Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ΠΑΣ Γιάννινα (Κύπελλο, 5η φάση): 20/10/22, 19:00, CosmoteSport 1


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

33 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
    • Γαλανόπουλος
    • Ελίασον
    • Μάνταλος
      0
    • Αραούχο
    • Κοσίδης
      0
    • Γκαρσία
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Φράνσον
    • Ραντόνια
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ

    • Καλό
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
    • Γιόνσον
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ελίασον
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
    • Κοσίδης
    • Γκαρσία
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Φράνσον
      0
    • Ραντόνια
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Λοιπόν επειδή έχω υπάρξει μεγάλος στραικερ, θα σας πω τι παίζει με Αραουχο. Τον Τσινο τον έχει πιασει ψυχαναγκασμός να βάλει γκόλ για 2 λόγους. Πρώτον για να ευχαριστήσει τον κόσμο που τον αποθεώνει συνέχεια και δεύτερον για να ανεβάσει φωτογραφία του στο ινσταγκραμ. Ψοφαει για λαικ ο παλαιοπουστας. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

O tsinos θα αρχισει να παστελωνει οταν αναλαβει αλλος τη δουλεια που κανει τωρα

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο απογευμα, το γηπεδο με κενα ειδικα στα 70ρια στο κεντρο αλλα ειχε την καλυτερη εξεδρα απο ολα τα ματς. Χαρηκα ιδιαιτερα για το Γαλανοπουλο, ηταν πολυ καλος. Ο Σιντιμπε ετρεχε λιγο περιεργα αλλα ηταν πολυ καλος και αμεσος στις πασες του. Θελει λιγο χρονο αλλα φαινεται η ποιοτητα. 

Εντοπισα @mobster21 με γιο και συζυγο (;),  δεν εβαλε κωλο κατω 😎

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Για μένα ο Αραουχο μου έδωσε ελπίδες ανάκαμψης με το σουτ που έπιασε προς το τέλος και έβγαλε το αναπληρωματικο τέρμα του πας.  Ήταν πολλή καλό καμία σχέση με ότι έκανε στους προηγούμενους αγώνες. 

Link to comment
Share on other sites

Πολλά ψυχολογικά έχουν οσοι έχουν όλα τα προβλήματα λυμένα.  Βάρδα μην φτάσουμε στο τελος,  χάσει κάνα αχαστο, γιατί θα γεμίσουν με ευχές, από τα αυτιά του μέχρι τα ακαου του

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moukie said:

Ωραιο απογευμα, το γηπεδο με κενα ειδικα στα 70ρια στο κεντρο αλλα ειχε την καλυτερη εξεδρα απο ολα τα ματς. Χαρηκα ιδιαιτερα για το Γαλανοπουλο, ηταν πολυ καλος. Ο Σιντιμπε ετρεχε λιγο περιεργα αλλα ηταν πολυ καλος και αμεσος στις πασες του. Θελει λιγο χρονο αλλα φαινεται η ποιοτητα. 

Εντοπισα @mobster21 με γιο και συζυγο (;),  δεν εβαλε κωλο κατω 😎

Έλα ρε δεν ήρθες να πιούμε μια μπύρα 

Ήρεμος ήμουν σήμερα. Την Κυριακή να με έβλεπες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Έλα ρε δεν ήρθες να πιούμε μια μπύρα 

Ήρεμος ήμουν σήμερα. Την Κυριακή να με έβλεπες.

Στην 38 ειμαι ρε αλλα ειχες πει οτι εισαι ψηλα και σε πετυχα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα είδα γνωστο μου στην tv. Την Κυριακή άλλους από κοντά (είδα τύπο που γνωριζόμαστε επαγγελματικά και δεν ετυχε να ειπωθει ποτέ μεταξύ μας περι ΑΕΚ).
Ποσο ευκολα βρίσκεις τελικα κόσμο σε αυτό το γήπεδο; Είναι και οι αποστάσεις κοντινές και κόβεις φάτσα ευκολα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, moukie said:

Στην 38 ειμαι ρε αλλα ειχες πει οτι εισαι ψηλα και σε πετυχα.

Κανόνισε με βου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα Γιώργο Γαλάτσι που είχε τις σκεπαστές στην Κύμης τα τελευταία χρόνια με τον Ατρόμητο, είδα έξω από το γήπεδο φίλο Λαμπρινιώτη μετά από 15 χρόνια, παιδιά από Κατερίνη, κόσμο από Κύπρο, έναν ακόμα που χαιρέτισα και δεν ήξερα ποιος είναι, έναν άλλον που τον ξέρω και δεν θυμάμαι πού, καμιά 3-4 ακόμα από δουλειά. Γενικά παίζει να δούμε πολύ κόσμο μετά από χρόνια. Μόνο καλό είναι αυτό. 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Με αυτό που κάνει στο πρώτο λεπτό ο Στάνκοβιτς εννοείται ο χειρότερος.

Καλύτερος σήμερα ο κόσμος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, moukie said:

Ωραιο απογευμα, το γηπεδο με κενα ειδικα στα 70ρια στο κεντρο αλλα ειχε την καλυτερη εξεδρα απο ολα τα ματς. Χαρηκα ιδιαιτερα για το Γαλανοπουλο, ηταν πολυ καλος. Ο Σιντιμπε ετρεχε λιγο περιεργα αλλα ηταν πολυ καλος και αμεσος στις πασες του. Θελει λιγο χρονο αλλα φαινεται η ποιοτητα. 

