Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Προεδρε σου εχω ιδεα.

Ανα γκολ διαφορας στα 2 ματς με γαυρο, και 100 χιλιαδες πριμ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brom21 said:

Προεδρε σου εχω ιδεα.

Ανα γκολ διαφορας στα 2 ματς με γαυρο, και 100 χιλιαδες πριμ.

Το ποσό πρέπει να ανεβαίνει εκθετικά μετά τα 3!

Link to comment
Share on other sites

Τίγρης για Νόμπελ Ειρηνης. Έκανε τους εχθρους χρόνων, φίλους μεταξυ τους. 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gybe21 said:

Τι έγινε  κυρ Μήτσο τα έσπασες  κ με τον φίλο σου το Μπεο ?

Απο που προκυπτει αυτο?

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Απο που προκυπτει αυτο?

 

Μου το σφύριξε άνθρωπος που του έχω εμπιστοσύνη.

Κλάιν θα μου πεις οκ, θα δείξει στο κοντινό μέλλον.

Ας ρωτήσουν οι insiders του ΚΜ τους δικούς τους μπας κ διασταυρωθεί κάτι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gybe21 said:

Μου το σφύριξε άνθρωπος που του έχω εμπιστοσύνη.

Κλάιν θα μου πεις οκ, θα δείξει στο κοντινό μέλλον.

Ας ρωτήσουν οι insiders του ΚΜ τους δικούς τους μπας κ διασταυρωθεί κάτι.

Νομιζα βγηκε κατι σε δημοσιευμα... ολα τα περιμενω. Αλλα για να το λες κατι παραπανω θα ξερεις 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Araujo21 said:

Νομιζα βγηκε κατι σε δημοσιευμα... ολα τα περιμενω. Αλλα για να το λες κατι παραπανω θα ξερεις 

Το έγραψα  περισσότερο για να μπει στη διαδικασία ο @Stylianopoulosο δικός μας άνθρωπος 🤣

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Με αυτά που βλέπουμε φετος και ειδικά τον τελευταίο καιρό, πχ συνεχεις παρουσιες παντου, επισκέψεις στα αποδυτηρια για γλωσσόφιλα, ερωτας με Αλμειδα, σκηνικά στο Περιστέρι, υψηλοί τόνοι στο επικοινωνιακό  κλπ

επιβεβαιώνεται αυτό που λέγαμε πολλοι, ότι καθόλου στα παπαρια του δεν είναι το αγωνιστικό και ούτε ήθελε απλά να φτιάξει το γήπεδο.


Το θέμα με δαυτον είναι διπλό

1) ήθελε να υπερτονίσει την σημασια του γηπεδου και το ξευτυλισε εντελως το πραγμα σε πολλά θέματα μέχρι να μπεις + ήθελε να κραταει πιο χαμηλούς τονους μέχρι να μπεις και να ησυχάσει από αυτό 

2) έχει πρόβλημα με τα λεφτα, δεν θελει να βαζει λεφτα στο ποδόσφαιρο, πιστεύει ότι δεν είναι απαραίτητο, αλλά και να είναι δεν βαζει. Και γενικά είναι υπέρ της οικονομίας, στα όρια της τσιγκουνιάς.


Από το πρώτο ησυχάσαμε, από το δευτερο δεν πρόκειται.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ο Ματίας έφτιαξε κ τον ΑΕΚαρχη κ τον έχει κάνει να συμμετέσχει ενεργά, πιο πολύ από ότι θα περιμέναμε. Παράλληλα μένει μόνο στο δικό του κομμάτι. Αν συνεχίσει έτσι μέχρι τέλους, η ΑΕΚ δεν έχει να φοβάται κανέναν κ τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, billy21 said:

Νομίζω ότι ο Ματίας έφτιαξε κ τον ΑΕΚαρχη κ τον έχει κάνει να συμμετέσχει ενεργά, πιο πολύ από ότι θα περιμέναμε. Παράλληλα μένει μόνο στο δικό του κομμάτι. Αν συνεχίσει έτσι μέχρι τέλους, η ΑΕΚ δεν έχει να φοβάται κανέναν κ τίποτα.

Νομίζω ότι του το επέβαλε κιόλας με το τρόπο του και με τη συνέντευξη που είπε ότι θέλει να έχει πιο άμεση επικοινωνία με το πρόεδρο. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, nikos said:

Με αυτά που βλέπουμε φετος και ειδικά τον τελευταίο καιρό, πχ συνεχεις παρουσιες παντου, επισκέψεις στα αποδυτηρια για γλωσσόφιλα, ερωτας με Αλμειδα, σκηνικά στο Περιστέρι, υψηλοί τόνοι στο επικοινωνιακό  κλπ

επιβεβαιώνεται αυτό που λέγαμε πολλοι, ότι καθόλου στα παπαρια του δεν είναι το αγωνιστικό και ούτε ήθελε απλά να φτιάξει το γήπεδο.


Το θέμα με δαυτον είναι διπλό

1) ήθελε να υπερτονίσει την σημασια του γηπεδου και το ξευτυλισε εντελως το πραγμα σε πολλά θέματα μέχρι να μπεις + ήθελε να κραταει πιο χαμηλούς τονους μέχρι να μπεις και να ησυχάσει από αυτό 

2) έχει πρόβλημα με τα λεφτα, δεν θελει να βαζει λεφτα στο ποδόσφαιρο, πιστεύει ότι δεν είναι απαραίτητο, αλλά και να είναι δεν βαζει. Και γενικά είναι υπέρ της οικονομίας, στα όρια της τσιγκουνιάς.


