Jump to content

ΟΦΗ - ΑΕΚΑΡΑ (7η αγ.): 02/10/23, 20:00, Cosmote


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Κάλενς
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Πόνσε
      0
    • Πινέδα
    • Ζίνι
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
    • Μήτογλου
    • Κάλενς
    • Μοχαμάντι
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γαλανόπουλος
    • Πισάρο
    • Τσούμπερ
      0
    • Φαν Βέερτ
    • Αραούχο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Πόνσε
      0
    • Πινέδα
    • Ζίνι
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Καλενς , Μητογλου, Μοχαμαντι, Φαν φερτ, Γαλανόπουλος εκτός παιχνιδιού.

Πολύ κακη η ομάδα.

Τρώμε το ίδιο γκολ και πάλι με τους κεντρικούς αμυντικούς εκτός θέσης.

Link to comment
Share on other sites

Πληρωνουμε το οτι αυτη η εντεκαδα παιζει πρωτη φορα μαζι. 

Μπακ δεν υπαρχουν, Μοχαμαντι σημερα ειναι για αποδεσμευση. Γαλανοπουλος ανυπαρκτος.

Link to comment
Share on other sites

Λύνονται οι απορίες για τον Φαν Φεερτ.

Επιβεβαιώνεται η βλακεία που δέρνει Ρότα και Μοχαμαντι.

Ήμουν ανάμεσα στους τρεις για ευχές... κερδίζει στο νήμα αλλά δίκαια ο Ιρανός.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Abraham21r said:

Callens αναλαμβάνει την εκτέλεση φάουλ, ο Callens στην κεφάλια, η μπάλα λίγο άουτ.

Μεγάλη ευκαιρία από τον Callens, ύστερα από ωραία σέντρα του Callens.

Τωρα ο Callens φτιαχνει παιχνίδι απο πισω οπως του αρεσει και απο στημενα.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Θυμάσαι ένα ματς εκεί μέσα που ο Δελλας είχε πέσει κάτω και πηγε να πιάσει έναν του ΟΦΗ με τα χέρια σε αντεπίθεση που το αρπαξαμε;

Μ έχει στοιχειώσει εκείνη η φαση

Νομίζω δεν ήταν με ΟΦΗ. Κυνηγούσε τον Σουμπίνιο πρώην του Ολυμπιακού .  Έτρεχε να τον τραβήξει επειδή δεν τον έφτανε και έπεσε και κάτω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dali 21R said:

Τσούμπερ λες και έχει τα νεύρα του.

Εγώ λέω πιο πολύ με το ότι αναγκάστηκε να ξεκινήσει αφού ο Μάνταλος δεν μπόρεσε και έτσι την Πέμπτη θα μείνει ξανά έξω με Άγιαξ από την 11αδα όπως και στο Μπράιτον.

Έστω και έτσι ο μόνος που κάτι προσπαθεί.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, έχει συμβόλαιο με τον ύπνο ο Μήτρογλου. Εσάς δεν σας έχει τύχει ποτέ να αργείσετε 10 λεπτάκια στη δουλειά; Ο Στάνκοβιτς έπεσε στις παλίες συνήθειες.

Θα γυρίσει. Θέμα χρόνου είναι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έπιανε ο τσουμπερ τη μέση του στο τέλος δεν μου άρεσε καθόλου....σαν να έκανε απότομη κίνηση και να τραυματιστηκε σε αυτό το εκτός ισορροπίας σουτ που έκανε. Ελπίζω να είναι υπερβολική η ιδέα. Μόνο αυτό μας λείπει τώρα...να πάθει κατι και ο τσουμπερ. 😢

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, makisg said:

Αυτό που έπιανε ο τσουμπερ τη μέση του στο τέλος δεν μου άρεσε καθόλου....σαν να έκανε απότομη κίνηση και να τραυματιστηκε σε αυτό το εκτός ισορροπίας σουτ που έκανε. Ελπίζω να είναι υπερβολική η ιδέα. Μόνο αυτό μας λείπει τώρα...να πάθει κατι και ο τσουμπερ. 😢

Ισχύει και εγώ το είδα. Μπορεί να είναι και το βάρος που κουβάλαει τα αρχίδια της ομάδας μονος του σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Atlas21 said:

Ισχύει και εγώ το είδα. Μπορεί να είναι και το βάρος που κουβάλαει τα αρχίδια της ομάδας μονος του σημερα.

