Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

14 minutes ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Τι εστί χοουμγκραουν ρε κιμπάρια ?

Να έχει θητεύσει στις Ακαδημίες -νομίζω- για 3 χρόνια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Τι εστί χοουμγκραουν ρε κιμπάρια ?

Παίκτης της ακαδημίας σού.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ προχωρά τον σχεδιασμό της με στόχο δύο τουλάχιστον κινήσεις να έχουν γίνει έως το τέλος του μήνα.

Σε μεταγραφικούς ρυθμούς κινούνται στην ΑΕΚ, καθώς εξετάζουν περιπτώσεις παικτών που θα ανεβάσουν την ποιότητα του ρόστερ. Ο Ματίας Αλμέιδα έχει θέσει ως προτεραιότητα την απόκτηση δύο-τριών παικτών, οι οποίοι θα ακολουθήσουν την αποστολή της ομάδας στην Ολλανδία για την προετοιμασία.

 

Η Ένωση κινείται για την απόκτηση ενός κεντρικού αμυντικού, απόφαση που δεν σχετίζεται με το διαζύγιο με τον Τζαβέλλα. Η ΑΕΚ θέλει έναν στόπερ με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά, που θα τη βοηθήσει σε Ελλάδα και Ευρώπη. Παράλληλα, ψάχνει έναν επιθετικό κι έναν ακραίο χαφ, κίνηση που δεν έχει να κάνει με την αποχώρηση του Άμραμπατ.

 

Οι Κουχάρσκι και Κονέ κάνουν τις απαραίτητες ενέργειες για να ολοκληρωθούν αυτές οι μεταγραφές έως το τέλος του μήνα, ενώ βρίσκονται σε συνεχή επικοινωνία με τον Ματίας Αλμέιδα. 

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω σε ταχύτητα να μην είμαστε όπως πέρυσι πριν την προετοιμασία

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bluesman said:

Η ΑΕΚ προχωρά τον σχεδιασμό της με στόχο δύο τουλάχιστον κινήσεις να έχουν γίνει έως το τέλος του μήνα.

Σε μεταγραφικούς ρυθμούς κινούνται στην ΑΕΚ, καθώς εξετάζουν περιπτώσεις παικτών που θα ανεβάσουν την ποιότητα του ρόστερ. Ο Ματίας Αλμέιδα έχει θέσει ως προτεραιότητα την απόκτηση δύο-τριών παικτών, οι οποίοι θα ακολουθήσουν την αποστολή της ομάδας στην Ολλανδία για την προετοιμασία.

 

Η Ένωση κινείται για την απόκτηση ενός κεντρικού αμυντικού, απόφαση που δεν σχετίζεται με το διαζύγιο με τον Τζαβέλλα. Η ΑΕΚ θέλει έναν στόπερ με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά, που θα τη βοηθήσει σε Ελλάδα και Ευρώπη. Παράλληλα, ψάχνει έναν επιθετικό κι έναν ακραίο χαφ, κίνηση που δεν έχει να κάνει με την αποχώρηση του Άμραμπατ.

 

Οι Κουχάρσκι και Κονέ κάνουν τις απαραίτητες ενέργειες για να ολοκληρωθούν αυτές οι μεταγραφές έως το τέλος του μήνα, ενώ βρίσκονται σε συνεχή επικοινωνία με τον Ματίας Αλμέιδα. 

αλλο ενα αρθρο απλα για να γραφτει

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Τι εστί χοουμγκραουν ρε κιμπάρια ?

 

1 hour ago, pappous said:

Να έχει θητεύσει στις Ακαδημίες -νομίζω- για 3 χρόνια

 

49 minutes ago, gybe21 said:

Παίκτης της ακαδημίας σού.

Παικτης σου που ήταν στην ομάδα για 3 χρονιές οταν ήταν στις ηλικίες 15-21.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν γενικα 2 οροι χοουμγκροουν. Homegrown in club και Homegrown in country. Στη λιστα θες τουλαχιστον 4 απο το πρωτο και 8 απο το δευτερο, προφανως αν καποιος ειναι homegrown in club τοτε ειναι και homegrown in country.

Αν δεν εχεις τοσους, απλα κανεις λιστα με λιγοτερους δηλωμενους παιχτες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, elmago21 said:

Είχε ακουστεί κάτι για ανταλλαγή Γαλανο-Φαν Βερτ με Πάλμα πάντως. 

 Ναι και αν πουν όχι. Και τον Γκαρσία.. 

Γαλανό δεν πρεπει να φυγει με τίποτα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Mε Τετει τι γινεται, θα ρθει στην Β, η θα κατσει Κηφισσια να βοηθησει για παραμονη?

Link to comment
Share on other sites

Τσακίρης: «Ο Τζόλης ταιριάζει σε αυτό που ψάχνει η ΑΕΚ, αλλά δεν μου προκύπτει αυτήν τη στιγμή»
 

χαχαχαχαχαχαχα

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Araujo21 said:

Τσακίρης: «Ο Τζόλης ταιριάζει σε αυτό που ψάχνει η ΑΕΚ, αλλά δεν μου προκύπτει αυτήν τη στιγμή»
 

χαχαχαχαχαχαχα

στειλτε ρε αιωνια πιστε τον χααχανουλη τον πατατακια τον ντε διακοπες να μην κουραζεται και βγαινει τσαμπα κιολας 

Link to comment
Share on other sites

Από τη μια χαίρομαι που οι "δημοσιογράφοι" μας είναι στην απέξω, από την άλλη ξενερώνω γιατί νιώθω οτι δεν κουνιέται τίποτα.

