Jump to content

ολυμπιακάκι - ΑΕΚΑΡΑ (Κύπελλο, ημιτελικός, ρεβάνς): 01/03/23, 20:00


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Πιστεύω ότι η 11αδα θα είναι η παρακάτω 

Στάνκοβιτς 

Σιντιμπε (Ρότα) - Μητογλου - Μουκουντι (Τζαβελλας) - Χατζισαφι (Σιντιμπε)

Ελίασον- Σιμανσκι - Γαλανόπουλος - Μάνταλος 

Αραουχο - Τσουμπερ

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ο Καραπαπάρας, δυστυχώς, με τόσο γλύψιμο που ρίχνει στην 7, αποκλείεται να τις φάει.   

Όντως, ας γίνουν κωλος τουλάχιστον, με ξύλο στον Μίτσελ, κλάματα αλά Μποτια στην συνέντευξη τύπου και δεν αξίζουν αυτές οι συμπεριφορές προς τον εμπορα της καρδιάς τους, παραίτηση Μίτσελ και επιστροφή συρΤάκη για μαλάξεις στην καρδιά του πρωταθλητή μπας και πάρει μπρος και λευκή πετσέτα στα πλέι οφφ…

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, JOSS said:

Η ΑΕΚ αύριο τελειώνει τον Μίτσελ. 

Ο Μιτσελ αυριο θα τελειωσει μονο με κανενα εμφατικο διπλο 0-2 0-3 με αναλογη εμφανιση.

Τωρα με κανα ψοφιο 0-0, 1-1 δεν φευγει επουδενι.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, baRon21 said:

Ο Μιτσελ αυριο θα τελειωσει μονο με κανενα εμφατικο διπλο 0-2 0-3 με αναλογη εμφανιση.

Τωρα με κανα ψοφιο 0-0, 1-1 δεν φευγει επουδενι.

Πιστεύω τον έχουν τελειωμένο, ακόμα και με 0-0. 

Το θέμα είναι αν πετούν λευκή πετσέτα με κανέναν sir takis η φέρουν κανέναν Μπιελσα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ ο Φερνάντες πάλι εκτός.. Δε ξέρω πόσο σοβαρός είναι τελικά ο τραυματισμός του αλλά σε κάτι τέτοια παιχνίδια με άμυνα χωνί του αντιπάλου θα ήταν χρήσιμος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Εντωμεταξύ ο Φερνάντες πάλι εκτός.. Δε ξέρω πόσο σοβαρός είναι τελικά ο τραυματισμός του αλλά σε κάτι τέτοια παιχνίδια με άμυνα χωνί του αντιπάλου θα ήταν χρήσιμος 

Πέμπτη μπαίνει προπονήσεις λένε τα νονπειπερ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αύριο όχι μόνο δεν παίρνεις την πρόκριση αλλά τον γαμας 0-2 η 0-3 και ας διαλυθούν ας πλακωθούν μεταξύ τους ας πλακώσουν τον καραπαπαρα να βαρέσει διάλυση το μπουρδέλο και μετά ας έρθουν 12 μάρτη να τους σκίσουμε το κωλάντερο!

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, nikos said:

Ηρεμία. Δουλειά μας εμεις.

Προκριση κι ας κάνουν ο,τι θενε 

Ετσι, γιατί εμείς τελικά φέραμε τον Ουζουνιδη

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mobster21 said:

Εγώ αν δεν δω αποστολή χωρίς Χάμες και Εμβιλά δεν πιστεύω τίποτα από αυτούς.

Είμαστε εντάξει; 
 

Αναλυτικά, η αποστολή: Ανδρούτσος, Μπα, Μπακαμπού, Μπουτούτσι, Κανός, Χρυσόπουλος, Ελ Αραμπί, Φορτούνης, Ινμπομ Χουάνγκ, Κασάμι, Κρίστινσον, Μασούρας, Ντόη, Ρέαμπτσιουκ, Πασχαλάκης, Μπιέλ, Ραμόν, Ροντινέι, Σαμασέκου, Τζολάκης, Βαλμπουενά, Βρουσάι.

Link to comment
Share on other sites

Btw λέμε για τις απουσιες των αλλων κι εμεις περα από τις κανονικες απουσιες μάλλον θα έχουμε πάλι και απουσιες από αποψη πχ Γκατσινοβιτς, Πινεδα (+ Βιντα, Γιονσον, Άμραμπατ)

Ευχομαι τουλαχιστον να ειναι ολοι στον παγκο.

Link to comment
Share on other sites

Με Γκαρσία κομπλέ ήμουν υπεραισιόδοξος γιατί με αυτόν στις αντεπιθέσεις πετάμε φωτιές . Τώρα με τις απουσίες αύριο αν παρουσιαστούμε σοβαροί και όπως προείπαν αρκετοί στο 1ο 20λεπτο είμαστε 0-0 δεν χάνουμε.

Θα βρούμε πολλά ανοίγματα και το θέμα είναι να τα αξιοποιήσουμε. Δε μου βγάζει οτι αυτή η ομάδα μπορεί να μπει φοβισμένη.

Γάμησε τους ΑΕΚΑΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

θα αναβληθει μαλλον. 3ημερο εθνικο πενθος. και αναστολη ολων των δημοσιων εκδηλωσεων

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, AG21 said:

Ίσως αναβληθεί ο αγώνας σήμερα λόγο της τραγωδίας . 

Νομιζω πως έτσι πρέπει να γίνει. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Θα γκρινιάζουν οι γαύροι ότι θα επανέλθουν οι τραυματίες και οι τιμωρημένοι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Θα γκρινιάζουν οι γαύροι ότι θα επανέλθουν οι τραυματίες και οι τιμωρημένοι. 

Εντάξει αυτοί γκρινιάζουν για τα πάντα ενώ εμάς δεν συμφέρει στη τελική αλλα αυτό ειναι το λογικό και αυτονόητο να γίνει . Τι λέμε τώρα ... 

Link to comment
Share on other sites

Epeidh den einai mera gia bala mhn ksexaso na po to mouni ths manas Olon ston sportfm pou kanoune afieromata stis megalyteres anatropes sthn istoria tou Kypelou. Afta.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον, δεν έχει ξυπνήσει ακόμα ο Μαρινάκης για να τον ρωτήσει ο Αυγενάκης αν θα αναβάλει τα παιχνίδια. 

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Τι να συζητάμε τώρα, αλλά νομίζω κηρύχθηκε εθνικό πένθος οπότε αυτόματα αναβάλλεται και το ματς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Man Of Faith said:

Δεν είμαι ο Άδης αλλά ελπίζω να έχεις δίκιο που είσαι τόσο αισιόδοξος.

Τον μπερδεψατε το κολογερο !! 

Σορρυ..καμμια φορα με τα αυτα τα αβαταρ ο εγκεφαλος μου (?)...γινεται αυγολεμονος..

Την πιστη μου μεσα εγινα ριντικολο...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×