Jump to content

Recommended Posts

Επικυρώθηκε η βαθμολογία και κανονικά η ΑΕΚ Β στα πλευ οφ . 

Η γνώμη μου είναι ότι καλό θα ήταν να φιαξει ο Κούστας μια 22αδα πλευ οφ οποία θα είναι αυτή ( με έμπειρους , Αφρικανούς , νεαρούς , Κ19 )  και να τη κατεβάζει σε κάθε αγώνα την ίδια ώστε να μην έχουν να λένε . 

Μόνο λόγοι τραυματισμών θα γίνεται ανανέωση ενώ αν κάποιους μπορεί να χρειαστεί ο Ματίας τοτε να τους βγάλουν εκτός . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Mακάρι οι γαύροι Β΄ να πάνε να συναντήσουν την Κόρινθο.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, thodoris19 said:

291609032_----------super-league-2-v0-qa8liwqbkbpc1.webp.a8abe055466c4b39b78f474811bbbc51.webp

Ωραίο πρόγραμμα για να προοδεύσει η ομάδα  . Μας δίνει χρόνο προετοιμασίας με το ρεπό και μετά  έχουμε δύο εντός σερί ώστε να στρώσουμε και  ένα εκτός με τη Νίκη Βόλου εντός κομποτη μετά και ρεπό . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Η γνώμη μου είναι ότι καλό θα ήταν να φιαξει ο Κούστας μια 22αδα πλευ οφ οποία θα είναι αυτή ( με έμπειρους , Αφρικανούς , νεαρούς , Κ19 )  και να τη κατεβάζει σε κάθε αγώνα την ίδια ώστε να μην έχουν να λένε . 

Η γνωμη μου ειναι να χει και μια καβαντζα με τριτοτεταρτοπεμπτα για να τα καταβαζει οποτε χρειαζεται ωστε να εχουν να σκουζουν.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aris2168 said:

Η γνωμη μου ειναι να χει και μια καβαντζα με τριτοτεταρτοπεμπτα για να τα καταβαζει οποτε χρειαζεται ωστε να εχουν να σκουζουν.

Να σου πω το έγραψα πριν διαβάσω τα νέα καραγκιοζιλικια του Κούγια . Καλύτερα να έχει μια 20αδα νεαρών για όλους τους αγώνες εκτός αυτών με τη Λάρισα που θα πρέπει να κατεβάζεις μια ομάδα με παίκτες της Α που θα έχουν μείνει εκτός αποστολής . Έτσι για την αλητεία. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

το βαζω εδω μιας και ειναι αμεσα συνδεδεμενο με την ΑΕΚ Β'

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τα εισιτήρια του αγώνα της ΑΕΚ Β με την ΑΕ Λάρισας \\

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ \\  27/3/2024

Η ΠΑΕ ΑΕΚ ενημερώνει ότι έχει τεθεί σε λειτουργία το ηλεκτρονικό εισιτήριο για τον αγώνα ΑΕΚ B – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ για τη 2η αγωνιστική των Play Offs της Super League 2, το Σάββατο 30/03 στις 14:00 Σεραφείδειο. 

-Η αγορά των εισιτηρίων γίνεται με χρέωση όλων των καρτών Visa και Mastercard (προπληρωμένες, χρεωστικές, πιστωτικές) και πρόκειται να ολοκληρωθεί μισή ώρα μετά την έναρξη του αγώνα.

-Επίσης, υπάρχει η δυνατότητα ηλεκτρονικής αγοράς εισιτηρίου από την ιστοσελίδα www.ticketmaster.gr ή και τηλεφωνικά στο 2111981535, μέσω του τηλεφωνικού κέντρου της Ticketmaster Hellas, το οποίο λειτουργεί Δευτέρα με Κυριακή 10:00-21:00 (εκτός αργιών), για την καλύτερη και ταχύτερη εξυπηρέτηση των φιλάθλων. Οι πληρωμές μπορούν να πραγματοποιηθούν με χρέωση όλων των καρτών Visa και Mastercard (προπληρωμένες, χρεωστικές, πιστωτικές) και ολοκληρώνονται κατά την έναρξη κάθε αγώνα.

ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

Θύρα 1: 10€ (Παιδικά 5€)
Θύρα επισήμων: 15€ (Παιδικά 5€)

-Για την αγορά κάθε εισιτηρίου είναι υποχρεωτική η καταχώρηση του ονόματος και του αριθμού ΑΜΚΑ κάθε φιλάθλου (και για τα ΠΑΙΔΙΚΑ εισιτήρια).

-ΠΑΙΔΙΚΑ εισιτήρια μπορούν να προμηθεύονται τα παιδιά και οι έφηβοι έως και 17 ετών.

Η ΠΑΕ ΑΕΚ επισημαίνει στους φιλάθλους τα εξής:

- Η πώληση των εισιτηρίων θα γίνει μόνο ηλεκτρονικά

- Η είσοδος των παιδιών έως 10 ετών είναι ελεύθερη σε περίπτωση διαθεσιμότητας

- Κατά την άφιξή τους στο ΣΕΡΑΦΕΙΔΕΙΟ, οι φίλαθλοι οφείλουν να υπακούσουν στις εντολές του προσωπικού ασφαλείας για τη δίοδο και τη στάθμευση των οχημάτων τους, να περιορίσουν το χρόνο παραμονής τους σε κοινόχρηστους χώρους και να κατευθύνονται άμεσα προς τη θέση τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, amd said:

το βαζω εδω μιας και ειναι αμεσα συνδεδεμενο με την ΑΕΚ Β'

 

Προσεκτικός στο τι και πώς θα πει αλλά έχει ενδιαφέρων τα αρκετά που είπε για Πήλιο που δεν γνωρίζαμε σε σχέση με τη καλή ποδοσφαιρική νοοτροπία του αλλά και για Αλμέιδα που όμως λίγο πολλή τα ξέραμε για εκείνος . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πάει ποτέ στο Σεραφείδειο, έχω δει ΑΕΚΒ μόνο εκτός έδρας, αν δεν τύχει κάτι θα σκάσω κι εγώ το Σάββατο

Link to comment
Share on other sites

Νικο, ο ανθρωπος φαινεται οτι ειναι σοβαρος και οτι θεωρει ευλογια πρωτα απο ολα για τον ιδιο οτι βρικσεται σε αυτο το περιβαλλον απο εκει και περα στην αρχη της χρονιας ειμασταν ολοι σκεπτικοι να το θεσω κοσμια με την προσληψη και γενικα με τις προοπτικες της ΑΕΚ Β' και τελικα μας εβγαλαν ασπροπροσωπους και οχι μονο βαση αποτελεσματων αλλα και τι προσπαθησαν να παιξουν ανα ομαδα.

προσωπικα επειδη οταν βρισκω ευκαιρια δεν χανω ματς της Β ειτε Live ειτε μεσω yt η ΑΕΚ μπηκε στα πλειοφ και εχασε και 3-4 ματς που ηταν πολυ καλυτερη και δεν αξιζει επουδενι να τα χασει.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θέλω να πάω στο Σεραφειδειο και ΑΕΚ Β αλλά δύσκολο το Σάββατο με τις δραστηριότητες και χίλιες δυο μαλακίες . 

Γενικά θεωρώ ότι οι Β ομάδες είναι σπουδαίο εργαλείο των μεγάλων ομάδων αν το χρησιμοποιήσουν σωστά αφού είναι η γέφυρα από τη Κ19 στο επαγγελματικό επίπεδο και ειδικά σε ενα ανταγωνιστικό περιβάλλον και φέτος μόνο με τη προσαρμογή του Πηλίου και την επιλογή των Αφρικανών έχεις κέρδος . Δυστιχως οι Έλληνες των ακαδημιών  έχουν μεγάλο διάστημα να καλύψουν ώστε να βρεθούν στη πρώτη ομάδα . 

Το φετινό τρίπτυχο πρέπει να συνεχιστεί δλδ 

1. Μεταγραφές Ελλήνων 20-22 ετών που μπορούν να κάνουν το άλμα σύντομα . Περίοδο προσαρμογής εξέλιξης στη Β .

2. Αφρικανοί σαν δοκιμή με μεγάλο ποντεντιαλ . 

3. Παίκτες των ακαδημιών που θα προπονούνται με τη Β και θα παίζουν με τη Κ19 ώστε στα 21-22 να μπορούν να είναι στη δεύτερη ταχύτητα της πρώτης ομάδας για τις ευρωπαϊκές λίστες . 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, amd said:

το βαζω εδω μιας και ειναι αμεσα συνδεδεμενο με την ΑΕΚ Β'

 

Aυτος ο Τσακιρης γιατι ειναι τοσο μεγαλη μοσχαροκεφαλη.

