Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

οτι πει ο δασκαλος 

δασκαλε που διδασκες 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Skepastos said:

Ντομινγκος Ντουάρτε που είχε βγει και φήμη πέρυσι; Ελπιζω να μην ειναι αλήθεια για Φερναντες

Μπορεί o Χοακίν Φερνάντεζ που μένει ελεύθερος από Βαγιαδολίδ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να εχεις κλεισει Ράμος και να ασχολεισαι με κατι Κιερ και Αραουχους

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τον Φερνάντες ειναι παρα πολύ ασχημο…. Μακαρι να είναι Ραδιο αρβύλα τι να πω.

Ο Λαμπροπουλος δεν ξερω σε τι κατάσταση είναι (ειναι στα 33) αλλά οπως τον θυμαμαι για 5ος κάνει. Και έφυγε και καπως άδικα στην τελική.

Γενικα καλο είναι να έχουμε και μια λογική. Δεν γίναμε ξαφνικα τρελοι λεφτάδες, την διοίκηση την ξέρουμε, να περιμένουμε καποιες καλες κινήσεις όπως περυσι ή και πιο ακριβες, αλλα και κάποια συμπληρώματα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μάθε να διαβάζεις ρε Λευτέρη,πρόταση έχει κάνει του Κιερ η ΑΕΚ τα παμε 3σελιδες πιο πριν.Δεν τον εχει πάρει.

Δε ξέρω αν είναι χλωμό η όχι  που γραφει ο amd πάνω 

Για Φερνάντεζ αυτό που λέει ο Αποσπερίτης ρώτησα μόλις και ισχύει λέει δυστυχώς. Στο γυμναστήριο την έπαθε τη ζημιά.Παει για εξετάσεις κλπ να δούμε .

 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 26
Link to comment
Share on other sites

Μονο για αυτό με τον Φερνάντες θες + 1 μεταγραφή.

Απιστευτο ότι εγινε στις διακοπές από υποχρεώσεις…

Link to comment
Share on other sites

Ποσό καιρο μενεις εκτος με τον αχίλλειο;; Περιπου οσο με χιαστο;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stylianopoulos said:

Μάθε να διαβάζεις ρε Λευτέρη,πρόταση έχει κάνει του Κιερ η ΑΕΚ τα παμε 3σελιδες πιο πριν.Δεν τον εχει πάρει.

Δε ξέρω αν είναι χλωμό η όχι  που γραφει ο amd πάνω 

Για Φερνάντεζ αυτό που λέει ο Αποσπερίτης ρώτησα μόλις και ισχύει λέει δυστυχώς. Στο γυμναστήριο την έπαθε τη ζημιά.Παει για εξετάσεις κλπ να δουμε

 

δεν ειπα οτι τον πηραμε ρε δασκαλε αλλα οτι παμε, προσπαθουμε να τον παρουμε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κριμα για το παιδι ρε μλκς, εκει που πηγε να παρει τα πανω του τον βρηκε αυτο

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nikos said:

Αυτό με τον Φερνάντες ειναι παρα πολύ ασχημο…. Μακαρι να είναι Ραδιο αρβύλα τι να πω.

Ο Λαμπροπουλος δεν ξερω σε τι κατάσταση είναι (ειναι στα 33) αλλά οπως τον θυμαμαι για 5ος κάνει. Και έφυγε και καπως άδικα στην τελική.

Γενικα καλο είναι να έχουμε και μια λογική. Δεν γίναμε ξαφνικα τρελοι λεφτάδες, την διοίκηση την ξέρουμε, να περιμένουμε καποιες καλες κινήσεις όπως περυσι ή και πιο ακριβες, αλλα και κάποια συμπληρώματα.

επειδη δεν ειμαστε λεφταδες να μοιραζουμε συμβολαια σε οποιον περναει εξω απο την Αγια Σοφια, δεν χρειαζονται οι προσθηκες μετριων παιχτων πλεον

Link to comment
Share on other sites

5-6 μήνες χρόνος αποκατάστασης σίγουρα. Κρίμα.... Κακό μαντάτο 

Περαστικά και σιδερένιος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

επειδη δεν ειμαστε λεφταδες να μοιραζουμε συμβολαια σε οποιον περναει εξω απο την Αγια Σοφια, δεν χρειαζονται οι προσθηκες μετριων παιχτων πλεον

Αν πχ παρεις 1 καλο στοπερ για 3ο/2ο, θες έναν 5ο για βαθος, παίκτη  που δεν ειχες καν περυσι. Δεν το θεωρω τόσο τρομερο αυτος να είναι κάποιος φθηνός Έλληνας (βοηθάει και στις λιστες που θα δηλωνεις) σαν τον Λαμπροπουλο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Αν πχ παρεις 1 καλο στοπερ για 3ο/2ο, θες έναν 5ο για βαθος, παίκτη  που δεν ειχες καν περυσι. Δεν το θεωρω τόσο τρομερο αυτος να είναι κάποιος φθηνός Έλληνας (βοηθάει και στις λιστες που θα δηλωνεις) σαν τον Λαμπροπουλο.

καλα δεν ειναι οτι εξαρταται απο την δικη μου γνωμη ποιος θα ερθει και ποιος θα φυγει 😁

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, baRon21 said:

Ποσό καιρο μενεις εκτος με τον αχίλλειο;; Περιπου οσο με χιαστο;

Σίγουρα πάει για 2024

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

καλα δεν ειναι οτι εξαρταται απο την δικη μου γνωμη ποιος θα ερθει και ποιος θα φυγει 😁

Ούτε από την δικη μου, οκ κουβέντα κάνουμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Είμαι να σκάσω με τον κοντό...

Τον φάγανε οι κατάρες των Βουλγάρων

Link to comment
Share on other sites

Πως διάολο κόβεις τον αχίλλειο στο γυμναστήριο ρε πούστη μου? Αν είναι δυνατόν. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, agelos said:

Δεν ξεκινάμε καλά.

Χιαστός πολύ κακος τραυματισμός.

Ναι είναι υπουλος τραυματισμός ο αστράγαλος

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Παντως αν -λεω αν- φύγει ο Πινεδα και φύγει και ο Άμραμπατ, έχοντας τον Αραουχο σε φάση τραυματισμου (λογικά δεν θα είναι ετοιμος από αρχη σεζον) και μετά και από αυτο με τον Φερνάντες, θες ήδη αρκετους παικτες.

Δλδ χωρίς καν να βάλω τερμα και πλάγιους μπακ (που είναι ήδη χλωμό αν δεν φύγουν υπάρχοντες παικτες-αριστερα πήρες και τον Πηλιο) θες 2 στοπερ, 1 αντί Πινεδα, 2 μεσοεπιθετικους και ισως και 1 επιθετικό που γραφεται ότι μάλλον θέλει ο Ματίας.

Συνολο 6 παικτες, εκ των οποίων μονο ο 5ος στοπερ μπορεί να είναι από χαμηλό  ράφι.

Αν μείνει ο Πινεδα  αφαιρούμε έναν πολύ καλό.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×