Jump to content

Βόλος - ΑΕΚΑΡΑ (3η αγ.): 03/09/23, 21:30, Cosmote


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

75 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
    • Τσούμπερ
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
      0
    • Ζίνι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Τσούμπερ
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
    • Ζίνι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Γενικά ο Ντέλετιτς που... δαιμονίζεται με εμάς είχε την διαύγεια ή την τύχη να κάνει το τέλειο στην φάση. Από την στιγμή που έκανε την μλκ ο Μουκουντί εκεί, φασκελοκουκούλωστα γενικότερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

για μενα δεν ειναι προτεραιοτητα το τερμα και να σου πω κατι αν ο στανκοβιτς ειχε φαει αυτο που εφαγε ο μπρινιολι περσι στο 1-0 του πινεδα θα τον ειχαμε κρεμασει στα μανταλακια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Abraham21r said:

Μα ούτε φέτος έχει φάει γκολ η Α.Ε.Κ. με φανερή ευθύνη του.
Αλλά για κάποιον λόγο, ότι γκολ τρώμε, αφού δεν μπορούμε να ρίξουμε εξ'ολοκλήρου την ευθύνη, πρέπει να πούμε "Ε θα έπρεπε να είχε αντιδράσει διαφορετικά".
Εδώ τον κράζουν για το παιχνίδι με τους Βέλγους, που παίζανε οι άλλοι τριγωνάκι στην περιοχή του χωρίς πίεση αμυντικών (0-1) και το κορυφαίο που γράφτηκε "Ε θα έπρεπε να μην είχε αφήσει ανοιχτή την γωνία του" για το 1-2, που η φράση "τον άφησαν στο έλεος του επιθετικού" είναι λίγη.

Είπαμε, δεν είναι κέρβερος, δεν είναι αυτό που βγάζουν οι αντίπαλοι τερματοφύλακες, είναι ντεκαυλέ, 1002 είναι και δεν είναι, αλλά κάπου να σταματήσει το ανάθεμα.

Μολις βγαλει ανακοινωση για επιστροφη διαρκειας/χρηματων , θα σταματησουν οι μουρμουρηδες

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, amd said:

Άγγελε μου δε με νοιάζει ποιος το είπε τι είπε επειδή τυγχάνει και την παίζαμε την θέση χρόνια

Sxolhs troxonomon kai esy amd mou?🤣

Link to comment
Share on other sites

Γενικά ο Στάνκοβιτς και στην αρχή της φάσης και στο τέλος κάνει πρόβλεψη ώστε να κερδίσει χρόνο . Στην αρχή προβλέπει ότι ο μουκουντί θα του δώσει τη μπάλα εκεί που πρέπει γι'αυτο κάνει κίνηση και στο τέλος επιλέγει αντίδραση πριν εκτελέση ο ντέλετιτς . Προφανώς το κανει όπως το κάνουν όλα τα τέρματα για να μην έχουν καθυστερημένη αντίδραση και γιατι δεν ειναι παγκόσμιο τέρμα ώστε να αντιδράει σε κλάσματα δευτερολέπτου . 

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε ιδανικα ολοι θα θελαμε εναν λιβακοβιτς στο τερμα αλλα απο αυτο μεχρι να τον απαξιωσουμε τελειως τον στανκοβιτς απεχουμε ετη φωτος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

ναι ρε ιδανικα ολοι θα θελαμε εναν λιβακοβιτς στο τερμα αλλα απο αυτο μεχρι να τον απαξιωσουμε τελειως τον στανκοβιτς απεχουμε ετη φωτος 

φανταζεσαι να μας εβαζε ο φορτουνης κανα γκολ σαν το εξευτελιστικο του Μανταλου στο τηγανι?

 

στα καλωδια του τρολλευ της δεκελειας θα ειχαμε κρεμασει το τερμα το δικο μας

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

@agelos επειδή βλέπω οτι σε κάθε post μου, το reaction που χρησιμοποιείς είναι το γελάκι με ειρωνία, έχεις να απαντήσεις κάτι ή θα γελάς σαν καθυστερημένο;

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

ναι ρε ιδανικα ολοι θα θελαμε εναν λιβακοβιτς στο τερμα αλλα απο αυτο μεχρι να τον απαξιωσουμε τελειως τον στανκοβιτς απεχουμε ετη φωτος 

Akoma kai o Livakovic den borei na paiksei me ta podia kai na kanei paixnidi giafto kai phge Fener kai oxi Premier h La Liga.

