Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Abraham21r said:

Αποκλείεται, ήταν καλά δομημένη εκείνη η ομάδα.

 

manolo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι τρελό ότι μας βγήκαν ΟΛΕΣ οι μεταγραφές. Αλλά και ότι οι παλιοί παίκτες μεταμορφώθηκαν. Επίσης τρελό ότι δεν έφυγε και δεν ήρθε ΚΑΝΕΝΑΣ το χειμώνα, παρόλα αυτά πετύχαμε 100% το στόχο.

Τί έφτιαξες ρε Πελάδο; Μεγάλη ζημιά μας έκανες! Δεν μπορώ να περιμένω να δω ξανά την αρμάδα σου στην Ελλάδα και ειδικά στην Ευρώπη. Δεν μπορώ να περιμένω να δω μία ομάδα σαν τη φετινή ξανά. Το ότι σίγουρα θα είναι βελτιωμένη έστω και 1% με τις νέες προσθήκες, ότι το προπονητικό team θα έχει βαθύτερη γνώση της ομάδας και της λίγκας, με στέλνει ήδη ψυχίατρο... Ποιος περιμένει ενάμιση μήνα μέχρι την προετοιμασία;;;

Όσον αφορά στις μεταγραφές του καλοκαιριού, έχω πλέον ΑΠΟΛΥΤΗ εμπιστοσύνη ότι θα γίνει το καλύτερο. Τέρμα (με προοπτική βασικού, δηλαδή αποχώρηση ίσως Στάνκοβιτς), 1 μπακ (ίσως 2, 1 σε κάθε πλευρά, ίσως αυτό σημαίνει πώληση Ρότα και Μοχαμαντί), στόπερ (προοπτική βασικού, στη θέση Κίτσου), χαφ (Πινέδα), εξτρέμ (αντί Άμραμπατ, αλλά ακόμα και να μείνει ο παλαιστή θέλουμε ένα) και φυσικά το ΦΟΡ ολκής.

6-7 καλές μεταγραφές και πάμε μπούνια στη νέα σεζόν, με Ευρώπη μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Αν ξαναδιαβασω Μακαμπου αντί για Μπακαμπου θα με πιάσει καμία τρελά ε

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Αν ξαναδιαβασω Μακαμπου αντί για Μπακαμπου θα με πιάσει καμία τρελά ε

Για άλλον παίκτη λενε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Για άλλον παίκτη λενε

Μήπως για τον Μακαντου; 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Abraham21r said:

Εδώ έχει γράψει την κομματάρα "Παραστράτημα".

Ναι, παίζει να είναι ο μόνος που δεν έχει φύγει από τότε.

Επική βέβαια η μαλακία του, στο 1-4 με τον Βάζελο.

"Ο Παντεληηηηηης" 

 

Ρεκόρ Χριστοπαναγίας

Τι ήταν αυτό τοτε ρε μλκ..

Link to comment
Share on other sites

O μονος λογος που θα ασχοληθω με τις μεταγραφες αυτο το καλοκαιρι ειναι γιατι ειμαι αρρωστος και ειναι πια αργα.

Αν μπορουσα να περασω τον χρονο μου με κατι αλλο ολο το καλοκαιρι, θα μαθαινα τι παικτες πηραμε απ την αποστολη της Ευρωπης τον Αυγουστο.

 

Εμπιστοσυνη στον χαπακια στον παγκο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακες πραγματικά έχω πεθάνει στα γέλια με το παλιό τοπικ των μεταγραφών.

Τι ομηρικές μάχες Μπούκο-Χάμπου (που λογικά πρέπει να ήταν Νιονιος, ή καθυστερημένος ή και τα δυο), τι επικές δηλώσεις για μπουονανοντε, τι όνειρα Μπουκοφσκι περί υπερήφανης κατάκτησης πρωταθλήματος 2015-2016, αγνές πραγματικά εποχές του φόρουμ που δυστυχώς δεν συμμετείχα γιατί πιθανότατα δεν είχα ακόμα κινητό.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Man Of Faith said:

Άλλος ο Μπαλμπουενα άλλος ο Βαλμπουενα

Παμπλουενα τον είχε πει ο φίλος, ίσως κάποιος του έχει κάνει προβοκατσια αλλάζοντας πλήκτρα στο πληκτρολόγιο του.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, baRon21 said:

Ρε μαλακες πραγματικά έχω πεθάνει στα γέλια με το παλιό τοπικ των μεταγραφών.

