Jump to content

ολυμπιακάκι - ΑΕΚΑΡΑ (Κύπελλο, ημιτελικός, ρεβάνς): 01/03/23, 20:00


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Ο Ολυμπιακός όπως στο παιχνίδι το Νοέμβριο προέρχεται από πολύ καλή απόδοση απέναντι στον Παναθηναϊκό.

Υπάρχουν βέβαια κάποιες διαφορές.

1. Δεν ήταν τόσο καλός το Σάββατο αν αναλογιστεί κανείς πόσο κακός ήταν ο Παναθηναϊκός. Μια όντως καλη ομάδα θα είχε κερδίσει εύκολα.

2. Αύριο θα εμφανισθεί μια πιο δεμένη ομάδα ενισχυμένη με κάποιες χειμερινές μεταγραφές.

3. Η ΑΕΚ εχει βελτιωθεί στην αποτελεσματικότητα (goal vs xGoal)

Προσωπικά δεν βλέπω λόγο ανησυχίας αλλά υπάρχει πάντα η αντίδραση του απελπισμένου.

ΦΟΡΤΣΑ ΑΕΚ!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Etsi Nicolas...

Παμε να τους γαμησουμε και θα τους καλογαμησουμε...

Και ΑΕΚ ειμεθα και καλυτερη ομαδα εχουμε,

αυτο έλειπε να φοβομαστε την προκριση με το 3-0 !

Λιγο χαμηλά τη μπάλα να έχουμε Μήτσο, δεν ξέρω αν θυμάσαι τον επαναληπτικό του 1-3 στην Ν. Φιλαδέλφεια το 95-96.Ποσα θα βάλουμε λέγαμε και ζοριστηκαμε για το τελικό 1-1.Και η διαφορά τότε ητανε χαώδης.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε βασικούς Γκατσίνοβιτς Ελίασον γαμώ την Ρίβερ, να παίξουμε στο δεύτερο με Κοσίδη Ραντόνια και να είμαστε ήρεμοι γαμώ την πουτάνα μου θα μας κάνεις νευρωτικούς γαμώ το Μονουμεντάλ.

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Καθόλου εύκολο το αυριανό παιχνίδι,σίγουρα πάντως πιο "βασική" 11αδα σε σχέση με το πρώτο ματς καθώς πιστεύω θα είναι μέσα Σιμανσκι και Αραούχο. Την προηγούμενη φορά του βγήκε του Αλμέιδα,μακάρι να του βγει και αύριο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Man Of Faith said:

Λιγο χαμηλά τη μπάλα να έχουμε Μήτσο, δεν ξέρω αν θυμάσαι τον επαναληπτικό του 1-3 στην Ν. Φιλαδέλφεια το 95-96.Ποσα θα βάλουμε λέγαμε και ζοριστηκαμε για το τελικό 1-1.Και η διαφορά τότε ητανε χαώδης.

Βρε Αδαρε μου...θα τους γαμησουμε λεμε...

και τον Αζερο επισης..

Link to comment
Share on other sites

Το μονο πραγμα που θελω να δω ειναι βασικος Ελιασον. Καημο το εχω. Το παιδι μπηκε με την Τριπολη και η ομαδα αλλαξε εντελως.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Από το Σάββατο το βράδυ κάνω σαν μικρό παιδί. Έχω τεράστια προσμονή για το αυριανό. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να δω μια εντεκάδα με τους πιο κάτω, αλλά έχω την αίσθηση ότι θα πάει με εντεκάδα κυπέλλου παλι…

όπως και να έχει, μόνο νίκη αύριο για να τους ρίξεις τελείως στην εσωστρέφεια και να αρχίσουν λαϊκά δικαστήρια, μακάρι και ντου και διακοπή και ξύλο στον Μίτσελ και Καραπαπαρα.

PS. Ψυχίατρε γαμω τον Πειραιά

F6E3DEB1-D2AF-4B7E-938A-9F6BD25B0143.jpeg.933160e450e69aa553999dd82cde0cd1.jpeg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, steluckyy said:

Το μονο πραγμα που θελω να δω ειναι βασικος Ελιασον. Καημο το εχω. Το παιδι μπηκε με την Τριπολη και η ομαδα αλλαξε εντελως.

Αν τον είχαμε στο ματς του πρώτου γύρου θα φεύγαμε με το διπλό από κει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Βρε Αδαρε μου...θα τους γαμησουμε λεμε...

και τον Αζερο επισης..

Δεν είμαι ο Άδης αλλά ελπίζω να έχεις δίκιο που είσαι τόσο αισιόδοξος.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Το παρόν άκακου φοβάται την υπεραισιοδοξία . Δεν θέλει και πολύ να στραβώσει το ματς αν δεν προσέξουμε στην αρχή και μπούμε σαν φαβορί 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τρομερό άγχος για το ματς. Θέλω να φύγει, είναι αγώνας που αν στραβωσει σε γάμησε. 