Einai kataplhktikos stis epemvaseis omos.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

η ομαδα εσπασε ρεκορ στην αμυντικη λειτουργεια περσυ 

 

δεν καταλαβαινω γιατι δεν πιστωνεται αυτο και στους αθανασιαδη/στανκοβιτς και θεωρουνται παλτα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα δωσω Μανταλο για μια κοκκινη που θα μπορουσε να παρει οιοδηποτε γιδι...

Θα δωΚω Μουκουνταρο που μπορει να παιξει για 8-9 και παιζει για 3-4..

Αδικω τον ασχημο παιχταρα μας Γιονσον και δινω 34άρη Βιντα που καλυπτει ολη την αμυνα ξεδιπλωνοντας την τεραστια κλαση του στο επακρο.

...δε λεω παραπανω γιατι θα γινω κακος..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μανταλος πραγματικός αρχηγός. Τι έγινε λέει του λοχία, θα σε κρεμάσουνε; Όχι αν μπω εγώ μπροστά και μαζέψω το ανάθεμα!

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Abraham21r said:

@agelos επειδή βλέπω οτι σε κάθε post μου, το reaction που χρησιμοποιείς είναι το γελάκι με ειρωνία, έχεις να απαντήσεις κάτι ή θα γελάς σαν καθυστερημένο;

Τη γνώμη μου την έχω γράψει. Μακαρι να με μπουκωσει ο Στανκοβιτς στα επόμενα παιχνίδια.

Προς το παρόν είναι απορροφητηρας.

Τώρα για τους χαρακτηρισμό δεν θα απαντήσω, είναι και Δευτέρα πρωί.

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, In A.E.K We Trust said:

Reminder: έχασε ο ποακ στην Κρήτη. Κατά εκεί πάει και η ζέλα στα Γιάννενα.

 

9 hours ago, aris2168 said:

Ban

 

9 hours ago, MITSAKLAS said:

Μετά γκρινιάζει ο @Νονόςή Νουνός ή Μπίλιας και τι να του πεις κιόλας.

Το λοιπόν ....

Για να πάρει ένα τέλος αυτή η (ψυχοφθόρα) "κουβέντα" ....

"Εκεί έξω" υπάρχει ένα Σύμπαν με νόμους και κανόνες που θεσπίστηκαν πολύ πριν ο Προμηθέας αποφασίσει να "δώσει" στους ανθρώπους την φωτιά για να τους οδηγήσει στα κάρβουνα, στις ψησταριές και τα μπάρπμπεκιου.

Αν τώρα, "νεαροί κύριοι" (πού 'λεγε κι ο "μίστερ Μάνος") τύπου Μήτσακλας, Στέφανος Κασελάκης και σια αποφάσισαν να αψηφήσουν αυτούς τους νόμους και κανόνες και να κάνουν τη δική τους "επανάσταση" φέρνοντας την ... Ανατροπή, ΕΞΙ κουβέντες θα πω :

Ο Θεός να βάλει το χέρι του .....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θες χαρακτηρισμούς, να αντιδράς σαν άνθρωπος.
Και δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνεις.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

ο Στανκοβιτς οριακα την παλευει.

 

ο αλλος ειναι για Αστερα Τριπολης.

κασιγιας και μπουφον αποσυρθηκαν 

 

απο μπρινιολι και τον αλλο τον κλοουν στο τηγανι ,καλυτεροι ειναι και οι δυο 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Τεράστια νίκη εχθές στο Βόλο που ακόμα και αυτήν οι ΑΕΚτζήδες την παρουσιάζουν σαν ευκολάκι. Με 10 παικτες και τετοια κατοχή ,πείσμα αυταπαρνηση μονο η ΑΕΚ του Ματίας Αλμέιδα.

Ο οποιος τεραστιος Αλμέιδα μαζεψε πριν λιγες μερες τους δημοσιογραφους μας ειπε εδω ειμαι θελω να μιλησουμε πειτε μου τι λαθη βλεπετε καντε μου κριτικη και θα απαντησω σε ολα και θα βγω σιγουρα καλυτερος.  

 Σκεπτομαι ποσο μεγαλειο και τι προσωπικοτητα εχει ο Ματίας σε σχεση με τον κομπέξικο Μπαγεβιτς που αν τον εκρινες σου εκοβε ακομα και την εισοδο στο γηπεδο.

