Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - γαύρος (playoff, 8η αγ.): 03/05/23, 20:00, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

47 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
    • Μοχαμάντι
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πινέδα
      0
    • Ελίασον
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Ζίνι
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Μοχαμάντι
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
    • Μάνταλος
      0
    • Πινέδα
      0
    • Ελίασον
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Ζίνι
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Άκουσα ότι δεν παίζει ο Πασχαλακης. Μπορούμε ακόμα και πολλά γκολ την Τετάρτη. 

Ναι ένα μήνα έξω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχαν Πασχαλάκη 5 θα μάζευαν (αν δεν το διέκοπταν)

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, MITSAKLAS said:

Εγώ πάλι επειδή το έχουμε ξαναπεράσει στο παρελθόν, τρελαίνομαι στην ιδέα ότι δεν έχουμε την τύχη μας στα χέρια μας.

Εγώ αν και αισιοδοξω ότι εμείς θα χαμογελασουμε στο τέλος από χθες αρχίζει να μου θυμίζει 2008 η φαση

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kami said:

 

Στον κόσμο μπορεί, αλλά κατι ακουσαν οι ζέλες..

Σωστο, ειχε βγει απο δαυτους

Link to comment
Share on other sites

Ας βάλουμε εμείς από τις κερκίδες το πρώτο γκολ κι ας γίνει ο,τι θέλει στη Λεωφόρο. Αυτό το φετινό σασπενς θα το θυμόμαστε για χρόνια και το βασικό είναι πως έχουμε βάλει τις βάσεις για κάτι τρομερό, ενώ οι άλλοι θα φάνε τα μούτρα τους με αυτό το ροστερ στην Ευρώπη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το πρωτάθλημα χάθηκε.

Ο γαύρος όμως πρέπει να χάσει και μάλιστα όσο πιο θελκτικά γίνεται.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kapetane21 said:

Εγώ έχω προαίσθημα ότι θα κριθεί τελευταία αγωνιστική το πρωτάθλημα απο γκέλα του ζελα με σκολιξ 

Άμα το καταφέρουν αυτό θα μιλάμε για μεγάλους μαλακες. Ρασβαν μόνο άμα τους κόψει βαθμούς. 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, δεν ξέρω για σας μάγκες αλλά εγώ έχω χάσει κυριολεκτικά τον ύπνο μου ….στη σκέψη ότι μάλλον θα χάσουμε τελικά τον τίτλο στην ισοβαθμία! από αυτό το ποδοσφαιρικό έκτρωμα και το Φώτη τον Ιωαννίδη .. να βάλω εδώ από κάτω κι ένα σχετικό σχόλιο που διαβάζω αυτή τη στιγμή και τρελαίνομαι ακόμη περισσότερο ...

«Διαχρονικά δεν έχει υπάρξει πιο αμπαλη ομάδα που την πάνε σπρωχτη για να της δώσουν το πρωτάθλημα. 🟢
Ο γαύρος του 1996-1997 δεν πήρε τόσους βαθμούς διαιτητικά. Αυτό που γίνεται φέτος με τον Αλαφούζο είναι αδιανόητο. Στα ντέρμπι πήρε : 
Δύο νίκες με 2 πέναλτι σε 2 ματς με τον ΠΑΟΚ!
Μία ισοπαλία με γαύρο με πέναλτι κοντα στο 100’. 
Μία νίκη με ΑΕΚ με δυο ανύπαρκτα πέναλτι μέσα σε 3’ λεπτά. 
Η μόνη νίκη που έκανε ήταν με το γαύρο στα πλει οφ στο ματς που ο γαύρος τα έβαζε μόνος του!
Μυθικα πραγματα.
Το πιο πέτσινο πρωτάθλημα όλων των εποχών , ΜΑΚΡΑΝ ! 🟢»

 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Ανοίχτε κάποιος το τόπιτς "Μεταγραφές καλοκαίρι 2023" να έχουμε να γράφουμε τίποτα ουσιαστικό ....

Link to comment
Share on other sites

Ρότα αμφιβολος, Σιντιμπε έβγαλε προπονηση αλλά δεν είναι για αποστολή συνεπώς ψάχνουμε δεξιό οπισθοφυλακα για αυριο.Οσοι είχαν ίωση όλοι παροντες. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, MITSAKLAS said:

Εγώ πάλι επειδή το έχουμε ξαναπεράσει στο παρελθόν, τρελαίνομαι στην ιδέα ότι δεν έχουμε την τύχη μας στα χέρια μας.

Και να προσθέσω ότι στον τελευταίο σου τίτλο το 2018, χρειάστηκε ο "αντίπαλος" να ... σαρώσει τα όσκαρ ΜΑΛΑΚΙΑΣ για να το πάρεις εσύ τελικά.

