Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Εγώ έχω πινακίδα ΥΖΜ 673.. και έναν πράσινο κύκλο ΕΣΤΕ.

Έχω και πολλά αυτοκόλλητα στο Χόντα εκεί δεξιά στο παρΜπρυζ που γάμησες τον μπαοκ από παλιότερα πληρωμένα σήματα κυκλοφορίας. Η συμβία συνοδηγός δε βλέπει το δρόμο αλλά αυτά θεωρείται λήξαν το θεμα δε φεύγουν γιατί με αυτά τα κόλλητα πάνω έχουν συμβει πολλά θετικά το 2012-13 που τα σταμάτησαν.

  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

Το νου σου, σε πάνε για πιστολιασμα...

ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!!

ΞΥΟΝΑ ΜΕΛ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω τις ανακοινώσεις για τα όσα έκαναν οι τραμπούκοι του φίλου στον Ματίας. 23.00 η ώρα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει με δαυτούς ρε;

Θα τους χαϊδεύουμε για πολύ ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Καμία αντίδραση και πάλι με τα μουνόπανα?

ΞΥΠΝΑ ΡΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nestoridis21 said:

Καμία αντίδραση και πάλι με τα μουνόπανα?

ΞΥΠΝΑ ΡΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!

Πήρε τον Αλμέιδα τηλέφωνο να βγει να ζητήσει συγγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε η μέρα, ακόμη. Το πρωί βλέπω καλημέρες κ αρχίζει κ η Μεγάλη Εβδομάδα. Και αυτή την φορά θα σε καλημερίζω ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ αν δεν βγάλεις ανακοίνωση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχρονίστηκες τελικά όχι με την ΑΕΚ, αλλά με τα υπόλοιπα συμφέροντά σου. Αλλά αυτός ήσουν μια ζωή. Ο Ματίας να παλεύει μόνος του με δηλώσεις για την διαιτησία, ο Ματίας να παλεύει μόνος του τα μπραβιλίκια της Τούμπας κ εσυ λουφαγμένος όπως πάντα να κοιτάς το συμφέρον σου. Ας μην χαθεί αυτό το πρωτάθλημα, πρώτον για να γελάω με τις παπάτζες που θα γράφουν για πάρτυ σου κ δεύτερον ας το αφήσουμε για την ώρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά παίζει σήμερα όλη μέρα να γραφτούν τέρατα για τον Αλμέιδα από τους άλλους και σε 2-3 μέρες να βγάλει και η ΑΕΚ μια ανακοίνωση και αυτή συγκαταβατική 

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα μην βγάλουμε καν ανακοίνωση γιατί αν βγει τον δικό μας θα σφάζει με το μπαμπάκι. Όλοι δικαιούνται να κάνουν λάθη, είμαστε πάντα κατά της βίας κλπ. Ας μην βγει τίποτα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να βγαλεις στο τελος να τους ξεμπροστιασεις οτι τα βρηκαν με τους γαυρους για το σοφιτελ νουμερο 2

με σκοπο να παρουνε την ΕΠΟ και την ΚΕΔ

Link to comment
Share on other sites

Που στην τελική η Διοίκηση έχει μεγάλη ευθύνη  και για το ότι έφτασε ο Αλμέιδα να κάνει τέτοια έκρηξη. Όταν από το 72 έχει δίπλα του στον πάγκο 10 μπράβους του ΠΑΟΚ και κανείς από αυτούς που πρέπει να το κάνουν δεν φροντίζει να απομακρυνθούν είναι σαν να του λες βγάλτα πέρα μόνος σου.

Υπήρχε περίπτωση στη Φιλαδέλφεια να έχουμε 10 φουσκωτούς δίπλα από τον Χ προπονητή του γαύρου και να μην διακοπεί το ματς από τους γαύρους ;
Ανωτερότητα και μαλακίες, την στιγμή που υπάρχουν άνθρωποι που οι δουλειά τους είναι να προστατεύουν προπονητή και ομάδα ώστε να έχουν καθαρό μυαλό να κάνουν όλα τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nf28 said:

 

Υπήρχε περίπτωση στη Φιλαδέλφεια να έχουμε 10 φουσκωτούς δίπλα από τον Χ προπονητή του γαύρου και να μην διακοπεί το ματς από τους γαύρους ;
Ανωτερότητα και μαλακίες, την στιγμή που υπάρχουν άνθρωποι που οι δουλειά τους είναι να προστατεύουν προπονητή και ομάδα ώστε να έχουν καθαρό μυαλό να κάνουν όλα τα υπόλοιπα.

Εγω θα κανω μια αλλη ερωτηση που εμενα προσωπικα με ποναει περισσοτερο.

Αν αυτο το σκηνικο γινοταν στο Καραισκακη αντι για την Τουμπα, θα ειχαμε την ιδια απαθεστατη αντιδραση αραγε;

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, AlexKR21 said:

Εγω θα κανω μια αλλη ερωτηση που εμενα προσωπικα με ποναει περισσοτερο.

Αν αυτο το σκηνικο γινοταν στο Καραισκακη αντι για την Τουμπα, θα ειχαμε την ιδια απαθεστατη αντιδραση αραγε;

Όχι, παραδοσιακά ο Μελισσανίδης χρησιμοποιεί την ΑΕΚ για να έχει ο ίδιος προσωπικά οφέλη στις σχέσεις του με τον Σαββίδη. Έχει πάρα πολλά χρόνια που ισχύει αυτό, δεν γίναμε σοφότεροι εχθές 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, stavros 9-11 said:

Όχι, παραδοσιακά ο Μελισσανίδης χρησιμοποιεί την ΑΕΚ για να έχει ο ίδιος προσωπικά οφέλη στις σχέσεις του με τον Σαββίδη. Έχει πάρα πολλά χρόνια που ισχύει αυτό, δεν γίναμε σοφότεροι εχθές 

Ακριβως, με αποκορυφωμα βεβαια την ιστορια με τα δελτια

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, stavros 9-11 said:

Όχι, παραδοσιακά ο Μελισσανίδης χρησιμοποιεί την ΑΕΚ για να έχει ο ίδιος προσωπικά οφέλη στις σχέσεις του με τον Σαββίδη. Έχει πάρα πολλά χρόνια που ισχύει αυτό, δεν γίναμε σοφότεροι εχθές 

ποια ειναι αυτα?  τα οφελη δηλαδη απο την σχεση του με το Σαββιδη ?

Link to comment
Share on other sites

Που να ξέρω εγώ, δεν είμαι λογιστής του 

Link to comment
Share on other sites

Η στάση της παε να μην απαντάει σε τπτ και σε κανένας ειναι γενική και η ίδια σε όλες τις ομάδες . Δεν ξέρω τώρα το γιατι . Κάποια στιγμή είχε βγεί οτι αυτή τη γραμμή ειναι του Μελ . 

Link to comment
Share on other sites

αρα πως λεμε οτι ο μελισσανιδης εχει οφελη προσωπικα απο τον Σαββιδη ?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, amd said:

αρα πως λεμε οτι ο μελισσανιδης εχει οφελη προσωπικα απο τον Σαββιδη ?

Επειδή δεν τον κόβω για τύπο που κάνει πίσω από την καλή του την καρδιά κι επειδή τα 90s δεν είναι και αρχαίοι καιροί 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×