 Αφηνω Αλμειδα και παω στον κοσμο μας εχθες στο Βόλο . Εδω μιλαμε για ομαδικη παρακρουση αγαπης και στηριξης στην ομάδα. Δε σταματησαν λεπτό παροτι χαναμε παροτι υπηρχε ανησυχία για το οτι παιζαμε με 10 . Η καλυτερη κερκιδα μας εδω και πολυ καιρό,εσπρωξε την ομαδα. 

 Εννοειται πως το τριλεπτο Αλμειδα στο τελος ειναι και η απολυτη εκφραση αγαπης του ΑΕΚτζή στον ανθρωπο που μας ξαναεδωσε όραμα.

 

 Κάτι τελευταιο επειδη διαβαζω αρκετους -κυριως νεους στο χωρο του ΚΜ- να γραφουν,  μα τι μαλακίες η ΑΕΚ δεν αλλαξε βιβλιο ,ουτε σελιδα ,ουτε γραμμη δε συμπληρωσε..ενας νεος φίλος απο πανω απαιτει κιολας να γινει μεταγραφικο ντεμαράζ σημερα γιατι αλλιώς..γιατι αλλιως τι ?Θα χασει η ΑΕΚ απο τη στηριξη σου στο παγκοσμιο ιντερνετ ?   Μη συνδέετε την αλλαγη αυτην με εναν αποκλεισμο στα προκριματικα του τσου λου ή ενα Χ με τον Πανσερραικό.Ποδοσφαιρο ειναι οχι συμβολαιο θα στηριξω μονο αν νικατε συνεχεια.

 Γενικά οσοι συνδέετε την αλλαγή της ΑΕΚ και το νεο γηπεδο της το προπονητικο τους παικταραδες και τον προπονητη που έχει ..και τη δικη σας στηριξη μόνο με συνεχη πρωταθληματα η ομιλους τσου λου γυρίστε πλευρό . Η ΑΕΚ δε θα παιρνει καθε χρονο σερι πρωταθληματα και νταμπλ.

 Υπομονή και αγαπη στην ομαδάρα του Αλμέιδα. Ο κοσμος της ΑΕΚ εχθες εδειξε ολοφανερα το δρομο της στηριξης στην ΑΕΚ και ειδικά σ'αυτόν που μας ξαναφτιαξε τις Κυριακές.

 Ακολουθούμε .

  • Δικεφαλάκι 17
  • Μπομπίτσα 24
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Abraham21r said:

"Ε θα έπρεπε να μην είχε αφήσει ανοιχτή την γωνία του" για το 1-2, που η φράση "τον άφησαν στο έλεος του επιθετικού" είναι λίγη.

Στη φάση που αναφέρεις ο τύπος δεν έχει ιδέα που είναι το τέρμα του... δηλαδή όταν τη βλέπεις απ'την κάμερα που έχει ανφάς τα γκολποστ σε πιάνουν τα γέλια... έχει αφήσει όλη την εστία ανοιχτή και φυλάει το άουτ...

Ο Στάνκοβιτς μετριάτζα ήταν και στη Σάλτσμουργκ, μετριάταζα (λίαν επιεικώς) είναι και σε εμάς... τέρμας που κάνει τους Μπρινιόληδες και τους Πασχαλάκηδες να τους βλέπουμε σαν Φαν Ντε Σαρ εμείς οι ΑΕΚτζήδες... τέρμας που το μόνο που δικαιολογεί την παρουσία του στα γκολπόστ είναι ο Αθανασιάδης... 

Αλλά γνώμες είναι αυτές... έχουμε διαβάσει εδώ μέσα αρθρα αποθέωσης του Σβάρνα... έχουμε διαβάσει λόγους υπεράσπισης της αξίας του Πλατέλα και του Αραβίδη... έχουμε βρει συνήγορους του Τσιντώτα... ε, θα τα αντέξουμε (ως εκρπόσωπος των "γκρινιάρηδων") κι αυτά για τον κακομοίρη τον αδικημένο τον Τσιτσάν, που πληρώνει αμαρτίες αλλόνων...

 

Link to comment
Share on other sites

Ρίχνοντας κάποιες πεταχτές ματιές στην όμορφη κουβέντα σας περί τερματοφυλάκων Α.Ε.Κ., μου γεννήθηκε μια απορία στο μυαλό και θα την μοιραστώ μαζί σας. Αν μπορεί κάποιος να συνδράμει, ευπρόσδεκτη η συνδρομή του.

