Jump to content

Τραπεζούντα - ΑΕΚΑΡΑ (ΠκΟ Σούπερ Καπ, ρεβάνς), 30/7/23 ώρα 20.00 Cosmote sport1HD


SpiRos
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Brom21 said:

Σιγουρα ο Πινεδα ειναι καλυτερος στο 8 και σιγουρα θελει πολυθεσίτες παιχτες ο Ματιας. Μπορει να κατεβάσει πολλές διαφορετικές τακτικές αναλόγως το ματς. Αλλα όλα δειχνουν οτι ξεκινάμε με Πινέδα αριστερό εξτρέμ, τουλάχιστον στα δύσκολα ματς.

Με Ντιναμό πιθανότατα ναι

Γενικά το βασικό μας αριστερό εξτρέμ είναι ο Γκάτσι

Link to comment
Share on other sites

Πηγεντεωγιαβκανα ποτακι να δειτε κανα κορασιο χωρις σουτιεν. 

Η ζωη ειναι ωραια. Ζητω η Αεκ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Με το στόπερ το έχουν μαλακισει άσχημα.....ένα εξάμηνο είχαν μπροστά τους αν κλείσουν ένα σοβαρό στόπερ. Και έτυχε και αυτό με το βίντα τώρα και θα πάνε να πάρουνε κακήν κακώς όποιον πετύχουν 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, krokosmios said:

Το Μήτογλου τον έχετε βάλει στο στόχαστρο χωρίς λόγο μου φαίνεται

Μ' εξαίρεση μια φάση λίγο αφού μπήκε που άνοιξε το κοντρόλ κι έδωσε ένα χαζό κόρνερ δεν είδα κανένα κραυγαλέο λάθος. Σε κάποια στημένα ίσως θα μπορούσε να χει καλύτερη τοποθέτηση επίσης, αλλά γενικά δεν ήταν κακός σήμερα, το αντίθετο, αξιοπρεπέστατος

Δεν χρειαζεται να κανει καποιο λάθος. και αυτο ειναι το σωστο. πριν κανει λαθος σε καποιο παιχνιδι που θα σε τσακισει του καθοριζεις το χωρο του. τον παικτη τον καταλαβαινεις. βλεπεις τι κινησεις, τον τροπο που διαχειριζεται το σωμα του στο παιχνιδι, τα τρεξίματά του κτλ. το παιδι ειναι για δευτερη αλλαγη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο, αλλα πιστευω οτι με μαυρα σορτσακια θα εδειχνε πολυ καλυτερα η φανελα σημερα

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, flavius said:

Δεν χρειαζεται να κανει καποιο λάθος. και αυτο ειναι το σωστο. πριν κανει λαθος σε καποιο παιχνιδι που θα σε τσακισει του καθοριζεις το χωρο του. τον παικτη τον καταλαβαινεις. βλεπεις τι κινησεις, τον τροπο που διαχειριζεται το σωμα του στο παιχνιδι, τα τρεξίματά του κτλ. το παιδι ειναι για δευτερη αλλαγη.

Δεν έχεις κι άδικο, καταλαβαίνω πως το λες.

Θα βελτιωθεί πάντως κι άλλο, το πιστεύω. Μπορεί να γίνει νέος Δέλλας

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brom21 said:

Σιγουρα ο Πινεδα ειναι καλυτερος στο 8 και σιγουρα θελει πολυθεσίτες παιχτες ο Ματιας. Μπορει να κατεβάσει πολλές διαφορετικές τακτικές αναλόγως το ματς. Αλλα όλα δειχνουν οτι ξεκινάμε με Πινέδα αριστερό εξτρέμ, τουλάχιστον στα δύσκολα ματς.

Το έχω γράψει πολλες φορες ότι πιστεύω ότι σκοπεύει να πας έτσι.

Γενικα νομιζω ότι προσωπικά έχω καταλάβει κατα 90% πώς λειτουργεί ο Αλμειδα. 100% δεν πρόκειται να τον καταλάβω ούτε εγώ ουτε κανεις βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

όλοι θέλουμε μεταγραφές αλλά δεν ξέρουμε ποιον να αφήσουμε απέξω, άντε να παίρναμε κανά 6άρι ακόμα και θα δούμε με λιβάι τι κάνουμε, θεωρώ πως πρέπει να του δώσουμε 2 και να μείνει, πάμε για μπακ του μπακ του μπακ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MITSAKLAS said:

Τάσο Μπακασετα, ο θεσμός του αρχηγού της ΑΕΚ είναι ΙΕΡΟΣ.

Ο τρελός, ψυχοπαθής, λυσσασμένος Πολωνός που το φοράει, το δικαιούται και με το παραπάνω γιατί όταν φοράει τη φανέλα με το Δικέφαλο δίνει και την τελευταία του ικμάδα,  ανεξάρτητα αν έχει κάνει καλό ή κακό παιχνίδι.

Αυτά.

