Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Dinamo Zagreb (Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, ρεβάνς): 19/8/23, 21:45, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

76 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Αραούχο
    • Ελίασον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Μάνταλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
    • Αραούχο
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Μάνταλος
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Η ομαδα θελει νικη εστω και με 1-0 για να ξεκινησει ξανα να μαζευει βαθμους. Δε γινεται να ειμαστε πισω και απο τα σκουληκια, αν ειναι δυνατον. Νικη αυριο και 2 νικες με Αντβερπ ειναι 3000 ποντοι αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Brom21 said:

Η ομαδα θελει νικη εστω και με 1-0 για να ξεκινησει ξανα να μαζευει βαθμους. Δε γινεται να ειμαστε πισω και απο τα σκουληκια, αν ειναι δυνατον. Νικη αυριο και 2 νικες με Αντβερπ ειναι 3000 ποντοι αν δεν κανω λαθος.

Δεν παιζουν τον παραμικρο ρολο για το ρανκινγκ της ομαδας τα αποτελεσματα στα προκριματικα παρα μονο οι προκρισεις.

Ειτε προκριθεις με 2 νικες ειτε στα πεναλτι με 2 χ τους ιδιους βαθμους παιρνεις (σαν κλαμπ).

Τα αποτελεσματα δινουν ποντους στις ομαδες απ τη φαση των ομιλων και μετα. Παντως αν μπουμε στους ομιλους του Τσαμπιονς Λιγκ παιρνουμε κατευθειαν 4.000 βαθμους

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Δεν παιζουν τον παραμικρο ρολο για το ρανκινγκ της ομαδας τα αποτελεσματα στα προκριματικα παρα μονο οι προκρισεις.

Ειτε προκριθεις με 2 νικες ειτε στα πεναλτι με 2 χ τους ιδιους βαθμους παιρνεις (σαν κλαμπ).

Τα αποτελεσματα δινουν ποντους στις ομαδες απ τη φαση των ομιλων και μετα. Παντως αν μπουμε στους ομιλους του Τσαμπιονς Λιγκ παιρνουμε κατευθειαν 4.000 βαθμους

Σωστα ναι. Οποτε μονο προκριση.

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμη κατι αφηγηματα που λενε οτι η Ντιναμο παιρνει πολλες προκρισεις εκτος εδρας, και λογω βαρεμαρας μου, εκατσα να ψαξω τι εχει κανει απο το 17 και μετα σε διπλους αγωνες (προκριματικα και νοκ αουτ μετα απο ομιλους).

Εχει μονο 3 ηττες εντος εδρας. Γιουνγκ Μποιζ το 18, Βιγιαρεαλ το 21 (που και στους 2 αποκλειστηκε) και ΑΕΚ τωρα. 

Εχει παρει μονο 4 προκρισεις εκτος εδρας (που δηλαδη να εχει φερει Χ στο εντος, αφου οταν χανει αποκλειεται) και αυτες με ομαδουλες τυπου Σκουπι περσι, Λεγκια προπερσι, Κλουζ το 20 (μονο παιχνιδι λογω κοβιντ) και Φερενσβαρος το 19.

Ολα αυτα σε συνολικα αριθμο 25 νοκ αουτ ζευγαριων, και χωρις να μετραω αν το πρωτο ματς ηταν εντος ή εκτος.

Το μεγαλο συμπερασμα λοιπον ειναι οτι το διπλο που καναμε στο Μαξιμιρ ειναι τρομερα σπανιο σαν αποτελεσμα σε διπλους αγωνες (ειδικα οταν ομαδες τυπου Μπενφικα και Τοτεναμ δεν εχουν κερδισει εκει μεσα), και οτι πολυ σπανια η Ντιναμο θα προκριθει αμα εχει γκελαρει στο εντος. Συνηθως παιρνει αποτελεσμα και στα 2 ματς.

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Μιαούλης άρθρο για σύλληψη του "ΕΦΙΆΛΤΗ"  Νέμεσις από άτομο με κιτρινόμαυρη καρδιά 

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.jpeg.97d68c69a4ad8797e445a180e5366a49.jpeg

Τόσα χρόνια λέγαμε μακάρι να είχαμε Αραούχο+Πόνσε. Απλά τώρα έχουμε ΚΑΙ Λιβάι 💦

  • Δικεφαλάκι 15
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει εμπειρια απο 1η σειρα θυρας πανω διαζωματος;  Δεν εχω κατσει ποτε πρωτη σειρα και φοβαμαι μηπως ειναι πολυ χαμηλα και εμποδιζουν τα καγκελα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, thodoris19 said:

Εχει κανει εμπειρια απο 1η σειρα θυρας πανω διαζωματος;  Δεν εχω κατσει ποτε πρωτη σειρα και φοβαμαι μηπως ειναι πολυ χαμηλα και εμποδιζουν τα καγκελα.

