Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ολυμπιακάκι (Κύπελλο, ημιτελικός, 1ος αγ.): 09/02/23, 20:30, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

71 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιντιμπέ
      48
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Γαλανόπουλος
      4
    • Μάνταλος
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      2
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      7
    • Γκαρσία
      10
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βίντα
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      62
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      2
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      2
    • Χατζισαφί
      4
    • Σιντιμπέ
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      3
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      9
    • Γκατσίνοβιτς
      1
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      1
    • Γκαρσία
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βίντα
      1
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      50

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, CHⓇIS said:

Θυμασαι που ηρθαμε να σε βρουμε με σπυρο η arxeidia??? 

Εσύ το θυμάσαι μετα τα κίτρινα;;

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CHⓇIS said:

Θυμασαι που ηρθαμε να σε βρουμε με σπυρο η arxeidia??? 

Nai re sas phra thl sto hmixrono. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, moukie said:

Η Βουδαπεστη δε θα ειναι ιδια ποτε ξανά 😰

Μονο λιγο καιρο ξαποσταινει κ ξανα προς τη δοξα τραβα τραβα τραβα...... 🤣

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκς @CHⓇIS και @moukieΠρώτον το έκοψα μόνο για Γενάρη μήνα. Δεύτερον... δεν θυμάμαι γιατί πίνω κάτι ουίσκια με μπύρες. Τρίτον... ΜΟΝΟ IRONAEK!

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Ρε μλκς @CHⓇIS και @moukieΠρώτον το έκοψα μόνο για Γενάρη μήνα. Δεύτερον... δεν θυμάμαι γιατί πίνω κάτι ουίσκια με μπύρες. Τρίτον... ΜΟΝΟ IRONAEK!

Παρτα @moukie🤣

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Toni Black said:

Κορεο vs καπνογονα, καλυτερα κορεο στο γηπεδο μας λεω εγω, αλλα δεν ειναι απλο οπως τα καπνογονα, οποτε για λιγες παραστασεις, κανα ντερμπι καμια ευρωπη.

@mobster21στην 38 ή στην 36 αραζουν κατι σιστες με πανι über alles;

Στην 36 παίζει μόνο η σημαία του Τρινιδάδ.

Επειδή κάθομαι ψηλά δεν το έχω δει το πανί που λες. Θα το δω όμως με τον Αστέρα. Με τον Λεβαδειακό θα είμαι αλλού.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και επειδή έχει γίνει πολύ συζήτηση για την κερκίδα δεν γίνεται να πρέπει να μοιάζουμε με όλο τον κόσμο για να μας βλέπουν στο YouTube και στα τόσα Ultras στο FB. Έχουμε την δική μας νοοτροπία γι'αυτό και δεν κάναμε κονέ με την Borussia λόγω χρώματος αλλά με την OM λόγω κοινής αντίληψης των πραγμάτων. 

Και όποιος μας καταλάβει. Και μου αρέσει αυτό.

Μου αρέσουν τα γόνα περισσότερο από τα κορεό και από αυτά αρέσουν αυτά που τα φτιάχνουν μόνοι τους στα κλαμπ. 

Εννοείται ότι περισσότερο από όλα μετράει η φωνή και η ατμόσφαιρα. Τί να τα κάνω τα καπνογόνα και τα κορεό όταν μετά δεν υπάρχει παλμός και δεν μπορείς να παρασύρεις και το υπόλοιπο γήπεδο?

Αν κάτι ήθελα περισσότερο αυτή την στιγμή ήταν πανιά παντού περιμετρικά και σημαίες. Πολλές μεγάλες σημαίες.

Και μια φορά στο τόσο σε κάποιον σημαντικό αγώνα ένα καλό κορεό με ένα μήνυμα που θα αφήνει το στίγμα του και όχι μαλακίες κλεμμένα από άλλους

 

 

  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Και επειδή έχει γίνει πολύ συζήτηση για την κερκίδα δεν γίνεται να πρέπει να μοιάζουμε με όλο τον κόσμο για να μας βλέπουν στο YouTube και στα τόσα Ultras στο FB. Έχουμε την δική μας νοοτροπία γι'αυτό και δεν κάναμε κονέ με την Borussia λόγω χρώματος αλλά με την OM λόγω κοινής αντίληψης των πραγμάτων. 

Και όποιος μας καταλάβει. Και μου αρέσει αυτό.

Μου αρέσουν τα γόνα περισσότερο από τα κορεό και από αυτά αρέσουν αυτά που τα φτιάχνουν μόνοι τους στα κλαμπ. 

Εννοείται ότι περισσότερο από όλα μετράει η φωνή και η ατμόσφαιρα. Τί να τα κάνω τα καπνογόνα και τα κορεό όταν μετά δεν υπάρχει παλμός και δεν μπορείς να παρασύρεις και το υπόλοιπο γήπεδο?

Αν κάτι ήθελα περισσότερο αυτή την στιγμή ήταν πανιά παντού περιμετρικά και σημαίες. Πολλές μεγάλες σημαίες.

Και μια φορά στο τόσο σε κάποιον σημαντικό αγώνα ένα καλό κορεό με ένα μήνυμα που θα αφήνει το στίγμα του και όχι μαλακίες κλεμμένα από άλλους

 

 

Ακομα θυμαμαι το ματς με νιωνιο στο σπορτιγκ με σημαιες  μπομπα r. Hταν απιστευτο

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, CHⓇIS said:

Ακομα θυμαμαι το ματς με νιωνιο στο σπορτιγκ με σημαιες  μπομπα r. Hταν απιστευτο

Τα πλακάτ λες?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω νομιζω οτι αλλο πραγμα ειναι να χει μια ντουντουκα ο οργανωτης και αλλο αυτη η παρωδια που χουν οι γαυροι στο Καραισκακη

Το πρωτο θεωρω οτι ειναι ψιλοαπαραιτητο για να ακουγεται ο εκφωνητης σε ολο το πεταλλο και υπαρχει παντου, το δευτερο ειναι πραγματι καραγκιοζιλικι

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, CHⓇIS said:

Ακομα θυμαμαι το ματς με νιωνιο στο σπορτιγκ με σημαιες  μπομπα r. Hταν απιστευτο

Πλακατ ναι, οχι με γαυρο; εκει ηταν το get up stand up;

Link to comment
Share on other sites

Επισης δεν μου καθεται καλα το "πεταλο". Εξαλλου δεν ειναι, δεν κραταμε τη σκεπαστη;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Toni Black said:

Πλακατ ναι, οχι με γαυρο; εκει ηταν το get up stand up;

Με γαυρο ηταν γεματο γαυρικα πανια κ ενα που εγραφε γαυρακο μην ξεχνας παντου ειναι πειραιας. Ετσι θυμαμαι

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×