλά.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Με αυτά που ακούω από γνωστούς και φίλους, πάλι καλά να λέμε. Γιατί εκτός από τις τιμές, πρεπει να είσαι κι απικο για να δεις πότε κυκλοφορούν. Πάλι καλά.

Εχεις δικιο. Γιατι αν σκεφτουμε 20 εντος εδρας με 25 το ματς (δεν υπολογιζω καν τα ντερμπι που ειναι περισσοτερο), παμε στα 500 ευρω, κι ολο αυτο μονο αν προλαβεις να κλεισεις τα ελαχιστα φθηνα εισιτηρια πρωτος. Σε καθε αγωνα. Το διαρκειας σου δινει και την ησυχια σου. Ειδικα φετος που αρκετοι που ηταν "ελα μωρε, στα ντερμπι θα παμε" τελικα γουσταρουν και πανε σε ολα τα ματς.

Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2023 at 2:22 AM, steluckyy said:

Εχεις δικιο. Γιατι αν σκεφτουμε 20 εντος εδρας με 25 το ματς (δεν υπολογιζω καν τα ντερμπι που ειναι περισσοτερο), παμε στα 500 ευρω, κι ολο αυτο μονο αν προλαβεις να κλεισεις τα ελαχιστα φθηνα εισιτηρια πρωτος. Σε καθε αγωνα. Το διαρκειας σου δινει και την ησυχια σου. Ειδικα φετος που αρκετοι που ηταν "ελα μωρε, στα ντερμπι θα παμε" τελικα γουσταρουν και πανε σε ολα τα ματς.

αυτοί που λέγανε μόνο στα ντέρμπι θα πάνε, χωρις το σκριπτ που είπε ο φίλος, ούτε σε αυτά μπορούν να πάνε.

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο τασκασα για διαρκειας και γαμηθηκα μια φορα και καλή...

σα δε γαμηθηκα μικρος ... θα γαμηθω μεγαλος..

Link to comment
Share on other sites

Η ΕΠΟ θέλει να διοργανώσει τον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδος στο εξωτερικό.

Το έχει διατυπώσει σε όλους τους τόνους ο Τάκης Μπαλτάκος και ήδη η Ομοσπονδία έχει αποστείλει επιστολές προς Αγγλία και Γερμανία για να μάθει τις προθέσεις τους και αν υπάρχει περίπτωση να φιλοξενήσουν τον αγώνα που θα κρίνει το δεύτερο τη τάξει τρόπαιο της χώρας.

Η αγγλική Ομοσπονδία απάντησε στην ΕΠΟ και εμφανίζεται θετική, λέγοντας πως υπάρχει μεγάλη διαθεσιμότητα στο Λονδίνο, καθώς υπάρχουν 19 γήπεδα που θα μπορούσε να γίνει ο τελικός Κυπέλλου τον Μάιο. Απλά ζητάει περισσότερες λεπτομέρειες για να γνωρίζει τι ακριβώς θέλει η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία και πώς θα μπορούσαν να συνεργαστούν μεταξύ τους.

Από ‘κει και πέρα, η ΕΠΟ περιμένει απάντηση και από τη Γερμανία, όπου υπάρχει επίσης μεγάλη ελληνική παροικία όπως αναφέρει το sport24.gr. Όσο για την περίπτωση διεξαγωγής του τελικού στο Πανθεσσαλικό, φαίνεται πως απομακρύνεται ως επιλογή, προφανώς γιατί υπάρχει φόβος για επεισόδια όπως αυτά που είχαν συμβεί το 2017 μεταξύ οπαδών της ΑΕΚ και του ΠΑΟΚ και δεν θα ήθελαν στην ΕΠΟ να συμβεί και φέτος κάτι ανάλογο. Στόχος είναι να αποφύγουν τον Βόλο με κάθε τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Να ρθουν τα ΠΑΟΚια ΟΑΚΑ να τελειώνει το παραμύθι, όπως είχαν έρθει και πέρσι και πρόπερσι

Τι εξωτερικό και μαλακίες, ζητάμε σαν χώρα από την ΟΥΕΦΑ το Σουπερ Καπ και τον τελικό του Κόνφερενς και δεν μπορούμε να διοργανώσουμε ούτε τον τελικό του κυπέλλου μας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, AlexKR21 said:

Να ρθουν τα ΠΑΟΚια ΟΑΚΑ να τελειώνει το παραμύθι, όπως είχαν έρθει και πέρσι και πρόπερσι

Τι εξωτερικό και μαλακίες, ζητάμε σαν χώρα από την ΟΥΕΦΑ το Σουπερ Καπ και τον τελικό του Κόνφερενς και δεν μπορούμε να διοργανώσουμε ούτε τον τελικό του κυπέλλου μας

Τι ψαχνεις να βρεις ρε. Η ανικανοτητα κρατους επο να διωργανωσουν ματς. Ειναι κ οι εκλογες.... 

Ειπαν ομως αν συμφωωνησουν οι ομαδες να γινει εξω. 

Κανονισε μουνακι μελ

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω βασικά νιώθω ντροπή μονο και μονο που τους ρωτήσαμε αμα γίνεται. Πρωτοσέλιδο ευρωπαϊκό θα γίνουμε αμα διεξαχθεί ο τελικός εκτός Ελλάδας. 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×