Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Τιγρη μου να βγαλω απο το υπογειο τις τσαπες?

Link to comment
Share on other sites

Στη φιέστα μπαίνουμε όλο το γήπεδο μέσα και το χορτάρι κολλάει καμιά 15αρια μύκητες. Στέλνεις στην ουέφα τις εξετάσεις του χορταριού λες ότι θα γιάννει από ιούλη και μετά και ξεμπέρδεψες

Screenshot_7.png

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μίμη, θύμισε στον Ευάγγελο τα θέματα ασφάλειας που επεσήμανε τρομοκρατημένος πως έχει η Αγιά Σοφιά, μην πάρει ο άνθρωπος τους γαύρους του στο λαιμό του.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που δώσαμε το γήπεδο για Ευρωπαϊκό τελικό είναι αστείο να συζητάμε να το πάρουν πίσω . Τουλάχιστον ας κάνουν καζούρα στον γαύρο για όλα όσα έχουν γράψει κατά καιρούς με ψέματα . Τα υπόλοιπα να μην έρθουν κτλ είναι μόνο οπαδικά

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι μέρα κ η αυριανή ε? Και πόσο... χιούμορ έχει η τανα η ζωή. Μου έχει σηκωθεί απ την Κυριακή το βράδυ.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!!!!!! ΝΟΙΩΣΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάνε αυτο που πρέπει ώστε να έρθει με κάθε τρόπο αυτό το πρωτάθλημα 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Pelado Alme said:

 

IMG_3565.jpeg

Αυτό που προσπαθούμε μέσω επιχειρηματικών δραστηριοτήτων να βγάλουμε συμπεράσματα για μελλοντικες κινήσεις με ξεπερνάει.

Επιχειρηματίας είναι έκανε μια κίνηση . Γιατί να σχετίζεται με την ΑΕΚ κλπ;

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Η συνεργασία του με τον Μυτιληναίο υπάρχει ήδη.  Νομίζω όμως οτι παρά το ότι εχουν συχνές επαφες,  δεν τον εχει φερει ποτέ ΝΦ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Όλο τον μητροπολίτη φέρνει, μήπως θέλει να μας αγοράσει η Εκκλησία της Ελλάδος; 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kami said:

Η συνεργασία του με τον Μυτιληναίο υπάρχει ήδη.  Νομίζω όμως οτι παρά το ότι εχουν συχνές επαφες,  δεν τον εχει φερει ποτέ ΝΦ

Ναι υπάρχει ήδη συμφωνία και έχουν αγοράσει  το 1% των ΕΛΠΕ.Με ορίζοντα να φτάσει το ποσοστό τους στο 20%.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Skepastos said:

Και με το Βαρδινογιαννη τα βρήκε λένε

Είχα διαβάσει πριν 2 εβδομάδες σε έγκυρο οικονομικό site οτι δείπνησαν μαζί με τον τζιγκερ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kami said:

Η συνεργασία του με τον Μυτιληναίο υπάρχει ήδη.  Νομίζω όμως οτι παρά το ότι εχουν συχνές επαφες,  δεν τον εχει φερει ποτέ ΝΦ

Καλύτερα να βάλει συμπαίκτη τον μυτιληναίο παρά τον μπούση και ας είναι συχνά στη σουίτα του μελ.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρόμαστε με τις χαρές σου-not-

Mr seventy-seventy. 

Τώρα μένει, ένας.... κορυφαίος, ο, ντόπιος την Κυριακή να μην ξαναδείς σύμμαχο ποτέ-τα λεφτά μας πίσω-.

Υ.Γ. Δώσε μια φορά γκάζι γαμώ την μιζέρια σου.

 

Link to comment
Share on other sites

«Ματίας καλημέρα. Την ΑΕΚάρα μας την αγαπάμε πιο πολύ όταν χάνει. Περιμένοντας το θαύμα την Κυριακή, σε ευχαριστούμε και φέτος για όλα»

Δ.Μ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GIANNHS said:

«Ματίας καλημέρα. Την ΑΕΚάρα μας την αγαπάμε πιο πολύ όταν χάνει. Περιμένοντας το θαύμα την Κυριακή, σε ευχαριστούμε και φέτος για όλα»

Δ.Μ.

Ο Κούγιας γράφει τα πανό στη θύρα 13.

Ο @stavros 9-11 γράφει τα sms του Μελ.

  • Hahaha 16
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε, έμαθε και το ΚΜ ο μπάρμπας; Τίγρη αν μας διαβάζεις, πλάκα έκανα όλα αυτά τα χρόνια ε. Μην με τσιμεντώσεις έχω κι ένα παιδί. Ή έστω τσιμεντωσε με αλλά τουλάχιστον εξασφάλισε τον

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ντέμη Νικολαϊδη, βγες απ το σώμα του Δημήτρη Μελισσανίδη. ΣΕ ΔΙΑΤΆΖΩ!

ΑΠΕΤΑΞΑΜΗΝ!

 

Υ.Γ. Γέρο θέλουμε τίτλους όχι κλάμα. Αν θέλουμε να κλάψουμε ανοίγουμε τον λογαριασμό της ΔΕΗ.

Edited by bladerunner21
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×