Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Φέτος θεωρω ψιλοαπιθανο ο Κουλης να δωσει Πρωταθλημα σε Μαρινακη και Ιβαν (Βελοπουλος, Ρωσια κλπ). Για του χρόνου θεωρω γινεται ο,τι γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Πως τους γάμησες έτσι προεδράρα μου? Να σαι καλά. 

Υ.Γ. Περιμένουμε τις ατακάρες σου όταν φέρει ο Ματίας με την ομάδα το πρωτάθλημα. ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΧΙΔΑΤΟΣ.

Υ.Γ.2 Κηφισιά, Τούμπαχ2, Χαριλάου, Γαύροςχ2, Παναιτωλικός κ δεν θυμαμαι πόσα άλλα ππιστόλια φάγαμε φέτος. ΑΟΡΑΤΟΣ. 

Υ.Γ3. Η Τούμπα όλα καλά? Δεν θα τιμωρηθεί για όλα όσα έγιναν? ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Είχαν το βίντεο κ δεν το ανέβαζαν για να μην θιχτεί ο Μάκης ο Γκαγκάτσης. Σε λυπάμαι μωρε μλκ που δεν προστάτεψες από την πρώτη στιγμή τον Ματίας. Αξιολύπητος ακόμη κ στα γεράματα. Σε σιχάθηκα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σου τραμπουκισαν τον προπονητή και τον έβαλες να ζητήσει και συγγνώμη. Κορίτσι στα γεράματα έγινες ρε ξεφτιλα

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΦΤΙΛΑ, αιώνιο γκομενάκι του Ιβάν, πόσο πιο χαμηλά ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει επιτέλους με την φάση σου και τους στραβοστομηδες;

Link to comment
Share on other sites

Μην το χοντραινεις τόσο πολύ το παιχνίδι. Θα νευριάσεις τον IBAN 

IMG_20240430_184627.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Bukowski said:

Φέτος θεωρω ψιλοαπιθανο ο Κουλης να δωσει Πρωταθλημα σε Μαρινακη και Ιβαν (Βελοπουλος, Ρωσια κλπ). Για του χρόνου θεωρω γινεται ο,τι γινεται.

Να πάρουμε το φετινό και του χρόνου θα το πάρουμε με 10 βαθμούς διαφορα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Να πάρουμε το φετινό και του χρόνου θα το πάρουμε με 10 βαθμούς διαφορα

Αυτά πίστευα το καλοκαίρι όταν πήραμε και τον Πόνσε και έχω κάτσει στον άξονα γεμάτος ψυχολογικά.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Αυτά πίστευα το καλοκαίρι όταν πήραμε και τον Πόνσε και έχω κάτσει στον άξονα γεμάτος ψυχολογικά.

Έχουν γραφτεί αρκετά για τις δεύτερες χρονιές του Αλμειδα στις ομάδες που περασε.

Εκτός αν εννοείς όταν πήραμε τον Πονσε το 18 😁

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bladerunner21 said:

Είχαν το βίντεο κ δεν το ανέβαζαν για να μην θιχτεί ο Μάκης ο Γκαγκάτσης. Σε λυπάμαι μωρε μλκ που δεν προστάτεψες από την πρώτη στιγμή τον Ματίας. Αξιολύπητος ακόμη κ στα γεράματα. Σε σιχάθηκα.

Ούτε να σκέφτομαι δεν θέλω τι θα γινόταν αν δεν είχε κυκλοφορήσει άμεσα η φωτογραφία με το όπλο, και φυσικά δεν διέρρευσε από εμάς.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Ούτε να σκέφτομαι δεν θέλω τι θα γινόταν αν δεν είχε κυκλοφορήσει άμεσα η φωτογραφία με το όπλο, και φυσικά δεν διέρρευσε από εμάς.

Βράδυ στεναχώριας για τον πρόεδρο. Γι αυτό κ γάμησε τον Μανόλο μετά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σιχαμα, μαλακα. Εδώ μασαζάκι και ποτακια στα μπάσταρδα του βορρά. Πάλι καλά δεν έκανες και τα χαμαμ.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, MITSAKLAS said:

Αυτά πίστευα το καλοκαίρι όταν πήραμε και τον Πόνσε και έχω κάτσει στον άξονα γεμάτος ψυχολογικά.

Εγώ ήμουν γκρινιάρης από το καλοκαίρι, αλλά αυτό το χάλι δεν το περίμενα όμως περίμενα το χάλι των ανταγωνιστών, το οποίο και μας κρατάει ακόμα τώρα φαβορί.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Giorgos said:

Εγώ ήμουν γκρινιάρης από το καλοκαίρι, αλλά αυτό το χάλι δεν το περίμενα όμως περίμενα το χάλι των ανταγωνιστών, το οποίο και μας κρατάει ακόμα τώρα φαβορί.

