Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός 2013-14


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Guest Saxon21
το μεταγραφικό ντεμαράζ αρχίζει. Παίρνουμε τον 18χρονο Βόσνιο Έντιν Μούργκα. Φημολογείται ότι είναι ο επόμενος Τζέκο....xD

 

Μουργκα στη στρουγκα.:tease:

 

Τα παρατάει όλα για την ΑΕΚ ο Λύμπε!

 

Δεν πειραζει,εχουμε το τσαρτα για τα μανατζεριλικια.:friends:

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Η ΑΕΚ απέκτησε το Σταύρο Σταθάκη για τα επόμενα τρία χρόνια.

 

 

 

Ο 26χρονος κεντρικός αμυντικός αγωνιζόταν στην Ένωση Παραλιμνίου στην Κύπρο με αρκετά μεγάλη επιτυχία, ενώ είναι και επιλογή του προπονητικού επιτελείου. Μάλιστα, ο Σταθάκης έκανε και τις πρώτες του δηλώσεις ως παίκτης της Ένωσης:

 

"Είμαι πολύ χαρούμενος. Είναι μεγάλη μου τιμή που θα συνεχίσω την καριέρα μου στην ΑΕΚ. Μία ομάδα με τεράστια ιστορία. Υπόσχομαι ότι θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό και το σίγουρο είναι πως σε δύο χρόνια η ΑΕΚ θα είναι εκεί που πρέπει".

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι δαυτος...??

 

στη Ξανθη ανηκε. Στην Κυπρο πηγε ως δανεικος. προσωπικα δεν τον ξερω τον παιχτη, δε μπορω να πω ουτε το "για τη γ' ειναι καλος"

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλεπω και πολυ καλα το ροστερ. Ειναι πολυ πιο δυσκολο απ οτι μας το παρουσιαζαν αρχικα οι αρδ αυτο το "ομαδα super league" οταν δεν μπορεις να κρατησεις παικτακια στυλ Καραλη και να προσελκυσεις Κυβελιδιδες. Νομιζω θελει πολλη προσοχη και τρομερη επιτυχια στις 3 επιλογες του αξονα. Το γραφω κυριως για τη μεθεπομενη σεζον. Ειναι τρομερα δυσκολο να ξεκινας καθε σεζον με καινουριο ροστερ ακομα και θαυματοποιο να εχεις στον παγκο. Θα περιμενω τους "τρεις" στους οποιους ειπε οτι θα ριξει το βαρος ο Μπαγεβιτς και μετα θα βγαλω πιο ασφαλη συμπερασματα. Μεχρι στιγμης παντως το πραγμα δεν ειναι και τοσο αισιοδοξο οσο το παρουσιαζαν οι Αρναουτογλοι.

 

Κι όμως κάπως έτσι θα πάει το πράμα. Είχα γράψει την άποψή μου κάποια στιγμή για το ρόστερ της Γ' που θα είναι υπεραρκετό, στη Β' αλλάζεις το 50% και στην Α' καινούρια σχεδόν ομάδα. Και κάπου είναι λογικό κιόλας.

Τώρα για τα περί ρόστερ sl κτλ. που έγραφαν (ευτυχώς δεν τα διαβάζω), προφανώς είναι ανοησίες και τζάμπα ασχολούμαστε και τους δίνουμε αξία.

Link to comment
Share on other sites

Στην Γ θα κανουμε 30 νικες οποιον παιχτη και να παρουμε.Ας τον αναφερει απλα το google οτι κλωτσαει την μπαλα.

Link to comment
Share on other sites

Γινεται εντελως διαφορετικη κουβεντα (για το μελλον περισσοτερο) αν αυτος που πηραμε σημερα και ο Τσουπρος λογιζονται ως βασικα στοππερ κι εντελως διαφορετικη αν λογιζονται ως αναπληρωματικα. Οποτε πολυ νωρις για συμπερασματα.

 

Προς το παρον, καλωσηρθε το παιδι. Και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
χααχαχαχαχαχαχχααχαχαχ

 

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πήραν το Σταθάκη και κράτησαν τον Ισπανό για 4 χρόνια. χαχαχαχαχα σε καλό μας .

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πήραν το Σταθάκη και κράτησαν τον Ισπανό για 4 χρόνια. χαχαχαχαχα σε καλό μας .

 

Κρατησαν Κορδερο στην γ´; Ρε τους πουθεναδες!

 

Ντροπη και αισχος.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Ντροπή. Θέλω να κρατήσει και το Μητρόπουλο στο Ερασιτεχνικό και θα πάω στον Πειραιά για διαμαρτυρία. Θα καταπιώ μια χειροβομβίδα και θα πάω να σκάσω στο εστιατόριο του υπογείου. Να βγουν τα μαρούλια, τα σκόρδα κι ο Alati στον αέρα.

Link to comment
Share on other sites

περσι αν δεν πεφταμε οικειοθελως 3 παικτες πηγαν να μας κρατησουν κατηγορια... 3 χαφ ουσιαστικα.

Αν θελαμε να ανεβουμε αερα, επρεπε να τους κρατησουμε και τους 3. Αλλα σιγα μην...

 

Έλα ρε, δυο κουβέντες είπαμε για το θέμα και έκλεισε ο Κορδέρο, τι να λέμε. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Δεν πρέπει να κοιτάμε για ποιον καίγεται η ΑΕΚ αλλά και ποιος καίγεται για την ΑΕΚ. Όπως κι αν λέγεται.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Τι σημαινει αυτο το "το ιδιωτικο συμφωνητικο θα μετατραπει σε συμβολαιο απο του χρονου που θα γινει η ομαδα ΠΑΕ " ;;;

 

 

Αν ισχυει μιλαμε για μεταγραφαρα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Τι έγινε λεεεεεεειιιιιιιιι ? Του δώσανε και τα περσινά οφειλόμεναααααα ? Ποιος ? αυτός που του κάνανε τα έξοδα για να πάει να ψηφίσει ???? Αποκλείεται. Ψέματα θα μου είπαν ότι του συμπεριλάβανε και τα περσινά οφειλόμενα.

Link to comment
Share on other sites

ως τωρα εχουν ανανεωσει Ανακογλου, Τσουμανγκας, Τσουπρος και αποκτηθηκε και ο Σταθακης (ο οποιος ποσο χειροτερος μπορει δηλαδη να ειναι απο Κουτρουμπη και Μπουγαιδη). Αν μπορεσουν και κρατησουν και τον Μητροπουλο θα μιλαμε για εξαιρετικες κινησεις, για τα δεδομενα της κατηγοριας.

 

Να περιμενουμε και φορ βεβαιως-βεβαιως.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε λεεεεεεειιιιιιιιι ? Του δώσανε και τα περσινά οφειλόμεναααααα ? Ποιος ? αυτός που του κάνανε τα έξοδα για να πάει να ψηφίσει ???? Αποκλείεται. Ψέματα θα μου είπαν ότι του συμπεριλάβανε και τα περσινά οφειλόμενα.

 

Νοτιας-Παππας, μηπως αυτοι βαλανε κανενα φραγκο ρε παιδια ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×