 

Προσπαθει ο Γεωργιου να κανει σοβαρη κουβεντα και απλα γαμαει την συζητηση, γελαει μονος του, χαιρεταει τον κοσμο, εκανε μεχρι και αστεια με τον Κουστα που ελεγε για το ατυχημα του.

 

Διανοητικα καθυστερημενος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Nuc1924 said:

Aυτος ο Τσακιρης γιατι ειναι τοσο μεγαλη μοσχαροκεφαλη.

 

Προσπαθει ο Γεωργιου να κανει σοβαρη κουβεντα και απλα γαμαει την συζητηση, γελαει μονος του, χαιρεταει τον κοσμο, εκανε μεχρι και αστεια με τον Κουστα που ελεγε για το ατυχημα του.

 

Διανοητικα καθυστερημενος.

Εμένα μου έκανε εντύπωση τα φιλάκια που έδινε αριστερά και δεξιά . 

Γενικά τραγικός όπως και οι ποδοσφαιρικές απόψεις του φυσικά . 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πειράξω κάτι από τα γραφόμενα σου. Μπορεί η μη συμπάθεια στον Τσακίρη να είναι θεμιτή και απολύτως σεβαστή και εγώ δεν σπαταλώ ποτέ ούτε μισό λεπτό να διαβάσω οτιδήποτε δικό του, όμως δεν είναι εχθρός της ΑΕΚ ο Τσακίρης ώστε να γράφονται δημόσια τόσες χοντράδες ακόμα και για την εμφάνιση του. Αυτή είναι η άποψη μου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σαφώς δεν είναι εχθρός της ΑΕΚ απλά εγώ προσωπικά τον έχω σταμπαρει από παλιά λόγο της  στήριξης του << στα δικά μας παιδιά>>  , << τα ελληνόπουλα>> που ξέρουν και τιμούν τη φανέλα που έχει αποδειχθεί λάθος .  

Τα άρθρα του πάντα προσπαθούσαν να προστατεύσουν και να διαφημίσουν τα Ελληνακια . 

Για να μην πάω πιο πίσω με τη στήριξη στο συμπαθή Δέλλα μετά το καταστροφικό παιχνίδι στο Καραϊσκάκη . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Σαφώς δεν είναι εχθρός της ΑΕΚ απλά εγώ προσωπικά τον έχω σταμπαρει από παλιά λόγο της  στήριξης του << στα δικά μας παιδιά>>  , << τα ελληνόπουλα>> που ξέρουν και τιμούν τη φανέλα που έχει αποδειχθεί λάθος .  

Τα άρθρα του πάντα προσπαθούσαν να προστατεύσουν και να διαφημίσουν τα Ελληνακια . 

Για να μην πάω πιο πίσω με τη στήριξη στο συμπαθή Δέλλα μετά το καταστροφικό παιχνίδι στο Καραϊσκάκη . 

Τα δικά μας τα παιδιά τα ελληνόπουλα του δίνουνε κουτσομπολιά από τα αποδυτήρια. Έτσι και αλλιώς να κάτσει να κάνει σοβαρό ρεπορτάζ δεν παίζει. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Τα δικά μας τα παιδιά τα ελληνόπουλα του δίνουνε κουτσομπολιά από τα αποδυτήρια. Έτσι και αλλιώς να κάτσει να κάνει σοβαρό ρεπορτάζ δεν παίζει. 

Πάντως πάλι έχει προσβάσεις στα αποδυτήρια και στα κουτσομπολιά από ότι φαίνεται και μέσες άκρες είπε τι παίζει με το Μαροκινό το τελκμανι και δεν παίζει  ενώ ο Κούστας αποφευγε και μιλούσε διπλωματικά . 

Μάλιστα έκανε και σχόλιο ότι με μυαλά του δεν πρόκειται να παίξει πουθενά . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Πάντως πάλι έχει προσβάσεις στα αποδυτήρια και στα κουτσομπολιά και μέσες άκρες είπε τι παίζει με το Μαροκινό το τελκμανι και δεν παίζει  ενώ ο Κούστας αποφεύγει και μιλούσε διπλωματικά . 

