Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ΠΑΣ Γιάννινα (Κύπελλο, 5η φάση): 20/10/22, 19:00, CosmoteSport 1


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

33 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
    • Γαλανόπουλος
    • Ελίασον
    • Μάνταλος
      0
    • Αραούχο
    • Κοσίδης
      0
    • Γκαρσία
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Φράνσον
    • Ραντόνια
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ

    • Καλό
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
    • Γιόνσον
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ελίασον
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
    • Κοσίδης
    • Γκαρσία
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Φράνσον
      0
    • Ραντόνια
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 minutes ago, tzav said:

 

-Ελίασον: Σε αντίθεση με την πλειοψηφία που τον έβγαλε ΜΒΠ, εμένα εξακολουθεί να μου φαίνεται πετροχελίδονο... επίσης 4-5 ματς, πόσα έχει παίξει, δεν θυμάμαι να τον έχω δει να σουτάρει ακόμη... η σέντρα του βέβαια είναι φαρμάκι...

 

Πάντως όπως γράφτηκε κι εδώ , νομίζω από @Skepastos τον είδα κι εγώ στο ζέσταμα με Ατρόμητο τράβαγε κάτι σουταρες με δεξι αριστερό .Στα ματς όμως ως τώρα δυστυχως δεν έχει πάρει προσπάθειες . Ενώ φαίνεται ότι ο Αλμευδα τους παροτρύνει να παίρνουν σουτ . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Πήγαν να μου κάνουν φασαρία στη πόρτα λέγοντας οτι αυστηρά μπαίνουν 2χρονα και έκοψαν αντίδραση με που τους είπα ότι βγήκε ανακοίνωση μου είπαν περιμένετε και φώναξε τον υπεύθυνο που μας έβαλε άερα αφού μας έβαλε και τους δυο στο ιδιο τουρνικιέ ( προφανώς αυτό είναι το μέτρο όπως οι βαλίτσες στο αεροδρόμιο , αν χωράτε μπαίνετε ) . 

 

Υπάρχει νεότερη ανακοίνωση επ αυτού; που μπορώ να τη βρω; 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nickpes21 said:

Υπάρχει νεότερη ανακοίνωση επ αυτού; που μπορώ να τη βρω; 

https://www.facebook.com/AEK.FC.OFFICIAL/posts/508731521264348/

Δεν υπάρχει το αυστηρά 2 ετών που μου έλεγε ο παπάρας άλλα έπρεπε να το τυπώσω και να του το τρίψω στη μούρη . Μέχρι 8 χρονών αν δεν ειναι κανα θηρίο άνετα είναι στην αγκαλιά αν και σε ματς με άδειες θέσεις όπως το χθεσινό δεν χρειάζεται και καλύπτει και την ασχήμια με κενές θέσεις κατόχων διαρκείας που δεν ήρθαν  

Τέλος, η ΠΑΕ ΑΕΚ επισημαίνει σε όλους τους φίλους της ομάδας κατόχους διαρκείας ή απλών εισιτηρίων για τα παιχνίδια που ακολουθούν, πως δωρεάν η είσοδος επιτρέπεται μόνο στα παιδιά που δεν χρειάζονται ξεχωριστή θέση για να παρακολουθήσουν τον αγώνα, αλλά μπορούν να καθίσουν στην αγκαλιά του γονέα τους. Τα παιδιά που χρειάζονται ξεχωριστή θέση, δεν γίνεται να μπουν στο γήπεδο χωρίς εισιτήριο, λόγω της πληρότητας που υπάρχει στην OPAP ARENA.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ένας μαντράχαλος πατέρας μπορεί να κουβαλήσει ακόμα και δεκαπενταχρονο γιο στην αγκαλιά του :)

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Nickpes21 said:

Υπάρχει νεότερη ανακοίνωση επ αυτού; που μπορώ να τη βρω; 

Ο υπεύθυνος ούτε κάν πάντως δεν άνοιξε κουβέντα μαζί μου απλά αμέσως μου ζήτησε να πιώ τη μπύρα που κρατούσα και χωρίς κουβέντα μας έβαλε και τους δυο στο ιδιο τουρνικιέ χτυπόντας εκείνος το barcode . 

