Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Just now, Bukowski said:

Εγω παλι δεν καταλαβα ποτε τι δουλειά έχει η αστυνομια του Κουλη μεσα στο γηπεδο της ΑΕΚ. Να αναλαβει η ίδια η ΠΑΕ την φύλαξη του γηπεδου της οπως κανουν οι Αγγλοι.

41τακατο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο γαύρος κατέβηκε με το γνωστό πόνημα για την διαιτησία την ΕΠΟ κ το γήπεδο της ΑΕΚ που παίζει η Εθνική. Λες κ είχε απένατι τον Γαβαθιώτη κ τον Βερβελέ, μπορεί να περίμενε κ χειροκρότημα μετά.

Πιστεύω ότι ο Τσεφερίν μας έχει όλους γραμμένους στα παπάρια του. Όταν είπε ο Κούλης να μην φτάσουμε στον αποκλεισμό των ελληνικών ομάδων απ την Ευρώπη, νομίζω ήταν το μόνο σημείο που το παρατήρησε με ενδιαφέρον. Το επόμενο είναι τα εξτραδάκια που θα πάρει για την παραμονή του στην Κολομβία της Ευρώπης. 

 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παλι δεν καταλαβα ποτε τι δουλειά έχει η αστυνομια του Κουλη μεσα στο γηπεδο της ΑΕΚ. Να αναλαβει η ίδια η ΠΑΕ την φύλαξη του γηπεδου της οπως κανουν οι Αγγλοι.

 

Καλά αυτό μόνο εντάσεις θα φέρει. Δακρυγόνα κλπ. Ελπίζω να είναι όλα διακριτικά και ήρεμα, πράγμα που δεν θα γίνει όμως.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

ΚΟΥΛΗ ΜΠΙΝΕ.

λες και ολο αυτο το φιασκο το αφησε να εξελιχθει ο Οικονομου ωστε να κανουν τα χατηρια του χοντρου στην ΕΠΟ

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

 

Καλά αυτό μόνο εντάσεις θα φέρει. Δακρυγόνα κλπ. Ελπίζω να είναι όλα διακριτικά και ήρεμα, πράγμα που δεν θα γίνει όμως.

Αμα θελει εξτραδακια η αστυνομια να περιοριστεί στα νυχτοκαματα και να αφησει.τα γηπεδα (εστω της ΑΕΚ). 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mike said:

λες και ολο αυτο το φιασκο το αφησε να εξελιχθει ο Οικονομου ωστε να κανουν τα χατηρια του χοντρου στην ΕΠΟ

Πετυχαν τιποτα τελικα;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Πετυχαν τιποτα τελικα;

Να φαμει άλλη μια φορά  ποσό μουνοπανα είναι 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mike said:

λες και ολο αυτο το φιασκο το αφησε να εξελιχθει ο Οικονομου ωστε να κανουν τα χατηρια του χοντρου στην ΕΠΟ

Πλεον ξεκαθαρο

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ σφάζουν οι Κροατες και η 13 και ο αλλος λεει κλεινει ολους τους συνδέσμους. Μιλαμε για ζαβλακα. Και δε μου.λες μωρή Κουλα, αμα δηλαδη η R γουσταρει να φτιαξει pub στην Δεκελείας πανω θα κανεις τι; Μιλαμε τωρα 2023 και ο τυπος αντιμετωπίζει το θεμα "συνδεσμος" με λογικές 90s που δεν υπήρχε internet, messengers κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω τα περι συσκέψεων και Κουληδων να πάνε στο τοπικ του Μελισσανίδη (ούτε εκεί ταιριάζουν αλλα εδώ καλο είναι να συζηταμε για την διπλαρα)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mike said:

λες και ολο αυτο το φιασκο το αφησε να εξελιχθει ο Οικονομου ωστε να κανουν τα χατηρια του χοντρου στην ΕΠΟ

Δε θα μου κάνει καμία έκπληξη.