Εντοπισα @mobster21 με γιο και συζυγο (;),  δεν εβαλε κωλο κατω 😎

Πρώτο του παιχνίδι. Έκανε να μιλήσει 21 λεπτά.

Ελπίζω μεγαλώνοντας να θυμάται αυτή την νύχτα όπως θυμάμαι εγώ ένα μεσημέρι στα Φιλαδέλφεια με τον πατέρα μου. Για πάντα.

 

20221020_195542.jpg

  • Δικεφαλάκι 33
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Πρώτο του παιχνίδι. Έκανε να μιλήσει 21 λεπτά.

Ελπίζω μεγαλώνοντας να θυμάται αυτή την νύχτα όπως θυμάμαι εγώ ένα μεσημέρι στα Φιλαδέλφεια με τον πατέρα μου. Για πάντα.

 

20221020_195542.jpg

Έξοχη φωτογραφία, τρομερός ο παιχταράς σου, πάντα δυνατός να είναι. 🍻

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris manousopoulos said:

Ολοι μας θυμομαστε τη πρ τη μας  φορα😄

Και θα την θυμομαστε για παντα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τι Κανονικότατα είναι αυτή ρε σεις, να αγωνιουμε μόνο για το τελικό σκορ και τα πκο.

Το χα 2-0 και το άλλαξα σε 3-1 λίγο πριν την έναρξη, δίνοντας τη χαρά στον παρακμιακό να γευτεί, προσωρινά, τη χαρά της κορυφής.

Link to comment
Share on other sites

Η κερκιδα που ηταν απ τα μεγαλυτερα θεματα μεχρι τώρα, ήταν εξαιρετικη σημερα. Οπως επρεπε. Και ειπανε και τις ιστοριες απ την πολη μετα το ματς. Πολυ ομορφα.

Ομάδα να χαιρεσαι, μπραβο ρε Αλμεϊδα, απιστευτο οτι αυτη η ενδεκαδα δεν ειχα ξαναπαιξει μαζι κι ειχε αυτη την εικονα. Και μάλιστα με τον αστειο Μανταλο (MVP ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ????????) μεσα.

Καταγγελω συμφορουμιτη μου ΚΑΘΟΤΑΝ και πιθανοτατα ΠΟΣΤΑΡΕ στο ΚΜ τη στιγμη της ανακρουσης του υμνου.

Ωραια βραδυ, οπως αξιζει την ομαδα, στο γηπεδο και σε μας.

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, SpiRos said:

Έξοχη φωτογραφία, τρομερός ο παιχταράς σου, πάντα δυνατός να είναι. 🍻

Να τον χαίρεσαι αδερφέ μου! Υγεία να έχει πάντα και καλοτυχος! Μακάρι να μας αξιώσει και εμάς ο Θεός κάποτε να το ζήσουμε αυτό που έζησες με το μικρό! 

Link to comment
Share on other sites

"12ος παίκτης της ΑΕΚ ο Διαμαντόπουλος"

Τι μαλακες ειναι τουτοι ρε σεις? Ποσο καλυτερο μπορει να γινει?

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

"12ος παίκτης της ΑΕΚ ο Διαμαντόπουλος"

Τι μαλακες ειναι τουτοι ρε σεις? Ποσο καλυτερο μπορει να γινει?

Τους εχει φτασει το σκατο στη καλτσα

Link to comment
Share on other sites

O Κοσίδης έρχεται σαν 4ος φορ κ με μια κίνηση φορ, ξεκλειδώνει το ματσάκι στο πεντάλεπτο. Ακολουθεί την φάση κ δεν μένει εγκλωβισμένος κ κολλημένος ανάμεσα στους αμυντικούς. Θέλει δουλειά, πρέπει να βάλει σίγουρα πάθος κ ένταση, να ξεψαρώσει, μπορεί κ να μην κάνει για την ΑΕΚ, αλλά είναι φορ. Την πρώτη καλή κίνηση την έιχε κάνει στον λίγο χρόνο που είχε παίξει με τον Ιωνικό. Εκεί υποδέχτηκε την μπάλα κ σούταρε με την μία. Πιο παλία θα είχε πάθει διάστρεμμα μάλλον σε τέτοια φάση. Θα βοηθήσει ο μικρός, αλλά περιμένω τον Φαν Βέερτ να είναι έτοιμος με τους Β. 

Κρίμα που ο Γκαρσία δεν μπορεί να υπηρετήσει τακτικά αυτό που κάνει ο Αραούχο. Πολύ κρίμα. Θα έιμασταν πιο δυνατοί αν το κατάφερνε. 

Πετράκη οι κεφαλιές σου είναι η προσωποποίηση σου. Άψυχες, άνευρες, άνοστες, αδύναμες, ποδοσφαιρικά ανοργασμικές. Αν τις είχες δουλέψει θα μας έπρηζε τα παπάρια ο Σταύρακας, γιατί θα έχωνες γκολάκια, αλλά θα είμασταν ένα κλικ πιο ήσυχοι.  Αλήθεια ρε μλκ, δεν στενεχωριέσαι που κάνεις όλη αυτή την κίνηση σωστά κ κάνεις κεφάλι λές κ είσαι 5χρονο? Δεν λυπάσαι τον προπονητή που ασχολήθηκε μαζί σου τακτικά κ σε βγάζει φάτσα μπάλα με το τέρμα? Θα μου πεις δεν σε πειράζουν άλλα κ άλλα. Δούλεψε λίγο ρε, μπας κ δούμε κανένα φως με την πάρτυ σου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×