Jump to content

gay - ΑΕΚΑΡΑ (13η αγ.) 13/11, 19:30, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

45 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Μοχαμάντι
      0
    • Γιόνσον
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Μάνταλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Μάνταλος

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, Vagos21 said:

Επίσης ποσό θέλω να υποδεχτώ τον sokratis στην έδρα μας. …

Θα ασχοληθούμε με το σόι του μετά το 4-0

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Επίσης ποσό θέλω να υποδεχτώ τον sokratis στην έδρα μας. …

Σήμερα ήταν πολύ καλός ο μούλος 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vagos21 said:

Επίσης ποσό θέλω να υποδεχτώ τον sokratis στην έδρα μας. …

Σιγα μην ερθει

Link to comment
Share on other sites

Ούτε ο Στάνκοβιτς είναι καλός με τα πόδια, οπότε μία ή άλλη κατά την γνώμη μου ποιος θα παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Ας πάρει λοιπόν έναν τερματοφύλακα αν νιώθει ο Αλμειδα μαζί με τον Ροα ότι δεν εξυπηρετεί το πλάνο του το συγκεκριμένο δίδυμο.

Δεν θέλει τρέλα πράγματα η συγκεκριμένη ομάδα, δοξασει ο Θεός.

Ενα σεντερ μπακ, και ένα αριστερό μπακ σίγουρα, ας δούνε και για κάποιον νέο φέρελπι παίκτη τύπου τσεριν στο κέντρο.

Μην βγάλει και καβούρια στις τσέπες και τώρα ο πουστης, είναι μεγάλη ευκαιρία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έβαλε τον Σιντιμπέ, προς το τέλος. Οκ δεν είχε ιδιαίτερα θέματα ο Ροτα αλλά θα μπορούσε ο Γάλλος να πιέσει με Γκαρσία από τα δεξιά και να δημιουργήσει καταστάσεις 

Περιμένω από Γενάρη και μετά βασικό τον Σιντιμπέ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έβαλε τον Σιντιμπέ, προς το τέλος. Οκ δεν είχε ιδιαίτερα θέματα ο Ροτα αλλά θα μπορούσε ο Γάλλος να πιέσει με Γκαρσία από τα δεξιά και να δημιουργήσει καταστάσεις 

Περιμένω από Γενάρη και μετά βασικό τον Σιντιμπέ. 

Γιατι προφανως ο Αλμειδα εχει δειξει στα αποδυτηρια πως θα παιζει ο καλύτερος ασχετως ονόματος και συμβολαίου. Και ο Σιντιμπε ως τωρα δεν εχει πείσει ότι είναι στο επίπεδο του Ροτα όσες φορές αγωνίστηκε. Βεβαια τωρα εχουμε και διακοπή και νέα μίνι προετοιμασια οποτε ισως δουμε και αλλαγες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως ο γυμναστής γιος του γυμναστή του Μπιέλσα που χει στο τημ του ο Ματίας κανει δουλίτσα. Ελπιζω ομως να μην έχουμε κάνα ξεφούσκωμα στον β γύρο αναλογο των ομάδων Μπιελσα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οχετός το Μέγκα....με εννιά έπρεπε να μείνουμε σύμφωνα με το τσουτσέκι, δεν ήταν πέναλτι στο μανταλο αλλά απλή επαφή, στο δεύτερο ημίχρονο ο γκέι κυριαρχος, αήττητος 4 χρόνια και δε συμμαζευεται......

Βοθρος 

Link to comment
Share on other sites

Είπα να δω mega λιγο να εκνευριστώ  αλλά και να γελάσω. Το κατάφερα.

Δεν ντρέπονται ήθελα να ήξερα οσοι πληρώνονται σε αυτήν την εκπομπή;

Και καλά οι γαύροι αρδ και ο Σπάθας, ο Μενιος ο βαζελος δεν ντρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Οχετός το Μέγκα....με εννιά έπρεπε να μείνουμε σύμφωνα με το τσουτσέκι, δεν ήταν πέναλτι στο μανταλο αλλά απλή επαφή, στο δεύτερο ημίχρονο ο γκέι κυριαρχος, αήττητος 4 χρόνια και δε συμμαζευεται......

Βοθρος 

Εμ για αυτό έπρεπε να τους γαμήσεις.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Γιατι προφανως ο Αλμειδα εχει δειξει στα αποδυτηρια πως θα παιζει ο καλύτερος ασχετως ονόματος και συμβολαίου. Και ο Σιντιμπε ως τωρα δεν εχει πείσει ότι είναι στο επίπεδο του Ροτα όσες φορές αγωνίστηκε. Βεβαια τωρα εχουμε και διακοπή και νέα μίνι προετοιμασια οποτε ισως δουμε και αλλαγες.

Εμένα δε μου φάνηκε πατάτα ο Σιντιμπέ η επίπεδο Μαρσέλο - Κλόουν 

Παιχταράς είναι και πρέπει να βρει ρυθμό, παίζοντας. 

Πρέπει να δεσει, μαζί με τον Φερνάντεζ στη δεξιά πτέρυγα. Φαντάζουν ιδανικοί 

Link to comment
Share on other sites

Η επικοινωνιακη παρακμή στην οποία έχει περιέλθει ο γαυρος επι ημερων Μαρινακη δεν εχει προηγούμενο. Τσαμπα ασχολείστε πλεον με τους μαλακες αυτους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Εμένα δε μου φάνηκε πατάτα ο Σιντιμπέ η επίπεδο Μαρσέλο - Κλόουν 

Παιχταράς είναι και πρέπει να βρει ρυθμό, παίζοντας. 

