Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ολυμπιακάκι (Κύπελλο, ημιτελικός, 1ος αγ.): 09/02/23, 20:30, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

71 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιντιμπέ
      48
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Γαλανόπουλος
      4
    • Μάνταλος
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      2
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      7
    • Γκαρσία
      10
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βίντα
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      62
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      2
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      2
    • Χατζισαφί
      4
    • Σιντιμπέ
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      3
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      9
    • Γκατσίνοβιτς
      1
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      1
    • Γκαρσία
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βίντα
      1
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      50

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

58 minutes ago, Bluesman said:

Ο ταχύτατος φορ της ΑΕΚ, πήγε αμέσως στον Άμραμπατ, τον… χάιδεψε στο κεφάλι

Psyxoulam

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως όταν άρχισε λίγο η μανούρα και με οπτική γωνία από την 34 , αυτός που μου φάνηκε ότι μπήκε πρώτος για φάπες ήταν ο Σιμάνσκι.  Ενώ Βιντα και Μήτογλου κάναν πολύ καλά τους "πορτιερηδες " με στυλ : "χωρίζω αλλά ρίχνω κι άμα χρειαστεί " . Συνυπολογίζοντας και τον Γαλανό με τον Ρέαμπτσιουκ.  Χαίρομαι ιδιαίτερα που έπαψε η εποχή που όλοι οι παίχτες μας κάναν τις τιτικες μπροστά στους σιχαμένους. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Perparim56 said:

Απ την καράφλα και τον σωματότυπο θα μαντέψω ότι τις έφαγε ο Ανιγκο

Ο Ανιγκό προκαλούσε και ο ροα του έκανε νόημα πάμε τωρα αποδυτήρια πάμε αμέσως!Έτσι άκουσα στην ερα σπορ απο τον ρεπορτερ της ΑΕΚ (Σαντοριναίος).

Link to comment
Share on other sites

Για να ολοκληρωθει το πεταλο θα πρεπει ν αρχισουμε να μαθαινουμε κ κορεο, αλλα θελει χρημα, δουλεια κ πειθαρχια

  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Toni Black said:

Για να ολοκληρωθει το πεταλο θα πρεπει ν αρχισουμε να μαθαινουμε κ κορεο, αλλα θελει χρημα, δουλεια κ πειθαρχια

Δεν είναι όλοι για όλα. Καλώς ή κακώς θεωρώ ότι δεν μας πάει να ασχολούμαστε με κορεο, κάτι που προσωπικά θεωρώ μαλακιάρα, υπό την έννοια ότι παραειναι τζάμπα κόπος και κυρίως είναι κάτι που γίνεται μόνο για να το δουν οι άλλοι. Χίλιες φορές κερκιδάρα και να γίνεται μακελειό στο πέταλο, κάτι που συμβαίνει βασικά, πάρα τέτοια θεατρικά στην εξέδρα της ΑΕΚ. Θεωρώ ότι δεν μας πάει, δεν είμαστε εμείς αυτό 

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν γίνεται μακελειό για τη ντουντουκα στο πέταλο ( αν πρέπει να χρησιμοποιείται η όχι,ο Δήμος δε θέλει.)

Τα κορεο είναι ακριβό άθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Για τα δικά μας δεδομένα το πέταλο έχει πολύ καλό συντονισμό και με τον χρόνο θα βελτιωθεί κι άλλο. Η ντουντουκα είναι αντιαισθητική από κάθε άποψη.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, stavros 9-11 said:

Δεν είναι όλοι για όλα. Καλώς ή κακώς θεωρώ ότι δεν μας πάει να ασχολούμαστε με κορεο, κάτι που προσωπικά θεωρώ μαλακιάρα, υπό την έννοια ότι παραειναι τζάμπα κόπος και κυρίως είναι κάτι που γίνεται μόνο για να το δουν οι άλλοι. Χίλιες φορές κερκιδάρα και να γίνεται μακελειό στο πέταλο, κάτι που συμβαίνει βασικά, πάρα τέτοια θεατρικά στην εξέδρα της ΑΕΚ. Θεωρώ ότι δεν μας πάει, δεν είμαστε εμείς αυτό 

Εν ναι ας γίνει σε κάνα αγώνα CL οπότε μπούμε που θα το δουν και εκατομμύρια κόσμο. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stavros 9-11 said:

Για τα δικά μας δεδομένα το πέταλο έχει πολύ καλό συντονισμό και με τον χρόνο θα βελτιωθεί κι άλλο. Η ντουντουκα είναι αντιαισθητική από κάθε άποψη.

