Jump to content

Dinamo Zagreb - ΑΕΚΑΡΑ (Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγ.): 15/08/23, 21:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

75 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Με αισιοδοξία αλλά και προσοχή. Πρέπει να είμαστε 100% συγκεντρωμένοι επί 180 λεπτά.

Βλέπω πρώτες αποδόσεις για το πρώτο ματς κάπου στο 2,30-3,35-3,15 που σημαίνει ότι οι αποδόσεις τις πρόκρισης είναι περίπου στο 50-50. Βέβαια μέχρι την έναρξη του ματς μπορεί να περάσουν αυτά από χίλια κύματα.

Προσωπικά και χαίρομαι και όχι με τον αντίπαλο. Όχι γιατί είναι σαφώς πολύ καλή ομάδα και ο οργανισμός τους έχει εμπειρίες από κάθε καλοκαίρι σε τέτοια προκριματικά. Εμείς οι οπαδοί ας ονειρευόμαστε εύκολες προκρίσεις, η ομάδα είμαι σίγουρος ότι δεν κάνει έτσι. Χαίρομαι όμως γιατί θα είναι τεστ δυνατό, θα μετρηθεί η ομάδα του Αλμέιδα και ευρωπαϊκά και θα δούμε πόσα απίδια πιάνουμε. Δεν φοβάμαι, δεν θέλω τον εύκολο δρόμο με κληρώσεις, θέλω να τους πετάξουμε έξω γιατί η ομάδα είναι έτοιμη για το επόμενο βήμα στην Ευρώπη.

ΚΑΙ ΤΗΣ ΡΕΑΛ ΤΟ ΦΟΒΗΤΡΟ...

  • Δικεφαλάκι 14
  • Μπομπίτσα 17
Link to comment
Share on other sites

  • SpiRos changed the title to ΑΕΚΑΡΑ - Dinamo Zagreb (Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγ.): 08/08/23, 21:45

Εχει πολλά ερωτήματα θεωρώ η 11άδα όπως το βλέπω εγώ και τα μόνα βέβαια ειναι το γκαρσία τσούμπερ επίθεση , σιμάνσκι στο 6 , πινέδα κάπου στο κέντρο και Μουκουντί στα στόπερ .  Προβάδισμα έχουν σύγουρα Ρότα , Χ'σαφί , Στάνκοβιτς και 50/50 θα έλεγα τα ζευγάρια  Βίντα/Μήτογλου , Γκάτσι/Γιόνσον , Αμπραμπάτ/Ελίασον 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με 2,30 απόδοση θα αδειάσουν οι τράπεζες και θα ελαφρύνουν τα σεντούκια......

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos pinned this topic

"Η ΑΕΚ είναι μια τελείως διαφορετική ιστορία, τώρα θα ασχοληθούμε πρώτα με τον Γκόριτσα και μετά με τους Έλληνες", ανεφερε ο προπονητης της Ντιναμο.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AG21 said:

Εχει πολλά ερωτήματα θεωρώ η 11άδα όπως το βλέπω εγώ και τα μόνα βέβαια ειναι το γκαρσία τσούμπερ επίθεση , σιμάνσκι στο 6 , πινέδα κάπου στο κέντρο και Μουκουντί στα στόπερ .  Προβάδισμα έχουν σύγουρα Ρότα , Χ'σαφί , Στάνκοβιτς και 50/50 θα έλεγα τα ζευγάρια  Βίντα/Μήτογλου , Γκάτσι/Γιόνσον , Αμπραμπάτ/Ελίασον 

Μπα,νομίζω πως είναι αρκετά ξεκάθαρα τα πράγματα..

Ρότα-Μουκουντί-Μητογλου-Χατζισαφί

Σιμάνσκι-Γιόνσον

Ελίασον-Τσούμπερ-Πινέδα

Λιβάι

Μόνο στο τέρμα έχω τους ενδοιασμούς μου..

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SlobodanNugatinovic said:

Μπα,νομίζω πως είναι αρκετά ξεκάθαρα τα πράγματα..

Ρότα-Μουκουντί-Μητογλου-Χατζισαφί

Σιμάνσκι-Γιόνσον

Ελίασον-Τσούμπερ-Πινέδα

Λιβάι

Μόνο στο τέρμα έχω τους ενδοιασμούς μου..