Πρέπει να δεσει, μαζί με τον Φερνάντεζ στη δεξιά πτέρυγα. Φαντάζουν ιδανικοί 

Ναι συμφωνώ αλλά με τι δικαιολογία θα βγάλεις εξω τον Ροτα ο οποιος και με ΠΑΟΚ και με Ολυμπιακο αμυντικά στάθηκε κομπλε; Ξερω σιγα τον παιχτη, όμως εγω βλεπω βελτίωση σταθερα πλεον. Δεν ειναι Μπακακης ο τυπος επουδενι. Ε για να τον βγάλεις από την ενδεκαδα, πρέπει ο αλλος να μπει μέσα σε κάποιο ματς και να κανει όργια. Ο Σιμανσκι και ο Μουκουντι πχ ετσι καπαρώσει θεση. 

Link to comment
Share on other sites

Θα διαβάσω αργότερα τα σχόλια, λίγα διάβασα περί Γκαρσία.

Πολύ καλή απόδοση της ομάδας. Θα έχουμε την ευκαιρία να γράψουμε πολλά.
Ήδη γράφτηκαν αρκετά αξιοσημείωτα πράγματα, αν και δεν διάβασα όλες τις σελίδες ακόμα.
Εμένα μου άρεσε πως είτε στο πρώτο είτε στο δεύτερο ημίχρονο, πρακτικά η ΑΕΚ δέχθηκε δύο ευκαιρίες αλλά όχι επειδή πίεσε ψηλά.
Η μία ευκαιρία του Μασούρα, είναι από αβίαστο λάθος Βίντα αν θυμάμαι καλώς, η άλλη διπλή ευκαιρία προέκυψε από σέντρα παίκτη του Ολυμπιακού και πάσα προς την περιοχή.

Επίσης να πούμε πως όπως ο Γιοβάνοβιτς βελτίωσε πολύ παίκτες, λέγαμε για τον Αίτόρ και του Χουανκαρ αλλά ακόμα και ρολίστες όπως ο Κώτσιρας, ο Αλμέιδα έχει βελτιώσει πολύ τον Ρότα αλλά ακόμα περισσότερο τον Μοχαμάντι.
Ο Ρότα και πέρυσι δεν έγινε γιο-γιο στα ντέρμπι, με εξαίρεση την Λεωφόρο που έκανε ανόητο πέναλτι. Μόνο ο Περέϊρα τον είχε ζορίσει.
Ο Μοχαμάντι είχε καλό όνομα στο Βέλγιο, επιδεικνύει μεγάλη αθλητικότητα.
Αυτοί οι δύο, έβγαλαν τον Νάρει του ΠΑΟΚ εκτός αγώνα. Όχι μόνο δεν έπαιζε καλά, δεν μπορούσε να αντιμετωπίσει τους αντιπάλους του.
Έβγαλαν εκτός αγώνα και τους Μπιέλ, Μασούρα.

Τώρα, ο Γκαρσία όφειλε να είναι καλύτερος σε κάποιες εκτελέσεις του, όμως έκανε μεστό παιχνίδι και ζόρισε πολύ την αντίπαλη άμυνα. Τώρα πλάθεται ως επιθετικός με φοβερά στοιχεία. Αν ρωτήσει κάποιος τους αντίπαλους αμυντικούς ή ουδέτερους ή όσους ήταν στο γήπεδο τα ίδια θα πουν.

Πάντως περισσότερο κόστισε ότι δεν είχαμε ακραίο επιθετικό λόγω τραυματισμών Τσούμπερ και Ελίασον και ένα καλούτσικο οκτάρι ώστε να φρεσκαριστεί η ομάδα μετά το 70ο λεπτό. Ο Μάνταλος τα έχουμε πει, το προσπάθησε πάντως, ο δε Γαλανόπουλος είτε είναι εξάρι είτε οκτάρι ακόμα δεν είναι σε τέτοια ετοιμότητα αλλά μπαίνει στην ομάδα σιγά-σιγά και ορθώς.

Η ΑΕΚ έπαιξε σύγχρονο ποδόσφαιρο ως αποτέλεσμα της της άψογης προπονητικής δουλειάς του Αλμέιδα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινετε γιατι επρεπε ο Γκαρσια να τελειωσει τις ευκαιριες? Γιατι επρεπε να γραψει αποψε.... γιατι παλι βρηκαν πατημα να μιλανε, Σε βραδια που δεν υπηρχαν και με ποσοστα κατοχης και φασεων συντριπτικα κατα βγαζον γλωσσα. Επρεπε να ειναι 0-2 να μην βγαινει λεξη αποψε ... να εχουν κοψει την γλωσσα με ψαλιδι και χαρτοκοπτη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, chris manousopoulos said:

😆😆😆😆

Γκεμπελς

Δεν βλέπω τηλεόραση, αλλά έτσι και αλλιώς δεν θα επέλεγα το MEGA. Δεν αποκλείω πάντως στα μη διαιτητικά, ο Καρπετόπουλος να μίλησε σωστά. Ας επιβεβαιώσει κάποιος που είδε την εκπομπή.

Link to comment
Share on other sites

Μετά τη διακοπή θα δούμε ακόμα καλύτερη ΑΕΚ. Θα μπει ο Σιντιμπε δεξιά, ο Φερνάντες θα παιξει τέλεια το ρόλο του αντί Ελιασον και ο Φαν Φεερτ θα δώσει την ευκαιρία στον Αλμειδα να δουλέψει διαφορετικα με Αραουχο και Γκαρσια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×