Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Hades said:

Έχει και τατου που θα κάνει γκελ στον τίγρη 

λεοπαρδαλη εχει τατου μωρη καμπια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

λεοπαρδαλη εχει τατου μωρη καμπια 

Μια λεοπάρδαλη δεν κάνει γκελ σε μια τίγρη ρε national geographic; 

  • Hahaha 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Μια λεοπάρδαλη δεν κάνει γκελ σε μια τίγρη ρε national geographic; 

δεν ξερω εκει στην νοτια μακεδονια αν εχετε μιξεις λεοπαρδαλης με τιγρη να κυκλοφορει στο σειχ σου εδω κατω δεν κανουν 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Νταξει πλακωσανε ολοι οι τρου μπιλιβερς/ντιφεντερς οφ δε φεηθ, σωθηκαμε.

Βρε Λευτέρη χωρίς καμία διάθεση για παρεξηγήσεις. Έχεις μπει στο φορουμ και το 80% είναι ποστ κραξίματος για διοίκηση, παίχτες, δημοσιογράφους κλπ. (Μόνο για τον Αλμειδα δεν έχω δει κάτι)Έχεις τη γνώμη σου, καλά κανεις. Τους άλλους γιατί τους χαρακτηρίζεις; Και επίσης αφού ταλαιπωρεισαι τόσο πολύ με τον πλανήτη ΑΕΚ γιατί ασχολείσαι ακόμα με την ομάδα και δεν βρισκεις κάτι άλλο πιο ευχάριστο για την ψυχολογία σου; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Βρε Λευτέρη χωρίς καμία διάθεση για παρεξηγήσεις. Έχεις μπει στο φορουμ και το 80% είναι ποστ κραξίματος για διοίκηση, παίχτες, δημοσιογράφους κλπ. (Μόνο για τον Αλμειδα δεν έχω δει κάτι)Έχεις τη γνώμη σου, καλά κανεις. Τους άλλους γιατί τους χαρακτηρίζεις; Και επίσης αφού ταλαιπωρεισαι τόσο πολύ με τον πλανήτη ΑΕΚ γιατί ασχολείσαι ακόμα με την ομάδα και δεν βρισκεις κάτι άλλο πιο ευχάριστο για την ψυχολογία σου; 

νομιζω ψαχνει η Τιγρης καβοδετη για τη Vera 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Βρε Λευτέρη χωρίς καμία διάθεση για παρεξηγήσεις. Έχεις μπει στο φορουμ και το 80% είναι ποστ κραξίματος για διοίκηση, παίχτες, δημοσιογράφους κλπ. (Μόνο για τον Αλμειδα δεν έχω δει κάτι)Έχεις τη γνώμη σου, καλά κανεις. Τους άλλους γιατί τους χαρακτηρίζεις; Και επίσης αφού ταλαιπωρεισαι τόσο πολύ με τον πλανήτη ΑΕΚ γιατί ασχολείσαι ακόμα με την ομάδα και δεν βρισκεις κάτι άλλο πιο ευχάριστο για την ψυχολογία σου; 

Αμα δεν θελουνε να χαραχτηριζονται να μην πεταγονται σαν τις . . . να ειρωνευτουνε την αντιθετη αποψη η να κανουνε σαν συγγγενεις των παιχτων. Αυτη η αρρωστημενη προσωπολατρια μας παει πισω σαν οργανισμο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Βρε Λευτέρη χωρίς καμία διάθεση για παρεξηγήσεις. Έχεις μπει στο φορουμ και το 80% είναι ποστ κραξίματος για διοίκηση, παίχτες, δημοσιογράφους κλπ. (Μόνο για τον Αλμειδα δεν έχω δει κάτι)Έχεις τη γνώμη σου, καλά κανεις. Τους άλλους γιατί τους χαρακτηρίζεις; Και επίσης αφού ταλαιπωρεισαι τόσο πολύ με τον πλανήτη ΑΕΚ γιατί ασχολείσαι ακόμα με την ομάδα και δεν βρισκεις κάτι άλλο πιο ευχάριστο για την ψυχολογία σου; 

εχει 3 χρονια διαβαζω ΚΜ, το κραξιμο που εχω δει εδω μεσα δεν το εχω δει σε αλλο μεσο. Αν ηταν να αρχιζουν να βλεπουν Formula1 οσοι ηταν δυσαρεστημενοι με την ΑΕΚ, το φορουμ θα χε 3 μελη.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Αμα δεν θελουνε να χαραχτηριζονται να μην πεταγονται σαν τις τσαπου να ειρωνευτουνε την αντιθετη αποψη η να κανουνε σαν συγγγενεις των παιχτων. Αυτη η αρρωστημενη προσωπολατρια μας παει πισω σαν οργανισμο.

