Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

οσο πουτανα τα εχει κανει τα τελευταια χρονια αλλο τοσο τρεμω στην ιδεα να ειχε αλλον στο τιμονι η ΑΕΚ σε μια χρονια που εχει παει να  φαει 20 πιστολιες και που ο πολεμος εναντιον της εχει βαρεσει ταβανι

  • Δικεφαλάκι 5
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kami said:

Σιγά μη βγάλει και τα διαρκείας στις ίδιες τιμές 😁😁😁

είπαμε να του δώκουμε πόντους όχι να γράψουμε το σενάριο του Star Wars 

Από τα σκουπίδια της Disney γράφουμε καλύτερα και ας είναι ουγκα-μπουγκα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kami said:

Σιγά μη βγάλει και τα διαρκείας στις ίδιες τιμές 😁😁😁

είπαμε να του δώκουμε πόντους όχι να γράψουμε το σενάριο του Star Wars 

Ευτυχως εχουμε και τη φωνη της λογικης που μας προσγειωνει ..και το εννοώ..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, amd said:

οσο πουτανα τα εχει κανει τα τελευταια χρονια αλλο τοσο τρεμω στην ιδεα να ειχε αλλον στο τιμονι η ΑΕΚ σε μια χρονια που εχει παει να  φαει 20 πιστολιες και που ο πολεμος εναντιον της εχει βαρεσει ταβανι

Είμαι 49 χρονών, θυμάμαι την ΑΕΚ από εποχές Ζήτα-Αρκάδη, έζησα τα 3 σερί, έζησα τα πάντα από εκεί μετά,  τέτοια ΑΕΚ εκτός γηπέδων δε θυμάμαι ΠΟΤΕ.

ΠΟΤΕ.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Αν πάρουμε αυτό το πρωτάθλημα tattoo συγνώμης και συγχώρεσης για τα άπειρα μπινελικια τόσα χρόνια σε Μήτσο και bonus piercing με γράμματα πετρομάνταλο gamechanger. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο αυτήν την στιγμή, ίσως προβώ και σε πιο εκστρεμιστικες ενέργειες.

my-juice-tattoo-v0-ijyh4vyu15s81_11zon.jpg

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MITSAKLAS said:

Είμαι 49 χρονών, θυμάμαι την ΑΕΚ από εποχές Ζήτα-Αρκάδη, έζησα τα 3 σερί, έζησα τα πάντα από εκεί μετά,  τέτοια ΑΕΚ εκτός γηπέδων δε θυμάμαι ΠΟΤΕ.

ΠΟΤΕ.

Και τετοιο λυσσαλεο πολεμο. Μας ειχαν μποσικους. Μας πιστολιαζαν 2 3 φορες  -9 εσωστρεφεια γκρινια. Αντιο ζωη

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Agent HAF said:

Αν πάρουμε αυτό το πρωτάθλημα tattoo συγνώμης και συγχώρεσης για τα άπειρα μπινελικια τόσα χρόνια σε Μήτσο και bonus piercing με γράμματα πετρομάνταλο gamechanger. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο αυτήν την στιγμή, ίσως προβώ και σε πιο εκστρεμιστικες ενέργειες.

 

Πρόσεχε τι λες εν όψει μεταγραφικής περιόδου. 😁😁😁

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MITSAKLAS said:

Πρόσεχε τι λες εν όψει μεταγραφικής περιόδου. 😁😁😁

Ανεξαρτήτως θέλω να το δηλώσω ξεκάθαρα. Μιλάω αν πάρουμε το πρωτάθλημα με όλα αυτά που γίνονται.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, MITSAKLAS said:

Είμαι 49 χρονών, θυμάμαι την ΑΕΚ από εποχές Ζήτα-Αρκάδη, έζησα τα 3 σερί, έζησα τα πάντα από εκεί μετά,  τέτοια ΑΕΚ εκτός γηπέδων δε θυμάμαι ΠΟΤΕ.

ΠΟΤΕ.

Ως συνομήλικος θα συμφωνήσω απόλυτα!

16 minutes ago, chris manousopoulos said:

Και τετοιο λυσσαλεο πολεμο. Μας ειχαν μποσικους. Μας πιστολιαζαν 2 3 φορες  -9 εσωστρεφεια γκρινια. Αντιο ζωη

Οχι, επι Ντέμη ήταν χειρότερα τα πράγματα, ο στάζι είχε τον έλεγχο των πάντων και εσύ είχες άσχετους και διχασμό.

Τότε σου ρουφάγανε το αίμα και το καταλάβαινες μετά, τώρα βλέπεις τα κουνούπια καμένα στην ηλεκτρική σίτα και λές "πωω μας την πέφτουνε τα μπουρδέλα"

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kami said:

Ως συνομήλικος θα συμφωνήσω απόλυτα!

Οχι, επι Ντέμη ήταν χειρότερα τα πράγματα, ο στάζι είχε τον έλεγχο των πάντων και εσύ είχες άσχετους και διχασμό.

Τότε σου ρουφάγανε το αίμα και το καταλάβαινες μετά, τώρα βλέπεις τα κουνούπια καμένα στην ηλεκτρική σίτα και λές "πωω μας την πέφτουνε τα μπουρδέλα"

Το ιδιο λεμε. Μαε πιστολιαζαν λογω αδυναμιας μας σε ολα τα επιπεδα

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο κατόρθωμα του Μελισσανίδη ειναι οτι δεν υπάρχει ο ΑΕΚτζίδικος διχασμός που ήταν και ο κρυπτονίτης μας και το καλύτερο όπλο εναντίων μας . 

