Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ολυμπιακάκι (26η αγ.): 12/3, 19:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

59 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Πινέδα
    • Αραούχο
      0
    • Τσούμπερ
    • Ελίασον
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Φερνάντες
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
    • Πινέδα
      0
    • Αραούχο
    • Τσούμπερ
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Φερνάντες
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, nikos said:

Θα φανεί στο πώς θα το διαχειριστείς, αλλά δεν μου προκύπτει από πουθενά ως τώρα ότι σιγουρα θα καταρρεύσεις.

Μα ήταν εμφανής η εικόνα της επερχόμενης κατάρρευσης στο τελος του αγώνα σε παιχτες, προπονητη και κοσμο.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα δειχνει να τα χανει μεσα στο παιχνιδι οταν βρισκεται οισω στο σκορ, δεν εδειξε ποτε καταρρευση μετα απο ηττες. Βεβαια τωρα ειναι πο, αλλος ο χρονος αντιδρασης

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ όταν γράφω ότι είμαστε επιπολαιοι μπροστά και στην εκτέλεση και στην τελική πάσα ορισμένοι δεν εννοείτε να το καταλάβετε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Στο μεταξύ όταν γράφω ότι είμαστε επιπολαιοι μπροστά και στην εκτέλεση και στην τελική πάσα ορισμένοι δεν εννοείτε να το καταλάβετε.

Δεν ειμαστε επιπόλαιοι, ανίκανοι ειμαστε. Μας σώζει οτι εχουμε βρει αρκετά γκολ από τα χαφ φετος. Γενικα το καλοκαιρι θελουμε σοβαρη επενδυση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Θα φανεί στο πώς θα το διαχειριστείς, αλλά δεν μου προκύπτει από πουθενά ως τώρα ότι σιγουρα θα καταρρεύσεις.

 

Νίκο, σε 3 βδομάδες έχεις 2 ξεκάθαρες και πειστικές ήττες από τους δύο γαύρους.

Και έχεις και μια νίκη με το στανιό απέναντι στο βαζελο στην χειρότερη του περίοδο.

Προσωπικά στατιστικές και xgoals και τέτοια, δε μου λένε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Τελος παντων, εγω εχω να πω οτι ειμαστε στο -2 απο την κορυφη και εχει αλλα 10 ματς το πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Bukowski said:

Εγω λεω να προστατέψουμε εναν τυπο που σε φτάνει άνοιξη μήνα να διεκδικείς νταμπλ.

Στα αρχίδια μου. Θέλω το ΠΡΩΡΑΘΛΗΜΑ. Αν δεν μπορεί να παίξει plan b να μας το πει. Μπράβο έχουμε την καλύτερη ομάδα και χάνουμε 3.1 από τον γαύρο. Το γεγονός ότι είναι κσλύτερος του γιαννίκη δεν σημαίνει ότι δεν κάνει λάθη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Δεν ειμαστε επιπόλαιοι, ανίκανοι ειμαστε. Μας σώζει οτι εχουμε βρει αρκετά γκολ από τα χαφ φετος. Γενικα το καλοκαιρι θελουμε σοβαρη επενδυση.

Μπορει και αυτό αλλά υπάρχει πρόβλημα και στην πάσα, νομίζω θελουν να κάνουν το κάτι παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Τελος παντων, εγω εχω να πω οτι ειμαστε στο -2 απο την κορυφη και εχει αλλα 10 ματς το πρωταθλημα.

Με 30 βαθμούς το κατακτας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμα. Η απουσία ενίσχυσης τον Γενάρη τώρα θα μιλήσει. Δεν ήθελες πολλά ενα παιχταρά σέντερ μπακ. Και προτίμησες να κάνεις οικονομία την ιστορική πρώτη χρονία του γηπέδου και ένα χρόνο πρίν τα 100 σου χρόνια. Τα λάθη πληρώνονται. Αλλά το θέμα είναι και ότι πληρώνουμε και μείς. Και όχι το γήπεδο αλλά αυτούς που παίζουν μέσα. Το γήπεδο όπως φάνηκε σήμερα δεν παίζει μπάλα ούτε παίρνει ντέρμπυ.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω εγώ αυτό που με ανησυχεί περισσότερο από ολα ενόψει πλευ οφ;
 

