Jump to content

Dinamo Zagreb - ΑΕΚΑΡΑ (Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγ.): 15/08/23, 21:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

75 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, Zaxos said:

Απο την στιγμή που το μόνο που ένοιαξε την ουεφα ηταν να ορίσει μπαμ μπαμ τα ματς και τπτ αλλο, όπου μν ξεχναμε οτι αναβλήθηκε λόγω αστυνομίας που δν μπορούσε να εγγυηθεί την ασφαλή διεξαγωγή του και δν το ανέβαλε η ουεφα, ξέρουμε τι θα γίνει κατα πασα πιθανότητα με Αντβερπ. Το να τιμωρήσουμε όμως τα ναζιδια με οποιονδήποτε τρόπο ειναι το λιγότερο ζήτημα τιμής. 

Ουσίας ειναι το θεμα. CL δεν πρόκειται να μπεις. Στο εκανε σαφές η UEFA, κανοντας δυσκολη την πορεια σου προς τα εκει. Τουλαχιστον ξεκωλιασε τους Κροατες εντος και εκτος γηπεδου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι ποδοσφαιριστες δε φταινε.

Ουτε οι μεν ουτε οι δε.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stylianopoulos said:

Έχουν γίνει τηλέφωνα,έχει ασκηθεί πιεση από την ΑΕΚ.Δε θα περάσει έτσι. Το έγκλημα έχει λάβει ξεκάθαρη υπόσχεση η ΑΕΚ δε θα περάσει έτσι.Θα δικαστούν Κροάτες και βάζελοι.Αυτα για το θεσμικό επίπεδο.

Θέλει τεράστια υπομονή η τραγωδία που ζούμε γιατί δε γυρίζει τίποτα πίσω.

Έχω γράψει &έχω σβήσει πολλές φορές γιατί τα λόγια είναι μικρά και αυτό που έγινε αδιανόητο.Κατάμαυρη σελιδα,θα τη θυμόμαστε για πάντα& θα μένουμε αγέλαστοι.

Οπότε θα ηρεμήσω θα αφήσω τον οπαδικο μου εαυτό,θα αφήσω και τις κατάρες για τους φασίστες Κροάτες δολοφόνους,την αστυνομία ,την κυβέρνηση,την ΠΑΕ.

Το μόνο που θα γράψω αφορά την άλλη μου ιδιότητα και επειδή με ρώτησε χθες δικός μας τι κάνουμε ρε Στυλιανοπουλε αν πέσει μαχαιριά και είμαστε κοντά..

Κρατήστε το όλοι γιατί ο μη γένοιτο..οι καιροί είναι περίεργοι,ο κόσμος έχει ξεφύγει,είμαστε απροστάτευτοι και στον μικρόκοσμο μας το γήπεδο..θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε για πάντα.

Έιναι λαθος η αντίληψη που έχει επικρατήσει ότι με το να μαχαιρώσεις κάποιον στο πόδι ή στο χέρι σε ένα ντου ναι θα τον τραυματίσεις και θα τον τρομοκρατήσεις, αλλά σε καμία περίπτωση δε θα τον σκοτώσεις.

Και βγαίνουν όλοι παγανιά με σουγιάδες, μαχαίρια, δρεπάνια, κι όποιον αλλόθρησκο πάρει ο χάρος.

Τα άκρα διαθέτουν εξίσου μεγάλα αγγεία, όπως η μηριαία ή η βραχιόνιος αρτηρία, που ο τραυματισμός τους, επιφέρει άμεσα ακατάσχετη αιμορραγία με επακόλουθο θάνατο.

Ο Άλκης πέθανε από μαχαιριά στον μηρό, ο Μιχάλης ο αδελφός μας από μαχαιριά στη βραχιόνιο αρτηρία.

Οπότε δε ξεχνάμε σε περίπτωση τραυματισμού με ακατάσχετη αιμορραγία, δεν κοιτάμε αμέτοχοι το θέαμα περιμένοντας να ξεψυχήσει ο τραυματίας ,δεν παρακολουθούμε διακριτικά, σπεύδουμε ΑΜΕΣΑ προς βοήθεια του τραυματία για να του σώσουμε την ζωή κ δίνουμε άμεσα εντολή στο διπλανό μας να καλεσει το ΕΚΑΒ 166.

ΠΙΕΖΟΥΜΕ το τραύμα με ότι βρούμε μπροστά μας, πχ ένα ρούχο μας ένα μπλουζάκι μας, επουδενί ΟΥΤΕ για ένα δευτερόλεπτο δεν σηκώνουμε κάθε τόσο και λιγάκι για να δούμε εάν σταμάτησε η αιμορραγία, αλλά πιέζουμε σταθερά& επίμονα το σημείο.

