Jump to content

Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ -βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

4 hours ago, AG21 said:

Ακουσα στο ράδιο οτι παίζει να μεταφερθεί ο επαναληπτικός αγώνας κυπέλλου ώστε να γίνουν μαζί οι δύο αγώνες ( μπάοκ - ΛΑΜΙΑ , γαύρος - ΑΕΚ ) . Αν γίνει έτσι τότε πάει πιο πίσω το ατρόμητος ΑΕΚ αν και κάτι μου λέει οτι το εφετείο θα βγάλει άλλη απόφαση . 

Από πού η αισιοδοξία @AG21

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nestoridis21 said:

Από πού η αισιοδοξία @AG21

Η γελοιότητα του σκεπτικου στο πρωτοβάθμια ειδικά το σημείο ότι το γήπεδο είναι δημοτικό η ότι τα δοκάρια δεν έχουν φθαρεί για να αλλάξουν.  Όλα αυτά δίνουν πάτημα για δυνατή έφεση και ανατροπή γιατί πως θα δικαιολογησουν την επανάληψη. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AG21 said:

Η γελοιότητα του σκεπτικου στο πρωτοβάθμια ειδικά το σημείο ότι το γήπεδο είναι δημοτικό η ότι τα δοκάρια δεν έχουν φθαρεί για να αλλάξουν.  Όλα αυτά δίνουν πάτημα για δυνατή έφεση και ανατροπή γιατί πως θα δικαιολογησουν την επανάληψη. 

Με δεδομένο το πόσο άνετα έβγαλαν τον αρχικό εμετό στην πρωτόδικη, αν ο δικαστής είναι της ίδιας συνομοταξίας θα το ρίξει στον ανάδρομο Ερμη αν χρειαστεί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι. Το θέμα ακριβώς είναι τι συνομοταξίας είναι αυτος που θα κάνει (;) τον δικαστή.

Της ίδιας με την προηγούμενη;

Ο νομος είναι ξεκάθαρο τι λέει.

Link to comment
Share on other sites

Η εκδίκαση της έφεσης γίνεται από όργανο της ΕΠΟ νομίζω σε αντίθεση με την πρωτοδικη απόφαση  που πάρθηκε από όργανο της super league. Δεν ξέρω αν αυτό σημαίνει κάτι. 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο. Σε περίπτωση που η απόφαση είναι αρνητική για την ΑΕΚ, αλλά αργήσει να ανακοινωθεί, υπάρχει περίπτωση ο αγώνας με τον Ατρομητο να πάει για μετά το τέλος της κανονικής διαρκειας, πχ την Τετάρτη μετά τον γαυρο στο πρωτάθλημα; 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Κάτι άλλο. Σε περίπτωση που η απόφαση είναι αρνητική για την ΑΕΚ, αλλά αργήσει να ανακοινωθεί, υπάρχει περίπτωση ο αγώνας με τον Ατρομητο να πάει για μετά το τέλος της κανονικής διαρκειας, πχ την Τετάρτη μετά τον γαυρο στο πρωτάθλημα; 

πόσο να αργήσει ? 10 ημέρες ? γιατί εκδικάζεται 24/2 και διαθέσιμη ημερομηνία είναι στις 7/3 . Αν πάει πάντως στο cas έτσι και αλλιώς θα αργήσει η απόφαση και θα μπλέξει το πράγμα ... 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AG21 said:

πόσο να αργήσει ? 10 ημέρες ? γιατί εκδικάζεται 24/2 και διαθέσιμη ημερομηνία είναι στις 7/3 . Αν πάει πάντως στο cas έτσι και αλλιώς θα αργήσει η απόφαση και θα μπλέξει το πράγμα ... 

Απλά αναρωτήθηκα. Βεβαια και μια βδομάδα να αργήσει, δηλαδή αν έβγαινε την άλλη Παρασκευή θα προλάβαιναν να ορίσουν αγώνα για την Τετάρτη που ακολουθεί; 

Link to comment
Share on other sites

Επειδη συνέχεια ακούω δεξιά και αριστερά ότι έτσι κι αλλιώς και οι δύο ομάδες θα επαιζαν στην ίδια εστία οποτε κακως το υποδείξαμε το πρόβλημα, μόνο εγώ νομίζω ότι είναι από τα πιο ηλιθια επιχειρηματα ή υπάρχουν κι αλλοι;

  • Δικεφαλάκι 6
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Man Of Faith said:

Επειδη συνέχεια ακούω δεξιά και αριστερά ότι έτσι κι αλλιώς και οι δύο ομάδες θα επαιζαν στην ίδια εστία οποτε κακως το υποδείξαμε το πρόβλημα, μόνο εγώ νομίζω ότι είναι από τα πιο ηλιθια επιχειρηματα ή υπάρχουν κι αλλοι;

Μόνο όσοι έχουν θετικό IQ.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Τους 3 βαθμους θα μας δωσουν. Για να μπορεσει να τελειωσει το πρωταθλημα και να εχουν να μας λενε για χαρτινα.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Man Of Faith said:

Επειδη συνέχεια ακούω δεξιά και αριστερά ότι έτσι κι αλλιώς και οι δύο ομάδες θα επαιζαν στην ίδια εστία οποτε κακως το υποδείξαμε το πρόβλημα, μόνο εγώ νομίζω ότι είναι από τα πιο ηλιθια επιχειρηματα ή υπάρχουν κι αλλοι;

2 τινα συμβαινουν για να υποστηριζεις κατι τετοιο.

