Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, To Kitrino Tsakali said:

Χθες το βράδυ τον κοιτούσα αυτόν. Καρμικο;;;

Παιχταρας και ηγετικός. Επίσης κάθε (επιθετικό) κόρνερ με αυτόν στην περιοχή είναι 0.2xgoal.

Μου φαίνεται πολύ δυνατή λύση και ίσως μπορεί να πεισθεί αν μείνει ελεύθερος.

Μονο ερώτημα απ την πλευρά μας, είναι η συμβατότητα  του με τον Μουκουντί. Μπορεί ο Αλμέιδα να παίξει με ζευγάρι 2μετρων στόπερ? Γιατί αν έρθει, ποιοτικά ο Βίντα θα είναι 3ος

Link to comment
Share on other sites

https://www.transfermarkt.de/moritz-jenz/profil/spieler/460245

Πολύ καλές εμφανίσεις με την Σάλκε. Μάζεψε το χάλι στην άμυνα σχεδόν μόνος του. Εφοσον έπεσε η Σάλκε δεν ενεργοποιήτε η οψιόν αγοράς. 

Πιστεύω όμως ότι θα τον πουλήσει αλλού ή Λόριαν με άνεση. Ίσως του δώσει και δεύτερη ευκαιρία. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, APOSPERITIS_21 said:

📌 Η πηγή  μου που μου είχε πει για Πάλμα, Μπακαμπου, Τσιεκιτσι Οταμεντι...

Με ενημέρωσε ότι αμφότεροι εξακολουθούν να παίζουν....Με τις δυσκολίες της η κάθε περίπτωση.

 ( εκτός του Πάλμα, Τσιεκιτσι)

Για τον Πάλμα μου είπε ότι ίσως φανούμε λίγο ψυχούλες και τον αφήσουμε να βοηθήσει στα προκριματικά τον Άρη και θα τον απορροφήσουμε αμέσως μετά...

 

Ότι Πάλμα - Τσιεκιτσι είναι σίγουροι και οι άλλοι δύσκολοι εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Τρομερή η ταχύτης σε κάθε post του δασκάλου. Αρδ του enwsi που έχει πάρει εργολαβία το twitter μας ενημερώνει ότι δεν τίθεται θέμα Πουγγουρα.

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Kami said:

Μονο ερώτημα απ την πλευρά μας, είναι η συμβατότητα  του με τον Μουκουντί. Μπορεί ο Αλμέιδα να παίξει με ζευγάρι 2μετρων στόπερ? Γιατί αν έρθει, ποιοτικά ο Βίντα θα είναι 3ος

απανθρωπη δυαδα μου φαινεται

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Agent HAF said:

Τρομερή η ταχύτης σε κάθε post του δασκάλου. Αρδ του enwsi που έχει πάρει εργολαβία το twitter μας ενημερώνει ότι δεν τίθεται θέμα Πουγγουρα.

οτι λενε οι αρδακηδες του εκενωση και τεταρτο το εχει πει ο δασκαλος παρα τεταρτο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Μάκαρος said:

Ο Καπετανακος, αδιάβαστος. Λέει δεν υφίσταται ενδιαφέρον για Οταμέντι

ο Κουχαρσκι του το ειπε η ο Αλμειδα? 🤡🤡🤡

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάκαρος said:

έχει πλάκα που δεν ξέρουν τίποτα

τι να ξερουνε μωρε αυτοι, μεχρι το "ταισε με ενα διπιτο γυρο να γραψω οτι εισαι γρανιτης στην αμυνα" φτανουνε οι γνωσεις τους

Link to comment
Share on other sites

Στα Εμιράτα φαίνεται πως θα συνεχίσει την καριέρα του ο πρώτος σκόρερ της φετινής Super League με τη φανέλα του Ολυμπιακού Σεντρίκ Μπακαμπού.

Όπως μεταδίδουν τα γαλλικά ΜΜΕ, επίκειται deal ανάμεσα στον ποδοσφαιριστή και την Αλ Νασρ με «βασιλικές» ασποδοχές. 

Συγκεκριμένα, ο ρεπόρτερ Τζονί Σεβερίν ανέφερε πως  ο έμπειρος φορ από την 1η Ιουλίου θα ανήκει στην Αλ Νασρ. Επίσης πως θα κλείσει εκεί με τριετές συμβόλαιο που θα του αποφέρει 3.5 εκατ. ευρώ τον χρόνο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Ότι Πάλμα - Τσιεκιτσι είναι σίγουροι και οι άλλοι δύσκολοι εννοείς; 

Μπακαμπου και Οταμεντι είναι δύο στόχοι με διαφορετικές δυσκολίες...