Τώρα απο εκεί και πέρα προσπαθεί να χτυπήσει στις αδυναμίες των άλλων στο μέτρο του δυνατού δλδ τη γαύρικη αλλαζονία και παντοκρατορία και στο Βαζέλικο κόμπλεξ του wannabe .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ όμως δεν σηκώσουμε κατσαρόλι, θα έρθουν πάλι στη μνήμη τα χρόνια που είμαστε γκομενάκια του Ιβάν, οι χαμένοι τελικοί, το τρύπημα στην ομάδα με τα δελτία του τσουλού, το "εγώ θέλω λουτσέσκου και δεν με νοιάζει ο κόσμος" και πολλά άλλα. Δεν είμαστε χρυσόψαρα.

Μακάρι η φετινή χρονιά να μας κάνει να τα αφήσουμε πίσω. Δεν θα τα ξεχάσουμε όμως...

Εννοείται βέβαια ότι θα φορέσω φανέλα γαμώσπιτος 20 στην φιέστα😁

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Ο πόλεμος που μας γινόταν τότε ήταν χειρότερος εννοώ.. Ολοκληρωτικός..δεν είχες ελπίδα...Και ο τώρα είχε μπεί να δει και έφαγε τα μούτρα του.

Ωραία γράφουν κάποιοι τώρα για κυβέρνηση στιχουργού και τουίτι αλλά τότε ήταν πραγματικότητα ο θείος... οχι λόγια... εστησε 3 πρωταθλήματα στην πλάτη σου και σου έβγαλε το γήπεδο απο τον φάκελο ολυμπιάδας σε ένα απόγευμα και δεν το έγραψαν ούτε οι εφημερίδες

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Johnny21 said:

ΑΝ όμως δεν σηκώσουμε κατσαρόλι, θα έρθουν πάλι στη μνήμη τα χρόνια που είμαστε γκομενάκια του Ιβάν, οι χαμένοι τελικοί, το τρύπημα στην ομάδα με τα δελτία του τσουλού, το "εγώ θέλω λουτσέσκου και δεν με νοιάζει ο κόσμος" και πολλά άλλα. Δεν είμαστε χρυσόψαρα.

Μακάρι η φετινή χρονιά να μας κάνει να τα αφήσουμε πίσω. Δεν θα τα ξεχάσουμε όμως...

Τίποτα δε θα έρθει και δεν υπάρχει λόγος να έρθει και θα είναι ΤΡΑΓΙΚΟ αν παρ' ελπίδα συμβεί αυτό, να προέλθει από ΑΕΚτζήδες. 

Το μόνο άγχος που πρέπει να έχει ο ΑΕΚτζης είναι να μην επαναληφθεί αγωνιστικά-μεταγραφικά-σχεδιαστικά-οικονομικά το καλοκαίρι του 2018. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Τίποτα δε θα έρθει και δεν υπάρχει λόγος να έρθει και θα είναι ΤΡΑΓΙΚΟ αν παρ' ελπίδα συμβεί αυτό, να προέλθει από ΑΕΚτζήδες. 

Το μόνο άγχος που πρέπει να έχει ο ΑΕΚτζης είναι να μην επαναληφθεί αγωνιστικά-μεταγραφικά-σχεδιαστικά-οικονομικά το καλοκαίρι του 2018. 

Μόνο για την μνήμη μας γράφω, δεν γράφω τίποτα άλλο. Δεν μιλάω για αντιδράσεις, όταν πολεμούν την ομάδα μας συντασσόμαστε πίσω από την κεφαλή.

Η κεφαλή όμως έχει την ιστορία της...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην του πουμε και μπράβο επειδη ΜΙΑ ΦΟΡΑ εκανε το καθήκον του να υπερασπιστεί τα συμφέροντα της ομάδας. Και καθολου σιγουρος δεν ειμαι με δαύτον αν ανταλλάξει το φετινό στο τελος με καμια βαρβατη κυβερνητική εξωποδοσφαιρικη χάρη. Το παρελθόν του μας έχει δείξει πως δοντια υπερ της ΑΕΚ βγαζει μονο όταν:

1. Θελει να εκβιάσει για εκτος ποδοσφαιρου χάρη

2. Δρα ως μπροστινος δηλ τσοπανοσκυλο κάποιου ισχυρού (άλλοτε του Κοκκαλη, άλλοτε του Ιβαν, άλλοτε του Βαρδινογιαννη οπως τωρα θα πω εγω) για ανατροπή αλλου ισχυρου.

Οποτε καμια εμπιστοσύνη δεν του έχω γενικα. Και μην διανοηθεί να χαρίσει Κυπελλο φετος και εισιτήριο 3ης θέσης στον ΠΑΟΚ.

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτά τα εξωαγωνιστικά δεν τα καταλαβαίνω και δεν ασχολούμαι, γιατί όπως έχω πει πολλές φορές, αν παραδεχθείς ότι το παρασκήνιο ορίζει τα πάντα, τότε πρέπει να είσαι επιοικώς βλαμμένος να ασχολείσαι με ελλ. ποδόσφαιρο. Από εκεί και πέρα ως ιδιοκτήτης μιας μεγάλης ομάδας είναι καθήκον του κα κάνει το καλύτερο. Συγχωροχάρτι για την Γ' με ευρωπαϊκό τελικό. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, SpiRos said:

Έκανα μια υποχώρηση κι εγώ. :)

του χρονου κονφερενσ στη φιλαδελφεια

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ψάξε λίγο ποιος ετοίμασε τα μενού.

Μήπως φωνάξαν κανένα ελβετο σεφ από το καματερο

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×