Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Zaxos said:

Καλός ο μακαμπου, καλός κ ο ο πονσε αλλά ο δάσκαλος σε ανύποπτο χρόνο σε ένα υστερόγραφο είχε γράψει για συζητήσεις με 2 φορ τα οποία θα μας χαζεψουν. Σπάω το κεφάλι μου αλλά δν έχω ιδέα ποιοι μπορεί να είναι. Πάντως ο ικαρντι μου ήρθε στο μυαλό. Είναι κ αργεντινος.. Μας κάνει; 

ο Αραβιδαρντι

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zaxos said:

Καλός ο μακαμπου, καλός κ ο ο πονσε αλλά ο δάσκαλος σε ανύποπτο χρόνο σε ένα υστερόγραφο είχε γράψει για συζητήσεις με 2 φορ τα οποία θα μας χαζεψουν. Σπάω το κεφάλι μου αλλά δν έχω ιδέα ποιοι μπορεί να είναι. Πάντως ο ικαρντι μου ήρθε στο μυαλό. Είναι κ αργεντινος.. Μας κάνει; 

Δηλαδή αυτά τα δύο ονόματα δεν θα προκαλούσαν ενθουσιασμό νομίζεις;;;;

Εγώ γιατί πιστεύω ότι αυτά τα δύο εννοούσε;;;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, APOSPERITIS_21 said:

Δηλαδή αυτά τα δύο ονόματα δεν θα προκαλούσαν ενθουσιασμό νομίζεις;;;;

Εγώ γιατί πιστεύω ότι αυτά τα δύο εννοούσε;;;

Είναι πολύ καλοί παίχτες αλλά τους ξέρουμε, δλδ δν είναι κάτι το καινούριο. 1 από γαυρο κ 1 πρώην που θα ρθει, με το καλό αν έρθει φυσικά. Από το ύφος του φαντάζομαι εννοεί κάτι πολύ μεγαλύτερο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν όντως ισχύει το ενδιαφέρον για Μακα(μ)που ο ΑΕΚαρχης είναι διατεθιμένος να δώσει συμβόλαια κοντά στο 1.5Μ. Ακούμε ότι 1.2Μ του δίνουν οι γαύροι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Zaxos said:

Είναι πολύ καλοί παίχτες αλλά τους ξέρουμε, δλδ δν είναι κάτι το καινούριο. 1 από γαυρο κ 1 πρώην που θα ρθει, με το καλό αν έρθει φυσικά. Από το ύφος του φαντάζομαι εννοεί κάτι πολύ μεγαλύτερο. 

Δεν ξέρω αν έχει κάποια άλλη πληροφόρηση ο δάσκαλος. Ωστόσο αμφότεροι εμένα προσωπικά θα με ενθουσίαζαν ειδικά ο Μακαμπου.

Έχω καταλάβει τι εννοείς... Εννοείς περίπτωση στυλ Καβανι πέρσι,  θεωρώ ότι από του χρόνου μετά από μια πετυχημένη χρονιά στην Ευρώπη και δεύτερο σερί πρωτάθλημα θα ήταν πιο εύκολο να έρθει ένα τέτοιο όνομα ηχηρό στην δύση της καριέρας του. Όχι ότι δεν μπορούμε να φέρουμε ένα μεγάλο όνομα... Αλλά ένα μεγάλο όνομα με προσδόκιμο ποδοσφαιρικής ζωής 2-3 χρόνια ακόμη θα ήταν δύσκολο να έρθει φέτος....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλος από τη μανατζερικη πιάτσα μου είπε ότι κίνηση για Πόνσε στα 3μ θα γίνει (ή έγινε).

Με 4μ τον αγόρασαν οι Ισπανοί νομίζω...

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, No11 said:

Φίλος από τη μανατζερικη πιάτσα μου είπε ότι κίνηση για Πόνσε στα 3μ θα γίνει (ή έγινε).

Με 4μ τον αγόρασαν οι Ισπανοί νομίζω...

Λογικό το νούμερο 26 είναι ακόμη με πολλά υποσχόμενο μέλλον 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί σήμερα ο Γιώργος Τζαβέλλας να θορύβησε αρκετούς με τις αναρτήσεις του στα σοσιαλ μιντια αλλά η αλήθεια είναι ότι ακόμα δεν έχει παρθεί κάποια απόφαση για το μέλλον του ποδοσφαιριστή στην Ένωση. Όσο αφορά  το θέμα του διεθνή στόπερ δεν έχει ξεκαθαριστεί ακόμα αν θα αποχωρήσει από την ΑΕΚ ή θα παραμείνει ως 5ή λύση στα στόπερ.

Ενώ για τον Νορντίν Άμραμπατ τα πράγματα είναι περίπλοκα. Δεδομένα η παραμονή του στην ΑΕΚ δεν είναι και τόσο εύκολη υπόθεση γιατί δεν εξαρτάται από αυτόν, ο Μαροκινός αντιμετωπίζει ένα σοβαρό οικογενειακό πρόβλημα και αυτό μπορεί να τον κάνει να αποτελέσει παρελθόν από την Ένωση.

Πάντως ακόμα δεν έχει παρθεί κάποια απόφαση για το μέλλον των δύο ποδοσφαιριστών στην ΑΕΚ και αναμένονται εξελίξεις τα επόμενα εικοσιτετράωρα.