Ειχα κάτσει 1η σειρά θυρα 2 σε 1 ματς και φίλε όντως με εμπόδιζε το κάγκελο, σε φάση να σκύβω να βλέπω από κάτω, ενδιάμεσα με το τοιχακι. Στο ημίχρονο και πριν βεβαια έχεις άπλα μπροστά όρθιος κλπ αλλα τι να το κάνεις. Γενικά, δύσκολα... (βέβαια ακομα κι έτσι προσωπικά το προτιμώ σε σχέση με 4η σειρα κατω διαζωματος που ειχα κάτσει σε αλλο ματς και είχα καταζαλιστει απο τα πλέξι) 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, thodoris19 said:

Εχει κανει εμπειρια απο 1η σειρα θυρας πανω διαζωματος;  Δεν εχω κατσει ποτε πρωτη σειρα και φοβαμαι μηπως ειναι πολυ χαμηλα και εμποδιζουν τα καγκελα.

Μην προβληματίζεσαι αδερφέ 

Να πας και να αφήσεις το λαρύγγι σου. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, thodoris19 said:

Εχει κανει εμπειρια απο 1η σειρα θυρας πανω διαζωματος;  Δεν εχω κατσει ποτε πρωτη σειρα και φοβαμαι μηπως ειναι πολυ χαμηλα και εμποδιζουν τα καγκελα.

@fanch21εσυ ξερεις τπτ;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, thodoris19 said:

Εχει κανει εμπειρια απο 1η σειρα θυρας πανω διαζωματος;  Δεν εχω κατσει ποτε πρωτη σειρα και φοβαμαι μηπως ειναι πολυ χαμηλα και εμποδιζουν τα καγκελα.

Ο,τι σου είπε ο Zahos. Πάνω διαζωμα βλέπεις καλά από τριτη σειρά και πάνω, δεύτερη έτσι κι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, thodoris19 said:

Εχει κανει εμπειρια απο 1η σειρα θυρας πανω διαζωματος;  Δεν εχω κατσει ποτε πρωτη σειρα και φοβαμαι μηπως ειναι πολυ χαμηλα και εμποδιζουν τα καγκελα.

Είμαι δεύτερη σειρα στο πανω διαζωμα και είναι οριακά οκ, ενοχλει μεν αλλα οχι ιδιαίτερα.

Στην πρώτη σειρα ενοχλεί το καγκελο. Αλλά νομίζω αύριο δεν θα μας χαλαει ούτε κάγκελο ούτε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nf28 said:

Είμαι δεύτερη σειρα στο πανω διαζωμα και είναι οριακά οκ, ενοχλει μεν αλλα οχι ιδιαίτερα.

Στην πρώτη σειρα ενοχλεί το καγκελο. Αλλά νομίζω αύριο δεν θα μας χαλαει ούτε κάγκελο ούτε τίποτα.

Νταξει μικρη σημασια εχει αν θα βλεπω καλα, δεν με πειραζει. Αφου καταφερα και βρηκα εισιτηρια ειμαι ευχαριστημενος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ! ΚΑΙ ΕΣΑΣ Κ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΗΣΑΝ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΑΥΤΌ!! ΦΟΡΤΣΑ ΑΕΚΑΡΑ!!

 

  • Δικεφαλάκι 12
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, thodoris19 said:

Εχει κανει εμπειρια απο 1η σειρα θυρας πανω διαζωματος;  Δεν εχω κατσει ποτε πρωτη σειρα και φοβαμαι μηπως ειναι πολυ χαμηλα και εμποδιζουν τα καγκελα.

Αν είσαι ψηλός δεν έχεις ιδιαίτερο θέμα,εγώ με διαρκείας στην 1η σειρά πέρυσι είδα όλα τα ματς καλά. Εμποδίζει λίγο την θέαση αλλά γενικά είναι οκ. Μόνο θέμα ν μην κάθονται τσαμπατζήδες μπροστά σου

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zahos said:

Ειχα κάτσει 1η σειρά θυρα 2 σε 1 ματς και φίλε όντως με εμπόδιζε το κάγκελο, σε φάση να σκύβω να βλέπω από κάτω, ενδιάμεσα με το τοιχακι. Στο ημίχρονο και πριν βεβαια έχεις άπλα μπροστά όρθιος κλπ αλλα τι να το κάνεις. Γενικά, δύσκολα... (βέβαια ακομα κι έτσι προσωπικά το προτιμώ σε σχέση με 4η σειρα κατω διαζωματος που ειχα κάτσει σε αλλο ματς και είχα καταζαλιστει απο τα πλέξι) 

 

2 hours ago, mporat said:

Ο,τι σου είπε ο Zahos. Πάνω διαζωμα βλέπεις καλά από τριτη σειρά και πάνω, δεύτερη έτσι κι έτσι.

 

1 hour ago, nf28 said:

Είμαι δεύτερη σειρα στο πανω διαζωμα και είναι οριακά οκ, ενοχλει μεν αλλα οχι ιδιαίτερα.