 

Εγώ τα λεφτά μου θα τα έβαζα στον στάνκοβιτς τουλάχιστον για τώρα

Link to comment
Share on other sites

Στάνκοβιτς

Ρότα-Μουκουντί-Μητογλου-Χατζισαφί

Σιμάνσκι

 

Μιλάμε ότι τα 5/6 της αμυντικής γραμμής θα είναι η ομάδα του Γιαννίκη και πάμε ν' αποκλείσουμε χαλαρά τη Ντιναμό του Ζάγκρεπ στα προκριματικά του τσουλού

Πελάδο ΑΓΑΛΜΑ

Link to comment
Share on other sites

Επίσημο: Χωρίς φιλοξενούμενους οπαδούς τα ματς της ΑΕΚ με την Ντιναμό Ζάγκρεμπ - High Risk χαρακτηρίστηκε από την UEFA

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ρεβάνς Τρίτη 15 Αυγούστου στις 21.00

 

Με την βοήθεια της Παναγίας θα τους...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δύσκολα να κερδίσουμε την μοιρα καταδρομών του αυστριακού ζωγράφου. 

Link to comment
Share on other sites

Αν κρατησει η αμυνα και παρουμε και κατι απο τον ΤΦ ετσι για αλλαγη,θα περασουμε.

Αν σε καθε στημενο μας παιρνουν κεφαλιες και οτι παει μεσα γραφει,αντιο ζωη.

Κακα τα ψεματα,ειναι καλη ομαδα οι αλλοι με φοβερη σταθεροτητα στην ευρωπη τα τελευταια χρονια.Μεγαλη ευκαιρια για ΤΣΛ,ισως η τελευταια,αλλα και μεγαλη ευκαιρια για πορεια και βαθμους σε EL CL.Ειτε περασουμε ειτε οχι να το χαρουν παικτες και προπονητης,το κερδισαν με το σπαθι τους.Εγω χαρουμενος θα ειμαι αν παιζουμε ευρωπη το φλεβαρη και πιστευω οτι θα παιζουμε.

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.aek365.org/a-941308/oi-diaithte-sta-aek-ntinamo-zagkremp.htm

Quote

Νορβηγός ρέφερι ορίστηκε στην «Αγιά Σοφιά», Πορτογάλος στο Ζάγκρεμπ

Διαιτητές πρώτης κατηγορίας, οι οποίοι έχουν διευθύνει και αγώνες ελληνικού πρωταθλήματος, όρισε η UEFA για τα ματς ΑΕΚ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ, στα πλαίσια του τρίτου προκριματικού γύρου του Τσάμπιονς Λιγκ.

Την αναμέτρηση της Τρίτης (8/8, 21:45) στην "Αγιά Σοφιά" θα διευθύνει ο Νορβηγός Έσπεν Έσκας. Είχε σφυρίξει το ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 2-0, τον περασμένο Φεβρουάριο. Βοηθοί του θα είναι οι συμπατριώτες του Γιαν Έρικ Ένγκαν και Ίσαακ Ελίας Μπασέβκιν. Τέταρτος ορίστηκε ο Ρόχιτ Σάγκι.

 

Για τη ρεβάνς στο Ζάγκρεμπ (15/8, 21:00), ορίστηκε ο Πορτογάλος Ζοάο Πινέιρο. Πρόκειται για τον διαιτητή που είχε δείξει κίτρινη στον Βαγγέλη Μαρινάκη, στο Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 0-0 τον Φεβρουάριο, όταν, στην ομάδα του Πειραιά, διαμαρτυρήθηκαν για το ακυρωθέν γκολ του Βρουσάι. Βοηθοί του Πινέιρο, στο Ζάγκρεμπ, θα είναι ο Μπρούνο Ζεσούς και Λουτσιάνο Μάια, ενώ τέταρτος ο Κλαούντιο Φιλίπε Ρουίβο Περέιρα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Για τη ρεβάνς στο Ζάγκρεμπ (15/8, 21:00), ορίστηκε ο Πορτογάλος Ζοάο Πινέιρο. Πρόκειται για τον διαιτητή που είχε δείξει κίτρινη στον Βαγγέλη Μαρινάκη, στο Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 0-0 τον Φεβρουάριο, όταν, στην ομάδα του Πειραιά, διαμαρτυρήθηκαν για το ακυρωθέν γκολ του Βρουσάι. Βοηθοί του Πινέιρο, στο Ζάγκρεμπ, θα είναι ο Μπρούνο Ζεσούς και Λουτσιάνο Μάια, ενώ τέταρτος ο Κλαούντιο Φιλίπε Ρουίβο Περέιρα. 

