Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

? ροφανώς και το συμφέρον ενός ποδοσφαιριστή και τότε και τώρα είναι ο Ολυμπιακός. Εμένα με πείραξαν οι δηλώσεις τοτε του πουστη κι ενώ το μουλικο του ήταν ακόμα στην ΑΕΚ οι οποίες ήταν έως και επιθετικες απέναντι στην ομάδα μας. Δηλαδή α και γαμησου.

Link to comment
Share on other sites

Για να τα λεμε ολα σε εκεινο το μπουρδελο που ηταν η ΑΕΚ και εγω στον γαυρο θα πηγαινα την αφεντια μου η το παιδι μου αν υπηρχε προοπτικη. Φυσικα δεν θα πουλαγα οπαδιλικια αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια. Αυτο που εχει ενδιαφερον βεβαια ειναι οτι ο Στελιος παντα καλλιεργουσε ενα προφιλ παντελωνατου τυπου, με λογο και τιμη και τελικα αποδεικνυεται μια ακομα πουστρα απο τις πολλες που περασαν απο την ΑΕΚ και "προσφερουν" ακομα. Δεν περιμενω αξιοπρεπεια και αποχωρησεις, αλλωστε δυσκολα βρισκεις μισθο σημερα, στον πουτσο μου κιολας, αλλωστε το οτι η λεξη αξιοπρεπεια στον οργανισμο ΑΕΚ ειναι αγνωστη το ξερουμε δεκαετιες τωρα.

Όταν είσαι μπουρδέλο περιμένεις από τους εχθρούς σου να σε σκυλέψουν.

Όχι από τις υποτιθέμενες σημαίες σου που περιμένεις να σε βοηθήσουν.

Αλλά εδώ μιλάμε για ένα αρχίδι που ακόμα και στα καλά σου έδινε συνεντεύξεις και σε παρουσίαζε κάτι σαν τόπο μαρτυρίου για τον ίδιο.

Αυτό το μουνόπανο ακόμα και το κύπελλο σου το χρέωσε στον λογαριασμό με τον γιό του.

Τέτοιος αγιογδύτης δεν έχει παρουσιαστεί ξανά στα χρονικά.

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου κανει εντυπωση οτι τον εδωσε ο Θωμαιδης και αναρωτιεμαι μηπως ο Μελισσανιδης εκτος απο τα πρωταθληματα (οπως μας ειπε ο Ματζισαν προχτες) θελει να χρεωνονται στον ιδιο ΚΑΙ τα κυπελλα που κατακτα η ομαδα. Απο αυτη την αποψη, ισως τον ψιλοβολευε τον Μελισσανιδη το να γαμηθει (κι αλλο) η εικονα του Μανωλα στα ματια του κοσμου της ΑΕΚ μετα και την κατακτηση του Κυπελλου.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου κανει εντυπωση οτι τον εδωσε ο Θωμαιδης και αναρωτιεμαι μηπως ο Μελισσανιδης εκτος απο τα πρωταθληματα (οπως μας ειπε ο Ματζισαν προχτες) θελει να χρεωνονται στον ιδιο ΚΑΙ τα κυπελλα που κατακτα η ομαδα. Απο αυτη την αποψη, ισως τον ψιλοβολευε τον Μελισσανιδη το να γαμηθει (κι αλλο) η εικονα του Μανωλα στα ματια του κοσμου της ΑΕΚ μετα και την κατακτηση του Κυπελλου.

Ο σαγώνιας αυτές τις κασσέτες τις έχει μήνες στα χέρια του.

Μόνο με οκ από πάνω θα προχώραγε την εκπομπή.

Επειδή δεν προκύπτει από κάπου ότι ο τουίτης τα έσπασε με τον τζάμπα εγώ αυτό που συμπεραίνω είναι ότι ο πόντιος θέλει να ξεφορτωθεί τον ψαρά.

Ισως γιατί δεν ξεχνάει την υπερκόπωση.

Link to comment
Share on other sites

Η αρχική χυλόπιτα που έφαγε για τον γιό του.

Και πήγες στα π.ο με τον δεητζή στον πάγκο.