Ή εισαι πιο χαζος απο λαχανο ή εχεις συμφερον να υποστηριζεις κατι τετοιο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Man Of Faith said:

Επειδη συνέχεια ακούω δεξιά και αριστερά ότι έτσι κι αλλιώς και οι δύο ομάδες θα επαιζαν στην ίδια εστία οποτε κακως το υποδείξαμε το πρόβλημα, μόνο εγώ νομίζω ότι είναι από τα πιο ηλιθια επιχειρηματα ή υπάρχουν κι αλλοι;

Φαντάζεσαι στον τελικό του  μουντιάλ να γινόταν κάνα τέτοιο και μετά άραβες με κελεμπιες να σκαβαν μπροστά από τις εστίες  για να το λύσουν μπροστά σε κάτι  δισεκατομμύρια τηλεθεατές και τελικά ο Μέσι και ο Μμπαπε να ζητάγανε να γίνει ο αγώνας αφού θα έπαιζε κάθε ομάδα και στις δύο εστίες εναλλάξ; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, To Kitrino Tsakali said:

Αισιοδοξία δηλώνει ο κυβερνητικός. Εγώ γιατί το έχω τελειωμένη (χαμένη) υπόθεση;

Χαμένη υπόθεση. Μνήμη έχουμε, θυμόμαστε και παλιότερα τι συνέβαινε όταν το κυβερνητικό επιτελείο δήλωνε αισιόδοξο.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, To Kitrino Tsakali said:

Αισιοδοξία δηλώνει ο κυβερνητικός. Εγώ γιατί το έχω τελειωμένη (χαμένη) υπόθεση;

Θα φανεί, για να δηλώνει αισιοδοξία ίσως έχει κάποια πληροφορία που δεν έχουμε εμείς. Είτε ποιος εκδικάζει την υπόθεση, είτε από τα στοιχεία των δικηγόρων, είτε για τις ενέργειες του Μελ η και όλα μαζι. 

Αν εκδικαστεί κανονικά δεν βλέπω με ποιον τρόπο θα γλιτώσουν την τιμωρία.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ειναι θεμα νομων και δικηγορων για να μας λεει ο Κετσετζογλου για αισιοδοξιες.

 

αλλου παιζεται η μπαλιτσα και εκει αλλος ειναι ο δυνατοτερος.

 

μακαρι στο συγκεκριμενο δικαστηριο να μην παιζεται αλλου η μπαλιτσα, αυτο ειναι το ζητουμενο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι αν υπάρχει προηγούμενο παγκοσμίως. Που να διόρθωσαν το ύψος υπάρχει, που να μην τα κατάφεραν και να μην έγινε ο αγώνας, δεν ξέρω. 

Link to comment
Share on other sites

Σέρνεται τσιμεντογρίπη στην Ελληνική δικαιοσύνη. Θα έχει ενδιαφέρον να δούμε αν υπάρχουν αντισώματα. 

Link to comment
Share on other sites

Μονο στο ελλαντα θα μπορουσε να τραβηξει ετσι μια καθαρη παραβαση του κανονισμου. Τεσπα. Μπουρδελο

Link to comment
Share on other sites

ειναι σαν να καλεις κοσμο για ποκα στο σπιτι, να εχει συμφωνηθει σαφως επι ποινη οτι οφειλεις να εχεις σοβαρη τραπουλα, η τραπουλα να ειναι σημαδεμενη, να σε πιανουν πριν το παιχνιδι  και να λες "δεν φταιω εγω, εγω νοικαρης ειμαι. την τραπουλα την βρηκα στο σπιτι" 😃

 

και μετα να σου λενε "καλα, φερε αλλη, εχουμε συμφωνησει οτι σε μια ωρα εχεις περιθωριο να λυσεις το προβλημα" και να αδυνατεις να βρεις περιπτερο.

 

πραγματι καμια ευθυνη.

ο ιδιοκτητης του σπιτιου θα φταιει, επαναληψη, κουβαληθειτε παλι αλλη μερα να παιξουμε σαν αν μην συνεβη τιποτα, αθωος  και συγχωρεμενος 🤣

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×