Στην πρώτη σειρα ενοχλεί το καγκελο. Αλλά νομίζω αύριο δεν θα μας χαλαει ούτε κάγκελο ούτε τίποτα.

 

59 minutes ago, fanch21 said:

Αν είσαι ψηλός δεν έχεις ιδιαίτερο θέμα,εγώ με διαρκείας στην 1η σειρά πέρυσι είδα όλα τα ματς καλά. Εμποδίζει λίγο την θέαση αλλά γενικά είναι οκ. Μόνο θέμα ν μην κάθονται τσαμπατζήδες μπροστά σου

Συμπέρασμα: Fanchαρος ψηλός παλίκαρος, πανω απο δύο μέτρα.

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bladerunner21 said:

ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ! ΚΑΙ ΕΣΑΣ Κ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΗΣΑΝ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΑΥΤΌ!! ΦΟΡΤΣΑ ΑΕΚΑΡΑ!!

 

ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΩ, ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ!

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Χιλιάδες μπάτσοι , ελικόπτερα κλπ διαβάζω . Τώρα είναι αργά μαλακισμενα . Όταν είχατε την πληροφορία κραταγατε τσίλιες πάνω στα παπια. Πουλο 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, In A.E.K We Trust said:

image.thumb.jpeg.97d68c69a4ad8797e445a180e5366a49.jpeg

Τόσα χρόνια λέγαμε μακάρι να είχαμε Αραούχο+Πόνσε. Απλά τώρα έχουμε ΚΑΙ Λιβάι 💦

Τωρα έχουμε Λίβαι και Τζούμπερ βασικούς και αυτούς τους 2 για  αλλαγές!!!

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Brom21 said:

Με αφορμη κατι αφηγηματα που λενε οτι η Ντιναμο παιρνει πολλες προκρισεις εκτος εδρας, και λογω βαρεμαρας μου, εκατσα να ψαξω τι εχει κανει απο το 17 και μετα σε διπλους αγωνες (προκριματικα και νοκ αουτ μετα απο ομιλους).

Εχει μονο 3 ηττες εντος εδρας. Γιουνγκ Μποιζ το 18, Βιγιαρεαλ το 21 (που και στους 2 αποκλειστηκε) και ΑΕΚ τωρα. 

Εχει παρει μονο 4 προκρισεις εκτος εδρας (που δηλαδη να εχει φερει Χ στο εντος, αφου οταν χανει αποκλειεται) και αυτες με ομαδουλες τυπου Σκουπι περσι, Λεγκια προπερσι, Κλουζ το 20 (μονο παιχνιδι λογω κοβιντ) και Φερενσβαρος το 19.

Ολα αυτα σε συνολικα αριθμο 25 νοκ αουτ ζευγαριων, και χωρις να μετραω αν το πρωτο ματς ηταν εντος ή εκτος.

Το μεγαλο συμπερασμα λοιπον ειναι οτι το διπλο που καναμε στο Μαξιμιρ ειναι τρομερα σπανιο σαν αποτελεσμα σε διπλους αγωνες (ειδικα οταν ομαδες τυπου Μπενφικα και Τοτεναμ δεν εχουν κερδισει εκει μεσα), και οτι πολυ σπανια η Ντιναμο θα προκριθει αμα εχει γκελαρει στο εντος. Συνηθως παιρνει αποτελεσμα και στα 2 ματς.

Πελαδούλη μου, για κοίταξε να κάνωμε κάτι εφέτΟ και για τούτα τα βασανισμένα ΑΕΚόπουλα.

Από του χρόνου να είναι πιο ... αβέρτα, πιο ξέγνοιαστα, πιο ανέμελα .......

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, thodoris19 said:

Εχει κανει εμπειρια απο 1η σειρα θυρας πανω διαζωματος;  Δεν εχω κατσει ποτε πρωτη σειρα και φοβαμαι μηπως ειναι πολυ χαμηλα και εμποδιζουν τα καγκελα.

το διαρκειας μου ειναι 1η σειρα περσι και φετος ... οκ θελει λιγο σκυψιμο αλλα το κανω αυτοματα, ουτε που με απασχολει. Το προβλημα θα ειναι αμα θα βγαζεις φωνη οταν φυγεις, εκει εχεις κανει κατι λαθος 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nickpes21 said:

το διαρκειας μου ειναι 1η σειρα περσι και φετος ... οκ θελει λιγο σκυψιμο αλλα το κανω αυτοματα, ουτε που με απασχολει. Το προβλημα θα ειναι αμα θα βγαζεις φωνη οταν φυγεις, εκει εχεις κανει κατι λαθος 

εχω δυο εισητηρια , το ενα στη πρωτη σειρα και το αλλο στη τεταρτη , πανω διαζωμα

 

πιο κραταω και πιο δινω στον σκαπανεα ?

 

😁😅

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×