Jump to content

AEK - Ευρωπη 2023-24


amd
 Share

Recommended Posts

Ράκοβ και σβήσιμο Λιβάι από Σβαρνα... και κατακρημνισμός της αξίας του...

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα χτες στο πορτοκαλί ένα σχόλιο ότι δεν θα μας βάλουν με το ζευγάρι της γαλατά, για γεωγραφικούς λόγους αλλά και για εθνικούς. Τελικά μάλλον ίσχυε. Πάμε δυνατά για να εξασφαλίσουμε μίνιμουμ Europa!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω θελουμε Ντιναμο για να ειμαστε στους ισχυρους στα Πλειοφφ;;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Νομιζω θελουμε Ντιναμο για να ειμαστε στους ισχυρους στα Πλειοφφ;;

Αυτο λες να ειναι το πιο αδυναμο ζευγαρι ?..εγω δεν εχω ιδεα ..

Ντιναμό Ζάγκρεμπ ή Αστάνα
Ρακόβ ή Καραμπάγκ και
Ζρίνσκι ή Σλόβαν Μπρατισλάβα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Νομιζω θελουμε Ντιναμο για να ειμαστε στους ισχυρους στα Πλειοφφ;;

Θα είσαι ισχυρός σίγουρα μετά αλλά προτιμώ Σλόβαν Μπρατισλάβας που θα είμαστε ξεκάθαρο φαβορί.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

Διάβασα χτες στο πορτοκαλί ένα σχόλιο ότι δεν θα μας βάλουν με το ζευγάρι της γαλατά, για γεωγραφικούς λόγους αλλά και για εθνικούς. Τελικά μάλλον ίσχυε. Πάμε δυνατά για να εξασφαλίσουμε μίνιμουμ Europa!

Δεν υπαρχει κανενας τετοιος περιορισμος. Εξαλλου, το 2019 πεσαμε κανονικα με τουρκικη, οπως και το 2020 ο ΠΑΟΚ

3 minutes ago, Brom21 said:

Νομιζω θελουμε Ντιναμο για να ειμαστε στους ισχυρους στα Πλειοφφ;;

Ναι

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ ξεκάθαρα κανένας από τους 3 υποψηφίους αντιπάλους μας δεν θα θέλει εμάς. Θα είμαστε η χειρότερη δυνατή κλήρωση. 

Link to comment
Share on other sites

ειναι κανενας αλλος ετοιμος για ταξιδακι πολωνια ρακοβ ? εχω ψηθει φουλλλλλ 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fanch21 said:

Εν τω μεταξύ ξεκάθαρα κανένας από τους 3 υποψηφίους αντιπάλους μας δεν θα θέλει εμάς. Θα είμαστε η χειρότερη δυνατή κλήρωση. 

Αυτό ισχύει φουλ φέτος. Και θα ισχύει και στην επόμενη φάση των play off (champions η europa). Γενικά νομίζω ότι έχουμε καλό όνομα γιατί πάντα δυσκολεύουμε πολύ τον αντίπαλο (και στους αποκλεισμούς μας από τσσκα μόσχας, σεντ ετιέν, τράμπζον).

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Ντιναμο Ζαγκρεμπ ειναι δυσκολη, μην χαιρεστε και τοσο

Δεδομενα θα παιρνες τουλαχιστον 1 ισχυρη, το σημαντικο ηταν να αποφυγεις το υπογκρουπ της Γαλατασαραι που θεωρητικα τουλαχιστον ειναι η πιο δυνατη απ ολες.

Και την Γαλατασαραι αποφυγαμε και εχουμε μονο 1 ισχυρη στο υπογκρουπ μας οποτε μπορουμε να λεμε οτι ημασταν τυχεροι, δεν γινεται να τα εχουμε και ολα δικα μας.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

Αυτό ισχύει φουλ φέτος. Και θα ισχύει και στην επόμενη φάση των play off (champions η europa). Γενικά νομίζω ότι έχουμε καλό όνομα γιατί πάντα δυσκολεύουμε πολύ τον αντίπαλο (και στους αποκλεισμούς μας από τσσκα μόσχας, σεντ ετιέν, τράμπζον).

Και την Βελεζ τη δυσκολεψαμε

  • Sad 2
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dali 21R said:

Υπάρχει κάποια από αυτές που δε θα περάσουμε από πάνω;

Με Ζαγκρεμπ ειναι 50-50 με τις αλλες εισαι φαβορι.

Φυσικα με οποια και να τυχεις πρεπει να εισαι σοβαρος και προσγειωμενος γιατι αλλιως η σφαλιαρα θα ερθει. Ο Πελαδο παντως ειναι εγγυηση οτι θα παρουσιαστεις οπως πρεπει

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για να μπεις ομιλους Τσ.Λ. θα επρεπε να περασεις μια Ντιναμο Ζαγκρεμπ ουτως η αλλως. Ειτε τωρα, είτε στα πλειοφφ το ιδιο ειναι.

Πιο δυσκολη απο Κοπενχαγη αλλα πιο ευκολη απο Γαλατα.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AlexKR21 said:

Δεδομενα θα παιρνες τουλαχιστον 1 ισχυρη, το σημαντικο ηταν να αποφυγεις το υπογκρουπ της Γαλατασαραι που θεωρητικα τουλαχιστον ειναι η πιο δυνατη απ ολες.

Και την Γαλατασαραι αποφυγαμε και εχουμε μονο 1 ισχυρη στο υπογκρουπ μας οποτε μπορουμε να λεμε οτι ημασταν τυχεροι, δεν γινεται να τα εχουμε και ολα δικα μας.

αλλο αυτο κι αλλο περασαμε και τετοια

Link to comment
Share on other sites

Όλες θα έχουν καλύτερο ρυθμό σε σχέση με εμάς. Δεν θέλω το ζευγάρι της Ρακοφ. Κωλομάδες κ οι 2, η μια σφιχτή, η άλλη τρελοομάδα φουλ επιθετική. Η Ντιναμό είναι αναλόγως το φεγγάρι της το καλοκαίρι κ αναλόγως τι πωλήσεις θα κάνει, έχει 3-4 παικταράδες, το τέρμα της εθνικής Κροατίας, αλλά υπάρχει χρονιά που έχουν δυσκολευτεί κ από ψαράδες. Η σωστή κλήρωση είναι η Σλόβαν. Δεν θέλω ούτε συντελεστές ούτε τπτ, θέλω το Europa σίγουρο αν προκριθούμε. Την Ντιναμό την παίρνουμε κ στον επόμενο γύρο, ας μην βιαζόμαστε. Άσε που μπορεί να παίξεις κ με τον αδύναμο εδώ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, fanch21 said:

Εν τω μεταξύ ξεκάθαρα κανένας από τους 3 υποψηφίους αντιπάλους μας δεν θα θέλει εμάς. Θα είμαστε η χειρότερη δυνατή κλήρωση. 

Και η Μακαμπι μετα την περσινη πορεια της θεωρειται δυνατη, ενω οπως και μεις ετσι και κανενας αλλος δεν θελει να τρεχει στο Ισραηλ καλοκαιριατικα

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι θεμε ?

Ντιναμο να γαμησουμε και να μπουμε σαν ισχυροι στα πλεη/οφ..

ή καποια αλλη χωρις να ξερουμε τι μας περιμενει στη συνεχεια...?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

αλλο αυτο κι αλλο περασαμε και τετοια

Οποιος το πιστευει αυτο ας βαλει να δει τα ματς με την Βελεζ που ναι και προσφατα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ταξίδι στην Σλοβακία και γκολ μέχρι να ξυπνήσει ο βρυκόλακας 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×