Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Λαμία (14η αγ.): 21/12, 17:00, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

34 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Αθανασιάδης
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Ρότα
      1
    • Μήτογλου
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Πινέδα
      0
    • Μάνταλος
      3
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
      1
    • Φαν Βέερτ
      29
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      13
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      18
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Χατζισαφί
      13
    • Ρότα
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Γιόνσον
      1
    • Σιμάνσκι
      1
    • Πινέδα
      10
    • Μάνταλος
      4
    • Αραούχο
      5
    • Γκαρσία
      0
    • Φαν Βέερτ
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Και τώρα που ηρεμήσαμε Μπραβο στο Μάνταλο, mvp για μένα σήμερα χωρίς καμία διάθεση ειρωνίας. Μάρκαρε, έτρεξε, έκανε κίνηση, γενικά ήταν περισσότερα τα θετικά του. Είχε παρά πολύ καιρό να κάνει καλή εμφάνιση και είναι πολύ σημαντικό να συνεχίσει γιατί δεν περισσεύει κανεις στην προσπάθεια να το σηκώσουμε. Ένα μεγάλο μπραβο και στον Ολλανδό. Θα βοηθήσει και αυτός και ο Φερνάντες. Μακαρι να έρθει και ο Κικανοβιτς και εγώ θα έλεγα ακόμα ένα χαφ τύπου Πινεδα να μπαίνει στο νόημα. Για πίσω τα ξέρουμε, δεν τα συζητάμε αλλ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτος Ολλανδός. Απίστευτος. Μπραβο του. Μου θυμησε ντεμπούτο Μπλανκο σήμερα. Μακάρι να κανει τα μισά 

Link to comment
Share on other sites

Ο μανταλος στο πρώτο ημίχρονο που είδα ήταν κακός. Στο δεύτερο δεν ξέρω αλλά δεν έχει σημασία γιατί κερδίσαμε!

Link to comment
Share on other sites

Βρηκαμε φορ? Φανταστειτε να ειχαμε σερβιτορι Ελιασον... Φαν Βεερτ προλαβαινει να βγει πρωτος σκορερ 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Και τώρα που ηρεμήσαμε Μπραβο στο Μάνταλο, mvp για μένα σήμερα χωρίς καμία διάθεση ειρωνίας. Μάρκαρε, έτρεξε, έκανε κίνηση, γενικά ήταν περισσότερα τα θετικά του. Είχε παρά πολύ καιρό να κάνει καλή εμφάνιση και είναι πολύ σημαντικό να συνεχίσει γιατί δεν περισσεύει κανεις στην προσπάθεια να το σηκώσουμε. Ένα μεγάλο μπραβο και στον Ολλανδό. Θα βοηθήσει και αυτός και ο Φερνάντες. Μακαρι να έρθει και ο Κικανοβιτς και εγώ θα έλεγα ακόμα ένα χαφ τύπου Πινεδα να μπαίνει στο νόημα. Για πίσω τα ξέρουμε, δεν τα συζητάμε αλλ

ρε σκεπαστε μου, 1 καλο ματς στο εντος με την Λαμια/Ιωνικο/Λεβαδειακο το κανει καθε χρονο ο Πετρακης

Link to comment
Share on other sites

ΦΧΑΡΙΣΤΩ ΙΠΤΑΜΕΝΕ ΟΛΛΑΝΔΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠκΟ.

Δεν πρεπει να βγαινει απο την 11αδα ο Τομ. ΜΒΠ.

Link to comment
Share on other sites

Πήραμε τον 1ο σκορερ του περσινού πρωταθληματος με τον ΒΟΛΟ και πολλοι απογοητεύτηκαν το καλοκαίρι.

Οπως είπε και ο Μπεος αρκεί να ξερεις να τον εκμεταλλευτείς.

Για one touch φασεις, τύπου Δημητριαδη και σια. Αν περιμενεις ντριμπλες, ταχυτητες και τεχνική ασ´το.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ σε περσινή ή προπέρσινη  ας πούμε γκέλα με την Λαμία θα διαβάζαμε ότι αρέσει ο συμπαθής κατά τ άλλα Σάββας Παντελιδης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στα του ματς, το χειροτερο σου ματς φετος, με Αραουχο Λιβαι εκτος ματς αν εξαιρεσεις αναλαμπες, με τις λιγοτερες ευκαιριες απο καθε αλλο ματς, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ εγινες κυνικος επειδη εβαλες τον μοναδικο σου καθαροαιμο Σεντερ φορ. 

Αυτο ελειπες και τοσο καιρο απο την ομαδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο, αλλά τριγύρω από τις εισόδους δεν θα ήταν πιο ωραία να βαφτεί? Μου φαίνεται κάπως 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nedved21 said:

ρε σκεπαστε μου, 1 καλο ματς στο εντος με την Λαμια/Ιωνικο/Λεβαδειακο το κανει καθε χρονο ο Πετρακης

Είναι το 2ο , σου πήρε και τον Ατρόμητο! Δε θυμάμαι να το έχει ξανακάνει 😁😁

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×