Link to comment
Share on other sites

θα δειξει..η θα παρει πουλο ο ναξιωτης η θα φανει καποια ρηξη με αλαφου.

 

 

Αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Η αρχική χυλόπιτα που έφαγε για τον γιό του.

Και πήγες στα π.ο με τον δεητζή στον πάγκο.

Ε? ΟΣ

Link to comment
Share on other sites

θα δειξει..η θα παρει πουλο ο ναξιωτης η θα φανει καποια ρηξη με αλαφου.

 

 

Φιλαράκι σε περίμενα πιο διορατικό.

Σφηνάκια στις 3 μετά τα μεσάνυχτα δεν έχουν γραφτεί ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Ε? ΟΣ

Καθόλου έπος.

Ως γνωστό μπινέδες,ψαράδες και λοιπά αρχίδια είναι μεγαλύτερα μεγέθη από σένα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? ρος Θεού αδέρφια ενωσιτες μην την πληρώσει ο υιός όταν μπει αλλαγή. Όχι μπινελίκια στην ποδοσφαιρομανα οικογένεια

Link to comment
Share on other sites

θα φανει..

ο συγκεκριμενος εχει φαει τοσο κραξιμο ακομη και στο σαιτ του

που μπορει να ψαχνει να βρει ενα φυλλο συκης για να το παιζει ΑΕΚαρχης.

αντιδραση για τα ματια του κοσμου μπας και μπορει να γραφει πιο ανετα μετα "με εναν εξτεμ αυτη η ΑΕΚ θα γαμαει και θα δερνει"

Ο συγκεκριμένος έχει προηγούμενα με τον ψαρά και όταν πήρε το μύνημα να το βουλώσει το βούλωσε.

Και βγάζει στις 3 μετά τα μεσάνυχτα σφηνάκια για ένα θέμα που η γραμμή για μήνες ήταν κάνε μόκο.

Τι κάνει νιαου νιάου.

Link to comment
Share on other sites

ο σαγονιας δεν δινει καμια αναφορα στον τουιτη μονο στον μεγιστανα ρωταει και περνει το οκ αν θα παιξει κατι η οχι.

Link to comment
Share on other sites

Να πούμε ότι η υπόθεση της φοροδιαφυγής που εμπλέκονται οι Μανωλάδες έχει βγει προ μηνός και βάλε στη δημοσιότητα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τόλη, μην γράφεις μαλακίες για την υπερκόπωση.

? ήγες στην εντατική και τον είδες?

Link to comment
Share on other sites

Να πούμε ότι η υπόθεση της φοροδιαφυγής που εμπλέκονται οι Μανωλάδες έχει βγει προ μηνός και βάλε στη δημοσιότητα. 

Από άντεργκραουντ σάιτ που ο κόσμος δεν έδωσε μεγάλη προσοχή.

Τώρα είναι τελείως διαφορετικά.

Link to comment
Share on other sites

Να προστεθει στο aekpedia στην ιστορια του Μανωλα η μεταγραφη του ανιψιου

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

και στο μεταξυ ο βρεντζος εστω και για τα ματια του κοσμου πηρε πουλο..

τωρα απο την αλλη ακους για πρωτη φορα και τη φωνουλα της σημαιας.

Την φωνούλα του σδοε όμως δεν την έχουμε ακούσει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στην ? ΑΕ ΑΕΚ που ειναι αμειλικτη με τους προδοτες. ? εριμενω ανακοινωση σκληρη οπου θα γινεται αναφορα στην κατακτηση του Κυπελλου και την προσφορα του Στελιου Μανωλα στην ομαδα την οποια κανεις δεν μπορει να λερωσει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? ήγες στην εντατική και τον είδες?

Ασ'το σου λέω ρε μαλάκα, μην το συνεχίζεις.

----------------------------------------------------

----------------------------------------------------

Edited by Abraham21r
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Την φωνούλα του σδοε όμως δεν την έχουμε ακούσει ακόμα.

 

? ληρωνε 1.01 να γινει αναφορα στον ΣΔΟΕ

 

τολης γκοργκαρ ? αντζας

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×