Από το πρώτο ησυχάσαμε, από το δευτερο δεν πρόκειται.

1. Δεν γίνεται να υπερτονίσει κανείς τη σημασία του γηπέδου,

Ο ..... Στανκοβιτς δήλωσε χθες " Είναι τελείως διαφορετικό όταν παίζαμε εντός έδρας στο ΟΑΚΑ σε σχέση με εδώ. Στην OPAP Arena όλοι… χτυπάμε τον αντίπαλο από κάθε πλευρά." Και επαναλαμβάνω αυτά τα είπε ο Στάνκοβιτς που δεν έχει δείξει να είναι ΠΟΤΕ ευδιάθετος από τότε που ήρθε.

2. Δεν τον γνωρίζω προσωπικά και σίγουρα πάντα υπάρχουν και καλύτεροι, αλλά φέτος συμπεριφέρθηκε σαν επικεφαλής ΣΟΒΑΡΗΣ ομάδας

Α. Δίνοντας ένα καλό μπάτζετ για προπονητικό και βοηθητικό τημ

Β. Αφήνοντας σε τεχνικό διευθυντή και προπονητή το καλοκαιρινό ξεσκαρτάρισμα ώστε να μείνει το μικρό γκρουπ παιχτών που ήθελε ο Αλμέυδα

Γ. Οι μεταγραφές που έγιναν και στις 2 περιόδους ήταν της επιλογής του Αλμέυδα

Δ. Δεν άφησε τον προπονητή "να φωνάζει" πως θέλει να μείνει για χρόνια στην ομάδα χωρίς να του προτείνει νέα σύμβαση

Δηλαδή έκανε πολλά παραπάνω από ό,τι θα μπορούσαμε να παραμυθιάσουμε τον εαυτό μας πως θα κάνει. Με άλλα λόγια να τον βρίζουμε αλλά όχι για φέτος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, AG21 said:

Νομίζω ότι του το επέβαλε κιόλας με το τρόπο του και με τη συνέντευξη που είπε ότι θέλει να έχει πιο άμεση επικοινωνία με το πρόεδρο. 

To θέτεις καλύτερα. Δικεφαλάκια τέλος!

Link to comment
Share on other sites

Υπό την αίρεση ότι δεν υπήρχαν άλλης φύσεως προβλήματα (δηλαδή εσωτερικές τριβές) και η απομάκρυνσή του έγινε λόγω κατευνασμού, εγώ θα έφερνα πίσω τον Παπαδημητρίου. Για να μην διαταραχτεί η αρμονία της ομάδας θα του ανέθετα τις Ακαδημίες. Από την επόμενη χρονιά θα του ανέθετα με εποπτία του Πελάδο την ανάπτυξη και της ΑΕΚ Β.

Το άλλο που θα έκανα θα ήταν να δώσω εντολή για κάθε παίκτη που έχει εκφραστεί ενδιαφέρον (π.χ. Γκαρσία) να σκανάρουν από τώρα πιθανούς αντικαταστάτες με χαρακτηριστικά που ταιριαζουν στα θέλω του Αλμέυδα.

Ε! να λέμε και καμμιά μ@@@@ να περάσει η ωρα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Janjanin said:

Δηλαδή έκανε πολλά παραπάνω από ό,τι θα μπορούσαμε να παραμυθιάσουμε τον εαυτό μας πως θα κάνει. Με άλλα λόγια να τον βρίζουμε αλλά όχι για φέτος.

Τον βρίζουμε και προκαταβολικά γιατί το 2018 ΝΒΑ ομάδα με Απάτσι είχε φτιάξει ο Χυμένος, σχεδόν double, αήττητοι Ευρώπη, κλπ, αλλά τη διέλυσε γιατί γαμήσαμε νωρίτερα απ ότι ήθελε και δεν ήμαστε και Μποταφόγκο. 

Σίγουρα λοιπόν θα μας τα ξανακάνει πουτάνα, και μόνη ελπίδα το Αλζχαιμερ/μπόλι, να πεθάνει ο Μελλισανίσης μέσα του και το ον που θα μείνει να κατοικεί το κουφάρι του να συνεχίσει να χαίρεται με τη χαρά της ΑΕΚ, που έπιασε τζακ ποτ (και) φέτος. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zara said:

Τον βρίζουμε και προκαταβολικά γιατί το 2018 ΝΒΑ ομάδα με Απάτσι είχε φτιάξει ο Χυμένος, σχεδόν double, αήττητοι Ευρώπη, κλπ, αλλά τη διέλυσε γιατί γαμήσαμε νωρίτερα απ ότι ήθελε και δεν ήμαστε και 

Πέστα ρε Πετράν!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν αλλάξει τακτική με τα χρήματα και τις μεταγραφές, μάλλον θα ξαναβρισουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ε Φ Ε Σ Η κ μετά CAS αν χρειαστεί. Αν αποφασίσουν όλοι να παίξουμε, ας είναι το Πάσχα, αδιάφορο, να είχαν κανονικό γήπεδο κ να μην είναι κλέφτες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×