Στα ίσα και χωρίς διάθεση καμίας καυλαντας μακάρι να του άνοιγε τις μύτες εκεί ο Πολωνός. Αρχηγός της ΑΕΚ είναι, έτσι πρέπει να δαγκώνει λαρύγγια και να σκίζει κωλους. Όποιον και αν έχει απέναντι 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

ο μπακασέτας κατάλαβε ότι έκανε λάθος και μετά ήταν απολογητικός. στο μεταξύ ο πραγματικά σοβαρός κουρμπέλης με ομάδα που προσπαθούσε να παίξει έφαγε είκοσι φάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μήτογλου είναι μια χαρά παίκτης που καλύπτει τις ανάγκες ενός στόπερ της ομάδας. Γιαυτό λέμε χρειαζόμαστε ένα ακόμη καλό στόπερ. Οτι υπάρχουν καλύτεροι? Είναι βέβαιο.

Και εγώ θα ήθελα δεξί μπακ έναν Ρότα με το μυαλό και την κλάση του Σιντιμπέ. Αλλά δεν τον έχουμε οπότε αρκούμαστε στον Ρότα και στον Σιντιμπέ με τα καλά και τα κακά τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή η ομάδα, συνεχίζει να παίζει το παιχνίδι της.

Λιβαι χτηνος, αλλά ο Ελβετός κλέβει τη παράσταση με τις εμφανίσεις του. Καταπληκτικός Τσουμπερ.

Ξανθοί δίδυμοι πολύ καλοί.

Χατζησαφι έχει καπαρώσει τη θέση αριστερά.

Πιζαρο ναι, φαίνεται αργός, αλλά όλες του οι πάσες ήταν στο σωστό χρόνο και σημείο.

Ελιασον, Αμρα σούπερ.

Με Βιντα σφιξαμε.τα γράφαμε (σασταλεγακιας21) αλλά διαβάζαμε κάτι κουλά.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Το έβλεπα με τα γαυρομπατζανάκια.

Θα κόψουν λέει Νοβες και Κοσμοτεδες και θα βλέπουν όλο το χειμώνα Μπάρμπι στο νετφλιξ και στο Ντίσνεϋ+ .

  • Hahaha 17
Link to comment
Share on other sites

Ελιασον σαν να επανήλθε στα προ του τραυματισμού,μεγάλο οπλο

Ζινι θα χτυπήσει σύντομα πόρτα ενδεκάδας,είναι ετοιμος

Πισαρό worst case scenario θα δώσει παιχνίδια απέναντι σε προοδευτικές,το ξέρει το τόπι

Μήτογλου δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη να στηριχθω πάνω του σε προκριματικά τσλ.Εχω κανει ήδη εικόνα τον αντίπαλο προπονητή να δίνει οδηγίες να τον βάλουν σημάδι και ο Μήτογλου να τραβάει φανέλες στο κέντρο του γηπέδου όπως σε εκείνο το ματς με τον Άρη 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Το έβλεπα με τα γαυρομπατζανάκια.

Θα κόψουν λέει Νοβες και Κοσμοτεδες και θα βλέπουν όλο το χειμώνα Μπάρμπι στο νετφλιξ και στο Ντίσνεϋ+ .

Ντιζνευ+ εβαλε κ ο @Hades.... 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, chris manousopoulos said:

Πηγεντεωγιαβκανα ποτακι να δειτε κανα κορασιο χωρις σουτιεν. 

Τα καλά του φεμινισμου. Αλμειδα ευχαριστώ, έξω τα σουτιέν από δω.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά αγχώνομαι μόνο απο το ότι παρα-είμαστε καλοί τόσο νωρίς!

Πισάρο 10ρι παλαιάς κοπής, θα δώσει πολλούς πόντους στο πρωτάθλημα με τις πάσες του, δεν είμαι βέβαιος ότι θα αφήσει εποχή στα Ευρωπαικά ματς..

Μάνταλος 8ρι εφέτο.

Τα 2 τέρματα μας μαζί, ένα καλό δεν κάνουν. Μπορούν σε στιγμές να πιάσουν το απιαστο, ακόμα και να κάνουν ματσάρες, αλλά δεν εμπνέουν εμπιστοσύνη

 

Link to comment
Share on other sites

Αν και σήμερα δεν ενέπνευσε εμπιστοσύνη ο Γιώργαρος ο Αθανασιάδης ρε παιδιά με τρίπλες στη σέντρα και πεναλτάρα πιασμένη να πάμε να γαμηθούμε

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μιχος λέει οτι ο Γκαρσια κατα πασα πιθανοτητα μενει ΑΕΚ με 1,5 εκατ καθαρα το χρονο προταση ανανεωσης. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nea makri neo afm said:

Αν και σήμερα δεν ενέπνευσε εμπιστοσύνη ο Γιώργαρος ο Αθανασιάδης ρε παιδιά με τρίπλες στη σέντρα και πεναλτάρα πιασμένη να πάμε να γαμηθούμε

Εγω να πω την αληθεια μου, πιο ασφαλης ενιωσα με Αθανασιαδη παρα με Στανκοβιτς, και δε το λεω για καλο. Στο γκολ παντως ειχε τραγικη αντιδραση, αλλα και καλη να ειχε θα το ετρωγε.

Link to comment
Share on other sites

Να του δώσω και γω ένα πόντο του κλόουν για τη συνολική του εμφάνιση σήμερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×