Jump to content

ΟΦΗ - ΑΕΚΑΡΑ (7η αγ.): 02/10/23, 20:00, Cosmote


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Κάλενς
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Πόνσε
      0
    • Πινέδα
    • Ζίνι
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
    • Μήτογλου
    • Κάλενς
    • Μοχαμάντι
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γαλανόπουλος
    • Πισάρο
    • Τσούμπερ
      0
    • Φαν Βέερτ
    • Αραούχο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Πόνσε
      0
    • Πινέδα
    • Ζίνι
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Θα γίνω κακός αν ασχοληθω σοβαρά με το θέμα ΟΦΗ. Τεσπά, σιγά μην ασχοληθούμε με ομάδα που πουλάει τον λωκό της στον πλειοδότη, επικεντρωνόμαστε στην Πέμπτη.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, agelos said:

Για τον Στανκοβιτς το έγραψα χτες

Το κυριοτερο...

Αυτος εχει μπουλονια στα ποδαρια..

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, amd said:

στον μαρινακη εχει στησει κωλο τωρα

Να δούμε φίλε μου και αλυσίδα με μπακάλικα "ΜΠΟΥΣΗΣ-ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ-ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ".

Να γελάσει το Πανελλήνιο.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, felman said:

Hthela na to grapso edo kai kairo.

Mohammadi toulaxiston asteios. Gia kamia Lamia einai to poly. 

Φτάσαμε στο σημείο μετά από νταμπλ να λέμε το καλοκαίρι ότι κάποια παιδιά δεν κάνουν. Για τον απλούστατο λόγο ότι πραγματι δεν έκαναν και μπορουσες σχετικά ευκολα να αποφασίσεις να τους αντικαταστήσεις χωρίς μεγάλο κόστος. Στην συγκεκριμένη θέση υπαρχει και θέμα ότι είναι και οι 2 Ιρανοί.

Όπως πχ και στο τερμα όπου ο ένας είναι κλόουν και ο άλλος δεν βγαινει ούτε με πιστολι στον κρόταφο.

Αποφασιστηκε να μην φύγει κανεις αν δεν φέρει πρόταση ή αν δεν καιγεται ο ιδιος να φύγει.

 

Θέλω να πω δλδ γνωστα αυτά τα πραγματα και κυριολεκτικά χιλιοειπωμένα. Δεν θα τους μάθουμε τώρα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, felman said:

Hthela na to grapso edo kai kairo.

Mohammadi toulaxiston asteios. Gia kamia Lamia einai to poly. 

Όντως, νομίζω ήταν ο χειρότερος χθες, έτσι εύκολα θυμάμαι 2-3 επιθέσεις που χάλασε με λάθος επιλογές.

Αυτό που με προβληματίζει ομως πιο πολύ είναι αυτό που επεσήμαναν και αλλά αδέλφια, ότι σχεδόν σε κάθε αγώνα τρώμε γκολ στο πρωτο 15’. Μέχρι τώρα βγάζαμε αντίδραση πάντως και το γυρίζαμε, αλλά χθες ήταν πολύ μπλαζέ εμφάνιση. Ελπιζω απλά να ήταν μια κακή μέρα και με αρχή την Πέμπτη να δούμε την αγέλη να επιστρέφει στα γνωστά επίπεδα απόδοσης και να κατασπαραξει τον αιαντα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, flavius said:

Νομιζα αλλάξαμε κεφάλαιο.

όχι;

Δεν αλλάξαμε "κεφάλαιο". Το "βιβλίο" ΟΛΟΚΛΗΡΟ αλλάξαμε. Εδώ κι ένα χρόνο. Στα πάντα.

Αυτό, ΟΜΩΣ, δεν "νομιμοποιεί" κανέναν να "βλέπει" αφ' υψηλού και υποτιμητικά. Κα-νέ-ναν. Από Μελισσανίδη μέχρι τον τελευταίο 10χρονο οπαδό.

Έτερον εκάτερον.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kami said:

O οφις του Βαρδή (που έιχε χεσμένο τον Γιώργο) και του Ευγένιου

Εντελώς πληροφοριακά, "έπιασες" τον μοναδικό άνθρωπο στην Οικογένεια που ακούει "ποδόσφαιρο" και στρίβουνε τα φρύδια του τον ανήφορο.

Τόσο με τον ΟΦΗ του Θόδωρου όσο και με τη βαζέλα του "Ανθυποπλοίαρχου".

Τις ομάδες, τις είχε πασάρει και στους δύο για να τους στρέψει το "ενδιαφέρον" από τις ... κακές συνήθειες (διαφορετικές για τον καθένα) και για να μην μπλέκονται στα πόδια του.

:ph34r:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Νονός said:

Δεν αλλάξαμε "κεφάλαιο". Το "βιβλίο" ΟΛΟΚΛΗΡΟ αλλάξαμε. Εδώ κι ένα χρόνο. Στα πάντα.

Αυτό, ΟΜΩΣ, δεν "νομιμοποιεί" κανέναν να "βλέπει" αφ' υψηλού και υποτιμητικά. Κα-νέ-ναν. Από Μελισσανίδη μέχρι τον τελευταίο 10χρονο οπαδό.

Έτερον εκάτερον.

Ενταξει αλλάξαμε ναι.