Μα δεν σε χαρακτήρισε κανεις τώρα ρε συ. Βγήκες και είπες θλιβερούς όσους συμφωνούμε με την ανανέωση Αμραμπατ 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nuc1924 said:

Αν ηταν να αρχιζουν να βλεπουν Formula1 οσοι ηταν δυσαρεστημενοι με την ΑΕΚ, το φορουμ θα χε 3 μελη.

O Πέρεζ μόλις έπαθε Παναθηανικό, είχε 3 ευκαιρίες για να κάνει 1 σωστό γύρο για να μπει στο Q3 κ τις 3 δεν τα κατάφερε. Ίσως είχε κόβιντ το μονοθέσιο, θα δούμε.

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nuc1924 said:

εχει 3 χρονια διαβαζω ΚΜ, το κραξιμο που εχω δει εδω μεσα δεν το εχω δει σε αλλο μεσο. Αν ηταν να αρχιζουν να βλεπουν Formula1 οσοι ηταν δυσαρεστημενοι με την ΑΕΚ, το φορουμ θα χε 3 μελη.

οχι ρε ο αληθινος οπαδος της ΑΕΚ  τα βλεπει ολα παντοτε τελεια, αλλιως δεν ειναι αληθινος οπαδος της ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nuc1924 said:

εχει 3 χρονια διαβαζω ΚΜ, το κραξιμο που εχω δει εδω μεσα δεν το εχω δει σε αλλο μεσο. Αν ηταν να αρχιζουν να βλεπουν Formula1 οσοι ηταν δυσαρεστημενοι με την ΑΕΚ, το φορουμ θα χε 3 μελη.

Μα δεν είπε κανεις να μην γράφει κανεις ότι γουστάρει. Για τους χαρακτηρισμούς λέω εγώ κυρίως αλλιώς δεν μου πέφτει λόγος 

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

O Πέρεζ μόλις έπαθε Παναθηανικό, είχε 3 ευκαιρίες για να κάνει 1 σωστό γύρο για να μπεο στο Q3 κ τις 3 δεν τα κατάφερε. Ίσως είχε κόβιντ το μονοθέσιο, θα δούμε.

Γιατι το κανεις αυτο στον εαυτο σου, ειναι σαν να βλεπεις πρωταθλημα επι Κοκκαλη.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Μα δεν σε χαρακτήρισε κανεις τώρα ρε συ. Βγήκες και είπες θλιβερούς όσους συμφωνούμε με την ανανέωση Αμραμπατ 

συγνωμμη το παιρνω πισω, υπερεβαλα, γουσταρω οι οπαδοι της ΑΕΚαρας να μην συμβιβαζομαστε και να θελουμε το μαξιμουμ και γινομαι υπερβολικος. Peace 🙏

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε ..ο πλανήτης ΑΕΚ είναι σε καλο μουντ.

Όλα θα γίνουν που λέει κ μια ψυχή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nuc1924 said:

Γιατι το κανεις αυτο στον εαυτο σου, ειναι σαν να βλεπεις πρωταθλημα επι Κοκκαλη.

Το χω κάνει κ αυτό. Ναι είμαι άρρωστος το ξέρω. Αντέχω όμως, πλέον άνετα.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

οχι ρε ο αληθινος οπαδος της ΑΕΚ  τα βλεπει ολα παντοτε τελεια, αλλιως δεν ειναι αληθινος οπαδος της ΑΕΚ 

Ρε άνθρωπε, πόσο καιρό λες επί λέξη 'παρακαλαμε τον Αμραμπατ λες και σώθηκαν τα εξτρεμ'. Το εχω μάθει απέξω. Πες κάνα επιχείρημα, κάτι να πάει η κουβέντα παρακάτω. Γιατί δεν τον θες; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Ρε άνθρωπε, πόσο καιρό λες επί λέξη 'παρακαλαμε τον Αμραμπατ λες και σώθηκαν τα εξτρεμ'. Το εχω μάθει απέξω. Πες κάνα επιχείρημα, κάτι να πάει η κουβέντα παρακάτω. Γιατί δεν τον θες; 

Γιατι ειναι μπαρμπας και ατομιστης και οταν δεν του βγαινει το παιχνιδι γαμαει ολη την ομαδα. Επετρεψε μου να μην με συγκινουνε τα ειναι ψυχαρα και εχει πρωσοπικοτητα και δαγκωνει λαρυγγια αντιπαλων.Μπορω?Εχω αυτο το δικαιωμα?

