Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Ατρόμητος (6η αγ.): 28/09/23, 21:00, Cosmote 1


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

64 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Κάλενς
    • Χατζισαφί
    • Γιόνσον
    • Άμραμπατ
    • Μάνταλος
    • Πισάρο
      0
    • Αραούχο
    • Πόνσε
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Ζίνι
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Μήτογλου
    • Κάλενς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Άμραμπατ
    • Μάνταλος
    • Πισάρο
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
    • Ελίασον
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
      0
    • Ζίνι
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

50 minutes ago, AlexKR21 said:

Θίγομαι και μάλιστα πολύ γιατί προσπαθούν να πολεμήσουν την ΑΕΚ επικοινωνιακα με ψεματα και προπαγανδα

Εσυ μπορείς να ασχολείσαι με τον Θεμιστοκλή, εμένα με νοιαζει η ΑΕΚ

 

Θιχτηκες ξεκαθαρα για το κοντο. 

Η 2η παραγραφος ειναι για γελια

Link to comment
Share on other sites

Ρε στην πούτσα μας, μακάρι από εδώ και πέρα να σκουζουν κάθε αγωνιστική για πραγματικά σφαγιαστικες διαιτησίες, όχι σαν την χθεσινή. Που γκρινιάζουν τα βαζελια που την ίδια μέρα πήραν πέναλτι μισό μέτρο εκτός περιοχής και τα άλλα τα μουνοπανα που προχθές πήραν πέναλτι επειδή φύσηξε λίγο αεράκι και έπαιξε ο ποτενσε, βρε δεν γαμιούνται.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καντε γαργαρα με χυσονερο. Παρτετο χαμπαρι. Αητηττοι μεχρι τα πλειοφς θα παμε.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι κάθε αγαθομουνης και ενοχοκατασκευασμενος ΑΕΚτζης να καταλάβει τον πόλεμο που ήδη δύο μήνες τώρα δέχεται η ομάδα, να συσπειρωθεί γύρω από την ομάδα του Αλμέιδα και τις φωνές περί διαιτησίας άδικες και δίκαιες να τις γράψει στα ευτραφή του αρχιδια...

Στα μεζεα μας λοιπόν τι λέει ο κάθε τσιμπουκοπαρακαλας ΑΡΔ και κάθε τσουτσεκι αλλόθρησκο εκεί εξω.

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, philly21 said:

Ο άλλος στο 95 με 10 και 1-1 βαράει το πρώτο πέναλτι στην καριέρα του αλά πανένκα. 😱

Χαχαχα αυτός είναι θεότρελος με άγνοια κινδύνου. 

Link to comment
Share on other sites

Άμα το έχανε ο Γκατσινοβιτς με αυτό που έκανε θα έτρωγε τρελα καντήλια παντως.
 

Απλά ήρθε να επιβεβαιώσει κι αυτος ότι αυτή η ομάδα είναι τρελή, πραγμα ιδιαιτερα γοητευτικό μεν, επικινδυνο και ρισκαδόρικο δε.

 

Και κάτι ακόμα. Αυτό με την ΚΕΔ που λέει θεωρούν ότι δεν επηρέαζε την φάση ας το δουν οι αρμόδιοι, ΓΠ και ΔΜ. Δεν γίνεται να τιμωρείται διαιτητής για αυτό το πραγμα, έστω για μια αγωνιστική. Επηρέαζε την φάση 100%.

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
1 hour ago, nikos said:

Άμα το έχανε ο Γκατσινοβιτς με αυτό που έκανε θα έτρωγε τρελα καντήλια παντως.
 

Απλά ήρθε να επιβεβαιώσει κι αυτος ότι αυτή η ομάδα είναι τρελή, πραγμα ιδιαιτερα γοητευτικό μεν, επικινδυνο και ρισκαδόρικο δε.

 

Και κάτι ακόμα. Αυτό με την ΚΕΔ που λέει θεωρούν ότι δεν επηρέαζε την φάση ας το δουν οι αρμόδιοι, ΓΠ και ΔΜ. Δεν γίνεται να τιμωρείται διαιτητής για αυτό το πραγμα, έστω για μια αγωνιστική. Επηρέαζε την φάση 100%.

https://www.bnsports.gr/football/articles/648829/aek-o-gatsinovits-edeikse-ston-tzimpoyr-pos-ginetai-sosta-mia-ektelesi-penalti-a-la-panenka

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, nikos said:

Επανέρχομαι. Όχι δεν είναι έτσι, τον άλλον που επηρεάζει δειχνει η γραμμη,  κανονικά όπως τα λέγαμε.