😂 Μακάρι να ναι αυτό!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dali 21R said:

Νομίζω δεν ήταν με ΟΦΗ. Κυνηγούσε τον Σουμπίνιο πρώην του Ολυμπιακού .  Έτρεχε να τον τραβήξει επειδή δεν τον έφτανε και έπεσε και κάτω.

Ναι αυτό λεω αλλά θυμάμαι ότι ήταν εκεί μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Ότι κάνει ο Τσουμπερ. Ο Σιμανσκι παλεύει μόνος του και παπαλα. Δεν ξερεις ποιον να πρωτοβγαλεις. Ξέχωρα από 11αδες, επιλογές κλπ φέτος είναι εκνευριστική η νωθρότητα που ξεκινάνε τα παιχνίδια. Δεν θέλω να πω τίποτα χειρότερο γιατί έχω νεύρα αλλά αυτό το χούι πρέπει να τους το κόψει. Είτε με το καλό είτε με το άσχημο. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

Ξεφτίλα το σημερινό 

Το χειρότερο ημίχρονο επι Αλμειδα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ναι αυτό λεω αλλά θυμάμαι ότι ήταν εκεί μέσα.

Τώρα που βλέπω Σουμπίνιο έχει περάσει απο ΟΦΗ οπότε μάλλον έχεις δίκιο .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαίνει το παιχνίδι κ έχουν νεύρα κ οι παίκτες. Δεν είναι θέμα διάθεσης αλλά δεν βγαίνει. Ο Πιζάρο κρατάει μπαλα κ δεν υπάρχει κίνηση. Ο Ελιασον δεν περνάει ούτε την σκιά του. Ο Ολλανδός είναι τραγικός. Πως θα μπει γκολ ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Το χειρότερο ημίχρονο επι Αλμειδα 

Τεράστια ευθύνη του αλμειδα το σημερινό 

Link to comment
Share on other sites

πέρα από την πιθανότητα να έχει τραυματιστεί, σούταρε με νεύρα, ενοχλημένος απ το χάλι μας και έδειξε ότι είναι ο μόνος μέσα στο γήπεδο που νιώθει απόψε πού παίζει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πάμε για άλλο ένα ματς με εριστικές δηλώσεις που θα γίνουν στο τέλος κατά της ΑΕΚ και της διαιτησίας. Ετοιμαστείτε. Πολύ εχθρικό το κλίμα από τους οπαδούς... Όλο το γήπεδο φωναζε ρυθμικά πουτανας γιε Διαμαντοπουλε... Ελπίζω να μην κομπλαρει από το bullying και να σφυρίξει καμια μαλακία γιατί τον περιμένουν ούτως ή άλλως στη γωνία ο χοντρός με τον υποτακτικο του!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κοινά με το ματς με Πανσερραϊκό. Βαρύ ροτέσιον, έφαγες πάλι φάση μες στην μικρή περιοχή με το που ξεκίνησε το ματς. Βέβαια με Πανσερραϊκό έκανες ευκαιρίες με το τσουβάλι. Σήμερα γιόκ και λογικό με την ένταση που παίζουν αυτοί. Δεν ξέρω ποσο θα αντέξουν βέβαια. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, στο γκολ φταιει πρωτα ο Ελιασσον που ξεχναει να γυρισει και βγάζει τον Σιμανσκι εκτος θεσεις, και μετα ο Μητογλου που χανει τον παικτη του και ανακατευεται η αμυνα μας με τον Καλλενς να παει να μαζεψει τον παικτη και τον (κοντο) μοχαμαντι να πιανει τον παικτη του Καλενς. Μοιαζει πολυ με τις Σερρες η φαση. Το παιδι αν δεν παιζει Ευρωπη, δεν εμπνεται.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×