Και για τους δύο όμως η ΑΕΚ δεν είναι σε θέση ισχύος...Παίζει με αξιώσεις με δελεαστικές προτάσεις ωστόσο έχει πολύ ισχυρό ανταγωνισμό, ειδικά για την περίπτωση Οταμεντι... Είναι ίσως το πρώτο καλοκαιρι που η ΑΕΚ πραγματικά δίνει καλά χρήματα και παίζει δυνατά στο μεταγραφικό παζάρι 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, APOSPERITIS_21 said:

Μπακαμπου και Οταμεντι είναι δύο στόχοι με διαφορετικές δυσκολίες...

Και για τους δύο όμως η ΑΕΚ δεν είναι σε θέση ισχύος...Παίζει με αξιώσεις με δελεαστικές προτάσεις ωστόσο έχει πολύ ισχυρό ανταγωνισμό, ειδικά για την περίπτωση Οταμεντι... Είναι ίσως το πρώτο καλοκαιρι που η ΑΕΚ πραγματικά δίνει καλά χρήματα και παίζει δυνατά στο μεταγραφικό παζάρι 

 

Οι αλλοι 2?

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Stylianopoulos said:

Aχιλλέας Πούγγουρας Χ . Κόπηκε. Πάμε για άλλον 5ο εκεί.

Σεντερ μπακ συζητουν με διεθνη Σκανδιναβό βουνό. Για βασικό εννοώ.  Εκτος του Οταμέντι.

Αν κατσει ενας απτους δύο θα μιλάμε για τεραστια ποιοτητα. Βουνά.

ο Οταμεντι ειναι 1.83 δασκαλε δεν τον λες και Κουγια φυσικα αλλα δεν τον λες και βουνο 

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στις πολλές αποκλειστικές πληροφορίες που έχει γράφει ο Δάσκαλος πάντοτε έγκυρα και χωρίς έχει αναφερθεί κάτι στα ΜΜΕ ήταν και η περίπτωση Εντσάμ. Η οποία όχι μόνο αποκαλύφθηκε πρώτα εδώ μέσα, αλλά πρέπει κιόλας αυτό να έφερε στο προσκήνιο  την περίπτωση του. Εννοώντας ότι αν δεν είχε γραφτεί εδώ, πιθανώς να μαθαίναμε μήνες αργότερα ότι δεν προχώρησε η μεταγραφή. 

Επίσης θυμάμαι να ανακοινώνεται ο Ανσαριφάρντ εδώ μέσα και μία εβδομάδα μετά να το μαθαίνουν οι δημοσιογράφοι, ενώ το όνομα δεν είχε γραφτεί πάλι πουθενά.

Και φυσικά υπάρχουν πολλά παραδείγματα, απλώς συνειρμικά μου ήρθαν τα παραπάνω.

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bluesman said:

Μέσα στις πολλές αποκλειστικές πληροφορίες που έχει γράφει ο Δάσκαλος πάντοτε έγκυρα και χωρίς έχει αναφερθεί κάτι στα ΜΜΕ ήταν και η περίπτωση Εντσάμ. Η οποία όχι μόνο αποκαλύφθηκε πρώτα εδώ μέσα, αλλά πρέπει κιόλας αυτό να έφερε στο προσκήνιο  την περίπτωση του. Εννοώντας ότι αν δεν είχε γραφτεί εδώ, πιθανώς να μαθαίναμε μήνες αργότερα ότι δεν προχώρησε η μεταγραφή. 

Επίσης θυμάμαι να ανακοινώνεται ο Ανσαριφάρντ εδώ μέσα και μία εβδομάδα μετά να το μαθαίνουν οι δημοσιογράφοι, ενώ το όνομα δεν είχε γραφτεί πάλι πουθενά.

Και φυσικά υπάρχουν πολλά παραδείγματα, απλώς συνειρμικά μου ήρθαν τα παραπάνω.

δεν ξερω την χρησιμοτητα των οπαδικων δημοσιογραφων εν ετει 2023 ειδικα οταν υπαρχει ο ηρωικος οπαδος 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Bluesman said:

Μέσα στις πολλές αποκλειστικές πληροφορίες που έχει γράφει ο Δάσκαλος πάντοτε έγκυρα και χωρίς έχει αναφερθεί κάτι στα ΜΜΕ ήταν και η περίπτωση Εντσάμ. Η οποία όχι μόνο αποκαλύφθηκε πρώτα εδώ μέσα, αλλά πρέπει κιόλας αυτό να έφερε στο προσκήνιο  την περίπτωση του. Εννοώντας ότι αν δεν είχε γραφτεί εδώ, πιθανώς να μαθαίναμε μήνες αργότερα ότι δεν προχώρησε η μεταγραφή. 