Δεν το λες και χαλι ακριβώς, σε ένα φυσιολογικο πρωτάθλημα έρχονται και αυτα τα αποτελέσματα, κανένας δεν θα κάνει μόνο νίκες.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Antiviosis21 said:

Μην το χοντραινεις τόσο πολύ το παιχνίδι. Θα νευριάσεις τον IBAN 

IMG_20240430_184627.jpg

Βούλωσε το μωρή βλαμμένη που γίνεται της πουτανας κι εσύ μου βγάζεις σλογκανακια στο ινσταγκραμ, α στο διάολο με τον κάθε ανιωθο χθεσινό εκεί μέσα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γερο κοιτα να κανεις τα κουμαντα σου για το τελος.

ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΑΕΚΑΡΑΣ ΜΑΣ

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, stavros 9-11 said:

Βούλωσε το μωρή βλαμμένη που γίνεται της πουτανας κι εσύ μου βγάζεις σλογκανακια στο ινσταγκραμ, α στο διάολο με τον κάθε ανιωθο χθεσινό εκεί μέσα 

Εμπαινες;

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εμπαινες;

Δεν είναι του γούστου μου, δεν με φτιάχνει, πιστεύω θα είναι αστερίας, δεν με νοιάζει κιόλας, να πάρει πόδι απ' την ΑΕΚ θέλω 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μετά την παρέμβαση της Ανθουλας,  πείστηκα 

Είμαστε σε ανένδοτο

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε τι αστεριας, δεν βλέπεις εδώ παθος στις τελιτσες που εβαλε?

Φουριόζα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τον βλεπω στα τεσσερα φετος τον εθναρχη,η παε επισημα μπορει να μην ξανοιγεται αλλα το παρακατω με τις αναφορες σε Γκαγκατση και Σαββιδη εχει παρει σιγουρα την εγκριση του.Παλιοτερα αυτα θα τα εκοβε το φιλτρο.

 

Quote

Το aek365 καταγράφει κάθε κίνηση διαπιστευμένων ή μη, θεσμικών ή «φουσκωτών» που σουλάτσαραν μέχρι τον πάγκο της ΑΕΚ και παρουσιάζει με εικόνα το πως το έργο ήταν προσχεδιασμένο για να προκληθεί ο Ματίας Αλμέιδα πριν φτάσουμε στο σπρώξιμο του Μάκη Γκαγκάτση και ακολουθήσει το μπουλούκι γνωστών και αγνώστων που εγκλώβισε τον προπονητή της ΑΕΚ ο οποίος ένιωσε απειλή

Στο γήπεδο που εμφανίστηκε ο Ιβάν Σαββίδης με πιστόλι και μπράβους για να πάρει νταηλίκι το πρωτάθλημα μπορείς να τα δεις όλα. Ακόμα και τις σκηνές ντροπής που παρακολούθησε όλη η Ελλάδα την Κυριακή στο ντέρμπι ΠΑΟΚ-ΑΕΚ. Το aek365 παρουσιάζει όλο το χρονικό της απίστευτης, προσχεδιασμένης πρόκλησης, από «μπράβους» και θεσμικούς κατά του Ματίας Αλμέιδα με βίντεο που προφανώς πρέπει να ληφθούν υπ’ όψιν της ΔΕΑΒ η οποία κάλεσε τον προπονητή της ΑΕΚ σε ακρόαση. 

 

Link to comment
Share on other sites

Πούστρα σου μεταφέρει ο σουβλακοφάγος τα μνμτ που σας ταγκάρουν στο τουιτερ απ τους φίλους σου στο βορρά για τον Μιχάλη? Αλλά κ για εσάς, καθώς σας λένε συνεργούς σε δολοφονία. Θα κάνετε κάτι σαν ΠΑΕ? Γαμώ τα πάντα σας θα κάνετε κάτι? Ή μόνο σέλφι κ κωλογλυψιματα?

Link to comment
Share on other sites

 Κάνε ότι γίνεται και δεν γίνεται να μην πατήσουν γαυροι το πόδι τους στα φιλαδέλφεια. 

Link to comment
Share on other sites

εγώ θέλω να έρθουν γάβροι και να μην πάθουν τίποτα, είπες κάνω πίσω και δεν ψάχνω τι έγινε με έφοδο 500 κομάντο από 2000 χιλιόμετρα μακριά, σου έκλεισαν το γήπεδο και βγάζεις ανακοινώσεις να προσέχουμε, η ομάδα εντός γηπέδου σε πουλάει και ξαφνικά θα πούμε μπείτε μπροστά παλικάρια μας να σταματήσετε το μαγάρισμα, οκ μαλακίες, το μόνο που δεν έχουμε κάνει ακόμα είναι να γίνουμε και bad losers

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×