Link to comment
Share on other sites

Τοτε τι τα γράφει αυτά ο Τζαβελλας; 
 

Για τον Άμραμπατ δεν θυμαμαι ποιο  ήταν το οικογενειακό θέμα, πρόβλημα υγείας παιδιού που βρίσκεται σε άλλη χώρα; 

Link to comment
Share on other sites

Ελα νταξει εχετε εδω μεσα Στυλιανοπουλο και ασχολειστε με τα αρθρα των σουβλατζηδων που γραφουνε τα νον πεηπερ του Τσαταλη και δεν πετυχαινουνε ουτε ελεφαντα με μπαζουκας απο ειδησεις

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μη τονε δούμε σε καναν ζμπαουγκ που ψάχνονται να αλλάξουν όλα τα στελέχη τους

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, No11 said:

Πάντως ο λοχίας μάλλον τον αποχαιρέτησε ήδη...

IMG_20230528_182933.jpg

Δεν ξερει ο Μουκουντι, ξερει ο Καζαμπουμπου και ο Κεφτες που σε πιανει νυστα στα πεντε λεπτα εκπομπης που κανουνε 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Αραούχο λέει " Έχω βάλει στόχο και θέλω να ξαναγυρίσω στη Λας Πάλμας. Δεν ξέρω πότε, αλλά σίγουρα θα το κάνω".  Γενικά μετά την συνέντευξη στον Ντέμη, δεν τον κόβω και πολύ να ψήνεται να μείνει, λογικά λόγω οικογένειας στην Ισπανία;; Δεν ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kami said:

Μη τονε δούμε σε καναν ζμπαουγκ που ψάχνονται να αλλάξουν όλα τα στελέχη τους

θα φαει την θεση του Μπορμποκη στην εκπομπη του Καζαμπουμπου στο enwsi 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Karagimi said:

Ο Αραούχο λέει " Έχω βάλει στόχο και θέλω να ξαναγυρίσω στη Λας Πάλμας. Δεν ξέρω πότε, αλλά σίγουρα θα το κάνω".  Γενικά μετά την συνέντευξη στον Ντέμη, δεν τον κόβω και πολύ να ψήνεται να μείνει, λογικά λόγω οικογένειας στην Ισπανία;; Δεν ξέρω

με τον τραυματισμο που εχει ουτε η μπαλα γενικα ψηνεται να μεινει μαζι του και λυπαμαι που το λεω ειλικρινα

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Karagimi said:

Ο Αραούχο λέει " Έχω βάλει στόχο και θέλω να ξαναγυρίσω στη Λας Πάλμας. Δεν ξέρω πότε, αλλά σίγουρα θα το κάνω".  Γενικά μετά την συνέντευξη στον Ντέμη, δεν τον κόβω και πολύ να ψήνεται να μείνει, λογικά λόγω οικογένειας στην Ισπανία;; Δεν ξέρω

Ε, αφού το είπε, ότι έχει θέμα που δεν βλεπει το παιδί του.

Νομιζω ότι θα εξαντλήσει το συμβόλαιο παντως, η απάντηση του αφορούσε το αν θελει να τελειώσει την καριέρα του στην ΑΕΚ και είπε ότι είναι πολύπλοκο  για τον παραπανω λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που προσφερει ο Αραουχο στο συστημα του Ματιας, λογω του τραυματισμου αλλα και σε συνδυασμο με την ηλικια, δε θα μπορει να τα προσφερει για πολυ ακομα ουτως η αλλως. Εχει ακομα 1 χρονο καλης μπαλας.

Link to comment
Share on other sites

 Ο Αραούχο μπορεί να παίξει όσο θέλει και να φύγει όποτε θέλει! Ανήκει ήδη στους Legents της ομάδας, πάνω απο όλους τους ξένους πλην του Τόνι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 χρονο ακομα συμβολαιο εχει οπου θα ειναι 32 στα 33 πλεον λογικο να θελει να παει στην κορη του τοτε

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Να είναι καλά το παιδί! Κάποια πράγματα είναι πάνω και από το ποδόσφαιρο. Του λειπει το παιδί του όποτε σεβασμός. Πιστεύω ότι του χρόνου το καλοκαίρι που ολοκληρώνεται το συμβόλαιο του είναι η κατάλληλη ευκαιρία. Ας μας φέρει άλλες δυο κούπες του χρόνου και ας πάει στο καλό. Θα τον ευχαριστήσουμε για όλα και η ζωή θα συνεχιστεί!

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, billy21 said:

348357003_289353023513386_85522587061008

Για ένα παίκτη που δεν δίναμε 150 χιλιάρικα στην Κέρκυρα για να τον παρουμε στην αρχή της καριέρας του, τα έφερε έτσι η ζωή και πήρε τους μοναδικούς του τίτλους με την ΑΕΚ στο τέλος αυτής.

Τίμια αλλαγή φέτος και παθιασμένος και αυτός για το νταμπλ.

Καλή συνέχεια σε ότι κάνει και ελπιζω να μεταφερει τα ντεσου των χρόνων που πέρασε στην ομάδα μας στο νεο του γείτονα @aris2168

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Skepastos said:

Να είναι καλά το παιδί! Κάποια πράγματα είναι πάνω και από το ποδόσφαιρο. Του λειπει το παιδί του όποτε σεβασμός. Πιστεύω ότι του χρόνου το καλοκαίρι που ολοκληρώνεται το συμβόλαιο του είναι η κατάλληλη ευκαιρία. Ας μας φέρει άλλες δυο κούπες του χρόνου και ας πάει στο καλό. Θα τον ευχαριστήσουμε για όλα και η ζωή θα συνεχιστεί!

Έτσι, δύο τίτλους και μια πρόκριση στο τσουλου να παιξει μια φορά κι αυτος.

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×