Έλα ρε παίζει τέτοια φάση με ντουντούκα ?, γιατί εγώ είμαι απέναντι και δεν βλέπω ούτε ασχολουμε φυσικά. Οι σημαιες πάντως γαμανε και βοηθάνε πολλή την ομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AG21 said:

Έλα ρε παίζει τέτοια φάση με ντουντούκα ?, γιατί εγώ είμαι απέναντι και δεν βλέπω ούτε ασχολουμε φυσικά. Οι σημαιες πάντως γαμανε και βοηθάνε πολλή την ομάδα. 

Όχι, δεν έχει εμφανιστεί ακόμα, αλλά έχει συζητηθεί γενικά και αόριστα ότι κάποιοι θεωρούν πως χρειάζεται 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stavros 9-11 said:

Όχι, δεν έχει εμφανιστεί ακόμα, αλλά έχει συζητηθεί γενικά και αόριστα ότι κάποιοι θεωρούν πως χρειάζεται 

Δεν είμαι αυτός που θα έχει άποψη για το πως θα κάνουν την εξέδρα αλλά κάτι τέτοια παραδοσιακά τα κοροϊδεύουμε ενώ πρόσφατα γελαγαμε με τους βαζελους που την έφεραν και αυτοί. Τώρα αν όντως χρειάζεται δεν το ξέρω. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω η ντουτουκα δεν μας ταιριαζει. Μη ξεχναμε οτι κοροιδευαμε τις νοτυντουκες των αλλων Πχ γαυρων και βου που την εχουν και στο μουσειο τους

Αλλα αν με τετοια ομαδα ασχολουμαστε με τις ντουντουκες τι να πω?

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται ντουντούκα. Αυτό που χρειάζεται είναι η επιλογή των συνθημάτων να γίνεται σύμφωνα με την ροή του κάθε αγώνα και όχι επειδή μας αρέσει κάτι ή κάτι καινούργιο πρέπει να καθιερωθεί. 

Με την νέα χρονιά που θα αναζητήσουν εισιτήρια στο βόρειο πέταλο αυτό που πρέπει, τα πράγματα θα πάρουν τον δρόμο που πρέπει. 

Θα αποδυναμωθεί λίγο το υπόλοιπο γήπεδο αλλά θα δυναμώσει πολύ το πέταλο. Και όλα θα γίνουν όπως ήταν πάντα. Με μερικές παρέες να μένουν όσο πάει εκεί που βρήκαν καλή παρέα. Για παράδειγμα εγώ θα μείνω στη 36 και θα τσακώνομαι συνεχώς με όλους τους ξενέρωτους μπροστά.

Οι σημαίες είναι πολύ ωραίες και νομίζω ότι θα δούμε κι άλλες στην πορεία. Το γήπεδο και γενικά αυτό το πριν και το μετά στην Νέα Φιλαδέλφεια θα ενώσει παλιές παρέες και θα δημιουργήσει καινούργιες. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

Το είπε και ένας φίλος τις προηγούμενες μέρες. Η κερκίδα είναι ακόμα ανομοιογενής. Του χρόνου τα κλαμπ θα οργανωθούν καλύτερα, τα εισιτήρια θα πάνε σε αυτους ακριβώς που πρέπει και εννοείται μακριά από εμάς οι ντουντούκες. Τον γήπεδο αυτό δεν τη χρειάζεται αρκεί όλοι να σέβονται αυτόν που δίνει το ρυθμό. Οκ, ο Δήμος δεν το πολύ έχει αλλά αφήνει τα λαρύγγια του σε κάθε αγώνα και πρέπει να είναι σεβαστός. Αλλά κοροϊδίες με τις μικροφωνικές όπως στο Καραϊσκάκη και τελευταία στη Λεωφόρο μακριά από εμάς