Τα αποδυτήρια στην πρώτη ομάδα τον καίνε πιο πολυ

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Νίκο, αυτά τα έλεγε όλη η ΑΕΚ όμως εκτός από 15-20 (τότε) άτομα εδώ και άλλους 100-200 συνολικά. Επίσης για εκείνον είναι επάγγελμα... Δεν υπερασπίζομαι τους αρδ της ΑΕΚ, ούτε εκείνον φυσικά, ούτε θέλω να τον δικαιολογήσω. Απλά θεωρώ τραβηγμένες τις εκφράσεις καθώς και απολύτως απαράδεκτες τις αναφορές στην εμφάνιση του, ιδίως με δεδομένο ότι θα το διαβάσει και ο ίδιος κάποια στιγμή.

Από την άλλη, αν θέλουμε να είμαστε δίκαιοι να τα λέμε και όλα όμως. Ο Τσακίρης έρχεται και στα άλλα τμήματα με τα οποία δεν έχει κανένα πάρε δώσε επαγγελματικά για να ενισχύσει την ΑΕΚ με τη φωνή του και εκείνος όπως κάνουμε όλοι οι υπόλοιποι. Για μένα, αυτό έχει τη σημασία του για το πώς εκφραζόμαστε για κάποιον δικό μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ναι ρε Νίκο, αυτά τα έλεγε όλη η ΑΕΚ όμως εκτός από 15-20 (τότε) άτομα εδώ και άλλους 100-200 συνολικά. Επίσης για εκείνον είναι επάγγελμα... Δεν υπερασπίζομαι τους αρδ της ΑΕΚ, ούτε εκείνον φυσικά, ούτε θέλω να τον δικαιολογήσω. Απλά θεωρώ τραβηγμένες τις εκφράσεις καθώς και απολύτως απαράδεκτες τις αναφορές στην εμφάνιση του, ιδίως με δεδομένο ότι θα το διαβάσει και ο ίδιος κάποια στιγμή.

Από την άλλη, αν θέλουμε να είμαστε δίκαιοι να τα λέμε και όλα όμως. Ο Τσακίρης έρχεται και στα άλλα τμήματα με τα οποία δεν έχει κανένα πάρε δώσε επαγγελματικά για να ενισχύσει την ΑΕΚ με τη φωνή του και εκείνος όπως κάνουμε όλοι οι υπόλοιποι. Για μένα, αυτό έχει τη σημασία του για το πώς εκφραζόμαστε για κάποιον δικό μας.

Δεν διαφωνώ έχεις δίκιο σε όλα και δεν το γνώριζα για τα άλλα τμήματα . Μαγκιά του σαφώς και μπράβο του . Δεν τον αντιπαθώ απλά εξήγησα γιατί τον έχω σταμπαρει . 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά για να το θέσω κάπως πιο καφενειακά, στο ποδόσφαιρο υπάρχουν 2 ειδών αρδ.

- Τα πιστόλια. Διαμορφώνουν με βρώμικο τρόπο την κοινή γνώμη προς τα εκεί που θέλουν, σε πολλές περιπτώσεις προκαλούν μίσος και ευθύνονται για επεισόδια και θανάτους κοκ

- Οι άλλοι. Οι άλλοι συνήθως δεν έχουν το εκτόπισμα να κάνουν κάτι από τα παραπάνω και δεν τους ανατίθενται τέτοιες δουλειές. Το πολύ να συμπλευσουν, όχι να βγουν μπροστά όμως οι ίδιοι για κάτι.

Ε ο Τσακίρης μάλλον δεν ανήκει στην πρώτη κατηγορία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Τα αποδυτήρια στην πρώτη ομάδα τον καίνε πιο πολυ

Και να ξέρει που δεν ξέρει δεν τολμάει να βγάλει τπτ έξω πλέον από τη πρώτη ομάδα . 

Πάντως μάθαμε ότι ο Τελκαμι είναι ένας μικρός Χνιντ μέσες άκρες . Την κουβέντα την άνοιξε ο Γεωργίου , απάντησε διπλωματικά ο Κούστας και ο Τσακίρης είπε το κουτσομπολιό . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Και να ξέρει που δεν ξέρει δεν τολμάει να βγάλει τπτ έξω πλέον από τη πρώτη ομάδα . 

Σαφώς, ούτε ξέρει ούτε τολμαει

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×