Link to comment
Share on other sites

απο χαλκιδα λειεπει παντως ενας πολιτιστικος συλλογος "Η Ωραια Φιλαδελφεια "

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Οικονόμου τι σχέση έχει σαν υπουργός προστασίας του πολίτη να μιλάει για επο? 

Εκτός αυτού για την ΑΕΚ δεν έχει καμία διαφορά αφου ένα σύνδεσμο εχει ουσιαστικά έτσι και αλλιώς ενώ οι άλλοι περισσότερο παρέες είναι. 

Link to comment
Share on other sites

Απλα δεν ειχαν υπολογισει το νεκρο.

Μεταφερε τα μην μολυνουμε εδω.

Το τριωροφο ειναι δηλωμενο ως γραφεια του παν.κι οπως και αλλοι συνδεσμοι του ζελα.

Αυτα θα κλεισουν;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NIS 9-11 said:

Απλα δεν ειχαν υπολογισει το νεκρο.

Μεταφερε τα μην μολυνουμε εδω.

Το τριωροφο ειναι δηλωμενο ως γραφεια του παν.κι οπως και αλλοι συνδεσμοι του ζελα.

Αυτα θα κλεισουν;

Ίσως μπορεί να δηλωθούν στη παε σαν υποκατάστημα απλά θα πρέπει με κάποιο τρόπο να τουε ελέγχει η παε. Γενικά μάλλον είναι κομμένο και ραμμένο για εμάς αυτό όπως το βλέπω εγώ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Ίσως μπορεί να δηλωθούν στη παε σαν υποκατάστημα απλά θα πρέπει με κάποιο τρόπο να τουε ελέγχει η παε. Γενικά μάλλον είναι κομμένο και ραμμένο για εμάς αυτό όπως το βλέπω εγώ. 

Απο τη στιγμη που ειναι δηλωμενα ως γραφεια κομματος δεν μπορουν να κλεισουν ετσι λειτουργει το τριωροφο

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρθηκαν εδώ για να μην μαγαρίζεται το άλλο τοπικ της τεραστιας νικης και για να υπαρχει  και μια σειρά.

Για Κουληδες , συσκεψεις και ΟΥΕΦΕΣ εδώ 

Link to comment
Share on other sites

εκθεσεις ιδεων  ,ακομα μια φορα μετρα που κανενας δεν θα  ασχολειθει να τα ελεγχει . 

να πω την αμααρτια μου που θα επεφτε φωτια να με καψει πριν δεκα χρονια , οι συνδεσμοι πιστευω ια απο μονοι του ξεπερασμενοι . δεν ειναι κακη η ιδεα για εναν καθε ομαδα . το πα .

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic

Γενικά στην εποχή του σοσιαλ οι κατά τόπους συνδεσμοι δεν είναι όπως παλιά. Θεωρώ ότι ο δικός μας μεγάλος σύνδεσμος θα προσαρμοστεί μια χαρά στα νέα δεδομένα τώρα για τους άλλους δεν ξέρω. 

Στην ουσία όμως δεν θα αλλάξει πολλά αφού μια ομάδα Α θεωπων εκτός συνδέσμου μπορεί να κάνει ότι ζουσταρει όπως γινόταν πάντα. 

Τώρα για το έλεγχο της Αστυνόμιας νομίζει ο Μελ μας έχει δείξει ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα με ότι έχει αναγγείλει κτλ ίσα ίσα τον εξυπηρετεί αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ από που και ως που έβγαλε το πόρισμα το Μητσοτάκης και το χαρακτηρίζει επίσημα ραντεβού θανάτου και εγκληματικές ομάδες. 

Link to comment
Share on other sites

Φερε 2 παιχταραδες απο το πανω ραφι και ας τους να λενε για επαγγελματικες διαιτησιες.

Δεν εχω αμφιβολια οτι δε θα σε αγγιξουν παραγοντικα ουτε φετος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×