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

μόλις κατάλαβα τι παίζει εντωμεταξύ με τις ντουντούκες. μέχρι να ποστάρει ο Σκεπαστός, νόμιζα ότι έχει άποψη για το τι θα κάνουμε στο γήπεδο ο Βούρος και το συμβούλιο του.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι δεν μιλάνε για καμια μικροφωνικη εγκατάσταση τύπου γαύρων, αλλά για κάτι τέτοιο:

20210719091231_hd2501.jpeg.644b2ff5c276f79bdde97fe81e3b111f.jpeg

Που οκ χρησιμοποιείται σε πολλά πέταλα  του κόσμου και αν βοηθάει στον συντονισμό αφού είναι και διώροφο δεν βλέπω τον λόγο γιατί όχι. Επίσης αν θυμάμαι καλά τα πρώτα  χρόνια διοίκησης Ντέμη έχουν χρησιμοποιηθεί σε κάποια ματς στο πέταλο, μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μαλακα Αλμέιδα, να λες και σε εμάς την 11αδα κάνα-δυο βδομάδες πρίν, να προλάβουμε κανέναν.

Κρίμα να πεσουμε στα ψυχοφαρμακα ομαδικώς.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, agelos said:

Όταν όμως δίνει το έναυσμα για το Forza ΑΕΚΑΡΑ ο dj, δε σας χαλάει.

Και σ' αγαπωωωωω

ΑΕΚΑΡΑ σ' αγαπωωωω

Σαφως και δεν χαλαει...προτιμουσα ομως τον Νικολα στο κεντρο του χορτου..

Αληθεια..αν ξερεις βεβαια..δεν μπορει πλεον ενεκα νεου γηπεδου?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Giorgos said:

Φαντάζομαι δεν μιλάνε για καμια μικροφωνικη εγκατάσταση τύπου γαύρων, αλλά για κάτι τέτοιο:

20210719091231_hd2501.jpeg.644b2ff5c276f79bdde97fe81e3b111f.jpeg

Που οκ χρησιμοποιείται σε πολλά πέταλα  του κόσμου και αν βοηθάει στον συντονισμό αφού είναι και διώροφο δεν βλέπω τον λόγο γιατί όχι. Επίσης αν θυμάμαι καλά τα πρώτα  χρόνια διοίκησης Ντέμη έχουν χρησιμοποιηθεί σε κάποια ματς στο πέταλο, μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος.

Εγώ δεν το θυμάμαι ποτε. Αν θυμάται κανενας φίλος καλύτερα ας με διαψευσει. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AG21 said:

Θέλω να πω κάτι για τη μουσική που είπε ο @ΚΑΤΟΎΝΑ 21. Εγώ δεν είμαι αντίθετος φτάνει να μην γίνεται υπερβολή γιατί και να ξεκινάμε τα συνθήματα 2 ώρες πριν τον αγώνα και κατα τη διάρκεια να είμαστε μούγκα δεν είναι το ιδανικό. Εκτός αυτού μειώνει την ένταση και βοηθάει και την ομαλή διεξαγωγή του αγώνα. 

Συμφωνω 100% μπρο..Οκ να παιζει αλλα μιση ωρα πριν να σταματαει...

Επισης ημεις ειμεθα ροκαδες και ουχι καρεκλαδες..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Skepastos said:

Εγώ δεν το θυμάμαι ποτε. Αν θυμάται κανενας φίλος καλύτερα ας με διαψευσει. 

Πιθανόν να κάνω λάθος, πάνε και πολλά χρόνια, αλλά μπορεί να μην το έχω δει αλλά να το έχω διαβάσει κάπου και να τα μπερδεύω στο μυαλό μου.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×