Jump to content

Serie A Tim 🇮🇹


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

Εγω εχω μπροστα μου τη μεγαλη ανατροπη. Τις αλλες πουτανες απο το λιμανι. Να γυρισει για ενα ματς ο Τοττι και να περασω με 3-0 στο 92 με γκολ δικο του. Μετα μπορω να πεθανω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω μπροστα μου τη μεγαλη ανατροπη. Τις αλλες πουτανες απο το λιμανι. Να γυρισει για ενα ματς ο Τοττι και να περασω με 3-0 στο 92 με γκολ δικο του. Μετα μπορω να πεθανω.

0-4

Link to comment
Share on other sites

Ονειρωξεις και υπερβολες αυτα. Θα περασετε αλλα με δραματικο τροπο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ποια Νάπολι γαμώ το κέρατο μου, ο ΠΑΟΚ της Ιταλίας, η Προ Βερτσέλι έχει 7 πρωταθλήματα και η Νάπολι 2 και καθόμαστε και ασχολούμαστε με την ομάδα του στρουμφοχωριού μαλάκα Αλέγκρι που από το ζέσταμα παίζεις για το 1-0. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4-0 η γιουβε τη μιλαν μεσα σε 20 λεπτα... δεν ειναι παικτες αυτοι για μιλαν τωρα..

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα μαγικη εικονα το 4-0 4 γκολ 3 γκαφες του ντοναρουμα αλλα μιλαμε για γκαφες ανεστηστικες 

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα μαγικη εικονα το 4-0 4 γκολ 3 γκαφες του ντοναρουμα αλλα μιλαμε για γκαφες ανεστηστικες 

Ας πρόσεχαν που πήραν ένα παιδάκι 18 χρονών, όντως τεράστιο ταλέντο και το παρουσίασαν σαν τον άμεσο διάδοχο του Μπουφόν. 

Θα φάνε πολλές πούτσες μέχρι να ωριμάσει ο μικρός. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η Νάπολι βρίσκεται έξι βαθμούς πίσω από τη Γιουβέντους, δυο αγωνιστικές πριν από το τέλος, με τον Αουρέλιο Ντε Λαουρέντις να υποστηρίζει πως η διαιτησία έπαιξε καθοριστικό ρόλο στη διαφαινόμενη απώλεια του πρωταθλήματος, αφού, όπως υποστηρίζει, από την ομάδα του εκλάπησαν οκτώ βαθμοί.

 

 

Napoli=ΠΑΟΚ

Γνώμη μου

Link to comment
Share on other sites

Η Ναπολη μοιαζει με τον ΠΑΟΚ. 4η πιο δημοφιλης ομαδα, πίσω από τις 3 παραδοσιακά μεγάλες του βορρά, αλλά με μόλις 2 πρωταθλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Η Ναπολη μοιαζει με τον ΠΑΟΚ. 4η πιο δημοφιλης ομαδα, πίσω από τις 3 παραδοσιακά μεγάλες του βορρά, αλλά με μόλις 2 πρωταθλήματα.

 

Μαραντόνα=Κούδας;

Link to comment
Share on other sites

Μαραντόνα=Κούδας;

Προφανως οχι, αν και για το μεγεθος ΠΑΟΚ ο κουδας υπηρξε και αυτος μεσσίας.

Link to comment
Share on other sites

Η Ναπολη μοιαζει με τον ΠΑΟΚ. 4η πιο δημοφιλης ομαδα, πίσω από τις 3 παραδοσιακά μεγάλες του βορρά, αλλά με μόλις 2 πρωταθλήματα.

μονο που στην Ιταλια τα πρωταθληματα πανε στο Βορρα και ο Νοτος ειναι αυτος που παραπονιεται..

Link to comment
Share on other sites

μονο που στην Ιταλια τα πρωταθληματα πανε στο Βορρα και ο Νοτος ειναι αυτος που παραπονιεται..

Αφου ο βορράς ειναι το οικονομικο κεντρο της ιταλιας, ουτε καν η πρωτευουσα Ρωμη.

Link to comment
Share on other sites

Η φημολογία περί επαφών της Νάπολι με τον Κάρλο Αντσελότι υπάρχει εδώ και αρκετές μέρες. Σήμερα, ωστόσο, η ιστοσελίδα Calcio Napoli 24 ανέφερε πως οι διαπραγματεύσεις των δύο πλευρών είναι πολύ προχωρημένες και ίσως μέσα στην εβδομάδα να υπογράψει.

 

Ο Μαουρίτσιο Σάρι έχει συμβόλαιο σε ισχύ με τη Νάπολι, ωστόσο θεωρείται δεδομένο πως δεν θα παραμείνει στον πάγκο των «παρτενοπέι».

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

O ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ Τζίτζι Μπουφόν ανακοίνωσε το τέλος από την Γιουβέντους, ίσως και το τέλος από ποδοσφαιριστής. 

 

Ότι και να πούμε για τον μεγάλο αρχηγό είναι πολύ λίγο. 

 

Σιγά-σιγά η ΤΕΡΑΣΤΙΑ και ίσως πιο ταλαντούχα γενιά του Ιταλικού ποδοσφαίρου, αυτή του 2006, χαιρετάει... 

 

Δύσκολα στο μέλλον το ιταλικό ποδόσφαιρο θα ξαναβρεί ταυτόχρονα τόσο ταλέντο και τόση προσωπικότητα μαζεμένη στον ίδιο χρόνο και στον ίδιο χώρο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

καιρος ηταν. Ας δοθει τοπος στα νιατα

 

Θα συνεχισει....να ξεφτιλιζεται.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×