Βλεπετε κάποιον λογο η ομάδα απέναντι στον ΟΣΦΠ σε ματς που δεν σε χαλαει κιολας το χ να παίζει επίθεση στο 1/3 με αυτήν την αμυνα και αυτόν τον τερματοφύλακα που έχει; 
 

Δλδ δεν το έκανες με τον βαζελο που τοτε ήθελες φουλ ασο και το έκανες αποψε που σου έκανε αρκετά και το χ; 
Εγω τα βρίσκω ανισόρροπα αυτά τα πραγματα.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Να ρωτήσω εγώ αυτό που με ανησυχεί περισσότερο από ολα ενόψει πλευ οφ;
 

Βλεπετε κάποιον λογο η ομάδα απέναντι στον ΟΣΦΠ σε ματς που δεν σε χαλαει κιολας το χ να παίζει επίθεση στο 1/3 με αυτήν την αμυνα και αυτόν τον τερματοφύλακα που έχει; 
 

Δλδ δεν το έκανες με τον βαζελο που τοτε ήθελες φουλ ασο και το έκανες αποψε που σου έκανε αρκετά και το χ; 
Εγω τα βρίσκω ανισόρροπα αυτά τα πραγματα.

Θεωρητικά επειδη ο Ολυμπιακος ειναι πιο γελοίος απο τους αλλους δυο και στα δυο προηγούμενα ματς σου βγηκε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Να ρωτήσω εγώ αυτό που με ανησυχεί περισσότερο από ολα ενόψει πλευ οφ;
 

Βλεπετε κάποιον λογο η ομάδα απέναντι στον ΟΣΦΠ σε ματς που δεν σε χαλαει κιολας το χ να παίζει επίθεση στο 1/3 με αυτήν την αμυνα και αυτόν τον τερματοφύλακα που έχει; 
 

Δλδ δεν το έκανες με τον βαζελο που τοτε ήθελες φουλ ασο και το έκανες αποψε που σου έκανε αρκετά και το χ; 
Εγω τα βρίσκω ανισόρροπα αυτά τα πραγματα.

 

Όχι ρε αγαπητικοί του Αλμειδανα μείνουμε και να κάνουμε τους τυφλούς

Link to comment
Share on other sites

-Αν κάτι προβληματίζει έντονα εν όψει πλέυ-οφ αυτό είναι η καθίζηση του Βίντα μετά το μουντιάλ, που πλέον θυμίζει παλαίμαχο... βέβαια κάποιος θα'λεγε πως δε φταίει τόσο η πτώση του Βίντα όσο η γαμωμουνίαση του Μελισανίδη που τσιγκουνεύτηκεε να καλύψει την πιο κραχτή τρύπα της 11άδας... και θα είχε δίκιο...

- Η ομάδα μπαίνει στα πλέυ-οφ χωρίς τραυματισμούς και φρέσκια... ακόμη και σήμερα, με απαιτητικό ματς μεσοβδόμαδα, δεν είχαμε πρόβλημα να πάρουμε το κέντρο... ελπίζουμε πως δε θα γεννάνε τα κοκόρια των αντιπάλων στα πλέυ-οφ, όπως σήμερα και στην τούμπα...

-Ελπίζω με την επιστροφή του πιο ταχυδυναμικού Μοχαμάντι, ο Ματίας να αισθανθεί πιο ασφαλής πίσω και να επαναφέρει το Γιόνσον-Πινέδα στον άξονα... 

Αν είναι να χάσεις, τουλάχιστο κάν'το παίζοντας τη μπάλα σου.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Θεωρητικά επειδη ο Ολυμπιακος ειναι πιο γελοίος απο τους αλλους δυο και στα δυο προηγούμενα ματς σου βγηκε.

Αυτό λέμε.  Σου βγήκε. Και δεν κατέλαβες.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Αντε γαμήσου Αραούχο

Τέρμα τα ψέματα. Φέτος είναι χάλι και χάνει και γκόλ. Να μαρκάρει και να πανηγυρίζει βάζω και τον μαχαίρα. Μοιραίος σήμερα. Συμπαθέστατος αλλά πρέπει να αποδείξει πως δεν είναι λίγος. Σήμερα έδειξε το αντίθετο.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×