Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Νομίζω ο φίλος το λέει επειδή αυτόι προτιμοντουσαν παντα σετακι, μαζί 

αρχισαν να παιζουν μαζι οταν τραυματιστηκε ο Αμραμπατ και μετα την διακοπη του μουντιαλ ελειπε και ο Γκατσινοβιτς οποτε αναγκαστικα μετακινήθηκε στο πλαι ο Πινέδα, μετα ήταν θέμα συνοχής αλλα υπήρξαν και αλλαγές

Link to comment
Share on other sites

 

39 minutes ago, agelos said:

Άσε, έχουν εξαφανιστεί όλοι.

Ο δε Γιονσον με βλέπει πλέον κι αλλάζει δρόμο.

Ίσως γιατί του τραγουδούσα το freed from desire το επόμενο Πρωινό μετα το πρωτάθλημα.

ε καλα πλεον την εκαναν ολοι μην σου πω τους πηραν οι γυναικες τους μακρια απ την καλοκαιρινη γλυφαδα

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, amd said:

αρχισαν να παιζουν μαζι οταν τραυματιστηκε ο Αμραμπατ και μετα την διακοπη του μουντιαλ ελειπε και ο Γκατσινοβιτς οποτε αναγκαστικα μετακινήθηκε στο πλαι ο Πινέδα, μετα ήταν θέμα συνοχής αλλα υπήρξαν και αλλαγές

Εγω απλά λέω ότι δεν θέλω να δω και του χρόνου καράφλα δεξιά, βασικό. Ας μπαίνει αλλαγή, ας είναι game Changer αλλά να μην εξαρτάται από αυτόν η επιλογή του σχηματισμού και του τρόπου ανάπτυξης της ομάδας 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

και σου εξηγησα οτι δεν ηταν βασικος ο καραφλας ηταν ο ελιασον ελειψε 4 μηνες και εγινε ο καραφλας 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

και σου εξηγησα οτι δεν ηταν βασικος ο καραφλας ηταν ο ελιασον ελειψε 4 μηνες και εγινε ο καραφλας 

Ξεκινούσε βασικός πάντως με Ελίασον Φερνάντες στον πάγκο και τα γράφαμε εδώ μέσα ότι σπαταλάμε ένα ημίχρονο και δεν παίζουμε καλά κτλ κτλ 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Hades said:

Ξεκινούσε βασικός πάντως με Ελίασον Φερνάντες στον πάγκο και τα γράφαμε εδώ μέσα ότι σπαταλάμε ένα ημίχρονο και δεν παίζουμε καλά κτλ κτλ 

νταξει δεν συννεουμαστε καλη καρδια 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Hades said:

Ξεκινούσε βασικός πάντως με Ελίασον Φερνάντες στον πάγκο και τα γράφαμε εδώ μέσα ότι σπαταλάμε ένα ημίχρονο και δεν παίζουμε καλά κτλ κτλ 

Άδη, δεν ήταν 100% ο Ελίασον μετά τον τραυματισμό. Έτσι ακουγόταν και εμένα έτσι μου φαινόταν. Ο Άμραμπατ από την άλλη ήταν τούρμπο.

Κατά τα άλλα συμφωνώ για τη νέα χρονιά. Όχι βασικός ο Άμρα, αν τυχόν μείνει. Πάντως προτιμώ άλλο ντούκι, σε καλύτερη ηλικία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κάθε χρόνο πρέπει η ομάδα να γίνεται και πιο δυνατή.Ενα νέο συμβόλαιο στον 36αρη Άμραμπατ με τον ίδιο ρόλο,είναι το λιγότερο στασιμότητα.

Ο Ελίασον δυστυχώς δεν έπιασε ποτέ την απόδοση που είχε πριν τον τραυματισμό και δεν ξέρουμε αν θα την πιάσει και του χρόνου. Οπότε είναι επιτακτική η ανάγκη για έναν παίκτη καλύτερο και από τους δύο και να έρχεται από πίσω ο Ελίασον. Θέλουμε δυνατή μεταγραφή για εκεί κατά τη γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Μάκαρος said:

Μάγκες , ο Ελιασον είναι από τους παίκτες που θα κάνουν πρώτη φορά προετοιμασία με την ομάδα. Η ποιότητα του φάνηκε στον πρώτο γύρο πριν τραυματιστεί. Άχαστος. Εγώ πιστεύω οτι θα είναι η έκπληξη της ερχόμενης σεζόν. 