Παλιά υπήρχαν ματς που ασχέτως της απόδοσης της ομάδας υπήρχαν τίτλοι εφημερίδων που αναφερόμενοι στο τερματοφύλακα έγραφαν "Κατέβασε ρολά", "Μόνος εναντίον Χ αντιπάλου", "Κράτησε όρθια την Α.Ε.Κ. ο Χ (τέρμας)" κλπ.

Θυμάτε κανείς από πότε έχουμε να δούμε τέτοιο τίτλο (και τέτοια εμφάνιση) από τέρμα Α.Ε.Κ. ?

Εγώ δεν λέω να έχω ... Γιασίν ή Μπανκς κάτω από τα γκολπόστ, αλλά του πστ ακόμα κι ένας ντεμί τέρμας στατιστικά θα έχει ένα ματς που θα του "βγει" και θα γίνει ο "Σούπερ Ήρωας της Κυριακής".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Νονός said:

Ρίχνοντας κάποιες πεταχτές ματιές στην όμορφη κουβέντα σας περί τερματοφυλάκων Α.Ε.Κ., μου γεννήθηκε μια απορία στο μυαλό και θα την μοιραστώ μαζί σας. Αν μπορεί κάποιος να συνδράμει, ευπρόσδεκτη η συνδρομή του.

Παλιά υπήρχαν ματς που ασχέτως της απόδοσης της ομάδας υπήρχαν τίτλοι εφημερίδων που αναφερόμενοι στο τερματοφύλακα έγραφαν "Κατέβασε ρολά", "Μόνος εναντίον Χ αντιπάλου", "Κράτησε όρθια την Α.Ε.Κ. ο Χ (τέρμας)" κλπ.

Θυμάτε κανείς από πότε έχουμε να δούμε τέτοιο τίτλο (και τέτοια εμφάνιση) από τέρμα Α.Ε.Κ. ?

Εγώ δεν λέω να έχω ... Γιασίν ή Μπανκς κάτω από τα γκολπόστ, αλλά του πστ ακόμα κι ένας ντεμί τέρμας στατιστικά θα έχει ένα ματς που θα του "βγει" και θα γίνει ο "Σούπερ Ήρωας της Κυριακής".

απο τοτε που ολη τη χρονια περσυ η αμυντικη λειτουργια της ομαδας επετρεπε στον αντιπαλο να πατησει στη περιοχη μας  μ.ο. 9 φορες ανα αγωνα 

 

στο τελικο του κυπελλου που τον χρειαστηκες , ηταν εκει π[ου επρεπε

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stylianopoulos said:

Τεράστια νίκη εχθές στο Βόλο που ακόμα και αυτήν οι ΑΕΚτζήδες την παρουσιάζουν σαν ευκολάκι. Με 10 παικτες και τετοια κατοχή ,πείσμα αυταπαρνηση μονο η ΑΕΚ του Ματίας Αλμέιδα.

Ο οποιος τεραστιος Αλμέιδα μαζεψε πριν λιγες μερες τους δημοσιογραφους μας ειπε εδω ειμαι θελω να μιλησουμε πειτε μου τι λαθη βλεπετε καντε μου κριτικη και θα απαντησω σε ολα και θα βγω σιγουρα καλυτερος.  

 Σκεπτομαι ποσο μεγαλειο και τι προσωπικοτητα εχει ο Ματίας σε σχεση με τον κομπέξικο Μπαγεβιτς που αν τον εκρινες σου εκοβε ακομα και την εισοδο στο γηπεδο.

 Αφηνω Αλμειδα και παω στον κοσμο μας εχθες στο Βόλο . Εδω μιλαμε για ομαδικη παρακρουση αγαπης και στηριξης στην ομάδα. Δε σταματησαν λεπτό παροτι χαναμε παροτι υπηρχε ανησυχία για το οτι παιζαμε με 10 . Η καλυτερη κερκιδα μας εδω και πολυ καιρό,εσπρωξε την ομαδα. 

 Εννοειται πως το τριλεπτο Αλμειδα στο τελος ειναι και η απολυτη εκφραση αγαπης του ΑΕΚτζή στον ανθρωπο που μας ξαναεδωσε όραμα.