Link to comment
Share on other sites

Είχε γράψει πρόσφατα εδώ ο Μάγος του ΚΜ, αν θυμάμαι καλά, οτι φέτος η ΑΕΚ θα σπρώξει χρήματα για τον Πινέδα, έναν στοπερ και έναν επιθετικό και οι υπόλοιπες κινήσεις  θα είναι συμπληρώματα. Ο Μαροκινός είναι συμπλήρωμα πολυτελείας. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, No11 said:

Παναγιώτη παίζεις εντός έδρας!!!

Όρμα τους...

IMG_20230630_183245.jpg

1. Τατουαζάρα

2. Βάζει ένα πούρο στο στόμα του τίγρη και είναι έτοιμος για ΑΕΚάρα

EDIT: Να αλλάξει και τις πατούσες σε δαγκάνες.

3. Με αυτά και αυτά στην προετοιμασία δεν έχουμε κανέναν νέο παίχτη και με τον τρελοπροπονητή που έχουμε όταν δεν κάνεις μαζί του προετοιμασία θα πέφτεις κάτω σαν κοτόπουλο μετά.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ οφτόπικ έπεσε..

πολλά ντΟφέκια πεφτουν...

Μήνα σε γάμο ρίχνονται, μήνα σε χαροκόπι; ..
 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Γιατι ειναι μπαρμπας και ατομιστης και οταν δεν του βγαινει το παιχνιδι γαμαει ολη την ομαδα. Επετρεψε μου να μην με συγκινουνε τα ειναι ψυχαρα και εχει πρωσοπικοτητα και δαγκωνει λαρυγγια αντιπαλων.Μπορω?Εχω αυτο το δικαιωμα?

Και βέβαια έχεις το δικαίωμα καλέ μου φίλε. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχω εκνευριστεί περισσότερο με άλλον αθλητή στη ζωή μου- ο Άμραμπατ με τιλτάρει κάθε φορά με την κατάχρηση κατοχής κλπ κλπ

Αλλά παράλληλα, αυτά που μπορεί να κάνει μες στο γήπεδο, δεν μπορεί κανένας άλλος να τα κάνει. 

Η φάση με τον Ρέαμπτσουκ, η φάση με το σπριντ στο 90φεύγα που προλαβαίνει τον Κασάμι, η ποδοσφαιρική αλητεία/αλαζονεία θα μας έλειπαν αν δεν τον είχαμε και φέτος.

Βάμος μπιεν, Ματίας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Γιατι ειναι μπαρμπας και ατομιστης και οταν δεν του βγαινει το παιχνιδι γαμαει ολη την ομαδα. Επετρεψε μου να μην με συγκινουνε τα ειναι ψυχαρα και εχει πρωσοπικοτητα και δαγκωνει λαρυγγια αντιπαλων.Μπορω?Εχω αυτο το δικαιωμα?

Καλά, αυτό που παρουσιάζεις είναι μια αλλοιωμένη εικόνα των επιχειρημάτων που λέγονται υπέρ του Αμραμπατ. Είναι fallacy που λένε και οι αγγλομαθείς.

Ο Αμραμπατ κάνει ασφυκτικό πρεσινγκ όπως όλη η ομάδα. Έχει ενέργεια όσα λεπτά και αν παίξει. Έχει ψυχραιμία στις εκτελέσεις πέναλτι (στα οποία διεκδικεί την εκτέλεση σαν μαλάκας ατομιστής). Έχει όμως κάτι ακόμα εκπληκτικό: φαλτσαριστές παράλληλες σέντρες ακριβείας, την πορεία των οποίων δεν μπορούν να προβλέψουν οι αντίπαλοι αμυντικοί. Μπορούν όμως να την προβλέψουν οι συμπαίκτες του με τους οποίους έχει προπονηθεί μαζί.

Φυσικά έχει και κάθετη που σπάει κόκκαλα, όπως έχει και ο Πινέδα.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ο Άμραμπατ έδωσε βαθμούς τίτλου φέτος. Όχι βαθμό, όχι απλώς ο χαρακτήρας είναι σπάνιος κλπ κλπ. Συνέβαλλε βαθμολογικά για το double. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×