Επίσης θυμάμαι να ανακοινώνεται ο Ανσαριφάρντ εδώ μέσα και μία εβδομάδα μετά να το μαθαίνουν οι δημοσιογράφοι, ενώ το όνομα δεν είχε γραφτεί πάλι πουθενά.

Και φυσικά υπάρχουν πολλά παραδείγματα, απλώς συνειρμικά μου ήρθαν τα παραπάνω.

Και Μητογλου ο δάσκαλος από χειμώνα είχε δώσει πρώτος....

Και Αραούχο....

Και λιβαί γκαρσια 

Link to comment
Share on other sites

Και να την πεσω στη μέλλουσα γυναίκα μου είχε πει. 

Τεράστιος. 

  • Hahaha 12
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, APOSPERITIS_21 said:

Και Μητογλου ο δάσκαλος από χειμώνα είχε δώσει πρώτος....

Και Αραούχο....

Και λιβαί γκαρσια 

Πρέπει να βρεθεί ένας κάποιος τρόπος τα post του ηρωικού οπαδού να μην φαίνονται δημόσια… 
Γινονται και αναμετάδοση στο Reddit (από εκεί τον έμαθα εγώ πριν κάποια χρόνια), αλλά αυτό πες είναι το λιγότερο. Διαβάζουν και αλλόθρησκοι …

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, gxAEK said:

Πρέπει να βρεθεί ένας κάποιος τρόπος τα post του ηρωικού οπαδού να μην φαίνονται δημόσια… 
Γινονται και αναμετάδοση στο Reddit (από εκεί τον έμαθα εγώ πριν κάποια χρόνια), αλλά αυτό πες είναι το λιγότερο. Διαβάζουν και αλλόθρησκοι …

Ας διαβάζουν οι αλλόθρησκοι να ζηλεύουν που δεν έχουν οπαδούς σαν τον δάσκαλο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, gxAEK said:

Πρέπει να βρεθεί ένας κάποιος τρόπος τα post του ηρωικού οπαδού να μην φαίνονται δημόσια… 
Γινονται και αναμετάδοση στο Reddit (από εκεί τον έμαθα εγώ πριν κάποια χρόνια), αλλά αυτό πες είναι το λιγότερο. Διαβάζουν και αλλόθρησκοι …

Αν δεν ηταν δημοσια τα σχολια θα κρεμοσουν τοσα καλοκαιρια απ τα χειλη του Κεφτε και του Τσακιρη. Οπως και εγω, και πολλοι αλλοι.

Απο εκει και περα αν μνημονευουν Στυλιανοπουλο οι αλλες αεκοσελιδες, και οχι τον εαυτο τους σαν αποκλειστικα, δεν βλεπω που ειναι το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ μας τώρα το «γραφείο τύπου» πρέπει να ξέρει και αυτό πράγματα απλά δεν τα βγάζει έξω μέχρι να είναι σίγουρα για ευνόητους λόγους. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, philly21 said:

Μεταξύ μας τώρα το «γραφείο τύπου» πρέπει να ξέρει και αυτό πράγματα απλά δεν τα βγάζει έξω μέχρι να είναι σίγουρα για ευνόητους λόγους. 

το μονο πραγμα που ξερει το γραφειο τυπου ειναι τα τηλεφωνα απο τις πιτσαριες και τα σουβλατζιδικα, τουλαχιστον πριν αδυνατισει

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mr. Dimitris said:

Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο topic για ενα τέτοιο μήνυμα αλλά την Καλησπέρα μου ως νέος μέλος του ΚΜ. Mονάχα ΕΝΩΣΗΣ.

Καλησπέρα φίλε Δημήτρη και καλώς ήρθες.

Για να γνωρίσουμε λίγα πράγματα για σένα θα ήθελα να σου κάνω μια ερώτηση:

Ποιος είναι ο κορυφαίος παίκτης του Βουλγαρικού Πρωταθλήματος?

Ελπίζω να απαντήσεις σωστά και να περνάς καλά στο φόρουμ.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

το μονο πραγμα που ξερει το γραφειο τυπου ειναι τα τηλεφωνα απο τις πιτσαριες και τα σουβλατζιδικα, τουλαχιστον πριν αδυνατισει

Σου έχει κάνει κάτι; Πολύ κόμπλεξ ρε φίλε για συναεκτζή στο κάτω κάτω 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, philly21 said:

Μεταξύ μας τώρα το «γραφείο τύπου» πρέπει να ξέρει και αυτό πράγματα απλά δεν τα βγάζει έξω μέχρι να είναι σίγουρα για ευνόητους λόγους. 

Ε όχι και κόκκινο αβαταρ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×