ειναι πολλοι που θα κανουν προετοιμασια

οπως σωστα λες ο ελιασον που δεν εκανε περσι και δεν εκανε ουτε τον γεναρη γιατι ηταν τραυματιας

ο βιντα που δεν εκανε περσι και δεν εκανε ουτε τον γεναρη γιατι ηταν στο μουντιαλ

ο φερναντεζ εκανε μονο το χειμωνα

ο σιντιμπε τον χειμωνα

ο φαν βεερτ τον χειμωνα

ο μουκου τον χειμωνα

πολλοι παιχτες θα ειναι ακομα καλυτεροι και το γκρουπ θα ειναι ακομα πιο δεμενο 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.to10.gr/sport/chantbol/2415415/telos-apo-tin-aek-o-almeida-pic/

Διαβάζω στα γρήγορα μόνο τίτλο. Τελος από την ΑΕΚ ο Αλμειδα. Δεν βλέπω χαντμπολ, δεν βλέπω τίποτα, δεν ανοίγω άρθρο. 

Έχω μείνει με απλανές βλέμμα να κοιτάω στο βάθος. Στο γραφείο οι συνάδελφοι νομίζουν ότι παθαίνω εγκεφαλικό.

Μην μας τα κάνετε αυτά γαμώ το κέρατο μου. 10 χρόνια ζωής έχασα, πέρασε η τελευταία τριετία σε μια στιγμή μπροστά από τα μάτια μου.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nf28 said:

https://www.to10.gr/sport/chantbol/2415415/telos-apo-tin-aek-o-almeida-pic/

Διαβάζω στα γρήγορα μόνο τίτλο. Τελος από την ΑΕΚ ο Αλμειδα. Δεν βλέπω χαντμπολ, δεν βλέπω τίποτα, δεν ανοίγω άρθρο. 

Έχω μείνει με απλανές βλέμμα να κοιτάω στο βάθος. Στο γραφείο οι συνάδελφοι νομίζουν ότι παθαίνω εγκεφαλικό.

Μην μας τα κάνετε αυτά γαμώ το κέρατο μου. 10 χρόνια ζωής έχασα, πέρασε η τελευταία τριετία σε μια στιγμή μπροστά από τα μάτια μου.

Καλά να πάθεις, αφού μπαίνεις στο 10 τα θέλει ο οργανισμός σου.😅

  • Δικεφαλάκι 5
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gybe21 said:

Καλά να πάθεις, αφού μπαίνεις στο 10 τα θέλει ο οργανισμός σου.😅

Το αρχικό άρθρο που μου πέταξε στο φβ ήταν  από το enwsis νομίζω.

Αλλά είπαμε, μου έφυγε το κινητό από το χέρι.  Μετά από ένα τρίλεπτο απλά γκούγκλαρα ξανά τον τίτλο και το πρώτο που έβγαλε ήταν η μαλακία του 10.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nf28 said:

Το αρχικό άρθρο που μου πέταξε στο φβ ήταν  από το enwsis νομίζω.

Αλλά είπαμε, μου έφυγε το κινητό από το χέρι.  Μετά από ένα τρίλεπτο απλά γκούγκλαρα ξανά τον τίτλο και το πρώτο που έβγαλε ήταν η μαλακία του 10.

Oι μαλακες τα αρδ...Για να παρουν μερικά κλικ θα μας στείλουν αδιάβαστους!

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nf28 said:

Το αρχικό άρθρο που μου πέταξε στο φβ ήταν  από το enwsis νομίζω.

Αλλά είπαμε, μου έφυγε το κινητό από το χέρι.  Μετά από ένα τρίλεπτο απλά γκούγκλαρα ξανά τον τίτλο και το πρώτο που έβγαλε ήταν η μαλακία του 10.

Αθώος λοιπόν.🤣

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nf28 said:

Το αρχικό άρθρο που μου πέταξε στο φβ ήταν  από το enwsis νομίζω.

Αλλά είπαμε, μου έφυγε το κινητό από το χέρι.  Μετά από ένα τρίλεπτο απλά γκούγκλαρα ξανά τον τίτλο και το πρώτο που έβγαλε ήταν η μαλακία του 10.

Ναι ρε φιλε, κανε την αυτοκριτική σου λίγο ομως.

Πριν αγχωθεις, τσεκαρες αν το ειπε ο Δάσκαλος?

Το άγχος και το στρές δημιουργούν πολλά προβλήματα. Αλλα υπάρχει η λύση. 