 

6 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ένας μαντράχαλος πατέρας μπορεί να κουβαλήσει ακόμα και δεκαπενταχρονο γιο στην αγκαλιά του :)

αλλα δεν χωράνε μαζί στο τουρνικιέ :P 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Νονός said:

 

Κάτι μας είπες ρε Ντακ ...

Μιλάμε, μιλάει άΘρωπος - soon to be πολύφερνος γαμπρός οικογενείας Κρητών μεγιστάνων, με ασφυκτικά γεμάτο καρνέ "οριζοντίων και καθέτων" ... συνευρέσεων, με προεδρικές σουΐτες ΟΠΑΠΑρένας, διεκδικούμενη γκαρσονιέρα στο Έδεμ, κλπ κλπ κλπ.

Ο ορισμός του "έχω όλα τα προβλήματα λυμένα", κυρία μου !!!!

Κλαίνε οι χήρες κλαίνε κι οι παντρεμένες.. Παριανε ακροδεξιε Μανιάτη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, parakmiakos said:

Κλαίνε οι χήρες κλαίνε κι οι παντρεμένες.. Παριανε ακροδεξιε Μανιάτη. 

Στη Μάνη και στην ευρύτερη Νότια Πελοπόννησο οι παρατάξεις είναι δυο όπως έχουμε πει χιλιάδες φορές, βασιλοχουντικοί και βασιλοκουμμουνιστές, ακροδεξιοί κτλ δεν υπάρχουν. 

Συνεχίστε. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, billy21 said:

Θλάση κ ο Μοχαμαντί κ το πράγμα γίνεται ανησυχητικό.

για τη λειβαδιά όχι αλλα για το μπαοκ ναι . χατζησαφί ειναι κίνδυνος αμυντικά . Μάλλον παραζορίστηκαν....

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, AG21 said:

για τη λειβαδιά όχι αλλα για το μπαοκ ναι . χατζησαφί ειναι κίνδυνος αμυντικά . Μάλλον παραζορίστηκαν....

Βγαίνει η... δουλειά των προηγούμενων. Μακάρι να προλάβει αν κ δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακός ήταν ο αριθμός εισιτηρίων που «έκοψε» η ΑΕΚ σε ένα ακόμα εντός έδρας παιχνίδι της, στη Νέα Φιλαδέλφεια. Σε ματς Κυπέλλου, σε αγώνα που πραγματοποιήθηκε σε ημέρα εργάσιμη και σε ώρα που δεν βόλευε πολύ κόσμο, όπως έγινε γνωστό κόπηκαν» 26.415 εισιτήρια!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

Λοιπόν 

- Ο κονέ συνεχίζει να κάθετε στο δεξιο πεζουλάκι αλλα αυτή τη φορά πιο ψύχραιμος τοσο που ούτε σηκώθηκε στα γκόλ και γενικά δεν πρέπει να μετακινήθηκε αρα δεν ειναι επιδραστικός στον αγώνα 

- Ο Αλμέιδα παρακολουθει με μεγάλη προσοχή ένταση το παιχνίδι στα όρια της δικής του περιοχής ενώ οι δυο βοηθοί του κάνουν ολη τη δουλειά του πάγκου . 

- Ο γαλανό με το που βγήκε κατευθείαν εβγαλε παπουτσια δείγμα οτι ακόμα υπάρχει φόβος

-Ο Χατζησαφί ήταν μπαταρισμένος 

και μια ερώτηση . Πώς φωναζει ο βοηθός το Γκαρσία στο 4:35 ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κατι που δεν αναφερθηκε ειναι οτι βαλανε το πολυ ωραιο μαυρο πανο που γραφει το ονομα μας στο κεντρο και ετσι ομορφυνε λιγο εστω αυτο το σημειο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×