Σε αυτόν παει η μπάλα στην φάση που ελέγχεται 

Τον αλλο που επηρεαζει δειχνει η γραμμη. Η γραμμη αυτη ομως, δειχνει οτι ο σκορερ ειναι ακομα πιο κοντα στο τερμα απο αυτον, αφου περναει αναμεσα απο τα ποδια του. Δηλαδη το δεξι ποδι ειναι εκτεθιμενο. Καθαρο οφφσαιντ.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Brom21 said:

Τον αλλο που επηρεαζει δειχνει η γραμμη. Η γραμμη αυτη ομως, δειχνει οτι ο σκορερ ειναι ακομα πιο κοντα στο τερμα απο αυτον, αφου περναει αναμεσα απο τα ποδια του. Δηλαδη το δεξι ποδι ειναι εκτεθιμενο. Καθαρο οφφσαιντ.

Δεν αλλάζει η φάση μετά τη απόκρουση του τερματοφύλακα; 
 

Γενικά προσωπικά έχω μπερδευτεί. Η ΚΕΔ λέει δεν επηρέαζε(!) αυτος, αλλά μάλλον ήταν οφσαιντ ο σκορερ.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Δεν αλλάζει η φάση μετά τη απόκρουση του τερματοφύλακα; 
 

Γενικά προσωπικά έχω μπερδευτεί. Η ΚΕΔ λέει δεν επηρέαζε(!) αυτος, αλλά μάλλον ήταν οφσαιντ ο σκορερ.

 

Οχι, στις αποκρουσεις παντα μετραει το σουτ πριν απο αυτη, οπως και στα δοκαρια, οπως και στις κοντρες. Μονο στο "κακο παιξιμο" αλλαζει η φαση.

Η ΚΕΔ λεει αυτο ακριβως που λεω και εγω. Ακομα και αν δεν επηρεαζει (που επηρεαζει), η γραμμη δειχνει οτι ο Ερλινγκμαρκ εχει εκτεθιμενο το δεξι ποδι και αρα και αυτος ειναι δεδομενα οφφσαιντ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brom21 said:

Οχι, στις αποκρουσεις παντα μετραει το σουτ πριν απο αυτη, οπως και στα δοκαρια, οπως και στις κοντρες. Μονο στο "κακο παιξιμο" αλλαζει η φαση.

Η ΚΕΔ λεει αυτο ακριβως που λεω και εγω. Ακομα και αν δεν επηρεαζει (που επηρεαζει), η γραμμη δειχνει οτι ο Ερλινγκμαρκ εχει εκτεθιμενο το δεξι ποδι και αρα και αυτος ειναι δεδομενα οφφσαιντ. 

Καταλήγουμε ότι έγινε κουβέντα χωρίς λόγο αφού είναι καθαρό οφσαιντ και μαλιστα για φάση πριν την ισοφάριση.

 

Για αυτό μου γύρισε κουμπάκι χθες στον εγκέφαλο και διέγραψα ολα τα σαιτ από τις συσκευές μου,  γιατί μέχρι ενός σημείου κι επι χρονια γελάω με όλους αυτους, αλλά καπου επαψα να το βρίσκω και αστείο πια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, nikos said:

Καταλήγουμε ότι έγινε κουβέντα χωρίς λόγο αφού είναι καθαρό οφσαιντ και μαλιστα για φάση πριν την ισοφάριση.

 

Για αυτό μου γύρισε κουμπάκι χθες στον εγκέφαλο και διέγραψα ολα τα σαιτ από τις συσκευές μου,  γιατί μέχρι ενός σημείου κι επι χρονια γελάω με όλους αυτους, αλλά καπου επαψα να το βρίσκω και αστείο πια.

'Αργησες αλλά έκανες άριστα....

Από το 18 τέρμα το πορτοκαλί και από πέρσυ τέρμα ο σπορ φμ. Ούτε ένα κλικ.

Δεν θέλω να γράφουν υπερ μας αλλά δεν γουστάρω να βλέπω και γραμμή εναντίον μας.

Μόνο το γκαζέττα έχει μείνει να κρατά μια σχετικά κυριλέ στάση. Αν αλλάξει και αυτό θα βλέπουμε μόνο τα παιχνίδια και τέρμα τα κλικ οπουδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Janjanin said:

'Αργησες αλλά έκανες άριστα....

Από το 18 τέρμα το πορτοκαλί και από πέρσυ τέρμα ο σπορ φμ. Ούτε ένα κλικ.

Δεν θέλω να γράφουν υπερ μας αλλά δεν γουστάρω να βλέπω και γραμμή εναντίον μας.

Μόνο το γκαζέττα έχει μείνει να κρατά μια σχετικά κυριλέ στάση. Αν αλλάξει και αυτό θα βλέπουμε μόνο τα παιχνίδια και τέρμα τα κλικ οπουδήποτε.

Εντάξει μωρέ, προπαγάνδα έκαναν επειδή δεν... κατάλαβαν ακριβώς τί τους είπε η "πηγή" τους, πώς κάνουμε έτσι;

Επίτηδες το έκαναν νομίζετε, επειδή είναι μουνόπανα; Όχι, κατά λάθος πρώτη φορά ξανασυνέβη.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×