Ελπίζω επειδή θα να αναγκαστούν να πιέσουν να τους κάνουμε μεγάλη ζημιά αλλά είναι επικίνδυνο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Man Of Faith said:

Λιγο χαμηλά τη μπάλα να έχουμε Μήτσο, δεν ξέρω αν θυμάσαι τον επαναληπτικό του 1-3 στην Ν. Φιλαδέλφεια το 95-96.Ποσα θα βάλουμε λέγαμε και ζοριστηκαμε για το τελικό 1-1.Και η διαφορά τότε ητανε χαώδης.

Εμένα μου θυμίζει πάρα πολύ απ' την ίδια χρονιά, τα ματς με τη βαζέλα. Μετά το 3-1 στη ΝΦ πας  στην έδρα τους και τους έχεις 0-2 στο 9'.

Δεν ξέρω γιατί αλλά κια τώρα έτσι μου έχει κάτσει.😀

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Navas said:

Εμένα μου θυμίζει πάρα πολύ απ' την ίδια χρονιά, τα ματς με τη βαζέλα. Μετά το 3-1 στη ΝΦ πας  στην έδρα τους και τους έχεις 0-2 στο 9'.

Δεν ξέρω γιατί αλλά κια τώρα έτσι μου έχει κάτσει.😀

Ωραία είχε ξεκινήσει εκείνο το ματς με Ντανιελο και Τιμούρ αλλά στο 20κατι είχε γίνει 2-2 και το είχανε πιστέψει τα βαζελια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Giorgos said:

Εγώ έχω τρομερό άγχος για το ματς. Θέλω να φύγει, είναι αγώνας που αν στραβωσει σε γάμησε. 

Ελπίζω επειδή θα να αναγκαστούν να πιέσουν να τους κάνουμε μεγάλη ζημιά αλλά είναι επικίνδυνο.

Ετσι, μακάρι να τους την κάνουμε αλλά ας έρθει κι ένα σβηστο 0-0 και πάμε παρακάτω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι ικανοί οι μούλοι να βγάλουν την απόφαση για επανάληψη του ματς με Σπανό το απόγευμα και να σε κάνουν άνω κάτω πριν το ματς 

Θα ασχολείται ο οργανισμός με την άδικη απόφαση και θα προσπαθήσουν να το κάνουν Ροντέο το ματς 

τεραστια προσοχή αύριο 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Είναι ικανοί οι μούλοι να βγάλουν την απόφαση για επανάληψη του ματς με Σπανό το απόγευμα και να σε κάνουν άνω κάτω πριν το ματς 

Θα ασχολείται ο οργανισμός με την άδικη απόφαση και θα προσπαθήσουν να το κάνουν Ροντέο το ματς 

τεραστια προσοχή αύριο 

εννοείται ότι θα βγάλουν απόφαση το απόγευμα αύριο

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

εννοείται ότι θα βγάλουν απόφαση το απόγευμα αύριο

Μια χαρά, θα γιορτάσουμε την επιστροφή στην κορυφή με διπλό στο λυόμενο 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexKR21 said:

Μια χαρά, θα γιορτάσουμε την επιστροφή στην κορυφή με διπλό στο λυόμενο 

Είσαι σίγουρος για την απόφαση ; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zizou said:

 

να τους ρίξεις τελείως στην εσωστρέφεια και να αρχίσουν λαϊκά δικαστήρια, μακάρι και ντου και διακοπή και ξύλο στον Μίτσελ και Καραπαπαρα.

 

F6E3DEB1-D2AF-4B7E-938A-9F6BD25B0143.jpeg.933160e450e69aa553999dd82cde0cd1.jpeg

Ο Καραπαπάρας, δυστυχώς, με τόσο γλύψιμο που ρίχνει στην 7, αποκλείεται να τις φάει.   

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zizou said:

Θα ήθελα να δω μια εντεκάδα με τους πιο κάτω, αλλά έχω την αίσθηση ότι θα πάει με εντεκάδα κυπέλλου παλι…

όπως και να έχει, μόνο νίκη αύριο για να τους ρίξεις τελείως στην εσωστρέφεια και να αρχίσουν λαϊκά δικαστήρια, μακάρι και ντου και διακοπή και ξύλο στον Μίτσελ και Καραπαπαρα.

PS. Ψυχίατρε γαμω τον Πειραιά

F6E3DEB1-D2AF-4B7E-938A-9F6BD25B0143.jpeg.933160e450e69aa553999dd82cde0cd1.jpeg

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην ξεκινήσει ο Μήτογλου από ότι έχουμε δει. Δεδομένα βασικοί θα είναι και οι Μανταλος-Γαλανοπουλος. 99% Στάνκοβιτς και Σιντιμπε 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×