Jump to content

Serie A Tim 🇮🇹


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

Δεν αμφισβητώ την παικτική του αξία, το κατά πόσο είναι πια τόσο απαραίτητος και χρήσιμος στη Ρόμα αμφισβητώ.

 

Υπεραπαραιτητος ειναι διοτι οι υπολοιποι ειναι γατια. Κοιταξε τα παιχνιδια που απουσιαζει και δεν ειναι καν παγκο, κανε αντιπαραβολη στα περσινα νουμερα με βαθμους-γκολ οσο επαιζε και οσο δεν επαιζε αντιστοιχα. Ειναι τραγικο για την ομαδα να συμβαινει αυτο, το ιδιο τραγικο με το γεγονος οτι οι Αμερικανοι αρνουνται εδω και καιρο να κινηθουν για βαρυ χαρτι επιθετικο και ουσιαστικα κρατανε την ομαδα και τον προπονητη δεσμιους στο 4-6-0 του Σπαλλεττι. Η ομαδα δεν εχει προσωπικοτητα διοτι ετσι ειναι ο σχεδιασμος.

 

Ολοι πωλουνται και οι παντες ειναι αναλωσιμοι πλην Τοττι και Ντε Ροσσι (που ειναι ο επομενος). Βγαζεις πχ το Λαμελα, τον πουλας με μια καλη σεζον. Βγαζεις τον Μαρκινιος, τον πουλας με μια καλη σεζον. Βγαζεις τον Μπενατια, τον πουλας με μια καλη σεζον. Και αντικαθιστας αυτους τους ποδοσφαιριστες με Μανωλαδες και Χολεμπες. Δεν υπαρχει σωτηρια οταν ο σχεδιασμος σου ειναι αυτος. Το καλοκαιρι θα φυγει και ο Στροοτμαν, θα φυγει και ο Πγιανιτς, οποτε τι συζηταμε;

Link to comment
Share on other sites

Το χα παθει σχολειο στον αστραγαλο απο ατσαλη πτωση μου γυρισε απο την εξωτερικη πλευρα ο δεξιος αστρςγαλος οταν τον κρατησα ενω ημουν πεσμενος. ΑΠΟΛΑΥΣΗ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ετοιμος να επιστρέψει στον χώρο του ποδοσφαίρου εμφανίζεται ο Λουτσιάνο Μότζι, μία μέρα αφότου αφέθηκε ελεύθερος για την υπόθεση Calciopoli, στην οποία είχε χαρακτηριστεί ως ο βασικός "εγκέφαλος".

 

Μάλιστα, ο πρώην γενικός διευθυντής της Γιουβέντους αναμένεται να προσφύγει στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων, ώστε να διαλευκανθεί πλήρως η υπόθεση.

 

"Η μάχη μου θα συνεχιστεί. Θα προσφύγω στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων για να καθαρίσω ακόμη πιο πολύ την εικόνα μου και να επιστρέψω στον κόσμο του ποδοσφαίρου. Αθωώθηκαν δύο διαιτητές για εξαπάτηση, οπότε δεν είναι αλήθεια ότι το Δικαστήριο δεν έχει αθωώσει. Δεν είχα προσωπικά συμφέροντα και η εξαπάτηση είναι μία συνωμοσία εναντίον μου. Δεν φοβάμαι, κανέναν", δήλωσε ο Λουτσιάνο Μότζι.

 

Μονο λατρεια για τον καμπαρντινα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Άλλαξε χέρια η Μίλαν

 

Σύμφωνα με τα όσα προκύπτουν από τα ιταλικά δημοσιεύματα, ο Σίλβιο Μπερλουσκόνι πούλησε το 51% των μετοχών της Μίλαν στον Μπι Ταετσαουμπόλ

 

Ολόκληρη η ιστορία της Μίλαν θα αλλάξει από το Σάββατο (2/5). Η ομάδα του Μιλάνου ύστερα από 29 χρόνια, δύο μήνες και 12 ημέρες δεν θα ανήκει πλέον στην οικογένεια του Σίλβιο Μπερλουσκόνι.

 

Τις τελευταίες ημέρες ήταν γνωστό πως ο πρώην πρωθυπουργός της Ιταλίας ήταν σε συζητήσεις με τον Μπι Ταετσαουμπόλ για το ενδεχόμενο να πουλήσει τις μετοχές της ομάδας του.

 

Όπως αναφέρει η Gazzetta Dello Sport ο Μπερλουσκόνι δέχτηκε την πρόταση ύψους 500.000.000 ευρώ και παραχώρησε τις μετοχές του συλλόγου στον Μπι Ταετσαουμπόλ ο οποίος έχει ως στόχο την επαναφορά της Μίλαν στην κορυφή της Ευρώπης.

 

http://www.aek365.com/a-394229/allakse-xeria-h-milan.htm

Link to comment
Share on other sites

Guest amd

XAXAXAXXAXAXA

 

αν ημουν ρομα θα ειχα κλειστει σε μοναστηρι xD

 

μιλαμε για απεραντη βλακοφατσα

Link to comment
Share on other sites

να σαι ζαστρος να πουμε,

να χεις αφιερωσει τη ζωη σου στην καμπανια εναντιον των ελληνων παικτων

και να εχεις τη μεγαλη σου αγαπη να εχει μαζεψει την αμυνα του γαυρου

και πλεον να το επεκτεινει και σε βαζελο..

 

Σκέψου τη μέρα που η Ρόμα θα ανακοινώσει, Βαγγέλη Πλατέλα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θα πεθάνει όταν ο Δημήτρης ο Ανάκογλου πάρει την θέση του De Rossi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×