Και βέβαια οι Γιάννηδες αυτού του κόσμου δεν έχουν καταστραφεί οικονομικά από τα ... κεράσματα επειδή "δεν είναι κάθε μέρα του Αή-Γιαννιού" .....

Link to comment
Share on other sites

θα το παρουμε, και το κυπελο και ολοι θα πεσουν ταβλα. και θα κλαινε για κανα διμηνο για το χερι του αμπραμπατ και τη κεφαλια του βιντα

Link to comment
Share on other sites

τι κόμπος στο στομάχι είναι αυτός? τι ανυπομονησία να επέλθει δικαιοσύνη? ίσως η προσμονή αυτή στο τέλος να είναι η υπερτατη καύλα....δεν έχουν καμία τύχη οι γαύροι αύριο θα τους πατήσουμε από το 1ο λεπτό.. έχουμε στα μεταξύ μας 2 νίκες αυτοί 2 νίκες εμείς κ 1 ισοπαλία κ αν δεις τα ματς θα έπρεπε να έχουμε 4 νίκες. αύριο είναι ο κρισιμότερος τελικός... ακόμα κ να πάρουν δώρα από γαύρο κ γαύρο β ο άρης είναι πλέον στο άρμα τίγρη θα ματώσει δεν θα τους αφήσει να κάνουν φιέστα... μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο που λέει ο πελάδο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το πρωταθλημα θα το παρουμε γιατι η βαζελα εχει το ζμπρωξιμο απο τον γαυρο αλλα δεν ειναι γαυρος. 

Το πρωταθλημα θα το παρουμε γιατι η βαζελα δεν θα δωσει 3 φιλικα.

Το πρωταθλημα θα το παρουμε γιατι ο μπαογκ πισω εχει σοβαρα θεματα αλλα μπροστα θα ριξει γκολ.

Το πρωταθλημα θα το παρουμε γιατι ο τζολακης θα ντυθει παπασταθοπουλος αλλα η νικη στο καραϊσκακι απλα θα τους ξεβρακωσει.

Το πρωταθλημα θα το παρουμε γιατι δεν ειναι δημοσκοπηση.

Το πρωταθλημα θα το παρουμε γιατι τη μεγαλυτερη ομαδα την εχει ο δικεφαλος.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά, από πέρισυ βασικά έλεγαν όλοι (και χωρίς κανένα ουσιαστικό λόγο) ότι του χρόνου ε φαβορί ο Παναθηναϊκός. Και έλεγες λολ τι λένε ρε.

Και άρχισε η χρονιά, και είδαμε. Είπε και η πούστρα ποιόν προτιμάει, και καταλάβαμε. 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

άραγε η πούστρα τον προτιμάει ακόμα; γιατί τελευταία το πάει καλά το έργο ο Γιαννάκης...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Johnny21 said:

dioti me gavro o almeyda de thelei na paizei me 2 amyntika xaf. alla mono me ena

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Johnny21 said:

αν ο πινεδα παει μπακ δεν υπαρχει επιλογη πρεπει να παιξει ο μανταλος 

Link to comment
Share on other sites

ή να παίξει με 2 6άρια, τσούμπερ, λιβάι ,γκάτσι, ελίασον ή άμρα

Link to comment
Share on other sites

Να μας πει κάποιος τι γίνεται και με τις κάρτες κι αν κινδυνεύουν κάποιοι άμεσα να μην παίξουν με Άρη. Τώρα για αύριο λογικά ο Πινεδα θα ξεκινήσει δεξί Μπακ και εφόσον παίζουμε με 1 αμυντικό χαφ λογικά βασικοί θα είναι Σιμανσκι Μανταλος. Ίσως θα έπρεπε και Αμπραμπατ αντί του πεσμενου Ελιασον 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Johnny21 said:

ή να παίξει με 2 6άρια, τσούμπερ, λιβάι ,γκάτσι, ελίασον ή άμρα

δεν εχει παιξει ποτε με 2 6αρια με τον γαυρο 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fanch21 said:

Να μας πει κάποιος τι γίνεται και με τις κάρτες κι αν κινδυνεύουν κάποιοι άμεσα να μην παίξουν με Άρη. Τώρα για αύριο λογικά ο Πινεδα θα ξεκινήσει δεξί Μπακ και εφόσον παίζουμε με 1 αμυντικό χαφ λογικά βασικοί θα είναι Σιμανσκι Μανταλος. Ίσως θα έπρεπε και Αμπραμπατ αντί του πεσμενου Ελιασον 

μονο ο μανταλος ειναι στο οριο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×