Προφανώς στην ομάδα ασχολούνται αλλά θέλω το κατιτις μου και γω ρε γαμώτο 😂

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα πως βγήκε αυτό με το Τζολη αλλά οι 2 Έλληνες πιτσιρικάδες που θα διάλεγα να έρθουν στην ΑΕΚ θα ήταν αυτός και ο Αλεξανδροπουλος. Θεωρώ ότι έχουν φοβερή προοπτική και στα χέρια του Αλμειδα θα έκαναν παπάδες. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι έδωσαν 13 μυρια να τον παρουν τον Τζολη κ θα τον δώσουν σε εμάς τζάμπα. Τι πινει αυτός ο Τσακίρης;

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dali 21R said:

Από τη μια χαίρομαι που οι "δημοσιογράφοι" μας είναι στην απέξω, από την άλλη ξενερώνω γιατί νιώθω οτι δεν κουνιέται τίποτα.

Προφανώς στην ομάδα ασχολούνται αλλά θέλω το κατιτις μου και γω ρε γαμώτο 😂

Δεν πειράζει και το ξέρουμε, ας κάνουμε υπομονη, δεν γίνεται αλλιως.

Αντικειμενικά ετσι κι αλλιώς το μονο που προσφέρουν ολα αυτά είναι τα σηριαλ για να τα συζηταμε μεταξύ μας (σε βαθμο .. τσακωμού μερικες φορες), να μας τα πρήζουν οι αρδ και να μπαίνει και κανένας αντίπαλος στην μέση για να μας κάνει χαλάστρα.

Μπορει έναν παίκτη να τον παλευεις έναν μήνα και να διαρρεύσει από την αρχη με ολα τα παραπανω αποτελέσματα κι έναν παίκτη να τον παλευεις 1 μήνα και να το διαβασουμε μια μερα πριν έρθει να υπογραψει.

Αντικειμενικά  λοιπόν είναι καλύτερη η δευτερη περίπτωση κι ας μην έχουμε εμεις το κατιτις μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φόλοου από Πόνσε στο οφφισιαλ ινστα της ΑΕΚ. Παίρνουμε φοράκλα;

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Perparim56 said:

Είναι το τελευταίο που έχει κάνει, τσεκαρισμένο.

Αυτο θα πει ρεπορταζ. Βλέπω κατι, το μεταφέρω, και πιθανολογώ ως προς το τι μπορει να σημαινει.

 

Οχι βλέπω Κωνσταντίνου και Ελενης στον αντένα, τρώω γαριδάκια, ξυνω το παπαρι μου, και ξαφνικά γράφω για το ότι μόνο ο Τζόλης ταιριάζει στην ΑΕΚ απο έλληνες άρα κινουμαστε.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geologos said:

Αυτο θα πει ρεπορταζ. Βλέπω κατι, το μεταφέρω, και πιθανολογώ ως προς το τι μπορει να σημαινει.

 

Οχι βλέπω Κωνσταντίνου και Ελενης στον αντένα, τρώω γαριδάκια, ξυνω το παπαρι μου, και ξαφνικά γράφω για το ότι μόνο ο Τζόλης ταιριάζει στην ΑΕΚ απο έλληνες άρα κινουμαστε.

Καλά κι εγώ παπάρι έξυνα

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Geologos said:

Αυτο θα πει ρεπορταζ. Βλέπω κατι, το μεταφέρω, και πιθανολογώ ως προς το τι μπορει να σημαινει.

 

Οχι βλέπω Κωνσταντίνου και Ελενης στον αντένα, τρώω γαριδάκια, ξυνω το παπαρι μου, και ξαφνικά γράφω για το ότι μόνο ο Τζόλης ταιριάζει στην ΑΕΚ απο έλληνες άρα κινουμαστε.

Εδει γίνει κουβέντα για τζολη τον έχει τσεκάρει ο αλμειδα δεν ψήνεται η ΑΕΚ να τον πάρει δανεικό. Μέχρι εκεί δεν βγήκε τυχαία το όνομα 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perparim56 said:

Φόλοου από Πόνσε στο οφφισιαλ ινστα της ΑΕΚ. Παίρνουμε φοράκλα;

Τώρα γιατί νομίζω ότι την συγκεκριμένη είδηση θα τη δούμε ή θα την ακούσουμε κάπου?

Έτοιμο το ρεπορτάζ κύριοι αρδ μας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perparim56 said:

Φόλοου από Πόνσε στο οφφισιαλ ινστα της ΑΕΚ. Παίρνουμε φοράκλα;

Ρε τσακάλια ... ετοιμοι για Ε.Υ.Π. ....

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Perparim56 said:

Καλά κι εγώ παπάρι έξυνα

Κι εγω παπαρι ( αναγκαστικά ως μονόρχις )

υγ. θα μας την πεσουν οι αδμινηδες 🤭

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×