 

 Κάτι τελευταιο επειδη διαβαζω αρκετους -κυριως νεους στο χωρο του ΚΜ- να γραφουν,  μα τι μαλακίες η ΑΕΚ δεν αλλαξε βιβλιο ,ουτε σελιδα ,ουτε γραμμη δε συμπληρωσε..ενας νεος φίλος απο πανω απαιτει κιολας να γινει μεταγραφικο ντεμαράζ σημερα γιατι αλλιώς..γιατι αλλιως τι ?Θα χασει η ΑΕΚ απο τη στηριξη σου στο παγκοσμιο ιντερνετ ?   Μη συνδέετε την αλλαγη αυτην με εναν αποκλεισμο στα προκριματικα του τσου λου ή ενα Χ με τον Πανσερραικό.Ποδοσφαιρο ειναι οχι συμβολαιο θα στηριξω μονο αν νικατε συνεχεια.

 Γενικά οσοι συνδέετε την αλλαγή της ΑΕΚ και το νεο γηπεδο της το προπονητικο τους παικταραδες και τον προπονητη που έχει ..και τη δικη σας στηριξη μόνο με συνεχη πρωταθληματα η ομιλους τσου λου γυρίστε πλευρό . Η ΑΕΚ δε θα παιρνει καθε χρονο σερι πρωταθληματα και νταμπλ.

 Υπομονή και αγαπη στην ομαδάρα του Αλμέιδα. Ο κοσμος της ΑΕΚ εχθες εδειξε ολοφανερα το δρομο της στηριξης στην ΑΕΚ και ειδικά σ'αυτόν που μας ξαναφτιαξε τις Κυριακές.

 Ακολουθούμε .

Πάλεψα με τον εαυτό μου ....

Κοπάνησα δυό σούμες πρωινιάτικα ....

Το ένα χέρι μου (το αριστερό) βάσταγε το άλλο χέρι μου (το δεξι) για να ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ....

Αλλά λύγισα .... δεν μπόρεσα ....

Σου έβαλα ΒΟΜΒΙΤΣΑ ....

Α.Ε.Κ.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
  • Hahaha 5
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stylianopoulos said:

Τεράστια νίκη εχθές στο Βόλο που ακόμα και αυτήν οι ΑΕΚτζήδες την παρουσιάζουν σαν ευκολάκι. Με 10 παικτες και τετοια κατοχή ,πείσμα αυταπαρνηση μονο η ΑΕΚ του Ματίας Αλμέιδα.

Ο οποιος τεραστιος Αλμέιδα μαζεψε πριν λιγες μερες τους δημοσιογραφους μας ειπε εδω ειμαι θελω να μιλησουμε πειτε μου τι λαθη βλεπετε καντε μου κριτικη και θα απαντησω σε ολα και θα βγω σιγουρα καλυτερος.  

 Σκεπτομαι ποσο μεγαλειο και τι προσωπικοτητα εχει ο Ματίας σε σχεση με τον κομπέξικο Μπαγεβιτς που αν τον εκρινες σου εκοβε ακομα και την εισοδο στο γηπεδο.

 Αφηνω Αλμειδα και παω στον κοσμο μας εχθες στο Βόλο . Εδω μιλαμε για ομαδικη παρακρουση αγαπης και στηριξης στην ομάδα. Δε σταματησαν λεπτό παροτι χαναμε παροτι υπηρχε ανησυχία για το οτι παιζαμε με 10 . Η καλυτερη κερκιδα μας εδω και πολυ καιρό,εσπρωξε την ομαδα. 

 Εννοειται πως το τριλεπτο Αλμειδα στο τελος ειναι και η απολυτη εκφραση αγαπης του ΑΕΚτζή στον ανθρωπο που μας ξαναεδωσε όραμα.

 

 Κάτι τελευταιο επειδη διαβαζω αρκετους -κυριως νεους στο χωρο του ΚΜ- να γραφουν,  μα τι μαλακίες η ΑΕΚ δεν αλλαξε βιβλιο ,ουτε σελιδα ,ουτε γραμμη δε συμπληρωσε..ενας νεος φίλος απο πανω απαιτει κιολας να γινει μεταγραφικο ντεμαράζ σημερα γιατι αλλιώς..γιατι αλλιως τι ?Θα χασει η ΑΕΚ απο τη στηριξη σου στο παγκοσμιο ιντερνετ ?   Μη συνδέετε την αλλαγη αυτην με εναν αποκλεισμο στα προκριματικα του τσου λου ή ενα Χ με τον Πανσερραικό.Ποδοσφαιρο ειναι οχι συμβολαιο θα στηριξω μονο αν νικατε συνεχεια.