Εάν αυτό δεν λειτουργήσει, προβαίνουμε σε σφιχτή περίδεση πχ με την ζώνη μας, κεντρικότερα ( προς τον κορμό του σώματος δηλαδή) της αιμορραγίας, μέχρι να καταφθάσει ιατρική βοήθεια.

 

FB_IMG_1691567326706.jpg

FB_IMG_1691567335228.jpg

Έτσι ακριβώς. Η αιμορραγία από αρτηρία είναι ορατή συνήθως ως πίδακας αίματος που αναβλύζει ρυθμικά (με την συχνότητα των παλμών της καρδιάς) και πρέπει να πιεστεί τοπικά και να περιδεθεί κεντρικότερα ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΦΙΧΤΑ μέχρι να τοποθετηθεί ορός. Ξαπλώνουμε τον τραυματία ανάσκελα και ανασηκώνουμε τα πόδια για να εξασφαλίσουμε την αιμάτωση του εγκεφάλου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

18 μήνες προφυλάκιση σε όλους ανεξαιρέτως για αρχή, και μετά όσο είναι η καταδικαστικη απόφαση για τον καθένα. 

Αυτά είναι τα .βασικά για τη διατήρηση της κοινωνικής ειρήνης. Όπως φάνηκε κ απ'την περιπτωση Καμπάνου, η  Δικαιοσυνη μπορεί μια χαρά να διαστρέψει τους κανόνες κ να λαμβάνει αποφάσεις επί της ουσίας κ οχι με βάση νομικιστικα κριτηρια.

Τώρα αν φοβουνται την Κροατία και την ΕΕ ξέρω γω, ας μας το πουνε κ επίσημα για να ξέρουμε κ σμακριβως σε τι χώρα ζουμε

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, chris manousopoulos said:

Οι ποδοσφαιριστες δε φταινε.

Ουτε οι μεν ουτε οι δε.

 

Μακαρι Πηλιος στο 85 στην Κροατια δολοφονικό τάκλιν και ολοι οι Κροατες μεσα.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, panther-21- said:

Αυτά ότι η ΟΥΕΦΑ δεν θέλει να μπεις ομίλους CL κλπ 

Εμενα ετσι μου δείχνει η στάση της. Και μονο που ουσιαστικά τιμώρησε την ΑΕΚ μετα το προχτεσινο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εμενα ετσι μου δείχνει η στάση της. Και μονο που ουσιαστικά τιμώρησε την ΑΕΚ μετα το προχτεσινο.

Δεν πας να κοιταχτεις λίγο; Η να ρίξεις καμία βουτιά στην θάλασσα. Δεν ξέρω αν χρειάζεται να σου εξηγήσω γιατί λες μαλακίες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρους γαμας μεσα εξω αγωνιστικα.

Η Αεκ του αλμευδα ειναι τροκοκρατες

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Και 4 ματς να παίξουμε σε 1 εβδομάδα, ο Πελαδο θα τους ξεκωλιασει δεν υπάρχει αμφιβολία ως προς αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Δε γινοταν το παιχνιδι μια μερα μετα. Δεν ειχε αλλη επιλογη η ουεφα.

Εχει ομως επιλογη να τους πεταξει εκτος ευρωπης

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chris manousopoulos said:

Δε γινοταν το παιχνιδι μια μερα μετα. Δεν ειχε αλλη επιλογη η ουεφα.

Εχει ομως επιλογη να τους πεταξει εκτος ευρωπης

Αντ αυτού τους έδωσε μια βδομάδα ανάσα (πανω που ταν στα μαύρα τους τα χαλια), το πρώτο παιχνίδι εντος (δεν εχει γινει καν σαφές αν θα ναι με κοσμο ή οχι) και για το της ΑΕΚ βλεπουμε τι και πως. Να πω εδώ πως υπάρχει κόσμος που κανόνισε πχ διακοπές Αυγούστου με βαση αυτο το ματς και τελικα παιζει να του πουν σε 10 μερες πως θα γίνει κεκλεισμένων και αυτο στην Αγια Σοφια. Απο ολη αυτη την κατάσταση, η μόνη που προστατεύεται ειναι η Dynamo η οποια θα χει ευκαιρια για αποτελεσμα στο σπίτι της και ανάλογα (ποδοσφαιρικά η χουλιγκανικα) να δρασει προς όφελος της στην ρεβανς. Εγω ετσι το βλεπω αλλα μπορει να κανω και λαθος. 