@Stylianopoulos

Και δεν θα ξανααγχωθεις για ειδησεις ποτε.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Φταίω, γιατί δεν ήταν δυνατόν να φεύγει ο Αλμέιδα και ο Δάσκαλος να ποστάρει για τις φανέλες.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goku21 said:

Εγω θα λεγα μακριά από τζολη.

Δεν έχει δείξει τίποτα το σοβαρό. 

Ακομα και να μην εχει δειξει τιποτα σοβαρο (που διαφωνω), ειναι στα 21. Να ελεγα οτι ηταν 28-29, ναι μαζι σου. Επισης, η λογικη λεει οτι δε θα τον εχεις και για βασικο γραναζι της ομαδας, ειδικα στην αρχη.

Στη χειροτερη των περιπτωσεων, θα ανεβασει λιγο την αξια του και θα τον πουλησεις με οσα θα τον αγορασεις.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, amd said:

ειναι πολλοι που θα κανουν προετοιμασια

οπως σωστα λες ο ελιασον που δεν εκανε περσι και δεν εκανε ουτε τον γεναρη γιατι ηταν τραυματιας

ο βιντα που δεν εκανε περσι και δεν εκανε ουτε τον γεναρη γιατι ηταν στο μουντιαλ

ο φερναντεζ εκανε μονο το χειμωνα

ο σιντιμπε τον χειμωνα

ο φαν βεερτ τον χειμωνα

ο μουκου τον χειμωνα

πολλοι παιχτες θα ειναι ακομα καλυτεροι και το γκρουπ θα ειναι ακομα πιο δεμενο 

Εσυ ΑΜΙΝΤΑΡΕ εισαι δικος μου ανθρωπος..

Eυχαριστω απο καρδιάς..

Δημήτριος Μελισσανιδης..

Ετοιμάζει δικό του κανάλι ο Μελισσανίδης» | Filathlos.gr | Το Εγκυρότερο  Αθλητικό Blog!

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, amd said:

αυτην την στιγμη παντως με ενα γεναιοδωρο ποσοστο μεταπωλησης το ποσο ειναι κατω απο 4

Θεωρώ μια τέτοια κίνηση θα έστελνε πολλά μηνύματα σε πολλές κατευθύνσεις, το ποσό όμως αυτό προκύπτει από καπου;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα βλέπω ότι το Ιράν τον Γενάρη έχει 3 παιχνίδια για το κύπελλο Ασίας από 14/1 έως 23/1. Αυτό σημαίνει ότι ο Χατζισαφί θα λείπει για ολόκληρο τον Γενάρη. Αν ο Μοχαμαντί επανέλθει πλήρως, λογικά θα κληθεί κ αυτός. Θα μείνουμε μόνο με τον Πήλιο. Σε έναν μήνα που θα κρίνονται πολλά σε πρωτάθλημα κ κύπελλο. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Man Of Faith said:

Θεωρώ μια τέτοια κίνηση θα έστελνε πολλά μηνύματα σε πολλές κατευθύνσεις, το ποσό όμως αυτό προκύπτει από καπου;

δεν ειναι και θεσφατο αλλα απο αυτα που μαθαινω δεν ειναι μακρια απο αυτο το ποσο ξαναλεω με πολυ καλο ποσοστο μεταπωλησης 30%

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Θεωρώ μια τέτοια κίνηση θα έστελνε πολλά μηνύματα σε πολλές κατευθύνσεις, το ποσό όμως αυτό προκύπτει από καπου;

11 μυρια τον πηρε η Νοριτς, στα καλα της. Ο παιχτης εχει εναν κακο και ατυχο δανεισμο στη Τβεντε και δε κανει τη διαφορα στη Νοριτς που παλευει για στο mid table της championship.

Ο μονος λογος που δε μενει ελευθερος είναι οτι ειναι 21 και γι αυτο φευγει με δανεισμους. H τιμη του αυτη τη στιγμη να ειναι μαξ 7 μυρια και λενε και ευχαριστω. με 4 μυρια και 30% ποσοστο η νοριτς θα βγαλει σχεδον οσα εδωσε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον έχω παρακολουθήσει αλλά αν είσαι σε θέση να δωσεις το μεγαλύτερο ποσο στην ιστορία σου καν´το για καμια δυνατη παιχτουρα όχι για τον Τζολη

Link to comment
Share on other sites

Τόσο πολύ έχει αλλάξει ο Μελ. που θα δώσει 4 εκατομμύρια για τον Τζόλη; 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×