Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

Θα δούμε τι θα αποφασίσει κ αυτός γιατί είναι στους νταμπλούχους Ελλάδος πλέον με σίγουρη συμμετοχή σε όμιλο ευρωπαϊκής διοργάνωσης κ αυτό για κάθε ποδοσφαιριστή είναι σημαντικό. Είναι ομάδα που θα διεκδικέι τίτλους πλέον η ΑΕΚ.  Επίσης με τον Ματίας δεν νομίζω να έχει υπογράψει κανείς συμφωνία με την 11αδα. Ας πιστέψει λίγο παραπάνω στον εαυτό του να διεκδικήσει την θέση απ τον Αθανασιάδη.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, amd said:

για να φυγει ενας παιχτης πρεπει 

1. να το ζητησει και κανενας δεν το εχει ζητησει μεχρι σημερα

2. να ικανοποιηθει η ΑΕΚ οικονομικα 

 

Φαντάζομαι και 3) να λήγει το συμβόλαιο του και α.να θέλει να φύγει η β.να μην θέλει η ΑΕΚ να του το ανανεώσει. Νομιζω ότι ο Τζαβέλας ανήκει στη περίπτωση 3 παράγραφος β. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, moukie said:

Ποιος Πουγγουρας ρε μλκ Αρναουτογλου;;

Θα τους γλεντήσει πάλι φέτος ο Κουχαρσκι.

 

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ο Στάνκοβιτς του χρόνου με Ευρώπη θα έχει περισσότερες συμμετοχές. 

Link to comment
Share on other sites

Τσακίρης: «Υπάρχει εισήγηση Αλμέιδα για χαφ στη θέση του Πινέδα, για να είναι προετοιμασμένη η ΑΕΚ»
Προετοιμασμένη για κάθε ενδεχόμενο θέλει την ΑΕΚ ο Ματίας Αλμέιδα. Ο Γιώργος Τσακίρης μετέφερε το ρεπορτάζ της ομάδας στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 υπογραμμίζοντας ποιες είναι οι προτεραιότητες και οι εκκρεμότητες στην ομάδα ενόψει της νέας σεζόν.

Στο πλαίσιο αυτό ο ρεπόρτερ της Ένωσης ανέφερε ότι ο Αργεντινός τεχνικός έχει ήδη κάνει την εισήγησή του γ ια να βρεθεί ένας παίκτης που θα μπορούσε να καλύψει το κενό του Πινέδα στην περίπτωση που ο Μεξικανός δεν παραμείνει στην ομάδα, παρά την προσπάθεια που θα καταβληθεί.
 

Επισης ο ηλιος βγαινει απο την ανατολη

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Φαντάζομαι και 3) να λήγει το συμβόλαιο του και α.να θέλει να φύγει η β.να μην θέλει η ΑΕΚ να του το ανανεώσει. Νομιζω ότι ο Τζαβέλας ανήκει στη περίπτωση 3 παράγραφος β. 

αυτος ειναι ελευθερος ηδη να αποφασισει οτι θελει 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MITSAKLAS said:

Θα τους γλεντήσει πάλι φέτος ο Κουχαρσκι.

 

να το γραψω με κεφαλαια

 

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΙΔΕΑ που και πως θα κινηθει η ΑΕΚ τα μοναδικα που πετυχαινουν ειναι οι κινησεις για ελληνες παιχτες η παιχτες που παιζουν στην Ελλαδα, κατα τα αλλα ειναι στο σκοταδι στο πουθενα οτι λενε ειναι αρχιδολογιες που μαθαινουν δεξια και αριστερα ακομα και απο ρεπορταζ εκτος ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, moukie said:

Εγω αν μου ελεγαν Γκαρσια ή Μπακαμπου θα επελεγα το Λιβαι 100% παντως, θεωρώ οτι ειναι πολυ πιο επιδραστικος για την ομάδα, φτιαχνει φασεις κυριολεκτικα μονος του και δεν βαζω καν θέμα ηλικίας κλπ.  Ο Λιβαι οντως δεν τέλειωσε καλά τη σεζόν αλλα εως ενα σημείο ηταν απιστευτος. Αν μπορουμε να εχουμε και τους δυο βέβαια δεν το συζηταμε. 

Αδερφέ για την θέση του φορ διαφωνώ κάθετα....

Ο Μακαμπου είναι κιλερ αυτό που σου έλειπε.... Η πιο ταιριαστη θέση του Γκαρσία θα ήταν δεύτερο φορ εκεί θα έκανε παπάδες... 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Διαβάζω ότι ο Αρης θέλει Φαν Βέερτ και ότι αν θέλει να φύγει η ΑΕΚ θα τον εδινε.

Με βάση τις ευκαιρίες που πήρε δεν καταλαβαίνω γιατί δεν αρέσει στον Πελαδο και γιατί μας περισσευει από τον παγκο.

Είναι για μένα οπως έχω ξαναγραψει ένα από τα 3 ανεξήγητα, μαζί με Αθανασιαδη και Ρότα 

Η φάση είναι ότι αν ο Ολλανδός ήταν στην φετινή ζελα.... Χαλαρά πρώτος σκόρερ θα έβγαινε στην Λίγκα.

