Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - βάζελος (17η αγ.): 8/1/23, 19:30, Cosmote Sports 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

48 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Αθανασιάδης
      0
    • Χατζισαφί
      1
    • Σιντιμπέ
      3
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      4
    • Σιμάνσκι
      23
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
      11
    • Άμραμπατ
      0
    • Αραούχο
      4
    • Γκαρσία
      2
    • Τσούμπερ
      0
    • Φερνάντες
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      20
    • Μέτριο
      19
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      9
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      1
    • Χατζισαφί
      2
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
      6
    • Μουκουντί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γιόνσον
      1
    • Πινέδα
      1
    • Άμραμπατ
      11
    • Αραούχο
      1
    • Γκαρσία
      1
    • Τσούμπερ
      24
    • Φερνάντες
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, AG21 said:

Τιγκα γιατι ήταν sold out . 

Οταν λεω τιγκα εννοω και τα σκαλοπατια οι διαδρομοι οι πολεμιστρες ολα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω υπάρξει μάρτυρας να μπαίνουν πριν την έναρξη χωρίς εισιτήριο με παρακαλετό στους ανθρώπους που είναι στα τουρνικέ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Epitaph21 said:

Έχω υπάρξει μάρτυρας να μπαίνουν πριν την έναρξη χωρίς εισιτήριο με παρακαλετό στους ανθρώπους που είναι στα τουρνικέ.

Και εγώ εχω δεί να μην τους αφήνουν αντίστοιχα . Δεν ξέρω πραγματικά όμως τι γραμμή υπάρχει . 

 

2 minutes ago, NIS 9-11 said:

Οταν λεω τιγκα εννοω και τα σκαλοπατια οι διαδρομοι οι πολεμιστρες ολα.

Εγώ πάνω στη 39 δεν το είδα αυτό ( σκαλοπάτια ) που ειναι και πέταλο τώρα για άλλες θύρες δεν ξέρω . Πολλή μπορεί να αφήνουν τη θέση τους και να πηγαίνουν σκαλοπάτια . και εμείς είχαμε εξαφανήσει μια θέση ενός που δεν έρχεται δίπλα μας ( θεσσαλονίκη ) .  

Link to comment
Share on other sites

Στο πεταλο της 21 γενικως ναι φουλ 

 

πιο λιγο σε αλλες θυρες 

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά που γράφετε είναι εγκληματικά.

Τι θα γίνει δλδ αν πχ πρέπει να εκκενωθεί γρήγορα το γήπεδο?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AG21 said:

Και εγώ εχω δεί να μην τους αφήνουν αντίστοιχα . Δεν ξέρω πραγματικά όμως τι γραμμή υπάρχει .

Δεν νομίζω ότι υπάρχει γραμμή. Έχω δει να μην τους αφήνουν αλλά έχω δει και να τους αφήνουν. Είναι ανάλογα την φάση. πχ αρχίζουν να φωνάζουν οι υπόλοιποι στην ουρά που έχουν εισιτήριο και θέλουν να μπουν μέσα και τους καθυστερούν, δεν κάνουν πίσω οι κύριοι με το παρακαλι οπότε σου λέει και ο άλλος στο τουρνικε "δεν γαμιεται βαλτους να ξεκολλήσουμε, σε λίγο θα πλακωθουν" σε κάποιες περιπτώσεις. Λογικά οποιος δεν τα καταφέρει σε μια θύρα πάει στην επόμενη αν είναι επίμονος μέχρι να/αν τα καταφέρει.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Epitaph21 said:

Δεν νομίζω ότι υπάρχει γραμμή. Έχω δει να μην τους αφήνουν αλλά έχω δει και να τους αφήνουν. Είναι ανάλογα την φάση. πχ αρχίζουν να φωνάζουν οι υπόλοιποι στην ουρά που έχουν εισιτήριο και θέλουν να μπουν μέσα και τους καθυστερούν, δεν κάνουν πίσω οι κύριοι με το παρακαλι οπότε σου λέει και ο άλλος στο τουρνικε "δεν γαμιεται βαλτους να ξεκολλήσουμε, σε λίγο θα πλακωθουν" σε κάποιες περιπτώσεις.

Ετσι ακριβως.

Επισης ο σεκιουριτας δεν θα παιξει και το κωλο του για 5 ευρω την ωρα.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να το τραβήξω από τα μαλλιά να πω τη γνώμη μου. Δεν είναι καθόλου της πλάκας θέματα οι υπεραριθμίες και οι πρώτες βοήθειες σε καινούριο  γήπεδο  στην εποχή μας. Πρέπει να λυθούν άμεσα για την ασφάλεια του κόσμου που πηγαίνει και μόνο. Στο θέμα της κροτίδας , οκ δεν γουστάρω να το κάνουμε όπως δεν γουστάρω να μας το κάνουν σε άλλες έδρες. Ειδικά σε τέτοιο γήπεδο ακούστηκε και φάνηκε σαν ναπαλμ παρότι προφανώς δεν επηρέασε σε τίποτα. Το θέμα των καπνογόνων έχει το γούστο του φυσικά στην έναρξη αλλά οι 10λεπτες διακοπές όπως σωστά γράφτηκε σου κλέβουν σημαντικό μέρος  του πλεονεκτήματος  της έδρας. Τα δακρυγόνα ως τακτική που έχει καθιερωθεί σε κάθε μαζική προσευλευση κόσμου είναι απλά εγκληματική. Συλληπητηρια στιην οικογένεια του συνοπαδού μας και ευχές για ανάρρωση στον δεύτερο. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα το καπνογόνων είναι μια μαλακια και μισή. Τουλάχιστον στην Αργεντινή, απ όπου κοπιάρουμε τις περισσότερες μαλακιες, το όλο σκηνικό είναι εντελώς στημένο πια για να το ευχαριστηθουν να γκρουπ των ταξιδιωτών που πληρώνουν για να ζήσουν την ατμόσφαιρα. Ο βάζελος βλακωδως δεν αποχώρησε. Θα μπορούσε να ισχυριστεί προσωρινή κόφωση,  απώλεια συνείδηση (μια γνωμάτευση την επαιρνε χθες ) και εσύ δεν θα μπορούσες να αντιπαραβάλεις τίποτα. Οταν σου λέει ο άλλος ότι ζαλίζεται εσύ δεν μπορείς να το αποδείξεις εύκολα ότι λέει ψέματα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blanco21 said:

Εγώ για κάποιο λόγο το λίγο δακρυγόνο το απολαμβάνω. 

Λιγο ηταν με τον μποακ. Χτες ηταν παρα πολυ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CHⓇIS said:

Λιγο ηταν με τον μποακ. Χτες ηταν παρα πολυ

Χτες στα 300μ μακριά από το γήπεδο το νιωσα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aris2168 said:

Εννοειται βεβαια οτι μπορει να φαμε και κανα κεκλεισμενων, ετσι?

 

πιθανο, αν και βλεπω χρηματικο προστιμο 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Duck_Season said:

Οταν σου λέει ο άλλος ότι ζαλίζεται εσύ δεν μπορείς να το αποδείξεις εύκολα ότι λέει ψέματα 

Η αναλογία κέρδους-ρίσκου στην συγκεκριμένη έδρα κλείνει προς την εξαφάνιση του πονοκεφάλου. Είναι κ αυτή η υπογειοποίηση που νταξ σου δημιουργεί ένα ψυχολογικό που μέχρι κ σε.... ξεμάτιασμα οδηγεί κ διώχνει κάθε είδους... πονοκεφάλων. Βέβαια αν την φάει δίπλα του αλλάζει το θέμα. Και αυτό είναι κάτι που πρέπει να το κοιτάξουν πρώτα όσοι ήταν δίπλα στο συγκεκριμένο σαϊνι που έκανε την πατάτα.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, billy21 said:

Η αναλογία κέρδους-ρίσκου στην συγκεκριμένη έδρα κλείνει προς την εξαφάνιση του πονοκεφάλου. Είναι κ αυτή η υπογειοποίηση που νταξ σου δημιουργεί ένα ψυχολογικό που μέχρι κ σε.... ξεμάτιασμα οδηγεί κ διώχνει κάθε είδους... πονοκεφάλων. Βέβαια αν την φάει δίπλα του αλλάζει το θέμα. Και αυτό είναι κάτι που πρέπει να το κοιτάξουν πρώτα όσοι ήταν δίπλα στο συγκεκριμένο σαϊνι που έκανε την πατάτα.

Τι να κοιταξουν ;

Σαν να κοιτάς κάποιον που γκαζώνει με 120 μπροστά από σχολείο και να ισχυρίζεται ότι τα παιδιά ήταν ασφαλή γιατί δεν είχαν διάλειμμα. Με ιατρικά θέματα δεν μπλέκεις.  Η κροτιδα επεσε τόσο κοντά που θα μπορούσε να ισχυριστεί οτιδήποτε. Οταν λες ότι ζαλίζομαι μέχρι μαγνήτη ανοίγουν γιατί ουδείς ιατρός ρισκάρει την μισή πιθανότητα να λες την αλήθεια.  Στην βιβλιογραφία υπάρχουν αντίστοιχα περιστατικά. Δικαστικώς,  θα πήγαιναν οι άλλοι με γνωματεύσεις και εσύ με άρθρα του Κεφτε

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

εχει κανει την μαλακια του ο ποροεδρας ο. βαρεσε ασυστολα τις τιμες και εχουν γεμισει και τα 2 πεταλα με ανθρωπους που θα επρεπε να καθονται αλλου. 

εγω για χτες ειχα τικετ για τις θεσεις που ειναι  με τα τσιμεντα .μιλαμε για αστειοτητα . δεν βεπεις ουτε τον χριστο φανταρο . οποτε σκαλακια και βοηθα παναγια

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε η ΑΕΚ εισιτήρια για τον Παναιτωλικό άρα αν δεχθεί τιμωρία θα πάει στο κύπελλο που έχουμε το πρώτο εντός στο επόμενο γύρο (με αδιάφορη ομάδα ) και με τον ρουλη δεν κινδυνεύουμε αρα ολλα οκ .  

Link to comment
Share on other sites

Κονομησα και μια επιπεφυκίτιδα μετά τους χθεσινούς καπνούς, να είναι καλά τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mporat said:

Κονομησα και μια επιπεφυκίτιδα μετά τους χθεσινούς καπνούς, να είναι καλά τα παιδιά.

Είχα πάθει στο στρατό,πολύ τσίμπλα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Έβγαλε η ΑΕΚ εισιτήρια για τον Παναιτωλικό άρα αν δεχθεί τιμωρία θα πάει στο κύπελλο που έχουμε το πρώτο εντός στο επόμενο γύρο (με αδιάφορη ομάδα ) και με τον ρουλη δεν κινδυνεύουμε αρα ολλα οκ .  

Δεν ειναι λογικη αυτη βεβαια...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×