Jump to content

Τραπεζούντα - ΑΕΚΑΡΑ (ΠκΟ Σούπερ Καπ, ρεβάνς), 30/7/23 ώρα 20.00 Cosmote sport1HD


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Ειναι μεγαλη βλακεια μας ( ευγενικα το λεω ) που δεν εχουμε παρει σεντερ μπακ.

κατα τα αλλα η ομαδα θα ειναι 1 λεβελ πανω φετος και με 2 3 κινησεις 2.

 

ελπιζω να παιξουμε το λιγοτερο europa φετος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το 2ο είναι μεγάλη γκολάρα, γρήγορη απεμπλοκή πίσω με κοντινές πάσες και αντεπίθεση-φωτιά!

Link to comment
Share on other sites

To 0-2 είναι για να τον....παίζεις. 

Η ομάδα πάλι άργησε να.... ξεκινήσει, τα πρώτα 15' δεν ήταν καλά. Θα πρέπει να το δουν αυτό γιατί κάποια στιγμή θα στοιχίσει.

Στο θέμα του στόπερ το θέμα δεν είναι τόσο ο Μήτογλου- είναι κ αυτό-, όσο το απόλυτο τπτ στον πάγκο. Ας ελπίσουμε να μην χάσει τον αγώνα ο Βιντα κ ας είναι κ στον πάγκο.

Τσούμπερ, αγόρι μου, τι παικταράς είσαι. Τι παικταράς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

συκρινεται με καποια Ελληνικη ομαδα αυτη η τραμπζο ???

Με τα περσινά δεδομένα,θεωρώ άνετα στην τριάδα,ίσως και δεύτερη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κατι που περυσι εβλεπα ειναι πως η ομαδα δεν ειχε προλαβει να μαθει να παιζει γρηγορα και αποτελεσματικα αντεπιθεσεις.

φετος μπορει.

Θα παξει μεγαλο κλαμα στην sl 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ο γκαρσια φύγει με λιγότερο από 30μυρρια στην τσέπη της ΑΕΚ αδιάφορο πόσα θα απει συνολικά η μεταγραφή είναι εγκληματίας 

Το παιδί καλά να είναι υγεία κα έχει θα βάλει 30 γκολ φέτος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπήκαμε λίγο αγχωμένα μέχρι το 10’ αλλά μετά σιγά σιγά ισορροπήσαμε και τελειώσαμε το ημίχρονο όπως μας έχει καλομάθει η αρμάδα του Ματίας.

Ομαδάρα μου μακάρι τέτοια εμφάνιση και με Ντιναμο και θα είναι σκάνδαλο αν δεν περασουμε!

Ως τώρα μόνο ο Ρότα είχε θεματάκια με τον Τρεζεκε, αλλά από τα μέσα του ημιχρόνου και μετα τον σβήσανε και αυτόν. Μακάρι ο Βιντα να μην έχει κάτι σοβαρό. Τέλος, όσο προβλήμα είχε ο Ρότα, τόσο και ακόμα μεγαλύτερο είχε το αριστερό μπακ της Τρανζοσπορ με τον Ελιασον.

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα ζωγραφίζει. Αμυντικά στο πρώτο τέταρτο μέχρι να μάθουμε τους αντιπάλους είχαμε λίγο τρικυμία ειδικά από την πλευρά του Ρότα, μετά ίσιωσε το πράγμα. Επίσης στο ίδιο διάστημα δεν πιέζαμε, πιθανόν κατόπιν οδηγιών, μετά άρχισε η βούρτσα. Ο Orbelin είναι σε δαιμονιώδη κατάσταση. Ο Zuber έβλεπε την μπάλα από τον γιο του ηλίου να πηγαίνει δοκάρι και μέσα και συγχρόνως έκανε παράπονα που δεν πήρε πάσα (ήταν βέβαια ολομόναχος). Ο Τάσος έχει μανουριασει γιατί μετά το πρώτο τέταρτο δεν τον αφήνουν να πάρει ανάσα.

 

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα παιζει ασυλληπτα απο πισω. Το pasing game που κανει για ελευθρωθει και να κανει φαση τελικη ειναι το κατι αλλο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν το συζητάμε ότι είναι επείγουσα πλέον η απόκτηση στόπερ και μάλιστα βασικότατου γιατί ο Βιντα θέλει διαχείριση. Απλά μου αρέσει που ο Μητογλου έχει εξελιχθεί στη θητεία Αλμειδα. Τον βλέπω και σήμερα άνετο με τη μπάλα, πιο ψύχραιμο και Μπραβο του γιατί έχει δουλέψει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άμα βάλει ΖΙΝΝΗ στο β', κλείστε τις οθόνες και πάνετε καΝιά βόλτα.

