Jump to content

Serie A Tim 🇮🇹


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

Άρα δεύτερη σερι χρόνια που δεν λέτε να απαγκιστρωθειτε από τον παππού. Γιατί λέγατε για τη Λιβερπουλ που εχει μείνει στην εποχή των μπιτλς..

Για να δουμε και εσάς ποσο θα σας πάρει η μετάβαση στη νέα τάξη πραγμάτων και την ακουπιαση σας

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι οτι παιζουμε εμεις τοσο καλα, οσο το οτι η Κιεβο ειναι πολυ κακη ομαδα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για λυπηση ειμαι μεχρι στιγμης. Μεχρι και 3-0 μπορουσε να ειναι με το Μανωλα πισω. Θελουμε και πρωταθλημα...

Link to comment
Share on other sites

τι χανουν οι αλλοι ρε.... πισω χολεμπας μανωλας εχουν χασει τα αυγα και τα πασχαλια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι καλα η ομαδα εδω και ενα μηνα. Σαν να ξεφουσκωσε αποτομα. Μακαρι να ειναι κοιλια και να μην συνεχιστει αυτη η θλιβερη εικονα. Χωρις Ντε Ροσσι μπροστα απο την αμυνα, μου κανει φαση ακομα και ο Αραβιδης.

Link to comment
Share on other sites

αν θελεις να παρεις πρωταθλημα, διπλα σε εδρες οπως το Λουιτσι Φερραρι και το Σαν Παολο τα παιρνεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

που κολλαει αν γνωριζω ιταλικα ?

εγω το βιντεακι σχολιασα...

και ναι, ειναι μεγιστη προχειροτητα.

Link to comment
Share on other sites

Το πλανο εντωμεταξυ ειναι αυτο που ηθελε να κανει ο βαζελος στο βοτανικο.

 

Στην περιπτωση της μιλαν μαλιστα φιλοξενουνταν και εργοσταστια σοβαρων εταιρειων,ενω στο Βοτανικο φιλοξενουνται 4 οροφοι σκουπιδιων.

 

Αθανατη Ελλαδαρα.

Link to comment
Share on other sites

την προχειροτητα που την ειδες?

 

η επομενη παρουσιαση ας ειναι καπως ετσι

[video=youtube;s7F_slqkyVY]

Link to comment
Share on other sites

Το πλανο εντωμεταξυ ειναι αυτο που ηθελε να κανει ο βαζελος στο βοτανικο.

 

Στην περιπτωση της μιλαν μαλιστα φιλοξενουνταν και εργοσταστια σοβαρων εταιρειων,ενω στο Βοτανικο φιλοξενουνται 4 οροφοι σκουπιδιων.

 

Αθανατη Ελλαδαρα.

 

nαι αλλα οι κορμορανοι...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×