Link to comment
Share on other sites

Δε γινοταν αλλιως. Μας στησανε ασχημα. Αλλα θαωτους γαμησουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Φοβάται η ΟΥΕΦΑ μην γίνει καμιά στραβή και πάρουμε το CL δηλαδή και βρήκανε ευκαιρία με την δολοφονία του Μιχάλη να μας στριμώξουν στην γωνιά;

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Αντ αυτού τους έδωσε μια βδομάδα ανάσα (πανω που ταν στα μαύρα τους τα χαλια), το πρώτο παιχνίδι εντος (δεν εχει γινει καν σαφές αν θα ναι με κοσμο ή οχι) και για το της ΑΕΚ βλεπουμε τι και πως. Να πω εδώ πως υπάρχει κόσμος που κανόνισε πχ διακοπές Αυγούστου με βαση αυτο το ματς και τελικα παιζει να του πουν σε 10 μερες πως θα γίνει κεκλεισμένων και αυτο στην Αγια Σοφια. Απο ολη αυτη την κατάσταση, η μόνη που προστατεύεται ειναι η Dynamo η οποια θα χει ευκαιρια για αποτελεσμα στο σπίτι της και ανάλογα (ποδοσφαιρικά η χουλιγκανικα) να δρασει προς όφελος της στην ρεβανς. Εγω ετσι το βλεπω αλλα μπορει να κανω και λαθος. 

Έλεγα οτι εγώ είμαι ψυχρός αλλα με ξεπέρασες . Το βλέπεις πολλή ψυχρά το θέμα πραγματικά λές και δεν έφυγε το παιδί η δεν τραυματίστηκε αθώος κόσμο στη πλατεία απο τους φασίστες  .Στη ουσία δεν μπορούσε να γίνει παιχνίδι και δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει και την επόμενη αλλα με κάποιο τρόπο όσο σκληρό φαίνεται θα πρέπει να βρεθει η ψυχραιμία και η δύναμη να γίνει δυστιχώς .  

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Έλεγα οτι εγώ είμαι ψυχρός αλλα με ξεπέρασες . Το βλέπεις πολλή ψυχρά το θέμα πραγματικά λές και δεν έφυγε το παιδί η δεν τραυματίστηκε αθώος κόσμο στη πλατεία απο τους φασίστες  .Δεν μπορούσε να γίνει παιχνίδι και δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει και την επόμενη αλλα με κάποιο τρόπο όσο σκληρό φαίνεται θα πρέπει να βρεθει η ψυχραιμία και η δύναμη να γίνει δυστιχώς .  

Δεν το βλέπω ψυχρα, απλα θα με ενδιεφερε να μάθω, πως εξασφαλιζεις οτι δεν θα ξαναερθουν σε 10 μερες η δεν θα έχεις σκηνικό αλα Ajax στις κερκιδες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε να συνομιλουμε κ χωρις χαρακτηρισμους! Αρκετος κοσμος βλεπει τη συνδεση διοικησης γαυρου κ βαζελου με χουλιγκανικα πεσιματα, οπως επισης ειναι γνωστες οι μαφιοζικες πρακτικες τους στο επιχειρην εκτος ποδοσφαιρου. Αν διαφωνουμε σ αυτο μπορουμε να γραψουμε τη θεση μας χωρις να χαρακτηριζουμε προσωπα με τα οποια διαφωνουμε γαμω το μπολιτισμο μου

Link to comment
Share on other sites

Στα αρχιδια μας το ματς. Μπορεί αυτό το μπουρδέλο που λέγεται Ντιναμό να φάει αποκλεισμό από την Ευρώπη; Να διαλυθει και να σβήσει από τον χάρτη; Αυτά τα μουνόπανα οι φασίστες δολοφόνοι να σαπίσουν στα κελιά; Ούτε το ματς με ενδιαφέρει, ούτε η Ευρώπη, ούτε τίποτα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα θα περασει αγωνιστικα. Οι παικτες κ ο προπονητης έχουν μεγάλα αρχιδια και θα τους γαμησουμε ότι έχουν κ δν έχουν. 

Εκτός γηπέδου θα έρθει η εκδίκηση την κατάλληλη στιγμή. 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Stylianopoulos said:

Έχουν γίνει τηλέφωνα,έχει ασκηθεί πιεση από την ΑΕΚ.Δε θα περάσει έτσι. Το έγκλημα έχει λάβει ξεκάθαρη υπόσχεση η ΑΕΚ δε θα περάσει έτσι.Θα δικαστούν Κροάτες και βάζελοι.Αυτα για το θεσμικό επίπεδο.