Δεν θα το αντέξετε τόσο "πούτσα, μπάλα και καράτε" Ιούλιο μήνα.

Είσαστε και "νέες γενιές" πόχετε μεγαλώσει σε πολιτισμένο κόσμο ......

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση των Λιβάι και Τσουμπερ είναι οργιώδης... Καθ'ένας είναι μια επίθεση μόνος του...

Αν ήμουν Κροάτης κι έβλεπα το ματς θα'χα κλάσει μέντες...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SlobodanNugatinovic said:

Με τα περσινά δεδομένα,θεωρώ άνετα στην τριάδα,ίσως και δεύτερη.

Αυτο σκεφτομουνα κι εγω , καλυτερη κι απο γαβρο κι απο ζελα..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα του Μπακασετα με χάλασαν πάντως και πριν την φάση με τον Σιμανσκι φαινόταν συνέχεια εκνευρισμένος. Είδε Πέτρο και κοκκινησε;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

Αν ο γκαρσια φύγει με λιγότερο από 30μυρρια στην τσέπη της ΑΕΚ αδιάφορο πόσα θα απει συνολικά η μεταγραφή είναι εγκληματίας 

Το παιδί καλά να είναι υγεία κα έχει θα βάλει 30 γκολ φέτος 

Εγώ έλεγα να φύγει με τα πόσα που ακούγονται τώρα, αλλά το παιδί φαίνεται ότι έχει κέφια και άρχισε να νοιώθει την θέση καλύτερα οπότε είναι για πολύ μεγάλα πράγματα φέτος.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bladerunner21 said:

ο Μήτογλου

Εκτιμω οτι δεν μας εχει προβληματισει καθολου...

Κυριος με το κ κεφαλαιο...

Ο Ροτας μου τη δινει λιγο...ισως ειμαι και προκατειλημμενος ...

Link to comment
Share on other sites

Και πέρσι εγώ θυμάμαι τα πρώτα 10-15 λεπτά ήταν πάντα αναγνωριστικά

Πάντως ενώ είχαν κατοχή και μομέντουμ, δεν πάτησαν και τόσο περιοχή σ' αυτό το διάστημα

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλεπω λογω τρομερου φορτου αλλα πολυ καθαρη κινηση φορ το γκολ του Γκαρσια. Αμα εχει και τελειωματα θα γινει ο νεος Λουκάκου.

Link to comment
Share on other sites

Οπως με βολο ετσι και τωρα δεν μπηκαμε καλα στο πρωτο τεταρτο.

Αυτο ειναι ο μονος προβληματισμος.

Κατα τα αλλα λετε λετε λετε και μπαινει ο Ματιας με την αρμαδα και σας κανει ρομπα.

Ασφαλως θελουμε στοπερ αλλα υποτιματε πολυ τον Μητογλου που οποτε χρειαστηκε ηταν σωστος.

Αφηστε τον Ματιας να προβληματιστει για αυτα.

Εσεις αγχωθητε πως θα ξεπληρωσετε το διαρκειας και οσοι δεν πηρατε πως θα βρισκετε εισητηριο.

Αυτα ειναι τα προβληματα σας.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Καναν φασεις, αλλα λογικο, δεν παιζουμε με καμια αρμαδα του Ιβαν. Ειναι σοβαρη ομαδα η Τραμπζον.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με νοιαζουν τα λεφτα, με νοιαζει η ΑΕΚ να κανει πορειες που θα θυμομαστε για παντα. Γκαρσια πρεπει να μεινει ΑΕΚ  ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ φετος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Εκτιμω οτι δεν μας εχει προβληματισει καθολου...

Κυριος με το κ κεφαλαιο...

Ο Ροτας μου τη δινει λιγο...ισως ειμαι και προκατειλημμενος ...

Πάντως το να πας με Μήτογλου βασικό σε προκριματικά τσου λου δεν είναι κ το πλέον νορμάλ. Μακάρι το παιδί αν παίξει βασικός να είναι αλάνθαστος. Και υγεία μέχρι να είναι οκ ο Βίντα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×