Οι ποδοσφαιριστες σιγουρα δεν πρεπει να υποτιμουν κανεναν.

Όσο για τους οπαδους, ενταξει, και μια μαλακια παραπανω να πουν δικαιολουνται. Ασε που αν το σκεφτεις δεν ειπε και κανεις κατι παραλογο ουτε υποτιμητικο για τον γαυρο. Εμένα με ξενερωσε πολυ το χθεσινο με τον τροπο που εγινε. Κλονησε την εμπιστοσυνη που ειχα στην ομαδα. Ο αγωνας με τον αγιαξ θα μας δειξει το μελλον πιστευω.

 

ΥΓ. Για τον οφη. Τον Θοδωρο παρολαυτα τον εφαγε η "κακη" του συνήθεια. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

Εντελώς πληροφοριακά, "έπιασες" τον μοναδικό άνθρωπο στην Οικογένεια που ακούει "ποδόσφαιρο" και στρίβουνε τα φρύδια του τον ανήφορο.

Τόσο με τον ΟΦΗ του Θόδωρου όσο και με τη βαζέλα του "Ανθυποπλοίαρχου".

Τις ομάδες, τις είχε πασάρει και στους δύο για να τους στρέψει το "ενδιαφέρον" από τις ... κακές συνήθειες (διαφορετικές για τον καθένα) και για να μην μπλέκονται στα πόδια του.

:ph34r:

Εχεις δίκιο. Δεν ξέρω πως μου'ρθε το Βαρδής.. Τον Θόδωρο εννοούσα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
12 hours ago, flavius said:

ΥΓ. Για τον οφη. Τον Θοδωρο παρολαυτα τον εφαγε η "κακη" του συνήθεια. 

👍

10 hours ago, Kami said:

Εχεις δίκιο. Δεν ξέρω πως μου'ρθε το Βαρδής.. Τον Θόδωρο εννοούσα

Δεν ξέρω αν "ψάχτηκε" ο ΒΒ να βρει και ΤΡΙΤΗ ομάδα για να "τραβήξει" από τις ... κακές συνήθειες και τη συχωρεμένη την Λήδα, την χήρα του Παύλου ....

Αλλά αυτή δεν μπλεκόταν στα πόδια του επιχειρηματικά και μάλλον της "επέτρεψε" τις παρέες με τους ... 7 νάνους.

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Νονός said:

👍

Δεν ξέρω αν "ψάχτηκε" ο ΒΒ να βρει και ΤΡΙΤΗ ομάδα για να "τραβήξει" από τις ... κακές συνήθειες και τη συχωρεμένη την Λήδα, την χήρα του Παύλου ....

Αλλά αυτή δεν μπλεκόταν στα πόδια του επιχειρηματικά και μάλλον της "επέτρεψε" τις παρέες με τους ... 7 νάνους.

:ph34r:

Ηταν ευκολότερο να καλύψει μέλη της οικογένειας που δεν είχαν ενεργό ρόλο, όχι μόνο δεν τον ενοχλούσαν αλλά δεν ήταν μεγάλος κόπος να αποσοβήσεις τις πομπές της χήρας..

Ο "θαλασσόλυκος" ήταν συγκρουσιακός χαρακτήρας και πηγή 10δων προβλημάτων. Θόδωρας μορφή... Εφυγε όπως έζησε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kami said:

Θόδωρας μορφή... Εφυγε όπως έζησε

"Ο καλύτερος του χωριού" !!!

Φράγκα (ξεκούραστα), ζωάρα (μο-να-δι-κή), έγνοιες ΜΗΔΕΝ.

Αυτό που λένε, "μια μέρα δική του, οι ζωές όλων μας".

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Νονός said:

"Ο καλύτερος του χωριού" !!!

Φράγκα (ξεκούραστα), ζωάρα (μο-να-δι-κή), έγνοιες ΜΗΔΕΝ.

Αυτό που λένε, "μια μέρα δική του, οι ζωές όλων μας".

Αυτά τράβαγε ο ΒΒ.. Τη μέρα του θανάτου του στο MEGA αρχισαν τα ψου-ψου και τα ΒΜ, δεν ξέρω αν πήρε ο ίδιος, ούτε τι είπε, αλλά μετά έσκυψαν κεφάλια και έπεσε πένθιμη σιωπή😋

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kami said:

Αυτά τράβαγε ο ΒΒ.. Τη μέρα του θανάτου του στο MEGA αρχισαν τα ψου-ψου και τα ΒΜ, δεν ξέρω αν πήρε ο ίδιος, ούτε τι είπε, αλλά μετά έσκυψαν κεφάλια και έπεσε πένθιμη σιωπή😋

Ποτέ ! Κάτι δίμετροι από την Επισκοπή τα "αναλαμβάνουν" αυτά.

Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2023 at 11:43 PM, Karagimi said:

Ναι πολύ φίλος, φάνηκε στα εισιτήρια και στο κλείσιμο της κάρτας φίλου του ΟΦΗ για να μην προλάβουμε.

Φίλος ήταν και παραμένει. Εισιτήρια ούτε η δική μας ΠΑΕ ήθελε να πάρει, παρά τα όσα λένε. Αλλά για να κερδίσεις, θα πρέπει και να εμφανιστείς στο γήπεδο...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×