Ζει ακομα αυτος? 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, teo21 said:

Μεγαλη ευκαιρια για ΤΣΛ,ισως η τελευταια

Αυτό θα πει αισιοδοξία. Είσαι στο κατάλληλο φόρουμ.

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

Είναι τεράστια υπόθεση να έχεις (επιτέλους) εμπιστοσύνη σε προπονητή, πρόεδρο, παίκτες και οργάνωση/δομή. Και διακοπές θα πάμε (είχε ενημερώσει έγκαιρα ο Στυλ για τον 1ο αγώνα εντός), και μεταγραφές θα (συνεχίσουμε να) κάνουμε και θα γίνει της ... κακομοίρας φέτος! Τα καλύτερα έρχονται και ξεκινάνε 8/8.  Γκρινιάζω, γκρινιάζω αλλά κανόνισα ήδη και για Βόλο 2-3/9. Πέρσι ειχαμε πάει στο 1ο εκτός με Λαμία και όλα πήγαν (με κόπο βέβαια) δεξιά. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας εχθές τη Γαλατά να φτύνει αίμα και στη ρεβάνς με τους λιθουανούς... και να περνάει με την ψυχή στο στόμα απέναντι στο Χνίνταρο... επιβεβαιώθηκε πως μας κάθησε πραγματικά ο πιο γαμωαντίπαλος που μπορούσε να μας κάτσει... η μόνη ομάδα που δεν κατεβαίνουμς ως φαβορί...

Οτιδήποτε προκύψει στον επόμενο γύρο, αν περάσουμε, θα είναι ένα επίπεδο κατω...

Link to comment
Share on other sites

Thn pathsa tha eimai Zagreb apo tis 13 tou mhna me thn oikogeneia kai den boro na pao me ton pethero. Zhtane ID sthn eisodo. Exoune onomastika eishthria.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

Thn pathsa tha eimai Zagreb apo tis 13 tou mhna me thn oikogeneia kai den boro na pao me ton pethero. Zhtane ID sthn eisodo. Exoune onomastika eishthria.

 

Φτιάξε πλαστή με όνομα Ντράζεν Πέτροβιτς.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Φτιάξε πλαστή με όνομα Ντράζεν Πέτροβιτς.

Exo kati sto myalo mou. Tha deiksei

Link to comment
Share on other sites

Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει ότι τέθηκαν σε κυκλοφορία τα εισιτήρια για τον πρώτο αγώνα του Γ’ Προκριματικού Γύρου του UEFA Champions League με αντίπαλο την GNK Dinamo Zagreb στην OPAP ARENA (Τρίτη 8 Αυγούστου, ώρα 21.45).

Προτεραιότητα αγοράς εισιτηρίου έχουν έως και αύριο Παρασκευή 4/8 και ώρα 9 π.μ. οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας στις θύρες 1, 2, 6, 46, 47, 48, οι οποίοι δεν είχαν δικαίωμα αγοράς της θέσης τους για τα ευρωπαϊκά ματς της σεζόν 2023-24. 

Από αύριο Παρασκευή στις 12 το μεσημέρι ξεκινά η ελεύθερη πώληση εισιτηρίων, έως εξαντλήσεώς τους.

Η διάθεση των εισιτηρίων θα γίνει διαδικτυακά, αλλά και τηλεφωνικά από την Ticketmaster, στο 2111981535 και για την αγορά τους είναι υποχρεωτική, όπως και τα προηγούμενα χρόνια, η αγορά / κατοχή Κάρτας Φίλου ΑΕΚ. 

Υπενθυμίζεται ότι τα παιδιά απαιτείται να καθίσουν σε ξεχωριστή θέση και, κατά συνέπεια, είναι απαραίτητη η αγορά εισιτηρίου.
 

EISI.png

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×