Θέλει τεράστια υπομονή η τραγωδία που ζούμε γιατί δε γυρίζει τίποτα πίσω.

Έχω γράψει &έχω σβήσει πολλές φορές γιατί τα λόγια είναι μικρά και αυτό που έγινε αδιανόητο.Κατάμαυρη σελιδα,θα τη θυμόμαστε για πάντα& θα μένουμε αγέλαστοι.

Οπότε θα ηρεμήσω θα αφήσω τον οπαδικο μου εαυτό,θα αφήσω και τις κατάρες για τους φασίστες Κροάτες δολοφόνους,την αστυνομία ,την κυβέρνηση,την ΠΑΕ.

Το μόνο που θα γράψω αφορά την άλλη μου ιδιότητα και επειδή με ρώτησε χθες δικός μας τι κάνουμε ρε Στυλιανοπουλε αν πέσει μαχαιριά και είμαστε κοντά..

Κρατήστε το όλοι γιατί ο μη γένοιτο..οι καιροί είναι περίεργοι,ο κόσμος έχει ξεφύγει,είμαστε απροστάτευτοι και στον μικρόκοσμο μας το γήπεδο..θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε για πάντα.

Έιναι λαθος η αντίληψη που έχει επικρατήσει ότι με το να μαχαιρώσεις κάποιον στο πόδι ή στο χέρι σε ένα ντου ναι θα τον τραυματίσεις και θα τον τρομοκρατήσεις, αλλά σε καμία περίπτωση δε θα τον σκοτώσεις.

Και βγαίνουν όλοι παγανιά με σουγιάδες, μαχαίρια, δρεπάνια, κι όποιον αλλόθρησκο πάρει ο χάρος.

Τα άκρα διαθέτουν εξίσου μεγάλα αγγεία, όπως η μηριαία ή η βραχιόνιος αρτηρία, που ο τραυματισμός τους, επιφέρει άμεσα ακατάσχετη αιμορραγία με επακόλουθο θάνατο.

Ο Άλκης πέθανε από μαχαιριά στον μηρό, ο Μιχάλης ο αδελφός μας από μαχαιριά στη βραχιόνιο αρτηρία.

Οπότε δε ξεχνάμε σε περίπτωση τραυματισμού με ακατάσχετη αιμορραγία, δεν κοιτάμε αμέτοχοι το θέαμα περιμένοντας να ξεψυχήσει ο τραυματίας ,δεν παρακολουθούμε διακριτικά, σπεύδουμε ΑΜΕΣΑ προς βοήθεια του τραυματία για να του σώσουμε την ζωή κ δίνουμε άμεσα εντολή στο διπλανό μας να καλεσει το ΕΚΑΒ 166.

ΠΙΕΖΟΥΜΕ το τραύμα με ότι βρούμε μπροστά μας, πχ ένα ρούχο μας ένα μπλουζάκι μας, επουδενί ΟΥΤΕ για ένα δευτερόλεπτο δεν σηκώνουμε κάθε τόσο και λιγάκι για να δούμε εάν σταμάτησε η αιμορραγία, αλλά πιέζουμε σταθερά& επίμονα το σημείο.

Εάν αυτό δεν λειτουργήσει, προβαίνουμε σε σφιχτή περίδεση πχ με την ζώνη μας, κεντρικότερα ( προς τον κορμό του σώματος δηλαδή) της αιμορραγίας, μέχρι να καταφθάσει ιατρική βοήθεια.

 

FB_IMG_1691567326706.jpg

FB_IMG_1691567335228.jpg

Πολύ χρήσιμο ποστ. Δυστυχώς δεν έχω γνώσεις παροχής πρώτων βοηθειών, αν και σκοπεύω να κάνω μαθήματα. Με αφορμή το γεγονός έψαξα προχτές τί μπορεί να γίνει για να αντιμετωπιστεί κάτι τέτοιο.

Ένα άρθρο που βρήκα μιλούσε για την περίδεση, αυτό είναι αρκετά σαφές. Αυτό που δεν είναι σαφές είναι το πώς και πού πρέπει να γίνει η πίεση με γάζα ή ύφασμα. Το άρθρο έλεγε ότι ανάλογα με το ποια αρτηρία έχει πληγεί, αλλάζει και ο τρόπος και το μέρος που πρέπει να ασκηθεί πίεση.