Τι ομηρικές μάχες Μπούκο-Χάμπου (που λογικά πρέπει να ήταν Νιονιος, ή καθυστερημένος ή και τα δυο), τι επικές δηλώσεις για μπουονανοντε, τι όνειρα Μπουκοφσκι περί υπερήφανης κατάκτησης πρωταθλήματος 2015-2016, αγνές πραγματικά εποχές του φόρουμ που δυστυχώς δεν συμμετείχα γιατί πιθανότατα δεν είχα ακόμα κινητό.

Λίγο ήρεμα με τους χαρακτηρισμούς, ειδικά για άτομα που δεν γράφουν πια εδώ μέσα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Παμπλουενα τον είχε πει ο φίλος, ίσως κάποιος του έχει κάνει προβοκατσια αλλάζοντας πλήκτρα στο πληκτρολόγιο του.

Μην αποκλείουμε κίνηση αποπροσανατολισμου και μυστικότητας του πραγματικού ονόματος του παίκτη για να μην χαλάσει η μεταγραφη

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Εγώ συμφωνω ότι είναι γραφικά νωρις για μεταγραφολογία και μαλιστα με υπερβολικές απαιτήσεις. Ακούγεται και αχάριστο καπου. 

αλλα είναι κι αυτό που είπε ο @Mike αρχίζει η καυλαντα καλοκαιριού οκ δωρεαν είναι.

Εν ολιγοις 

Να μείνουν οσοι περισσότεροι γίνεται και να παρουμε μερικούς ποιοτικους για ακομα μεγαλύτερη βελτιωση και λόγω Ευρώπης.

 

Αν δεν τα σκατωσει ο Μητσος εχουνε οοοοολον τον χρόνο μπροστά μας για να γίνουν όμορφα και προσεγμένα αυτά.

Καναν αθλητή θα φερουμε;

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Νονός said:

 

"Χωρίς ανάσα" που 'λεγε κάποτε κι ο Κωστάκης ο Μυλωνάς ???

 

Α ρε @Νονός, τι μου θυμισες

pagoura-12.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, billy21 said:

Mπου μπου μπου φέρε μας τον Μ(π)ακαμπού! 

Έτσι όπως είσαι καυλωμένος γάμα τους.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, aris2168 said:

Α ρε @Νονός, τι μου θυμισες

pagoura-12.jpg

 

5 hours ago, Geologos said:

αυτη η καβλιαρα ειναι στου Μυλωνά?

 

2 hours ago, MITSAKLAS said:

Τι γυναικάρα...

Στη δεκαετία του '90 δημιουργήθηκε μίνι-κρίση στις επιχειρήσεις με υλικά οικοδομών μιας και χιλιάδες τετραγωνικών ΣΟΒΑΝΤΙΣΤΗΚΑΝ με ... "ίδια μέσα" στα σπίτια της Αττικής.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Νονός said:

 

 

Στη δεκαετία του '90 δημιουργήθηκε μίνι-κρίση στις επιχειρήσεις με υλικά οικοδομών μιας και χιλιάδες τετραγωνικών ΣΟΒΑΝΤΙΣΤΗΚΑΝ με ... "ίδια μέσα" στα σπίτια της Αττικής.

Μιλάμε για παχύ στρώμα σοβά. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το πάτε, μετά από καΝιά δεκαριά μέρες θα βρεθεί κάποιος Χριστιανός να εκτυπώσει τις σελίδες τούτου του τόπιτς και να τις δώσει/δείξει στον Εθνάρχη.

Θα ανανεώσει μέχρι και τον (ΠΑΙΚΤΑΡΑ) ΦΡΑΝΣΟΝ και θα μείνετε με το Πήλιο και την Νταμούχαρη για .... "Καλές Διακοπές".

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×