 Γενικά οσοι συνδέετε την αλλαγή της ΑΕΚ και το νεο γηπεδο της το προπονητικο τους παικταραδες και τον προπονητη που έχει ..και τη δικη σας στηριξη μόνο με συνεχη πρωταθληματα η ομιλους τσου λου γυρίστε πλευρό . Η ΑΕΚ δε θα παιρνει καθε χρονο σερι πρωταθληματα και νταμπλ.

 Υπομονή και αγαπη στην ομαδάρα του Αλμέιδα. Ο κοσμος της ΑΕΚ εχθες εδειξε ολοφανερα το δρομο της στηριξης στην ΑΕΚ και ειδικά σ'αυτόν που μας ξαναφτιαξε τις Κυριακές.

 Ακολουθούμε .

Τι κριτικη να κανουν μωρε? 

Αν ημουν αλμευδα θα τους καλουσα και δπλα θα χα καζανι οπου θα βραζα μπαλες.

Ο ανθρωπος ειναι ενας μοντερνος προπονητης και μεις τον κρινουμε με ορους 90ς

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Stylianopoulos said:

Τεράστια νίκη εχθές στο Βόλο που ακόμα και αυτήν οι ΑΕΚτζήδες την παρουσιάζουν σαν ευκολάκι. Με 10 παικτες και τετοια κατοχή ,πείσμα αυταπαρνηση μονο η ΑΕΚ του Ματίας Αλμέιδα.

Ο οποιος τεραστιος Αλμέιδα μαζεψε πριν λιγες μερες τους δημοσιογραφους μας ειπε εδω ειμαι θελω να μιλησουμε πειτε μου τι λαθη βλεπετε καντε μου κριτικη και θα απαντησω σε ολα και θα βγω σιγουρα καλυτερος.  

 Σκεπτομαι ποσο μεγαλειο και τι προσωπικοτητα εχει ο Ματίας σε σχεση με τον κομπέξικο Μπαγεβιτς που αν τον εκρινες σου εκοβε ακομα και την εισοδο στο γηπεδο.

 Αφηνω Αλμειδα και παω στον κοσμο μας εχθες στο Βόλο . Εδω μιλαμε για ομαδικη παρακρουση αγαπης και στηριξης στην ομάδα. Δε σταματησαν λεπτό παροτι χαναμε παροτι υπηρχε ανησυχία για το οτι παιζαμε με 10 . Η καλυτερη κερκιδα μας εδω και πολυ καιρό,εσπρωξε την ομαδα. 

 Εννοειται πως το τριλεπτο Αλμειδα στο τελος ειναι και η απολυτη εκφραση αγαπης του ΑΕΚτζή στον ανθρωπο που μας ξαναεδωσε όραμα.

 

 Κάτι τελευταιο επειδη διαβαζω αρκετους -κυριως νεους στο χωρο του ΚΜ- να γραφουν,  μα τι μαλακίες η ΑΕΚ δεν αλλαξε βιβλιο ,ουτε σελιδα ,ουτε γραμμη δε συμπληρωσε..ενας νεος φίλος απο πανω απαιτει κιολας να γινει μεταγραφικο ντεμαράζ σημερα γιατι αλλιώς..γιατι αλλιως τι ?Θα χασει η ΑΕΚ απο τη στηριξη σου στο παγκοσμιο ιντερνετ ?   Μη συνδέετε την αλλαγη αυτην με εναν αποκλεισμο στα προκριματικα του τσου λου ή ενα Χ με τον Πανσερραικό.Ποδοσφαιρο ειναι οχι συμβολαιο θα στηριξω μονο αν νικατε συνεχεια.

 Γενικά οσοι συνδέετε την αλλαγή της ΑΕΚ και το νεο γηπεδο της το προπονητικο τους παικταραδες και τον προπονητη που έχει ..και τη δικη σας στηριξη μόνο με συνεχη πρωταθληματα η ομιλους τσου λου γυρίστε πλευρό . Η ΑΕΚ δε θα παιρνει καθε χρονο σερι πρωταθληματα και νταμπλ.

 Υπομονή και αγαπη στην ομαδάρα του Αλμέιδα. Ο κοσμος της ΑΕΚ εχθες εδειξε ολοφανερα το δρομο της στηριξης στην ΑΕΚ και ειδικά σ'αυτόν που μας ξαναφτιαξε τις Κυριακές.

 Ακολουθούμε .

καΝια μεταγραφη  θα κανουμε? 😁

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×