Αλλά ακόμα και χωρίς γνώσεις, θα έκανα αυτό που λες. Δέσιμο 10 με 15 εκατοστά (με κατεύθυνση προς τον κορμό) από το τραύμα. Και σταθερή πίεση με καθαρό πανί ή γάζες στο τραύμα για να περιοριστεί η αιμορραγία. Δυστυχώς χωρίς εκπαίδευση όμως είναι δύσκολο, φοβάσαι ότι θα κάνεις κακό στον άνθρωπο αντί για καλό... Γι'αυτό είναι καλό όλοι να έχουμε εκπαίδευση, ώστε να μην κολλάει το μυαλό και να επέμβεις με αυτοπεποίθηση.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, panther-21- said:

Στα αρχιδια μας το ματς. Μπορεί αυτό το μπουρδέλο που λέγεται Ντιναμό να φάει αποκλεισμό από την Ευρώπη; Να διαλυθει και να σβήσει από τον χάρτη; Αυτά τα μουνόπανα οι δολοφόνοι να σαπίσουν στα κελιά και να τους πάνε τρένο πισωκολλητο οι Πακιστανοί στην φυλακή; Ούτε το ματς με ενδιαφέρει, ούτε η Ευρώπη, ούτε τίποτα.

Είναι πάρα πολύ δύσκολο να πάθουν χοντρή ζημιά οι Κροάτες.

Έχει δίκιο η ΠΑΕ που τους χαρακτηρίσε λόμπυ εντός της ΟΥΕΦΑ.

Επίσης η ίδια η Ντιναμό είναι εγκληματική οργάνωση από τη διοίκηση της μέχρι τα καρεκλακια του Μαξιμιρ και χωμένη σε ότι πουστριλικι παίζει στο χώρο του ποδοσφαίρου.

Το χειρότερο που θα πάθουν ανεξαρτήτως διοργάνωσης που θα παίξουν είναι ότι θα έχουν μόνιμη απαγόρευση μετακίνησης.

Για την ΟΥΕΦΑ μιλάμε.

Link to comment
Share on other sites

Σταματήσανε Κροάτες στα Γιάννενα λίγο έξω απ' την πόλη.

Γενικά έχει πολλά μπλόκα προς τα κει.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, amd said:

πολυ βολικο το σεναριο οτι η αστυνομια ειναι ανικανη η ασχετη

Αψογος!!

Και γω συμπαρασυρθηκα στην οργη μου και εκραζα οτι η ελας ειναι αχρηστη.

ΑΧΡΗΣΤΟΙ ή μαλλον κατι πολυ χειροτερο ειναι οι 5-10 ιθύνοντες της ελας , 

οι οποιοι με την εσκεμμένη 100% αδράνειά τους  απετρεψαν την ελας να δρασει οπως επρεπε και οπως ηξερε και οπως πολλες φορες εχει αποδειξει στο παρελθον απεναντι στο εγκλημα.

Οπως ολοι μας πλεον ξερουμε ακουστηκε μηνυμα χαμηλοβαθμου αστυνομικου να λεει οτι '' αυτοι θα τα κανουν ολα πουτανα '' και ο ανωτερος τον αγνοησε επιδεικτικά.

Κορυφαιος ενοχος ειναι ο Γιαννης Οικονομου-υπουργος προστασιας (λολ) του πολιτη ,

ναι αυτος ο υπανθρωπος-καταισχύνη-όνειδος της Φθιωτιδας που προίσταται της ελας

και αποκλειεται να μην ειχε ενημερωθει για την καθοδο των γυφτοφασιστων.

Ολως περιεργως , ουδεις αναφερεται σε αυτη τη σοβαροτατη υποθεση και υποψια, για το αν δηλαδη ειχε καποιος ενημερωσει εγκαιρα τον υπ.π.τ.π.

Ας ελθουμε λοιπον στη θεση ενος ανωτατου αξ της ελας και δη κοινωνου αυτης της πληροφοριας...

Θα ενημερωναμε σε δεκατα του δευτερολεπτου τον αρχηγο της ελας ???? ΝΑΙ ή ΟΧΙ ??

Προφανως και ναι γιατι αν δεν το καναμε θα μας εκοβε τον κωλο ...

Το μαθαινει ο αρχηγος της ελας....παμε παρακατω....ενημερωνουμε το της Φθιωτιδας μυγοφτυσμα..ΝΑΙ ή ΟΧΙ ??

Προφανως και ναι γιατι αλλιως...κλπ κλπ κλπ..

Εγω λεω οτι ηξερε

και οτι ο κυριος υπαιτιος της τραγωδιας ειναι ο Γιαννης Οικονομου.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×