Ο τύπος είναι φονιάς 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Ολλανδός έδειξε τη ποιότητα του όταν του ζητήθηκε να παίξει χαριλάου στη θέση του αδιάθετου λιβάι

Εγώ σαν 3ο θα τον ήθελα σίγουρα, είναι όντως φονιάς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ματίας έχει... μάτι με τους παίκτες. Τόσο οι 2 δικοί του που μας πρότεινε, οι Πινέδα κ Χουάνγκ, όσο κ οι υπόλοιποι που σκάναρε κ ήρθαν, έπιασαν. Ξέρει τι θέλει να παίξει, αξιολογεί σωστά τα δεδομένα κ φέρνει παίκτες που εξυπηρετούν σωστά το πλάνο του. Ότι κ να λέμε εμείς είναι φυσικά για να περάσει η ώρα. Αν κάνει στον Ματίας ο Ιτούρμπε, ο Πούγγουρας, ο Κουρμπέλης κ δεν ξέρω ποιός άλλος σαν παράδειγμα, σημαίνει ότι θα εξυπηρετούν κάποιο σκοπό στο πλάνο του. Στην τελική το κέρδισε αυτό με την αξία του κ την δουλειά του.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα του χρόνου θα ειναι αδιανόητη για τα ελληνικά δεδομένα.

το καταθέτω απο τώρα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι κουρμπέλης - μακαμπού ειναι ταμάμ για την ομάδα 

Link to comment
Share on other sites

Να πω μονο οτι ο διακαης μας ποθος Μπογκνταν Πλανιτς κανει υπεροχες διακοπες στο Ντουμπαι. Αφου δεν εκανε συμμετοχες ..μαλλον δεν τον παει ο Ζαρντιμ

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω αν ανταποκριθεί στην προετοιμασία η ομάδα θα πάει με τρίτο φορ τον Ζίνι. Επίσης νομίζω είναι καιρός ο Κοσίδης να πάει κάπου δανεικός να πάρει παιχνίδια κ να δούμε τι κ πως κ αν.

Link to comment
Share on other sites

Είναι νωρις ακόμα.

 

Ο Κετσετζογλου «μας μιλάει για μεταγραφες» και δεν μας λέει απολυτως τίποτα 

https://www.aek365.org/sfinaki.php?id=2382

 

Καλύτερα. Προέχει τωρα η ξεκούραση και το πανηγύρι, χαρείτε το, υπαρχει χρονος για τα μεταγραφικα. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Είναι νωρις ακόμα.

 

Ο Κετσετζογλου «μας μιλάει για μεταγραφες» και δεν μας λέει απολυτως τίποτα 

https://www.aek365.org/sfinaki.php?id=2382

 

Καλύτερα. Προέχει τωρα η ξεκούραση και το πανηγύρι, χαρείτε το, υπαρχει χρονος για τα μεταγραφικα. 

Δεν νομιζω πως ο Αλμευδα εχει ασχοληθει εως τωρα με παιχτες εκτος απο αυτους που ευκολα ξερει απο την Ελληνικη αγορα.

Για αυτο ακουγονται πρωτοι 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Πιστεύω αν ανταποκριθεί στην προετοιμασία η ομάδα θα πάει με τρίτο φορ τον Ζίνι. Επίσης νομίζω είναι καιρός ο Κοσίδης να πάει κάπου δανεικός να πάρει παιχνίδια κ να δούμε τι κ πως κ αν.

Κοσιδης δεν εχει να δειξει τιποτα. Ας παει στην ευχη του θεου να κανει καριερα στην Β γιτι μεχρι εκει ειναι 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, nikos said:

Είναι νωρις ακόμα.

 

Ο Κετσετζογλου «μας μιλάει για μεταγραφες» και δεν μας λέει απολυτως τίποτα 

https://www.aek365.org/sfinaki.php?id=2382

 

Καλύτερα. Προέχει τωρα η ξεκούραση και το πανηγύρι, χαρείτε το, υπαρχει χρονος για τα μεταγραφικα. 

τι να σου πει μωρε ο πρωην χοντρομαλακας που εγινε λεπτομαλακας, μονο σαλια και νον πεηπερ ειναι 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Οι κουρμπέλης - μακαμπού ειναι ταμάμ για την ομάδα 

Αναμφίβολα αδερφέ ειδικά σε επικοινωνιακό επίπεδο θα πρόκειται για ξεβρακωμα ολκής και των δύο απαταιωνιων....

Ωστόσο αγωνιστικά η περίπτωση των δύο είναι διαφορετική... Ο Μακαμπου είναι εξαιρετικό φορ είναι το απόλυτα συμβατό κομμάτι του παζλ που λείπει από την ομάδα μπροστά...

Ο κουρμπελης από την άλλη αν έρθει δεν είναι καλύτερος από τους 3 ( Σιμανσκι, Γιονσον, Γαλανό) ωστόσο θα είναι μια ποιοτική προσθήκη στο ρόστερ και μια δυνατή τονωτική ένεση στην διαδικασία ελληνοποίησης... Θα προορίζεται αναμφίβολα για αλλαγή, αλλά θα είναι ένα ποιοτικότατο γρανάζι στο βάθος του ρόστερ να παίξει όποτε απαιτηθεί με αξιώσεις μιας και θα έχουμε 3 απαιτητικές διοργανώσεις 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

348357003_289353023513386_85522587061008

φευγειειει?Οχι μηηηη 

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο αντίο ο Τζαβελλας.

Φετος σαν παγκιτης εμένα δεν με χαλασε όπως τον έκοψα και σε συμπεριφορά για αποδυτηρια, αλλά οκ δεδομένης και της ηλικίας του και αφού έληγε και το συμβόλαιο, πάμε για άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλός ο μακαμπου, καλός κ ο ο πονσε αλλά ο δάσκαλος σε ανύποπτο χρόνο σε ένα υστερόγραφο είχε γράψει για συζητήσεις με 2 φορ τα οποία θα μας χαζεψουν. Σπάω το κεφάλι μου αλλά δν έχω ιδέα ποιοι μπορεί να είναι. Πάντως ο ικαρντι μου ήρθε στο μυαλό. Είναι κ αργεντινος.. Μας κάνει; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×